PDA

View Full Version : неетични и некултурни въпроси



helllo
11-18-2007, 16:27
знам че тук влизат и хора само за да се посмеят на тъпотията на други така че :) имам няколко въпроса към женската част от населението :
как се отнасяте към хора които мири6ат все едно някой се е изакал в мухлясъл на крака ви чорап и го е напъхал в разлагащ се труп
Ако вашият прител иска цунка или прегрътка след 2 часа потене като дупе в фитнес залата
или до живот ли остава впе4етлението към някои ако 1 единствен път е забравил да се парфюмира и е излъчвъл човешки хормони в малко по големи количества(демек миришел)????
А ако това не отвращава никои :) има и хора с различни разбирания.

Saymon90
11-18-2007, 16:30
Не съм момиче, но ще ти кажа, че те обръщат огромно внимание на тези неща. Е, ако наистина ценят другия, няма да го нарочат само заради това, но все пак ще им направи много лошо впечатление. Аз, без да съм момиче, запомням смръфльовците, пък за момичетата какво остава...

AvaLan4e
11-18-2007, 16:30
Аз нямам вземане даване с хора, които не ми харесва как миришат. Спорд мен това определя, че не си пасваме генетически ако не друго. Иначе аз Харесвам как миришат познатите ми. Даже да не са напарфюмирани. Без брат ми. (=

love_sdv
11-18-2007, 16:35
ами... ако е след фитнес и се изкъпе веднага, е простимо, ама иначе брррр

A_JoLiE
11-18-2007, 16:39
Ами на мен лично много лошо впечатление ми прави. Ако некой ми мирише кофти просто не си об6тува,е тфа е !

ЕPu
11-18-2007, 16:45
избягвам всякакви контакти с хора с недобра лична хигиена
и приятелите/познатите ми се къпят :)

Decu
11-18-2007, 16:53
В 9-ката днеска един как ... вунеше! ](*,)
Иначе..никой от приятелите не ми е намирисвал за сега 8-)

Kisses_P
11-18-2007, 17:26
как се отнасяте към хора които мири6ат все едно някой се е изакал в мухлясъл на крака ви чорап и го е напъхал в разлагащ се труп - Нямам такива познати
Ако вашият прител иска цунка или прегрътка след 2 часа потене като дупе в фитнес залата- не си го позволява точно поради тази причина,но целувка вианги давам.. виж вече прегръдката... а и той може да каже същото за мен когаот съм на фитнес
или до живот ли остава впе4етлението към някои ако 1 единствен път е забравил да се парфюмира и е излъчвъщ нечовешки хормони в малко по големи количества(демек миришел)????- на всеки се случва да забрави да се парфюмира.. може да е бързал и тн и тн.. не оставям доживот с това впечатление

rumka88
11-18-2007, 17:42
ami ne znam... za men nqma problem 4e priqtelq mi primerno cql den e bil v garaja i miri6e na kakvi li ne gadosti... naprotiv tova daje..kak da kaja vuzbujda me.. toi e muj..za mujete e normalno...e ne to4no normalno no razbiraemo..ako miri6at na pot ili na benzin..ako sa zabravili da se parfimitar i pro4ie... nqma problem ako tova ne se slu4va postoqnno de.. ako e postoqnno..ne e priqtno sigurno..

Boot
11-18-2007, 18:08
Вие пък много изтънчени се изкарахте всички.
Се 1 никога не сте играли физическо и след това потни съученици да ви нападат да ви прегръщат, за да ви е гадно.

Какво толкова неприятно има в един доволен мъж, който през последните 2 часа е играл футбол (примерно) и е надъхан и щастлив??? Ако не му е перманентно състояние на младежа нямам против. По-добре доволен и потен от колкото крив и миришещ на парфюм.

ArTanDra
11-18-2007, 18:13
знам че тук влизат и хора само за да се посмеят на тъпотията на други така че :) имам няколко въпроса към женската част от населението :
как се отнасяте към хора които мири6ат все едно някой се е изакал в мухлясъл на крака ви чорап и го е напъхал в разлагащ се труп
Ако вашият прител иска цунка или прегрътка след 2 часа потене като дупе в фитнес залата
или до живот ли остава впе4етлението към някои ако 1 единствен път е забравил да се парфюмира и е излъчвъл човешки хормони в малко по големи количества(демек миришел)????
А ако това не отвращава никои :) има и хора с различни разбирания.

На колко години си 12-13? Сигурно още п*кае ли ти се , еб* ли ти се , обаче се изказваш .. Незнам откъде дойде тази мода всяко второ момче/момиче да е епилирана/обръсната/ навсякъде където има косъмчета. И на почти всяка ЖЕНА секс мечта и е загорял (на слънцето имам предвид) мачо изпотен да я *** защо ли ? Всеки човек си има уникална миризма , която привлича срещуположния пол и колкото и парфюм да сложиш специфичната миризма си остава! И май не правиш разлика между лична хигиена и специфичната миризма на човек..

basson
11-19-2007, 06:46
Един мъж, който не миришел поне два пъти пред момиче на пот, не е мъж бе 8)
Оставете ги тия епилирани педерастчета, които си подстригват веждите и си парфюмират задниците с есенция на жожоба.

