PDA

View Full Version : Държи се гадно с мен...



LoV4Ety
11-18-2007, 20:50
Ami az obicham edno momche.Mnogo e sladak,no samo me obijda i se pravi che ne me poznavasas drygitr momicheta se darji acki qko...no s men acki tupo...Sega mi e mnogo gadno i nz...Moqta priqtelka kazva che s diskotekata samo me gleda...no neznam...onurkana sam pone mi kajete kak da se darja qko s momchetata da moje da ne me obijdat i mi kajete koe e sexy nikoga nqmam kazmet s momchetata :cry: :-# 8-[ ](*,) :(


Emi blagodarq che oburnaxte vnimanie...

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

123456
11-18-2007, 21:22
Поредната патка, която обича да я унижават и харесва грубияни като въпросния келеш. Абе момиче, ти сериозно си мислиш, че те заслужава?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-18-2007, 21:33
Spored men ne si zaslugava da se opitvash da spechelish uvagenieto na takuv chovek, oshte po-malko , che toi ne zaslugava tvoeto... Shtom se durgi gadno, izprati go v grafata na boklucite :D i ako iskash promqna , q napravi zaradi sebe si, a ne zaradi nqkakuv tup muhlio, koito oshte ne znae kak da se durgi s horata.. :smt064 Osven tova, tozi, za koito si zaslugava sam shte doide pri teb,. a nqma da te obigda i da se durgi kato idiot.. Az lichno te suvetvam da prestanesh da mu obrushtash vnimanie, vdigni glava visoko i NE pozvolqvai na nikogo da te unigava!!! Uspeh, i ako uvagavash sebe si, nqma drugite da ti se podigravat! :)

bloodranger
11-19-2007, 00:04
Поредната патка, която обича да я унижават и харесва грубияни като въпросния келеш. Абе момиче, ти сериозно си мислиш, че те заслужава?
евала пи4 зе ми думата от клавиатурата :-D

Roko123
11-19-2007, 05:54
q ne se zanimavai s nego...

koalka
11-19-2007, 06:39
И аз не мога да разбера какво се занимаваш с него...Като се държи гадно и те обижда, би трябвало да си разочарована от него и повече да не го погледнеш, а и ти се чудиш как да спечелиш вниманието му...Боже.

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 09:32
4akai da poznaq tfa mom4e e nai-qkoto v celiq klas i si4ki go har nali taka. .. emi prosto go ostavi 6oto teq mom4enca vinagi izlziat mn smotani i tupi kele64eta ... a kolkoto do tva kak da se durji6 prosto budi sebe si!!! mn po sme6no e kato se pravi6 na nqkoi :smt001

otka4ena
11-19-2007, 10:03
Момичето се е влюбило в неподходящия,ко да праиш сега.Но знаеш ли какво си мисля.Може би го прави нарочно,защото не иска другите да го сметнат за някоя п***а,особено ако е на възраст 12-16.Чак след това им идва акъла в главата.Съгласна съм,че трябва да си себе си.Ако не те хареса такава каквато си прав му път :-x

HePeAJIeH
11-19-2007, 10:41
По-добре не се занимавай с въпросното момче.Щом не те е приел като приятелка няма и да те приеме като нещо повече от това.А относно до това как да се държиш с момчетата-бъди естетвена не си заслужава да се правиш на такава каквато не си! Все ще се намери някой който да те оцени като такава каквато си! Лек ден :wink:

ражур
11-19-2007, 10:52
Това,че те гледа не значи,че те харесва
и незнам защо се занимаваш с такова момче да не би да ти харесва да те обижда :shock:

vladimir4o
11-19-2007, 10:56
Ami az obicham edno momche.Mnogo e sladak,no samo me obijda i se pravi che ne me poznavasas drygitr momicheta se darji acki qko...no s men acki tupo...Sega mi e mnogo gadno i nz...Moqta priqtelka kazva che s diskotekata samo me gleda...no neznam...onurkana sam pone mi kajete kak da se darja qko s momchetata da moje da ne me obijdat i mi kajete koe e sexy nikoga nqmam kazmet s momchetata :cry: :-# 8-[ ](*,) :(


Emi blagodarq che oburnaxte vnimanie...

