PDA

View Full Version : цветни лещи



pre4kazalubov
11-18-2007, 15:02
някой може ли да ми каже къде в софия мога да намеря цветни лещи, коко струват, цветове... :) :) :) :)

Seducti0n
11-18-2007, 16:10
Има една оптика в пряка на Пиротска.Цените са различни взависимост от качеството на лещата и от това за какъв период от време ще я ползваш-има лещи за 3, 6, 12 месеца.

Там на място,като отидеш ще видиш цветовете от специален каталог и ще си избереш.Стават бързичко и хората са много коректни и вежливи. :wink:

ELiTyYy
11-18-2007, 16:12
искЪъъмм и аззз....

Boynce
11-19-2007, 09:33
И аз много исках!Купих си и сега почти не ги слагам.
Голяма мъка ми е слагането поне 15 мин.
Ако си с тъмни очи си вземи по светлия вариянт на цвета който харесаш.На тъмни очи ==> светли лещи.
Моите си ги купих за 72 лева някви гръцки са,само че съм от Варна.
И да ви кажа сега не съм много добре с очите.
Н еми казвайте че са ми кофти лещите.Може и да е така,но каквито и да са при всяко поставяне и махане малко или много окото се наранява.

А и задължително си купи и какпи за очи.Мога да ти препоръчам Визин около 7-8 лв са.Ведна изчиства и успокоява окото.

Seducti0n
11-19-2007, 11:22
Нормално е в началото да срещате известни трудности с поставянето на лещите.С времето обаче се свиква.

За съжаление,на мен ми се налаг да нося лещи ежедневно-прозрачни,НО с диоптер,а иначе имам зелени очи. :::

krem4et0
11-19-2007, 11:27
Абе как да се наранява окото.аз да не ги пипам с нокти. Просто както е лещата в окото я стискам с 2 пръста и я отлепям. А с поставянето се свиква......след 1 седмица ежедневно слегане, станах специалист. Иначе за цветни лещи...не искам. Едно, че са скъпи и 2-ро-харесвам си очите.

peteto89
11-19-2007, 21:14
Има една оптика в пряка на Пиротска.Цените са различни взависимост от качеството на лещата и от това за какъв период от време ще я ползваш-има лещи за 3, 6, 12 месеца.

Там на място,като отидеш ще видиш цветовете от специален каталог и ще си избереш.Стават бързичко и хората са много коректни и вежливи. :wink:
+1 :twisted:

paola_Rey
11-20-2007, 14:21
ami az sam sas zeleni le6ti ot edin mesec i nqmam nikakvi problemi.Slaganeto i svalqneto im v na4aloto mi be6e trudno,no sega ne mi pravi vpe4atlenie.Zna4i moite le6ti sa 208 lv(bez raztvora,a toi e kam 25lv) samo 4e sam ot plovdiv

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-22-2007, 15:45
edna fr si kupi sini le6ti ot plowdiw za okolo 90 lv...ama hi4 ne bqha hubawi :/ ot kilometyr si li4e6e 4e sa izkustweni o4ite i :/ ina4e az sam si merakliika za le6ti :D 6toto o4ite mi sa tymno zeleni s nqkfo malko kafewi4ko okolo zemicata...stranna raota,a pyk iskam swetlo zeleni :D ama da widim koga de..

ludatamacka17
12-30-2007, 18:27
i az iskammmm....siniiiiiiiiiiiiiiiii :lol: s kafqvi o4i sum (svetli) i se promenqt stavat i tumno zleno :D ujasnooooooooooo........iskam mnogo svetlo siniiiii.....suvetvam te da si vzemesh po skupi4ki ;)

LuCiFersAngeL
12-30-2007, 18:34
i az iskammmm....siniiiiiiiiiiiiiiiii :lol: s kafqvi o4i sum (svetli) i se promenqt stavat i tumno zleno :D ujasnooooooooooo........iskam mnogo svetlo siniiiii.....suvetvam te da si vzemesh po skupi4ki ;)
МАцка, темата е от средата на миналия месец :-D Авторката сигурно вече си е взела лещите.