Между впрочем, не ви ли се е случвало да се потите докато правите секс?! Онова малкото, дето отвори темата сигурно само на картинка е важдало истински, разгорещен секс, в който ако не се изпотиш значи нищо не си направил ))

AtMosFera
11-19-2007, 06:54
хаха...аиде моля ти се!В дне6но време да се епилира6 е едва ли не изискване.И това не зна4и,4е си педал,а 4е се поддържаш!

basson
11-19-2007, 07:18
хаха...аиде моля ти се!В дне6но време да се епилира6 е едва ли не изискване.И това не зна4и,4е си педал,а 4е се поддържаш!

В днешно време било изискване да се епилират мъжете?! Бегай бе, поддържан педал :?
Е, за някои професии като манекенството може би , но не и всеки втори ))

А това, че 'днешното време' е достатъчно извратено и побъркано е тема на друг разговор.

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 07:32
Мъж след фитнес - ароматът му ми действа като афродизиак ^^ :oops: :-D

Пък т'ва, че било изискване мъжете да се епилират - "OMG!"... щуротии... да има по-гладки крака от моите? и да стои пред огледалото повече от мен?! Аз ако исках такъв 'мъж' щях да стана лесбийка... :-o

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 07:46
:shock: С всеки изминал ден почвам да се чудя на някой женски. К'ви са тия работи бе?! Епилиран, да не мирише след малко ще искате сигурно да ходи до кенефа през ден, за да не мирише на фашкиий?! К'ви са тия претенции, ако искате такива мъже станете лизбиийки бе..
Некви превземки... Хм ако повечето от вас играеха физкултура поне веднъж в седмицата ще разберете к'во е да си потен и да си миришеш :oops: . Ама вие предпочитате да прекарвате времето си по кафетата.. те за т'ва ще затлъстява нацията, защото като кажеш веднъж на гаджето си, че смърди на чвор след футбол с приятелите или някъв друг спорт, той повече няма да иска да играе.. Ще седи пред ТВ-то или компа и ще си мирише през 2 минути .. #-o К'во кат мирише?! Има баня къпе се и сте си щастливи.. Хм.. тия лапета се побъркаха!

Boot
11-19-2007, 07:54
защото като кажеш веднъж на гаджето си, че смърди на чвор след футбол с приятелите или някъв друг спорт, той повече няма да иска да играе..
Даааааааааааа бе :D
Къде са тия мъже, които ще си зарежат футбола заради едната смръдня?! 8-)

fake
11-19-2007, 07:59
а кое им беше неетичното на тези въпроси? ](*,)
по темата:т'ва лято като обикаляхме в жегата под слънцето по камарата време, с приятеля ми и двамата смърдяхме. заеби че смърдяхме, ама и баня нямаше като хората. голяма работа, мен ме възбужда миризмата на потен мъж :oops:

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 08:01
а кое им беше неетичното на тези въпроси? ](*,)
по темата:т'ва лято като обикаляхме в жегата под слънцето по камарата време, с приятеля ми и двамата смърдяхме. заеби че смърдяхме, ама и баня нямаше като хората. голяма работа, мен ме възбужда миризмата на потен мъж :oops:
Е т'ва е нормална жена/момиче (нека позня кви са ти годините -> 17+)..

radiante
11-19-2007, 08:01
след малко ще искате сигурно да ходи до кенефа през ден, за да не мирише на фашкиий?!

Че то е хубаво да ходиш дори секи ден :neutral:

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 08:03
защото като кажеш веднъж на гаджето си, че смърди на чвор след футбол с приятелите или някъв друг спорт, той повече няма да иска да играе..
Даааааааааааа бе :D
Къде са тия мъже, които ще си зарежат футбола заради едната смръдня?! 8-)
Брат щом има мъже(педали) дет си бръснат краката и ръце смятай..

radiante
11-19-2007, 08:04
защото като кажеш веднъж на гаджето си, че смърди на чвор след футбол с приятелите или някъв друг спорт, той повече няма да иска да играе..
Даааааааааааа бе :D
Къде са тия мъже, които ще си зарежат футбола заради едната смръдня?! 8-)
Брат щом има мъже(педали) дет си бръснат краката и ръце смятай..