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Не мисля, че трябва да се държиш по някакъв особен начин за да те харесват момчетата и да нете обиждат..Те или те харесват или не... Ако е бил някой курвар като мен какво очакваш, да дойде цвете и да ти подари цвете ли? :oops: :-P

mIsHeTy
11-19-2007, 11:32
sled kato se durji taka s tebe...kuf e smisala da se nadqvash na ne6ty....puk i toi ne te zaslujava...po dobre go zabravi...i se ogledai za nqkoi dr

Iv4eTy
11-19-2007, 14:08
Нормално да ти прави впечатление.Винаги недостъпното е по-желано. Но вземи си отвори очите. Той не те заслужава. Просто щом се държи тъпо с тебе и ти се дръж гадно. Бъди безразлична към него, той ако има нещо към тебе като види че се отдръпваш и ще почне да ти обръща внимание.

ХрС
11-19-2007, 14:18
Ами според мен не си заслужава да се разправяш с такова момче!
Първо той показва пренебрежение към теб, второ щом прави така явно е прекалено надут, за де признае, че те харесва! :-x

MoHuTo
11-19-2007, 14:57
Защо все така става бе да му се невиди :shock: Тичкаме подир някакви дето не ни ебават и не ни заслижават, а тея дето наистина ни заслужават ги подминаваме ей така...мацко не си струва да се занимаваш с тоя, нито да се правиш на такава каквато не си - бъди себе си, пък ако не те хареса - здраве да е! Нито ще е първия, нито ще е последния :wink:

crazy_style
11-19-2007, 19:21
ol boje o6te edin mazuhist :x i ti iska6 da se promenq6.. da promeni se zemi ena lopata i ** ... aide bez mn podrobnosti ... ne ti li stiga 4e toi te unijava ami i iska6 da se promenq6 4e da mu se haresa6 .. stegni se be 4ovek i uspeh malkata ;]

__PoLi_TrG__
11-29-2007, 09:57
Защо все така става бе да му се невиди :shock: Тичкаме подир някакви дето не ни ебават и не ни заслижават, а тея дето наистина ни заслужават ги подминаваме ей така...мацко не си струва да се занимаваш с тоя, нито да се правиш на такава каквато не си - бъди себе си, пък ако не те хареса - здраве да е! Нито ще е първия, нито ще е последния :wink:

+1 точно така \:D/

kifla
11-29-2007, 12:57
Защо все така става бе да му се невиди :shock: Тичкаме подир някакви дето не ни ебават и не ни заслижават, а тея дето наистина ни заслужават ги подминаваме ей така...мацко не си струва да се занимаваш с тоя, нито да се правиш на такава каквато не си - бъди себе си, пък ако не те хареса - здраве да е! Нито ще е първия, нито ще е последния :wink:

+1 точно така \:D/
](*,) Абсолютно вярно! ](*,)

_BuNnY_
11-30-2007, 10:18
Поредната патка, която обича да я унижават и харесва грубияни като въпросния келеш. Абе момиче, ти сериозно си мислиш, че те заслужава?

не само , че той не я заслужава , а и не знае какво иска ... по - добре не се занимаваи с него ;-)

MiMcHeToOo
11-30-2007, 10:46
Хората изпитваме перверзното удоволствие да унижаваме и нараняваме всеки, който ни обича и мазохистичния навик да търпим това от тези, които не ни обичат..

sweet_sorcerer
11-30-2007, 17:11
Абе момиче ти да не си мазохист?? Я го заеби тоя.......

sasha_90
11-30-2007, 17:13
Не би трябвало да му обръщаш внимание.Той те унижава,а това не е добре.