PDA

View Full Version : Трябва ли да съм слаба,за да съм готина?



Kremito
11-18-2007, 18:28
Това 4е не си 40 кг с мокри дрехи незна4и,4е си за изхвърляне!!!ЕЕ хора не говоря за себе си просто съм от тази групи4ка спада6та към "скелетите" и много ме дразни когато някоя слаба "колежка" каже на някое добро и "у4енолюбиво" моми4енце "ти поглеждала ли си се в огледалото"!!!! :cry:

JoeBanana
11-18-2007, 18:39
но, пък, ако си 70 няма вдигане, камо ли изхвърляне
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

GD
11-18-2007, 18:46
Ами какво да ти кажа ако се харесваш такава каквато си няма нужда да отслабваш че за да се харесаш.Който те харесва харесва който не негов си е проблема :wink:

Glezanka
11-18-2007, 18:49
И чи хуу ко .. за всеки влак си има пътници ...
Написа темата за да се успокоиш публично ли?

punkrock
11-18-2007, 18:56
Важното е да си нахакан и общителен, теглото няма чак такова значение!

Cool_Bitch
11-18-2007, 19:00
koito te haresva i slaba i palni4ka 6te si te obi4a.Ne se pritesnqvai za tva!!!

Seducti0n
11-18-2007, 20:11
Здравей,миличка.От край време е ясно че,тийновете обръщат доста голямо внимание на това как изглеждат.Винаги се стремят към това да бъдат префектни и дори и най-малкия и незначим недостатък в тях ги депресира,а не бива така. :wink:

Приеми себе си,такава каквато си и се научи да се цениш,а не да руптаеш срещу това,че няма идеалното телосложение и пропорции.В случая не става въпрос за нещо необратимо.Винаги можеш да отслабнеш-Но НЕ с гладуване и с физическа натовареност и балансиран хранителлен режим. :wink:


Важното е да имаш самочувствие в рамките на номалното и да подчернтаваш най0красивет и добри качества,които притежаваш-не само физически,но и душевно.Бъди себе си и не съжалявай за нищо. :wink:

DisciplineAndOrder
11-18-2007, 21:44
Не... :-|
И пълнички готини момичета има...
Пък и всеки мъж харесва различни типове жени.

fiama
11-19-2007, 05:40
Важното е ти да се чувстваш добре в кожата си! Оттам нататък- вкусове всякакви.

theEXPLOITED
11-19-2007, 08:45
Винаги има значение как изглеждаш,не може да си на 15 и да си 100 кила.Трябва да обръщаш внимание как изглеждаш,баси,то тва си е до човека де,ама не може още от сега да си плондер.Ако си по-дебела ми отслабни не е чак толкова трудно,просто ходи на фитнес и яж по-малко.

malka_sladuranka
11-19-2007, 11:03
Девойче.. Последното нещо което целя в момента е да те обидя.
Така, че.. Вместо да стоиш тук, да се жалваш и самоуспокояваш, вземи поработи малко по въпроса.
Храни се здравословно, не прекалявай с боклуците(знам, че не може да не се изяде някой дюнер или подобро, но не трябва да е често), спортувай, движи се, спри цигарите(ако пушиш), алкохола също(ако пиеш) или поне се ограничи максимално.
То не става само с фризьори и маникюри... Е, и те са много важни, но.. не са основни. :wink:

krem4et0
11-19-2007, 11:30
Важното е ти да се чувстваш добре в кожата си! Оттам нататък- вкусове всякакви.
Точно...........аз се чувствам добре в кожата си определено не съм от най-слабите. Имам тесни рамене и уникално тънка талия, но дупето ми е по-обемничк.............ама мъжа ме харесва, а и аз се чувствам добре. кача ли някое килце-спирам тестото и пърженото и без да се ограничавам, влизам в нормалните си рзмери. Все пак съм на 22 и искам да съм женствена, защото не съм момиче, а да приличам на жена. И все пак 1 жена, тежаща 80 кила не е особено секси............

No_Limit
11-19-2007, 12:27
Да ти кажа честно знам какво ти е , все пак моята най-добра приятелка е пълничка и много я обиждат и всеки път се залива със сълзи . Няма смисъл да отслабваш , освен ако наистина не си затлъстяла

zvezdichkaaa
11-19-2007, 13:51
Винаги има значение как изглеждаш,не може да си на 15 и да си 100 кила.Трябва да обръщаш внимание как изглеждаш,баси,то тва си е до човека де,ама не може още от сега да си плондер.Ако си по-дебела ми отслабни не е чак толкова трудно,просто ходи на фитнес и яж по-малко.


