PDA

View Full Version : Желая да се отърва от маструбацията .... моля помогнете



gryp
11-18-2007, 17:28
Истината е че мастробирам вече в продължение на 10 #-o години и вече повлиява значително на личния ми живот .... преди търсех подходящия човек с когото да се обвържа и да бъдеме "заедно" във всяко едно отнушение и така станах на 22 и открих любовта на живота си .... но когато разбра за това че мастробирам наистина я нараних... нарани я начина по който я излъгах и прикривах по всевъзможен начин..бях и обещал че няма да я наранявам но издържах едва седмица без да мастробирам ... вътрешно не успях да се преборя с гадния навик ...излъгах я и я нараних ... сега единствения начин да искупя вината си пред нея е наистана да се отъра от гадния порок и да престана да я лъжа... искам живота ми да продължи без тази пристрасеност....рано или късно ще създам семейство ....не ми се мисли какъв баща и съпруг ще бъда с това бреме ... МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

Random tip
11-18-2007, 17:34
Само с воля братче... избирай: жената на живота ти или да си лъскаш....

foreverr
11-18-2007, 17:46
Само с воля братче... избирай: жената на живота ти или да си лъскаш....+1

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 06:35
А що не да има и жена(да си правят секс) и да си лъска?! К'во лошо има?!
Намери си някоя по-демократична приятелка. :P
Иначе ако искаш да останеш с тази тря да се справите заедно -> правете повече секс, а ти си мисли по-малко за лъскането. ;-)

К'во е т'ва +1 бе?! Вие да не сте некви роботи?! Изразявайте мнението си с ДУМИ не със знаци за математически действия и числа.Още не станали оператор изпълняващ ролята на брояч..


if(postnato_mnenie > 0)
br = br +1 ;

На т'ва ли искате да заприличате?! Думите са измислени да се споделят разни работи, числата имат друго предназначение. =;

rakiQ
11-19-2007, 07:06
според мен и двете са ти в полза
когато я няма жената (на работа примерно) ни не можеш да и се обадиш и да и кажвеш"ела че.."

а просто да си разрешиш проблама с ръката

_butterfly_
11-19-2007, 07:46
Моля ви се, в кой век живеете :shock: ! Мастурбацията НЕ е порок, не е нещо срамно, а намаляване на сексуалното напрежение.

krem4et0
11-19-2007, 11:08
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=143286