PDA

View Full Version : От 5 месеца ми излизат някакви малки пъпчици по члена



wwe11
11-18-2007, 19:50
Дано да има лекари тук . От може би 5 месеца насам забелязах че започват да ми излизат малки пъпчици по члена ми то не точно пъпка ми как да ви го обясня :smt003 ..... ми представете си пъпка без никакъв връх гладко е като ги пипнеш но си личи все едно на места се е подула малко кожата и са станали като пъпки . Моля ви помогнете да ходя ли на уролгог или ....... :-&

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

swords1010
11-18-2007, 19:59
Аххх, опиши ги! Къде по-точно на пенисът ти се намирът? Каквъ са на цвят и размери? Болят ли, сърбят ли? Нещо в тях притеснява ли те?

Anno
11-18-2007, 20:04
http://en.wikipedia.org/wiki/Fordyce%27s_spot

wwe11
11-18-2007, 20:05
По целия пенис . Мънички са като ориз толкова да е големината ми не ни сърбят ни болят нищо просто ги има

wwe11
11-18-2007, 20:19
http://en.wikipedia.org/wiki/Fordyce%27s_spot

ДА точно такива ся но някой може ли да преведе или нещо незнач не съм добър с англииския

Anno
11-18-2007, 20:47
споко. няма ти нищо... и аз ги имам, както и много други :))

wwe11
11-18-2007, 20:51
споко. няма ти нищо... и аз ги имам, както и много други :))




Ме срам ме е гаджето иска да правим секс а аз се дърпам как така нищо що ги има тогава :-D има ли начин да ги махна \:D/

KAKASHI SENSEI
11-19-2007, 03:36
то и аз треааше да влезна вчера с гаджето влеглото ама се разболях :cry: :cry: :cry: :cry:

foreverr
11-19-2007, 03:51
най-добре за всеки случай иди на лекар-да може нищо да ти няма, но иди, защото може да стане така, че като искаш да спиш с някое момиче и то като ти види пъпките да не иска да спи с теб-а и може пък и нещо да ти има-немпже да си сигурен, че нищо ти няма!Абе най-доброто решение което може да направиш е да идеш на лекар!

batkodoki
11-19-2007, 23:04
споко. няма ти нищо... и аз ги имам, както и много други :))






Ме срам ме е гаджето иска да правим секс а аз се дърпам как така нищо що ги има тогава :-D има ли начин да ги махна \:D/

оф, ще почина.....

омръзна ми!!!


ВСИЧКИ мъже ги имаме, но при всеки са различно изразени.
явно си пубер дечко и затова те впечатляват, в края на пубертета ще се заличат или изчезнат.
НЯМА начин да ги махнеш, те са нормална част от пишока ти.

foreverr
11-20-2007, 12:13
споко. няма ти нищо... и аз ги имам, както и много други :))






Ме срам ме е гаджето иска да правим секс а аз се дърпам как така нищо що ги има тогава :-D има ли начин да ги махна \:D/

оф, ще почина.....

омръзна ми!!!


ВСИЧКИ мъже ги имаме, но при всеки са различно изразени.
явно си пубер дечко и затова те впечатляват, в края на пубертета ще се заличат или изчезнат.
НЯМА начин да ги махнеш, те са нормална част от пишока ти.''пишока'' :razz: много смешно прозвуча :razz:

1337
11-21-2007, 18:57
Всъщност могат да се махнат с CO2 лазер,но след време в доста случаи пак се появяват.Много хора казват,че с Ретин-А(микро) се намалят размерите им и така ще са поне по-малко забележими.

Aakasha
11-21-2007, 19:32
Ползвай Лептен.

ЛФ женска

ГФ мъжка! \:D/