Това са типичните футболистчета дето седят на едно място на терена и си чоплят блестящите нокти :grin:

fake
11-19-2007, 08:04
Е т'ва е нормална жена/момиче (нека позня кви са ти годините -> 17+)..
всъщност дам, скоро ш ставам на 18
а, бтв държа да подчертая, че не се кефя на хора, които системно нарочно не се къпят. и ги ебавам жестоко. като един от моя клас с пъпки по пъпките и трохи в ушите. е, заклевам се, тоя се къпе веднъж в месеца! напоследък май по-често, след като ме викаха при психоложката на даскало да питат що се ебавам с него и аз казах де...

fake
11-19-2007, 08:07
=D> =D> =D>

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 08:07
Е т'ва е нормална жена/момиче (нека позня кви са ти годините -> 17+)..
всъщност дам, скоро ш ставам на 18
а, бтв държа да подчертая, че не се кефя на хора, които системно нарочно не се къпят. и ги ебавам жестоко. като един от моя клас с пъпки по пъпките и трохи в ушите. е, заклевам се, тоя се къпе веднъж в месеца! напоследък май по-често, след като ме викаха при психоложката на даскало да питат що се ебавам с него и аз казах де...
Говорим за моментно потене неее къпане в годината по 2 пъти. И аз имам един от моя клас дет се къпе май мн рядко ама смърди бая ужастно..Аз съм момче и щом миризмата ме кара да повърна нз на момичетата кво им е.

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 08:09
Изискване било да си епилиран... и кой го изисква това една клика от модни дизайнери, стилисти и редактори на фешън списания, които по някаква огромна случайност са доказани и убедени П.ЕДЕРАСТИ??

Това, че всеки втори селски момък, който няма самочувствието на мъж следва хомосексуалните съвети, а малоумните момиченца се радват на това до тях да има един завършен гей е много интересно явление. Същите тези момиченца се радват и на образа, който онези п.едерасти-"фешън-гурута" и се опитват да следват и женския модел налаган от тях. А този женски модел е андрогинен, като идеала за жена налаган от цялата тази индустрия е по-скоро на гротескно слабо, безполово същество, което залоупотребява системно с наркотици, а мъжкия тип е на добре поддържан травестит.
Това не означава, че не трябва да спазваме лична хигиена, а просто означава, че мъжът е мъж, когато играе футбол, ремонтира колата, оправя нещо вкъщи, а НЕ когато си епилира краката, скубе веждите и говори за фон дьо тен и ексфолиращи кремове... ;)
Хъм..добри разсъждения си дал напълно съм съгласен, ама са малко хората дет ще ги разберат и са също малко тези който след като са ги разбрали ще се съгласят.

lilit_666
11-20-2007, 12:20
Зна4и и аз да кажа.На ВСЕКИ му се е случвало да понасмардява понякога.Ако не е ежедневие, не виждам кой знае какво.То на някои хора не им е от хигиената,а от teen-хормоните.Като за няколко пъти,.. не ми прави лошо впе4атление,просто гледам в този ден да не съм кой знае колко близо до 4овека.И все пак хубавият парфюм ми действа супер и говори за 1 поддържан мъж.Срещу епилирането на краката нямам нищо против,ама ако е,да е редовно-няма нищо по -отвратително от гъсти наболи косъм4ета.Просто не държа толкова на това,пък като иска-ОК.За рацете е ужасно дори и за жена!!!-кото гол охльов(без да обиждам никого)
Харесват ми метеросексуални мъже,ама не и по-суетни от мен.

MiSs_DioR_CheRiE
11-20-2007, 12:48
знам че тук влизат и хора само за да се посмеят на тъпотията на други така че :) имам няколко въпроса към женската част от населението :
как се отнасяте към хора които мири6ат все едно някой се е изакал в мухлясъл на крака ви чорап и го е напъхал в разлагащ се труп
Ако вашият прител иска цунка или прегрътка след 2 часа потене като дупе в фитнес залата
или до живот ли остава впе4етлението към някои ако 1 единствен път е забравил да се парфюмира и е излъчвъл човешки хормони в малко по големи количества(демек миришел)????
А ако това не отвращава никои :) има и хора с различни разбирания.

ne понасям хора миришещи лошо и всичките ми фр са с добра лична хигиена :!: а ако моя приятел иска да ме цунка докато мирише на прасе няма да му дам :oops: ще отиде да се изкъпе :grin: а ако някои който познавам и знам че има добра лична хигиена и един път не мирише добре ще го преживея :neutral:

11-20-2007, 13:16
Ебати смешната история.
То, стана една такава, че май трябва човек да си носи преносима баня и чанта с всякакъв вид парфюмчета и дезедорантчета?

Blitzkid
11-21-2007, 16:02
Точка първа от наръчника на истниския мъж:
1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изклюително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.

IdiOtKa
11-21-2007, 17:44
ами ...да би минаправило лошо впечатление , но никога няма да изразя мнението си пред човека, камоли пред някой друг просто ще оставя това което мисля за себе си и ...Не, Не бих го дескриминирала за каквото и да било . .