PDA

View Full Version : неетичните и неприлични въпроси



helllo
11-18-2007, 16:15
абе хора сигорен съм 4е тук има хора които влизат в тоя форум да се посмеят на тапотията на други. :)
Така че имам няколко въпроса към женската част от населението:
искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема?
отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви)
ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате :-D )
??????

glupacheE
11-18-2007, 17:11
ami za posledniq vapros...ako me popita svodno li e mqstoto(do teb) she mu kaja ami da ako sednesh i moeto she se osvobodi

Devilka
11-18-2007, 17:32
ami za posledniq vapros...ako me popita svodno li e mqstoto(do teb) she mu kaja ami da ako sednesh i moeto she se osvobodi
И аз го бях чела това преди време,но не мога да си спомня къде точно... 8-)

Liar
11-18-2007, 17:51
1.Да
2.Да
3.Ще кажа,че си имам приятел

tItEufFf
11-19-2007, 14:52
искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема? - Да...корема не е чак толкова задължително

отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви) Еми...няма да ми е приятно, но все пак е след тренирова. Ако е постоянно е миришещ - да, но след тренировка е нормално

ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате :-D )????? Ще му покажа по възможно наи-миличкият начин, че не го харесвам

puppy
11-19-2007, 15:13
абе хора сигорен съм 4е тук има хора които влизат в тоя форум да се посмеят на тапотията на други. :)
Така че имам няколко въпроса към женската част от населението:
искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема?
отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви)
ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате :-D )
??????

искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема? ne e zadyljitelno, no e jelatelno (za korema... zavisi kolko e ro6av :-D )
отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви) 4ak pyk da me "otvra6tava".. ne, no bi bilo priqtno! vse pak ne e ne6to fatalno, normalno e sled kato e treniral
ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате :-D )
ami ne mu obry6tam vnimanie, ako mnogo nahalstva go otrqzvam grubo. zavisi vse pak ot 4oveka, ako ne me drazni moje i da go otreja milo :twisted:

punkrock
11-19-2007, 15:15
Искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема?
Абе попринцип то си е тяхна работа дали ще се бръснат, епилират и т.н, все пак няма да им бъркам в гащите :D

отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви)
Еми да, ама едва ли той ще идва да ме прегръща потен и миризлив нали 8-)


ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате)??
Я се махай бе [-X

Just_say_no
11-19-2007, 19:44
Искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема?
Да предпочитам да се обезкосмяват

отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви)
а теб? :D


ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате)??

Изчезни!!! [-(

peteto89
11-19-2007, 20:19
искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема? - Да...корема не е чак толкова задължително

отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви) Еми...няма да ми е приятно, но все пак е след тренирова. Ако е постоянно е миришещ - да, но след тренировка е нормално

ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате :-D )????? Ще му покажа по възможно наи-миличкият начин, че не го харесвам
+1 :-({|=

katttia
11-19-2007, 21:41
По-принцип нехаресвам "епилирани" мъже... (Като изключим подмишниците например) Космите са си вторичен полов белег при мъжете и според мен е малко женствена цялата история с бръсненето на краката, гърдите, ръцете и т.н. Предпочитам естествени "мъжкари".
Потните мъже след тренировка са много секси - пък и е повод да се изкъпем заедно. :P
Личната хигиена е лична именно, защото всеки трябва да избира как и какво да спазва. Мисля, че мъжете трябва да се поддържат така, че да се харесват самите те... Всичко е въпрос на принципи и вкус...
:wink:

rihannka
11-20-2007, 11:31
искате ли приятелите ви да си браснат половите ограни,а корема? Ми да,за корема ..приятеля ми не е космат там така4е..
отвращава ли ви миризмата от пот след тренировка(на приятелят ви) -4ак отвращава не,просто не ми е приятна.пък и рядко сме се виждали преди тренировка,винаги е след, като се е изкъпал
ако някои говори с вас(момче което пределно ясно се опитва да ви свали) по много тъп начин,и мирише на чорапите на баща ви след работа и не е от най "популярните " в йерархията на тииновете как бихте го отблъснали(ако искате да го отблъсвате )
??????-разкарвам го,защото си имам приятел!!!!!!!