PDA

View Full Version : Разкажете за човека, когото най-много мразите



SlAdKoTo`KoTe
11-18-2007, 15:49
razkajete za 4oveka koito nai-mnogo mrazite i za6to go mrazite

Редактирано от ^npocT^a3^f^
7 точка от правилника!

Sweet__Dream
11-18-2007, 15:56
Nemoga da mrazq.Moje edin 4ovek da mi e nepriqten,no ne e da go mrazq.. :twisted: \:D/

LipSoFAnAnGel
11-18-2007, 16:04
Никой не мразя........

MiSs_DioR_CheRiE
11-18-2007, 16:07
da mrazi6 nqma nikuff smisul kfo cql jivot li 6e se cupi6 8)

gabi_94
11-18-2007, 16:10
мразя, незнам дали наистина мога да мразя, ама наистина не мога да понасям някои хора.
те са много де ама най-много не харесвам една уникално тъпа, заблудена, скапана овца. Направо не знам как да я гледам в даскалото, с всеки момент все повече ми се иска да я набия ама айде от мен да мине я пожалявам! :D
На всеки трябва да направи забележка, гледа да се заяде за всичко, знае че квото и да каже има подкрепа от две скапани предателки(спрямо мен) и от двама скапани идиоти. Толкова е грозна, противна, далече от всякаква прилика с едно нормално момиче. Направо злото се вселило в нея. Тормози едно момиче от класа дето не е наред с ума(има психични отклонения), заедно с подкреплението си от уж приятели карат останалите да страдат и гледат да тъпчат по-слабите, направо незнам как може момиче на 13 да е толкова злобно. Аз отлагам ама преди да се махна от класа ми след края на седми клас, тоест след няколко месеца, ще и се стъжни. :smt075

zvezdichkaaa
11-18-2007, 18:15
мразя, незнам дали наистина мога да мразя, ама наистина не мога да понасям някои хора.
те са много де ама най-много не харесвам една уникално тъпа, заблудена, скапана овца. Направо не знам как да я гледам в даскалото, с всеки момент все повече ми се иска да я набия ама айде от мен да мине я пожалявам! :D
На всеки трябва да направи забележка, гледа да се заяде за всичко, знае че квото и да каже има подкрепа от две скапани предателки(спрямо мен) и от двама скапани идиоти. Толкова е грозна, противна, далече от всякаква прилика с едно нормално момиче. Направо злото се вселило в нея. Тормози едно момиче от класа дето не е наред с ума(има психични отклонения), заедно с подкреплението си от уж приятели карат останалите да страдат и гледат да тъпчат по-слабите, направо незнам как може момиче на 13 да е толкова злобно. Аз отлагам ама преди да се махна от класа ми след края на седми клас, тоест след няколко месеца, ще и се стъжни. :smt075

Сигурна ли си,че неговорим за един и същ човек.Боже как я ненавиждаам понякога ми иде да я хвана за гадните коси и да я влача по пода докато главата и не падне,след това да я нарежа на малки парченца и да я хвърля на акулите.А да и преди всичко това да я накарам да се съблече гола пред цялото училище.Хаха к'во да се прави от 100 години съм скарана с нея и тъпите и елфчета помощници и вече не ги понасям.

koalka
11-19-2007, 06:51
Никой не мразя.Този глагол е много силен, определено и трябва да се използва само, когато наистина е така, а не наляво и надясно да разправяш как мразиш някой само, защото ти е неприятен...

rakiQ
11-19-2007, 07:14
не трябва да изпитваш злоба ,омраза ,завист...

Jamalska
11-19-2007, 08:31
И все пак, мразя дръм'н'бейс и математика. :wink:
И аз.Хм и 2-3 бейсъри (точно опр) които са ми противни...ама това не е омраза,а отвращение.

?love_haTe!
11-19-2007, 12:36
Аз пък никой не мразя :)
Мм..като бях по-малка(в седми клас)имах една учителка по физика,която
все повтаряше,че негативните чувства към околните само ти вредят..
и че е супер по-полезно да кажеш думите:обичам те..или пък просто
да се усмихнеш.. :)
Със сигурност е по-приятно да обичаш някого,отколкото да го мразиш..
няма смисъл да се зареждаш с отрицателна енергия :wink:

kindergarden
11-19-2007, 12:54
Чак да мразя-не,но има няколко екземпляра в училище,коиото ме дразнят.Една овца се прави на велика и важна,прави забележки на всеки и всички.До едно време се правех,че не ми прави впечатление,но един ден чашата преля.Тази фльорца,както репетирахме за хора,каза на госпожата,че не и харесвало едно момиче как пее.Каза го много грубо `тая не ми харесва как пее,е онова момиче там` :-x Идваше ми да й изкрея нея кой я пита кво мисли,щом госпожата е решила да вземе момичето в хора,значи може да пее :-x Замълчах си естествено :x Също много ме дразни едно момиче дет се прави на много умна,а не е.Донато госпожата предава урока,тя вмята се някакви прости коментари,които да покажат коклко е умна :-x Но...все пак аз никои не мразя :mrgreen:

tItEufFf
11-19-2007, 14:44
Никого не мразя. Дори и да мразех не мисля, че тук е мястото където да разказвам защо, как и кой мразя... :?

Insatiable
11-19-2007, 14:49
Не мога да мразя, просто имам антипатични хора :)

mulgore
11-19-2007, 14:49
не трябва да изпитваш злоба ,омраза ,завист...

zvezdichkaaa
11-19-2007, 17:14
не трябва да изпитваш злоба ,омраза ,завист...