Да,каквото и да казваме,ако си 100 кг едва ли на твоя влак ще се редят много пътници.Малко гадно,но е така,ако си по-пълна отслабни има толкова начини,че свят да ти се завие...

sladku_bebzi
11-19-2007, 14:17
Важното е ти какво мислиш за себе си.

Ако имаш готин характер и си пълничка, повечето момчета ще те харесват само като приятелка, а пък ако и фигурата ти е хубава, ще те харесват и като нещо повече от приятелка.

Все пак сме създадени момичета за да се поддържаме и да изглеждаме добре.Ако нещо не е както трябва има много начини да се поправи :wink:

Violenza
11-19-2007, 15:00
Важното е ти да се чувстваш добре в кожата си! Оттам нататък- вкусове всякакви.
Т'ва беше най-точното мнение.
Пък и ако наистина искаш да отслабнеш, никой не може да ти помогне, ако ти сама не се мотивираш да го направиш.

beautiful_f
11-19-2007, 15:19
Всичките ми приятелки са пухкавки и аз много им се кефя.
Не мисля, че има място за подиграфки в това зависи от структура и от много други неща, на който не му допада по пъно момиче просто нека си премълчи... защо трябва да го истъква? Иска се малко акъл :-$

Reed
11-19-2007, 16:02
Важното е да си нахакан и общителен, теглото няма чак такова значение!
оооо,да,бе...
нещо не те разбрах изобщоо.... то от толко кавички...да си беше написала истината с истинските значения 8)

donkihot
11-19-2007, 16:41
естествено 4е не е важно ти си бъди със страхотен характер пак ако ще и с 10 кг да си отгоре пак ще си готина за любимия 4овек

malka_sladuranka
11-19-2007, 16:51
Да ти кажа честно знам какво ти е , все пак моята най-добра приятелка е пълничка и много я обиждат и всеки път се залива със сълзи . Няма смисъл да отслабваш , освен ако наистина не си затлъстяла Е, да чака да затлъстее ли?
Според мен е по-добре да се хваща в ръце докато не е станало невъзможно да отслабне и да изглежда нормално.

puppy
11-19-2007, 17:06
abe hora, avtorkata e napisala 4e "spada kym grupata na skeletite" ili ne6to takova, taka 4e tq si e ok, no se 4udi za6to ostanalite klio6tavi momi4eta pitali normalnite(ili po-pylni)dali nqkoga sa se oglejdali.
tova razbrah az:)
po temata - ne e dobre da sa prekaleno klio6tavi, nito debeli, no zavisi ot 4oveka, za men po-vajen e 4ara i izly4vaneto:) i haraktera!

gabi_94
11-19-2007, 18:19
Винаги има значение как изглеждаш,не може да си на 15 и да си 100 кила.Трябва да обръщаш внимание как изглеждаш,баси,то тва си е до човека де,ама не може още от сега да си плондер.Ако си по-дебела ми отслабни не е чак толкова трудно,просто ходи на фитнес и яж по-малко.


Да,каквото и да казваме,ако си 100 кг едва ли на твоя влак ще се редят много пътници.Малко гадно,но е така,ако си по-пълна отслабни има толкова начини,че свят да ти се завие...

и аз така мисля, не искам да убидя никого по-пълен но винаги има начин да отслабне човек, аз имам 3,4 по-пълни приятелки и те все пак успяха да отслабнат малко по малко и продължават със същата воля и стимул!

Abigoria
11-19-2007, 19:11
Абе много ми е интересно защо всички са едва ли не задължени да се вписват в някакъв измислен и хиперболизиран идеал? Няма еднакви хора, всички са различни, било то на външен вид, или по характер... (Това ви го казвам от личен опит... Все пак метълче съм :P :smt001 ) Начи аз свалих близо 13 кила, за да съм "като другите" , докато приятелят ми не ми отвори очите... Просто няма смисъл да се гърчиш заради някакъв калпав "идеал". Бъди си ти! :smt003

peteto89
11-19-2007, 20:25
naistina ne vinagi e ot zna4enie kak izglejda6 no ne moje da ne polaga6 pak nikakvi griji za van6niq si vid!vse pak v takava vazrast parvo gledat kak si oble4en posle kolko si dobar ili gotin du6evno![/b]

