PDA

View Full Version : ФеШъНсКоТо ПиСаНе



metaxa
11-18-2007, 21:30
:D :D :D Искам да изразя позицията си относно това "писане".Ако наистина се смятате за българи и мислите че знаете българския просто е недопустимо да пишете така.Нито някой разбира нещо нито пък е голяма работа че си писал 30 минути 5 думи за да може да се редуват малка главна и някакви такива глупости.Аз си признавам че някой път слагам нещо подобно на описанието си в скайп ама не чак някакви като тая gerry_berry ли там каквото беше, е нищо не и разбрах, то хубаво да пишеш "модерно" ама ние за какво да се мъчим да и четем глупостите :? :? :? .Въпроса ми е вие какво мислите за това нещо :-D :-D :-D

DisciplineAndOrder
11-18-2007, 21:53
Ммда,дразнещо е
А gery_berry е ПРЕКАЛЕНО тъпа...

Saymon90
11-19-2007, 07:09
Ох и мен много ме дразни... или като почнат mNoGyYy tE Bi4k@m - това винаги ми звучи като "бичувам" :-D

AnTiBuLLsHiTs
11-19-2007, 07:43
Лигавите текстове написани по тъп начин ме карат да мисля, че потребителя е идиот.Ето ви един цитат от скайп..Просто нямам думи.

ДнеС си уДаРих глаВатА в шкаФа и РешИх дА ти дРаСна дВа-тРи лаФа.Исках дА ти Пиша,Че гЛавАта Ти иЗдиШа,чЕ имаШ поХодКа нА сМазаНа кОтка и УсмиВка на СчУпеНа мивКа,чЕ....
Възможно най-грозно и най-тъпо писане.Имам и друго впечатление относно писането на някой думи например -> "ас", "кфо" и други такива.. Умишлено ли се правят на тъпи или са си тъпички?! А и запомненет 4 и 6 не са букви от Българската азбука.. те са цифри.

techCandy
11-19-2007, 08:59
Лази ми по нервната система тоя начин на писане.
Правя си извода, че авторите на тия писания са некви интелектуалци от класа... 8)

theEXPLOITED
11-19-2007, 09:07
Супер мноооо ме дразни и мене,баси простотията.

ABSOLUTme
11-19-2007, 09:33
Лигавите текстове написани по тъп начин ме карат да мисля, че потребителят е идиот.
:D

SINDEL
11-19-2007, 11:27
[-(
Aз тези изобщо не си давам труда да ги 4ета. А пък ако са и на латиница... ](*,)

Seducti0n
11-19-2007, 11:41
:arrow: Просташки-оригитален.Опитите да бъдете модерни и в това отношение,ви правят да изглеждате тъпи и неграмотни(Ако и в действителонстта не сте такива) :wink:

malka_sladuranka
11-19-2007, 11:44
[-(
Aз тези изобщо не си давам труда да ги 4ета. А пък ако са и на латиница... ](*,) И аз така..
То си е за тях. Те рискуват текста да не бъде прочетен. :roll:

kPuCkA
11-19-2007, 11:54
Ако наистина се смятате за българи и мислите че знаете българския просто е недопустимо да пишете така.
Абе не е баш така,защото всеки език си има своите съкращения и некви такива изчанчени начини,в английския примерно want=wanna
you=U или Ya...аз ли да ви уча на тея,че така де.....

fiama
11-19-2007, 13:53
И аз се дразня на такива потребители- ниска им е езиковата култура, правят се на интересни или какво? Българи сме- трябва да пишем на български, и то културно и грамотно!

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 13:58
ee az pi6a na latinica 6oto nqmam bg na klaviaturata nqkuv problem?!?!? :x a tva malka golqma bukva e tupo da sedi6 i da se mu4i6 verno 30 min za 5 dumi :D ama koito iska prav mu put

?love_haTe!
11-19-2007, 14:01
Тъпичко е..
Какво му е интересното да пишеш тАкА?
Пишеш си на нормален български и това е..
излишни знаци,които спомагат да не се разчита писането
не са необходими.. :wink:

ЕPu
11-19-2007, 17:14
изобщо не ги чета подобни лайна.
ама най любимото ми е яко малки и големи букви, съчетани с латиница..

