PDA

View Full Version : Идея за отпразнуване на рожден ден =)



Seducti0n
11-18-2007, 17:52
Сладурчета здравейте.Моля ви за съвет.Такам,предстои рождения ден на една моя приятелка,но тя идея си няма къде да го отпразнува.Обмисля да покани около 35-40 4овека.Паричките с които разполага за въпросното мероприятие са около 300 лв. :)

Дайте предложение за някакво заведение,къдено да се получи добро купонче.Има опция и в тях да си го отпразнува,но няма идея как точно да направи така,че да се всичко да бъде на 6.Девойката става на 15.

Благодаря на всички за отделеното внимание.Очаквам вашите идеи. :) :) :) :) :)

ЕPu
11-18-2007, 17:57
възможно е да резервирате ресторант с около 50тина места, за една вечер...ще сте си само вашата компания, ама няма да ви излезе кой знае колко евтино

mon4eto
11-18-2007, 18:12
Rezerviraite nqkoi kafence v centara za nqkolko 4asa :wink:

OtherDimension
11-18-2007, 18:19
зависи от момичето - резервирайте кръчма, ресторант, кафе...
аз лично препочитам домашни условия
не е лоша идеята за нещо като вила .. макар че не знам дали има такива неща

п.с. 30-40 човека са ... какво е това - рожден ден или сватба? :shock:

rgddfgd
11-18-2007, 19:07
ммммдаа...на вила става най-добре!Напиваш се като куче и никой не те гледа :) и можете да правите куп др. неща!Пък и няма да отидат пари за резервация!
P.S-Може да ме поканите :P и аз да се повеселя с вас 8-) :lol:

Seducti0n
11-18-2007, 19:34
Не става въпрос за вила.А има идея баба и дядо да и отстъпят техния апартамент за вечерта и ноща.Така,че ще трябва да се съобразяваме и със съдети,ако реши там да си го отпразнува. :?

OtherDimension
11-18-2007, 19:38
40 човека в апартамент .. успех
защо не искаш на вила? - ще платите само наем, алкохол и ядене от магазини за едно и ще излезне по-евтино

а и като идеш на апартамент най-много да отнесете 200 лева акт и да ви спрат купона

Nobody...
11-18-2007, 20:02
Ехх...много сложно стана :twisted: Мерси многооо за преложенията :-)

AvaLan4e
11-18-2007, 20:22
В клуб?? Изглежда ми възможно, на мезнам за диджея :wink:

BioX
11-18-2007, 21:03
nai dobre da go praznyvate v nqkoq vili4ka. tyk v varna hybavite vili sa za po 200 leva za 24 4asa.a za ostanalite 100 leva 6te vzemete za qdene i za piene.nqkoi ot priqtelite i samo moje da vzeme nqkoq yredba za kopon4eto ako nqma vav vilata.apak i sasedite nqma da se oplakvat ot myzika i posle nqma sradni i........
priqtno prekarvane i 4rd ot men na rojdenni4kata.

Nobody...
11-18-2007, 21:13
style_hip_hop мерси мерси :-) а дам това за апартаментра верно не е мн добра идея щото големи проблеми могат да станат ама наистина си нямам и на представа иначе каде да го правя смисъл на кафе хубаво ама не всички се познават и някой може да не си намери компаниика да няма с кой да си говори и т.н. за тва ми е иначе за мен не е проблем просто точно в момента за абсолютно нищо не мога да се сетя и пак мерси за предложенията :-)

HopeLesss
11-19-2007, 07:27
40 човека в апартамент .. успех
защо не искаш на вила? - ще платите само наем, алкохол и ядене от магазини за едно и ще излезне по-евтино

а и като идеш на апартамент най-много да отнесете 200 лева акт и да ви спрат купона

аз съм присъствал на партита с повече хора в общежитие в Студ. град...

не са много хора 40 човека...

Абе не са, зависи от гледната точка :P Вкъщи (5-стаен апартамент) бяха дошли 40 човека за един рожден ден на брат ми и беше лудница. Няма къде да седнеш, няма къде да танцуваш (масата е само една, а столовете 10-тина), пред тоалетната се заформя километрична опашка, а последствията след това са трагични.... Да не говорим, че имаше обувки по целите два коридора. Не, мерси :?

40 човека е лудост... особено пък за рожден ден. Айде, за НГ добре, ама... (*,) Иначе и аз като Наско мисля, че за толкова народ, най-добре на някоя вила... или на улицата :D