:lol: Хаха стига с тези скапани клишета на всеки му се е случвало да айде не мрази но поне ненавижда.Хаха "А аз искам да поздравя мама и баба и татко и брат ми и всички хора обичам вииииии" :-D .

HopeLesss
11-19-2007, 17:46
Не мразя... единствения човек, към когото изпитвам дълбоко разочарование и по-скоро безразличие, е баща ми.

natalito_01
11-19-2007, 21:14
slu4va se nqkoi da ne ti e priqten ili antipati4en no prosto go prenebregni .kakto se kazva ubii prostaka s mal4anie! :D ne si zaslujava da se zatormozqvate zaradi nqkoi idiot

N0_feAR
11-20-2007, 11:42
аз не мразя, но това не означава, че няма хора които да не ме изнервят и дразнят адски многоо :o

No_Limit
11-20-2007, 11:50
Не,не съм изпитвала омраза , по-скоро ненавист

slun4ice_90
11-20-2007, 17:51
не трябва да изпитваш злоба ,омраза ,завист...Опрелено си права, и аз не мразя никого.По- хубаво е да обичаш. :smt008

NightSky
11-20-2007, 19:26
Аз никого не мразя. По-добре ми е без омразата. Но има хора, които ме дразнят, към тях изпитвам... отвращение.

katttia
11-20-2007, 20:39
Аз само себе си мразя... Но за сметка на това много се мразя :?
До сега никой друг не ме е наранил толкова, че да изпитвам толкова отрицателни чуства.
Но повярвайте ми, ако някой "посегне" на човек, когото обичам... ще се науча да мразя, колкото и да ми "навреди" после. :evil:

sunshine0107
11-21-2007, 05:12
ами не мразя... просто има един човек, който немога да понасям, но не мразя. Ами дразни ми, щото ми се оишеше най-добра приятелка... но и двете си харесвахме едно и също момче. аз го харесвах от 3-4 месеца, а тя от две години, но никога не бе споделила с мен, че даже има чувства към него, а аз й бях казвала, че просто ме кефи. както и да е ... обаче тва момче тръгна с мен след известно време (и още сме заедно :-) ) и в последствие след тва разбрах, че и тя го е харесвала... тя почна да ми прави номера, да се опитва да ни раздели като ми пълнеше главата с глупости и т.н. кадето беше той там беше и тя само му се натискаше, но аз си траех, защото й бях фр. но на гаджето ми да му писва и мн зле се държеше с нея, а аз я защитавах и мн се карахме заради нея... сега осъзнавам, че не си е заслужавало, но може би тя тва е целяла- да ни скара. незнам.. и прекъснах отношенията си с нея, но тя май все още не е разбрала напълно, че той не я понася и не иска да е с нея...въпреки, че е заедно с мен от година и 8 месеца почти... оф нз... на никой не пожелавам такива приятели, щото все пак не съм виновна, че той е харесал мен а не нея. нито съм му се натискала нито нищо... та аз дори незнаех, че тя го харесва...са като я видя че е в кафето и го дърпам да седнем на друга маса, че и двамата неможем да я траем :-x :x :-s :-&

foreverr
11-21-2007, 16:19
Просто никой не мразя-дори и малко никой не мразя :wink: дори и тези които се заяждат в форума с мен и тях не ги мразя-даже ги обичкам :D :-)

shoko_girl
11-27-2007, 11:59
М..аз немога да кажа,че мразя някой :grin: Има една УфСъ дет ми е в класа...немога да я трая и много пъти съм се карала с нея ама страшно много,..и тоо за какво и аз немога да кажа :P ама ей така..купон да става и да има с кой да се заяждам :D пък тя е перфектната с коят може да се заяжда човек, щот приема нещата толкова навътре, чеее... :evil: щЪ пРиБиЕеЕе хахаха и таа..мисълта ми е че дори и нея не мразя...ко не е тя няма с кой да се базикам все пак.. :twisted: :-D :-D :-D хахаха ай ай няма се мразите обичаЙйЙти съЪъЪ =P~

XaMcTePKa
11-27-2007, 12:06
мразя баща ми ама не от ден-два т.е пуберска прищявка ами отдавнааа и що ...щото е тъп и ши*ан чикиджия

BlueForever
11-27-2007, 13:19
Най-много мразя МОН и особено проверяващите от там.

Symphony of Destruction
11-27-2007, 15:39
Мразя хора, които от години насам се опитват да ми втълпят, че са нещо повече от мен.....
Мразя ги, защото така и не приеха идеята, че не съм средство за прогонване на скуката им....
Мразя ги, защото се забавляваха, тормозейки психиката ми...
Мразя ги, защото моят гняв за тях бе забавление.....
Мразя ги, защото не познават честност...
Мразя ги, защото не излизат от живота ми, колкото и да искам да ги изгоня навън...
Мразя ги, заради предразсъдъците им...
Мразя ги, заради начина, по който се учеха да бъдат "големи"...
Мразя ги заради лъжите им....
Кои са те???
90...айде, нека са 87% от стария ми клас....

DisciplineAndOrder
11-27-2007, 16:26
Ако става въпрос за стил на обличане,стилове в музиката,някои храни,училищни предмети и т.н-да,мразя.Но не и хора.Просто изпитвам антипатии към дадени личности.

Sportul
12-02-2007, 20:22
аз съм наи- злопаметния