PDA

View Full Version : Бясна съм...



SuNsEt
11-18-2007, 15:20
Здравейте...просто съм бясна... :-x ...Гаждето ми не спира да говори за бифшата си и за няква негова бест фр... ](*,) ...Писна ми!!!...В4ера си беше написал на профила колко му бил скапан живота и аз го питах,а той не искаше да ми каже,защото било мн. ли4но...Накрая успях да го убедя да ми каже...Оказа се,4е се бил скарал с неговара фр и сега му било гадно...Много се ядосах...и му казвам''Еми хубаво...ще ти дам съвет...опитай се да се съгласяваш с нея в пове4ето слу4ай,за да не се карате толкова 4есто'' и после му казах''Само не знаех,4е има и друго моми4е в ли4ния ти живот,но тва е др. въпрос''....И той тръгна да ми се обяснява как само аз съм в ли4ния му живот,как ме оби4ал и т.н. ...Добре...На др. ден ми мина,но тогава имахме среща.Отивам аз...и се разхождаме.След малко му се обажда негов фр,който го пита,дали аз знам,.4е утре ще ходи на 2на среща...с 2 моми4ета,а 1то беше тая негова бест фр...Аз разбира се не знаех,но запазих самообладание...Той разбра,4е ми стана гадно и ме пита,защо се държа така.Помолих го да не ми говори пове4е за неговата бест фр и за бифшата...А той ми отговори'Ми нали ме питаш,ето казвам ти'...Ядосах се адски много...но нищо.На др. ден пак по4на да говори за тях...Е не мога пове4е!!!...И не мога да спра да мисля за това...Просто ме изяжда,някои мои приятели ми казават да се успокоя,понеже съм била мн. нервна...Но ако продължава,дори и да ми е гадже ще го намразя...Не мога да го зарежа,защото нямам смелост :-# ...Пък и не искам...Той се опитва да ме убеди,4е ме оби4а и,4е има о4и само за мен...Но аз просто не мога да му се доверя и да му повярвам...Какво да правя?!

HePeAJIeH
11-18-2007, 15:25
Бях чел отдавна такава тема.Поговори с приятеля ти да не говори повече за тези две момичета (бившата му и най-добрата му приятелка)! А относно бест френдката му-той има право да има приятели! Не може да бъде с теб и да няма приятели.

ssiska
11-18-2007, 15:25
Поговори с него и му обясни,че не искаш повече да ти говори за тея момичета...и ,че ти става гадно от това..

Harum_Scarum
11-18-2007, 15:25
Според мен тои още има чуства кьм нея.Покажи му че като се дьржи така с теб те наранява и ако не те разбере го кльцкаи.

NightSky
11-18-2007, 15:25
Опитай се да приемеш, че тези момичета са в живота му без да се дразниш. Все пак те са му само приятелки, а ти си му гадже. Твоето си е чиста проба ревност и несигурност. Давай го по-спокойно.

MiSs_DioR_CheRiE
11-18-2007, 15:29
nedei da se nervi6 tolkova ... tfa 4e gov mn za biv6ata si ... emi sig kato se razdelite toi 6e gov mn za tebe a tfa 4e si ima bf momi4e nedei da se pritesnqva6 mom4etata q priemat kato mom4e s koeto mogat da spodelqqt vsi4ko :D ... aide mn uspeh4eta dano se opraite dvamcata :)

mon4eto
11-18-2007, 15:30
6tom gadjeto ti govori postoqnno za tqh zna4i naistina sa mu fr. no ako bqha ne6to pove4e ot fr ot odavna da te e zarqzal si mislq az...taka 4e spri da se qdosva6 i priemi realnostta :)

SuNsEt
11-18-2007, 15:32
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...

mon4eto
11-18-2007, 15:36
Emi togava prosto se opitai da mu obqsni6 4e ti e nepriqtno da govori za tqh i da spre :(

dantro
11-18-2007, 15:40
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...


Отдрапни се малко от него .. и ще видиш разликата веднага ще те потърси .. прави му намеци че не е единствен .. намери си и ти бест фр момче .. да видим тогава ... тои на твое място кво ще прави :smt003

merik16
11-18-2007, 15:41
kaji mu che go kusush ako produljava da govori za frendovete si i naistina napravi taka az taka bih napravil =;

trittico
11-18-2007, 16:10
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...


Отдрапни се малко от него .. и ще видиш разликата веднага ще те потърси .. прави му намеци че не е единствен .. намери си и ти бест фр момче .. да видим тогава ... тои на твое място кво ще прави :smt003
absoljutno sum suglasna :evil:

MiMcHeToOo
11-18-2007, 16:20
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...


Отдрапни се малко от него .. и ще видиш разликата веднага ще те потърси .. прави му намеци че не е единствен .. намери си и ти бест фр момче .. да видим тогава ... тои на твое място кво ще прави :smt003
absoljutno sum suglasna :evil:

и аз !

koalka
11-18-2007, 16:47
Кажи му още веднъж да престане да ти говори за тях...Така е ясно, че ще се почувстваш по-добре, пък и на него нищо не му струва просто да не споменава, като е с теб.И е нормално да изпитваш лека ревност, защото все пак са му приятелки и са момичета, за които той говори.

mumiikataa
11-18-2007, 16:51
направи като него...ше осъзнае какво ти е било и ше престане...или поне така мисля

sasha_90
11-18-2007, 16:53
Според мен тои още има чуства кьм нея.Покажи му че като се дьржи така с теб те наранява и ако не те разбере го кльцкаи.
+
Просто няма смисъл да си с човек,който не те уважава.Питай го ако беше на твое място как би постъпил и нямаше ли и той да се дразни.

partychild
11-18-2007, 17:16
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...


Отдрапни се малко от него .. и ще видиш разликата веднага ще те потърси .. прави му намеци че не е единствен .. намери си и ти бест фр момче .. да видим тогава ... тои на твое място кво ще прави :smt003
absoljutno sum suglasna :evil:

и аз ! Пък и аз :evil: :-D

kifla
11-19-2007, 09:11
:) Благодаря за отговорите...и да,разбирам,4е не може постоянно да е смен и 4е има право да има и бруги приятели...Просто не искам да ми говори за други моми4ета.По-добре да не знам,от колкото да знам и да ми е гадно...


Отдрапни се малко от него .. и ще видиш разликата веднага ще те потърси .. прави му намеци че не е единствен .. намери си и ти бест фр момче .. да видим тогава ... тои на твое място кво ще прави :smt003
absoljutno sum suglasna :evil:

и аз !
+1 и като разнообразие можеш малко да се държишпи резервирано,смисъл д ане си даваш толкова зор и да не му обръшащ внимание! [-(

rakiQ
11-19-2007, 09:14
ревнивка-същата си като мен
искал е да се подразниш и моя ги прави подобни номерца :)

natalito_01
11-19-2007, 10:46
spored men trqa da si pogovorite mn seroizno i ako ne se promenqt ne6tata nai dobre go zareji :)