PDA

View Full Version : Как да постигна подобен резултат?



De_mikke
11-18-2007, 15:42
Zdraveite,iskam da pomolq nqkoi koito zagree za kvo govorq da mi obqsni kak se pravi edna pri4eska...toest to ne e pri4eska ama vsi4ki momi4eta sega si pravqt taka kosata.Zna4i kosata e izpravena i gore v korenite e pridaden obem i izglejda mn buhnala.4uvala sym 4e se topira ili se s presa se pravi ne6to...ama iskam nqkoi po podrobno da mi obqsni ako se topira kak taka otgore izglejda gladka i slaga li se lak,pqna ili ne6to drugo....dano nqkoi da me e razbral
mersi :)

Редактирано от-ЦвЕтИт0-Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

trittico
11-18-2007, 16:04
ami za nachina s topiraneto ne moga da ti kaja kak stava sus sigurnost , zashtoto ne sum go izprtobvala (vse oshte) :P , obache moqta friziorka kato me izpravqshe i sled vseki izpraven sloi kosa me praveshe v korenite s presata za vaflichki , i nai-gorniq sloi si e izpraven i taka se poluchava obem (vupreki che moqta kosa a dostatuchno gusta) :twisted: aide uspeh !! \:D/

ELiTyYy
11-18-2007, 16:07
ткв обем ли искаш ..
http://www.rusenci.com/images/cache/5/photo_319985_450_450.jpg ???
...
аз гледах в vbox клипче..някакво как си прави една косата..по ткв начин...
ама при мене не става.. :?
някой ...да знае как се постига обема..

donkihot
11-18-2007, 16:19
ами топирате корените като гледате да запо4нете от по-долен ки4ур за да се вдигне съвсем,но не разбрах защо толко искаш да си направиш така като както каза самата всяко второ ф се прави така....аиде измислете не6то ново де? бъдете уникателни а не копира4ки

fiama
11-18-2007, 16:26
Първо в корените на косата монаваш с приставката за вълнички ( вафлички). После топираш косата си внимателно слой по слой, като почваш от най-долния, и след топирането пръскаш лак за фиксация. Най-горния слой не е топиран, а изглежда прав и оформяш как да седи. Но наистина всички момичета са прекалено еднакви, да не говорим пък този начин на оформяне на прическа какви пагубни последици има за косата.

donkihot
11-18-2007, 16:30
да то4но така,последиците са огромни.една фр всеки път се топираше ся е на 15 и косата и е в ужасно състояние!

Kremito
11-18-2007, 17:36
[quote="De_mikke"]Zdraveite,iskam da pomolq nqkoi koito zagree za kvo govorq da mi obqsni kak se pravi edna pri4eska...toest to ne e pri4eska ama vsi4ki momi4eta sega si pravqt taka kosata.Zna4i kosata e izpravena i gore v korenite e pridaden obem i izglejda mn buhnala.4uvala sym 4e se topira ili se s presa se pravi ne6to...ama iskam nqkoi po podrobno da mi obqsni ako se topira kak taka otgore izglejda gladka i slaga li se lak,pqna ili ne6to drugo....dano nqkoi da me e razbral
mersi :)

За такава прическа дет ти говориш аз си бях направила през лятоторсамо че мойта коса е къса и доста гъста!!!Аз си я правех с най-ситното на пресата!! :-)

Kisses_P
11-18-2007, 17:37
с топиране става,да. Хващаш по-долен кичур, опъваш го и почвам да движиш гребена по посока към корените на косата.Един вди става сплъстена косата така.и после като я направиш така оставяш най-отгоре един слой с коса, който да не си го пипала и покриваш топирана коса с него.Топираното можеш да го напръскаш с лак за коса, за да държи. ама и аз как го обясних :shock:

peteto89
11-19-2007, 21:31
taq pri4eska ve4e ne e moderna [-( :-P

foxy-to
11-20-2007, 12:33
moqta bratov4edka be6e taka na bala si. vzeha i 55 lv za taq pri4eska, ama be6e ubiistvena! :)

SUGAR_F
11-20-2007, 14:51
az predi sa praih taka... :D az po princip seki den sam s razli4ni pri4eski :D:D ....na4i parvo si izpravq6 kosata...nqkoi kazaha 4e s vafli4ki parvo q pravi6 ama moje i bez tqh 4e mn 6tq q izgori6....posle fa6ta6 mn siten greben ot teq za va6kite(ima efekt) :D i po4fa6 da topirvash(ako ne znae6 kak stava na4i fa6ta6 grebena i sresvash kosata ot varhovete kam korenite oba4e mn barzo) posle na vseki ki4ur praska6 lak otkam korenite i posle otgore ..ako iska6 da stoi po dalgo si vzemi s mn silna fiksaciq lak za da ti vtfardi kosata i kogato tova stane pusne na zade kosata i leko q zagladi s grebena i 6te si buhnala ot kef :D uspeh ;]

DivoTo_KoTe
11-20-2007, 17:55
за тая цел не трябва ли косата да е филирана,защото ако е равна мисля,че няма да се получи ефекта.

IdiOtKa
11-20-2007, 18:05
тва е баси тъпата прическа ...честно !

LovePoisoned
01-05-2008, 17:51
Дам, косата трябва да е филирана. Специално за таз прическа, дето дадохте снимка, не ме кефи бухването.