HopeLesss
11-19-2007, 20:31
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.

peteto89
11-19-2007, 20:37
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.
xaxaxaxa napalno vqrno 4udeh se dali da go kaja no ti iztrelq vs v 10 bravo =D> =D> =D> =D> =D> =D>

monityY
11-20-2007, 08:31
Много не разбрах но... В днешно време само слабите се смятат за готини.Това е горчивата истина :cry:

HopeLesss
11-20-2007, 12:18
Много не разбрах но... В днешно време само слабите се смятат за готини.Това е горчивата истина :cry:

Айде бе, аз не съм кльощава и пак съм готина. Дерзай 8-)

fashiongirl
11-20-2007, 13:32
Еми по моите скромни наблудения-трябва!Първото,което е предпочитам да ми кажат-приличаш на скелет на батерия,отколкото-трътушо,ела тука

Jamalska
11-20-2007, 14:47
Еми по моите скромни наблудения-трябва!Първото,което е предпочитам да ми кажат-приличаш на скелет на батерия,отколкото-трътушо,ела тука

Tр кво?!

Аз не се кефя на кльощави мацки;)Тфа имам чувството че ще с счупи като го пипна:)А и щом не страдам от липса на мъжко внимание значи не всички мъже се кефят на хърби:)Както са ми казвали и приятели като сме обсъждали темата.По-добре да има месце

sasha_90
11-20-2007, 14:52
Не... :-|
И пълнички готини момичета има...
Пък и всеки мъж харесва различни типове жени.
Съгласна съм с теб,extreme_

Kremito
11-20-2007, 15:11
Леле благодаря ви много!!!! :-) :-) Добре 4е има хора и като вас!!!! Но все пак "готините" слаби моми4ета са много пове4е от "готините" пълни4ки моми4ета!!!!! :-x

HopeLesss
11-20-2007, 15:34
Леле благодаря ви много!!!! :-) :-) Добре 4е има хора и като вас!!!! Но все пак "готините" слаби моми4ета са много пове4е от "готините" пълни4ки моми4ета!!!!! :-x

Абе защо плащаш данък обществено мнение?!? Готини според кого?!? Според шепа недорасли пикльовци, които още имат мокри сънища, свързани с Малката русалка и Рапунцел ли?!?

Един човек се определя като "готин" не спрямо визията си, а спрямо поведението и онова нещо, наречено мозък!

Violenza
11-20-2007, 17:14
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.
Извинявай, но аз съм 42-43кг и далеч не съм "тапициран скелет"!
Глупости!
Някой да се досеща, че и ръста има роля?!

HopeLesss
11-20-2007, 17:23
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.
Извинявай, но аз съм 42-43кг и далеч не съм "тапициран скелет"!
Глупости!
Някой да се досеща, че и ръста има роля?!

Извинявай, не говорех за 150-160 см.

Violenza
11-20-2007, 18:57
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.
Извинявай, но аз съм 42-43кг и далеч не съм "тапициран скелет"!
Глупости!
Някой да се досеща, че и ръста има роля?!

Извинявай, не говорех за 150-160 см.
милион пъти предпочитам да съм си такава(а аз НЕ съм кльощава, слаба съм) отколкото някоя "приятно закръглена" т'ва е повече от ужасно...

mumiikataa
11-20-2007, 19:08
Леле благодаря ви много!!!! :-) :-) Добре 4е има хора и като вас!!!! Но все пак "готините" слаби моми4ета са много пове4е от "готините" пълни4ки моми4ета!!!!! :-x
абе и аз не харесвам слабите...предпочитам навсякъде да има по нещо...а и по-пълните някфи сладури.аз мн се кефя на пълнички :P

Reed
11-20-2007, 19:35
милион пъти предпочитам да съм си такава(а аз НЕ съм кльощава, слаба съм) отколкото някоя "приятно закръглена" т'ва е повече от ужасно...
мхм...и аз :-P

HopeLesss
11-20-2007, 19:41
Lady Death, колко си висока?