ArTanDra
11-19-2007, 19:13
[-(
Aз тези изобщо не си давам труда да ги 4ета. А пък ако са и на латиница... ](*,)

Не се сдържах. "Ч" се намира на мястото на " .. или ако си с българска фонетика на мястото на този знак ~ (над Таб).

По темата: Не ме дразни , че редуват ГоЛеМи и МалКи букви , по - скоро ме дразни латиницата. Нека да си редуват буквичките , но поне да са вярно написани думите и тази мода ще мине както всяка друга ;)

radiante
11-19-2007, 19:18
Оф, вие па мислите ли си, че сте много яки като ги храните само. Да праат квото си знаят, не мога да разбера вас кво ви интересува. Просто ги игнорирайте тея писания и готово.. ;-)

Forester
11-19-2007, 19:45
Оле,и мен много ме нервят,само за да са "модерни" всички ( с малки изключения) си написали никовете в скайп с някакви "букви" които едвам разчита,не ми харесва това ;-)

TheSpiderPiG
11-19-2007, 20:27
абе ако е от момиче написано мога да приема ,че е малка лигла,ноооо като вида момче да пише така....мн педалско

Reed
11-19-2007, 20:41
оо даа..особено,кпгато въпросния текст е:малка и сладка,за батковците загадка....ако искаш да ме имаш...кефи се на враговете сии/тва па навскяъде го срещам/ дрън дрън...и тия работи си ги пишат некви ... :D

WaPiSiMa
11-19-2007, 21:16
XaX MeNe pUk mI HaReSvA Da opI6A TaKa i nIkOi nEmOjE Da mi kAjE KaK Da Pi6a nZ KfO ToLkO Se dRaZnItE Na gLuPoStI I Ne Ne sMe tYpI 4e PI6Em "KFO" pRoStO tAkA nI HaRsVa...e dovolni li ste??? ima koi da komentira te sega (finger)

miloto_girl_4e
11-19-2007, 21:22
Така се лигавя само в skype и то не много често...
Но в някой форум да мъчиш потребителите да четат така тъпо написан текст си е супер брутално... Против това лигаво писане съм :!:

metaxa
11-19-2007, 23:05
XaX MeNe pUk mI HaReSvA Da opI6A TaKa i nIkOi nEmOjE Da mi kAjE KaK Da Pi6a nZ KfO ToLkO Se dRaZnItE Na gLuPoStI I Ne Ne sMe tYpI 4e PI6Em "KFO" pRoStO tAkA nI HaRsVa...e dovolni li ste??? ima koi da komentira te sega (finger)

Е и?Какво стана като 10 минути писа това нищо нали?Няма смисъл виж ако го пишеш като авторката на последния пост(и като мен) отвреме-навреме и то не някакви като това например:
ZнАм Че ()щЕ Пo|\/|нИш |\/|оЯ ВкУs На /\я7о...
ZнАм Че ()щЕ ПоМнИш ()нZи МиГ КоГа7о в ТеБе Sе РаZлЯх
И Ти ()бЕщАх Dа |\/|е Ис|{аШ ПаКк И ПаКk...
ZнАм Че Тв()й7е ЖаDнИ МиСлИ S МеN ZаСп|/|вАт
И в SъНя Н@ БаВнИ г/\ъДкИ Ме ИzПиВа7...
Ет() Тв()я СъМ...7yK o7н()в() СъМ...Zа D@ сБъDнА 7в()я СъН!
ИмАш /\и ПрЕдЧуВс7вИе Zа ГрЯх..?
ИсКаШ /\и ()т |\/|еН Dа ВкУсИш П@К
и В 7еБ Dа Sе РаZлЕя АZ...На |{рИсТа/\нИ КаПкИ сТрАсТ!
ИмАш /\и ПрЕдЧуВс7вИе Zа ГрЯх..?
ЖаDн() ПиЙ о7 Ме|-|е ПаКк И ПаКk...
7в()я Sъ|\/|! СеГ@ Е вРе|\/|е7о ~ ПРЕДАЙ СЕ НА ЖЕЛАНИЕТO!!!\


УЖАС!!!

Ако мислите че така ставате по-голЯми фЯшАнки жестоко се лъжете.Просто сте поредните кифли който нямат акъл и се чудят как да си губят времето. :? :? :? :? :? :? :?

