PDA

View Full Version : Програма за телефон..моля



r0si
11-18-2007, 14:50
Ам имам Сони Ериксон К800и обаче мп3-ките се чуват адски слабо...има ли някаква програма или някакъв начин да си опрая звука (Усилено е до последно..дет се вика на МаХ :-D и пак нищу)
Ако някой знае да пише плс :cry:

r0si
11-19-2007, 17:19
Някой да Има Некви Идеи ??? ПЛС !!! :cry:

Forslor
11-19-2007, 20:33
Някой да Има Некви Идеи ??? ПЛС !!! :cry:
Не притежавам дадения модел и дори не съм се интересувал . Но ако имаш познат със същия телефон и неговия просвирва мп3 ките по силно от твоя .
Причините може да са 2 :
1.Бъг във телефона или софтуера
2. Твойте мп3 ки са със по-нисък бит рейт и качество.

Един съвет : направи ъпдейт на firmware
Това го споменавам в последствие ,защото скоро имаше пусната подобна тема някъде из форума ... не конкретно за такъв случай ... но по -принцип при ъпдейт на firmware-а се поправят доста бъгове.

r0si
11-20-2007, 06:32
А можеш ли да ми покажеш как става ? ::: :-s :smt003

FeeD_ThE_aDDicTiOn
11-20-2007, 07:39
И аз имам същия телефон повече от година, но не знам защо ви трябва да свири колкото се може по-силно.Като чели искате да си мерите на кой му е по-як телефона. :o

С ъпдейт на Firmware няма да стане, но ако искаш може да пробваш.Отиди на официалния сайт на Сони Ериксън и потърси програма наречена Update Service. :)

Ще стане само с флаш на акустиките на телефона, но отиди при някой батко който разбира от флаш. 8-)

wheezer_sedrik
12-07-2007, 21:36
А можеш ли да ми покажеш как става ? ::: :-s :smt003




da ima takava programa koqto uveli4ava zvuka na mp3 vav samiq fail i posle na gsm sa 4uva po silni4ko instalirval sam q na komputara ama ne mojah da mu razbera nishto pusni tema vav download.bg i popitay potrebitelq PHOZEN toi znae kak nqma koi da ti obqsni a i tam vav sayta e taq programa