Violenza
11-21-2007, 12:48
около 154.
няма значение (сега далеч не говоря за мен)
ти се изрази по такъв начин, че...
едва ли не тия момичета са мърши .. на боклука...
а и мога да ти кажа, че както един себеуважаващ се мъж може да харесва по-пълни момичета, то може и да си хареса "тапициран скелет" (ебаси якото определение...)
другото което е, че тези тапицирани скелети не могат да си изберат тялото, а всяка по-дебела може да отслабне ако иска.

sladku_bebzi
11-21-2007, 14:25
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.

Заблуждаваш се много!Тва, че си 40кг. не значи, че си "кокали и стърчащи ребра", нито, че си кльощав.От кльощав до слаб има разлика!Според мен повечето момчета (пиша за тези, които си избират момичетата според тялото) биха избрали слабо, отколкото някое с преливащи сланини!Все пак предполагам, че и едните и другите си имат мозък в главата, което е по-важно!

Slave4You
11-21-2007, 14:56
Хахах познавам мн хора които може да не са 40 кила но са мн пекани и забавни;) Ако знаеш как да се обличаш като хората и как да се държиш си супер:)

voodoodoll1
11-21-2007, 17:40
и аз спанад към ,,скелетите".Ама не мисля,че не трябва да си слаб за да си готин

krem4et0
11-23-2007, 12:41
40 кила? Никой нормален уважаващ себе си мъж не би харесал тапициран скелет. Сега не говорим нито за 40, нито за 80 кг... Истината е, че пикльовците си вземат кльощави гаджета, за да се хвалят пред приятелчетата си, а истинските мъже си вземат жена, с която да им е приятно в леглото. Малко са тиякоито искат да пипат кокали или стърчащи ребра.

Заблуждаваш се много!Тва, че си 40кг. не значи, че си "кокали и стърчащи ребра", нито, че си кльощав.От кльощав до слаб има разлика!Според мен повечето момчета (пиша за тези, които си избират момичетата според тялото) биха избрали слабо, отколкото някое с преливащи сланини!Все пак предполагам, че и едните и другите си имат мозък в главата, което е по-важно!
Преди около година проведох проучване сред всичките ми познати от мъжки пол каква жена харесват-пълничка или кльощава(слаба). Таргет групата ми беше съставена от хора около и над 20, но всички до 1 казаха, че закръглена мацка, с добре оформена талия и широк ханш е най-сексапилното нещо в света...............И определено съм забелязала, че мъжете много държат на тази разлика между талия и ханш......... Разбира се не говорим за аномалии от сорта на 90 кила, но какво пречи 1 момиче с нормален ръст да тежи 60 килогрома да речем. Според мъжете по-закръгленото е по-секси!

Violenza
11-23-2007, 20:23
Според мъжете по-закръгленото е по-секси!
Т'ва си е до човек.
някои харесват такива, други не.
макарче досега не съм чула мъж да казва, че харесва по-закръглени жени. айде 1-2ма.. не повече.
сигурно е и до възрастта.
така че, както казаха по-горе - важното е ти да се чувстваш добре в кожата си. и ако сам се харесваш и другите ще те.

HePeAJIeH
11-23-2007, 21:26
Не е важен само външния вид а и до голяма степен характера! Ежедневно виждам момичета които притежават наистина огромна красота но дотам-разчитат само на това и повечето са с ужасен характер и държание.Всеки тълкува различно думата "готин"-някои мислят по-едричките момичета за готини други пък мислят много слабите момичета за привлекателни трети гледат именно характера държанието в обществото и прочие.Не се бой от това което си-ако не са ти го казвали до сега все ще се намери някой който да те сметне за готина.Не е нужно да се променяш в името на чуждото мнение! Лека вечер! :wink:

MaRiNkA_16
11-24-2007, 10:09
koito te haresva i slaba i palni4ka 6te si te obi4a.Ne se pritesnqvai za tva!!!
+1

krem4et0
11-24-2007, 12:53
Според мъжете по-закръгленото е по-секси!
Т'ва си е до човек.
някои харесват такива, други не.
макарче досега не съм чула мъж да казва, че харесва по-закръглени жени. айде 1-2ма.. не повече.
сигурно е и до възрастта.
така че, както казаха по-горе - важното е ти да се чувстваш добре в кожата си. и ако сам се харесваш и другите ще те.
Абе аз съм жена, ама дупето и хубавия бюст ми действат по-еротично от кокалите............
И пак казвам-питала съм сигурно 20 момчета...просто така ми хрумна и никой не каза искам слаба.....всички искаха дупенце, което да мачкат :D Явно студентите в Свищов си падат по сочни мадами. Но 45 кила на ръст 165 седят по-зле отколкото 55 на същия ръст..........
Аз покрай бала си отслабнах от нерви много. Бяхме скарани с част от класа, държаха се зле, нямах търпение да се махнат от очите ми...........станах 46 кила при ръст 166.........бях отвратителна. Просто не се харесвах така слаба. да не говорим, че роклята ми беше голяма, а бюстът ми беше отишъл на кино. Определено не се чувствах секс :P