П.С.:И м/у другото ПИШИ НА КИРИЛИЦА :!: :!: :!:

SINDEL
11-20-2007, 00:58
[-(
Aз тези изобщо не си давам труда да ги 4ета. А пък ако са и на латиница... ](*,)

Не се сдържах. "Ч" се намира на мястото на " .. или ако си с българска фонетика на мястото на този знак ~ (над Таб).

По темата: Не ме дразни , че редуват ГоЛеМи и МалКи букви , по - скоро ме дразни латиницата. Нека да си редуват буквичките , но поне да са вярно написани думите и тази мода ще мине както всяка друга ;)


:oops: Да, знам къде е ч-то, ама кво да направя, специално 4-ките са ми слабост... :D

No_Limit
11-20-2007, 13:10
Не пука особено , само ме дразнят писаници от рода на "Искаш да ме имаш ама аз съм скъпа стока" дрън дрън [-(

Forslor
11-20-2007, 13:23
ee az pi6a na latinica 6oto nqmam bg na klaviaturata nqkuv problem?!?!? :x a tva malka golqma bukva e tupo da sedi6 i da se mu4i6 verno 30 min za 5 dumi :D ama koito iska prav mu put
Ми тоя бъгнат кирилизатор във форума за какво са го сложили...... аааааааааааааааааааа ? Нищо не ти пречи да пишеш на български език...ама нищо , така че тези оправдания просто ги отпиши за вбъдеще.

Относно ПиСанеТо вЪВ тОзи Стил ...наистина си признавам изключително тъпо,смешно,неестествено грозно, а във повечето случаи и дори неграмотно написано... просто такива юзърчета си мислят ,че са изключително оригинални т.н ... но нали знаете най -голямото наказание е да ги оставите да тънат в заблуда 8-)

*Пък и това явление не е от вчера ... този стил на писане тръгна от един плъгин за winamp при който във ритъма на музиката ти се включва капса( като междувременно ти светкат всички лампички на клавиатурата) и по -принцип не пречи на нормалното ти писане ,а резулатат е ЙХхдЙКХДАКсйхдГФЪАФЪАДЪаД СаХ

WaPiSiMa
11-20-2007, 18:59
abe nz kFo se zaqdate za gluposto vseki 6te si pi6e kakto iska az specialno pi6a na latinica 6toto mi e mn po lesno otkolkoto na kirilica za6toto ne sum v Bg i na kirilica trqbva polovin 4as da trusa bukvite.Nz kvi sa tiq kadeto ve4e se 4udat kvi temi da napravat i pi6at samo tupotii seki 6te si pi6e kakto iska i kakto mue udobno nema kfo da se draznite kazvam vi takiva kadeto postoqnno komentirat bez da pogednat sebe si napravo me izkarvat ot nervi ... :-x ne vi razbiram hora nz kfo vi drazni koi kak 6te pi6e pi6ete si na kirilica i ne gledaite drygiite :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Момиченце
11-20-2007, 19:07
abe nz kFo se zaqdate za gluposto vseki 6te si pi6e kakto iska az specialno pi6a na latinica 6toto mi e mn po lesno otkolkoto na kirilica za6toto ne sum v Bg i na kirilica trqbva polovin 4as da trusa bukvite.Nz kvi sa tiq kadeto ve4e se 4udat kvi temi da napravat i pi6at samo tupotii seki 6te si pi6e kakto iska i kakto mue udobno nema kfo da se draznite kazvam vi takiva kadeto postoqnno komentirat bez da pogednat sebe si napravo me izkarvat ot nervi ... :-x ne vi razbiram hora nz kfo vi drazni koi kak 6te pi6e pi6ete si na kirilica i ne gledaite drygiite :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Ще гледам, когото си искам .., лигличе! :lol
Ужасно глупаво е да се пише на латиница. Още по-ужасно е, когато се редуват малки и големи букви. А още по-ужасно е, когато хората си мислят, че е яко.

mulgore
11-20-2007, 19:09
Недей дума..Това писане ми вади нервите... И най-вече като пишат теми във форуми..Иди дойди във скайп нали си е вашия профил няма проблем.ама във форумите...Ако хвана някой тъпа фешънка да пише така някъде ще удоша... :D

sladku_bebzi
11-20-2007, 20:07
И мен ме дразни ТвА писане

TellMeYourName
11-20-2007, 20:24
ВиЕ нЕ рАзБиРаТеЕеЕе БЕеЕе 8-)