eclipseee
11-24-2007, 14:42
Според мен определено е по-хубаво да има месце в някфи граници и да отива на момичето ест. Както каза krem4et0 по секси си е!

maroon
11-24-2007, 15:25
Преди около година проведох проучване сред всичките ми познати от мъжки пол каква жена харесват-пълничка или кльощава(слаба). Таргет групата ми беше съставена от хора около и над 20, но всички до 1 казаха, че закръглена мацка, с добре оформена талия и широк ханш е най-сексапилното нещо в света...............И определено съм забелязала, че мъжете много държат на тази разлика между талия и ханш......... Разбира се не говорим за аномалии от сорта на 90 кила, но какво пречи 1 момиче с нормален ръст да тежи 60 килогрома да речем. Според мъжете по-закръгленото е по-секси!
Всички казват, че харесват закръглени, обаче в същото време се заглеждат по по-слабите! Моля те, мила, не им вярваи толко на мъжете :) :-) 8) :-({|= :-({|= :-({|= :smt006

LitTlE_BeBsIiI
11-25-2007, 17:53
Абе виж!Аз далеч не съм от клиощавите ама колкото момчета са луди по мен..до толкова не мога да броя.Понякога много слаби момичета са антипатични и никой не ги харесва нито пък ги смята за готини и обратното!Всеки човек или има чар или го няма.....ест не казвам,че някакви слоници са върха ама...не по килограмите се определя всичко.Много други качества са далеч по важни! :smt006

Reed
11-25-2007, 18:13
Абе слабите казват,че те са по-готини,дебелите-че те...
:D
логично...

IdiOtKa
11-25-2007, 18:52
Абе слабите казват,че те са по-готини,дебелите-че те...
:D
логично...
ти си най-права ....
охх има ли значение маина ..не вярвам някой да тръгне да отслабва или да напълнява с тая мисъл !

peteto89
11-25-2007, 20:56
Преди около година проведох проучване сред всичките ми познати от мъжки пол каква жена харесват-пълничка или кльощава(слаба). Таргет групата ми беше съставена от хора около и над 20, но всички до 1 казаха, че закръглена мацка, с добре оформена талия и широк ханш е най-сексапилното нещо в света...............И определено съм забелязала, че мъжете много държат на тази разлика между талия и ханш......... Разбира се не говорим за аномалии от сорта на 90 кила, но какво пречи 1 момиче с нормален ръст да тежи 60 килогрома да речем. Според мъжете по-закръгленото е по-секси!
Всички казват, че харесват закръглени, обаче в същото време се заглеждат по по-слабите! Моля те, мила, не им вярваи толко на мъжете :) :-) 8) :-({|= :-({|= :-({|= :smt006
dam i tova e vqrno!!! ;-)

krem4et0
11-26-2007, 10:48
Преди около година проведох проучване сред всичките ми познати от мъжки пол каква жена харесват-пълничка или кльощава(слаба). Таргет групата ми беше съставена от хора около и над 20, но всички до 1 казаха, че закръглена мацка, с добре оформена талия и широк ханш е най-сексапилното нещо в света...............И определено съм забелязала, че мъжете много държат на тази разлика между талия и ханш......... Разбира се не говорим за аномалии от сорта на 90 кила, но какво пречи 1 момиче с нормален ръст да тежи 60 килогрома да речем. Според мъжете по-закръгленото е по-секси!
Всички казват, че харесват закръглени, обаче в същото време се заглеждат по по-слабите! Моля те, мила, не им вярваи толко на мъжете :) :-) 8) :-({|= :-({|= :-({|= :smt006
dam i tova e vqrno!!! ;-)
Явно аз познавам мъже, а не момченца..............Аз пък съм забелязала, че много мразят крадлите на щеки от спортния магазин........