PDA

View Full Version : Относно раздела "Цигари и наркотици"



DisciplineAndOrder
11-18-2007, 23:17
...или както се казваше раздела.
Не мога да разбера защо го премахнахте.:neutral: Беше полезен и интересен,100 пъти по-полезен от "Кофата".
Освен това искам да подкрепя JackAzZ,защото аз също смятам,че раздела "Новини-коментари и отзиви",е ненужен и "Психология" или връщането на "Цигари и наркотици" ще бъде много по-полезен за тийнейджърите.

Ще се радвам ако някой модератор отговори на въпросите ми. :)

comics
11-19-2007, 05:50
+1 !!!!!

spiteful_pz
11-19-2007, 07:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=140827&postdays=0&postorder=asc&highlight=%ED%E0%F0%EA%EE%F2%E8%F6%E8&start=0

Seducti0n
11-19-2007, 13:09
Вече обясних, в подобна тема,какви са били част от мотивите на администараторите да вземат подобни мерки.

Идеята за създаване на раздел-Психология е интересна и ще бъде обсъдена.Аз съм ЗЯ-ще бъде нещо ново и интересно за голяма част от аудитория. :)

Jeuelle
11-19-2007, 15:15
И какво ще се обсъжда в тази тема???

"Как се чувстваш днес"?
"Какво е душевното ти състояние"....
или ще се превърне в жалък събирателен образ на "Любов" , "Здравни проблеми...." " Училище..." "У дома"...

DisciplineAndOrder
11-24-2007, 17:50
^Пак ще има какво да се обсъжда.
От този раздел случайно да има смисъл?

Seducti0n
12-14-2007, 15:18
Всеки, ще може да обсъжда това от което се вълнува. :)

BioX
12-14-2007, 18:59
i az iskam razdela za narkoticite obratno no gosti da ne mogat da pravqt temi tam.

Seducti0n
12-14-2007, 19:42
i az iskam razdela za narkoticite obratno no gosti da ne mogat da pravqt temi tam.


Да те светна само-сайта може да се разглежда от гости,но те не могат да пишат коментари по темите и да пускат такива.Единствения раздел,,до в който гостите могат да пишат е-"Кофата" :wink:

BioX
12-14-2007, 19:59
i az iskam razdela za narkoticite obratno no gosti da ne mogat da pravqt temi tam.


Да те светна само-сайта може да се разглежда от гости,но те не могат да пишат коментари по темите и да пускат такива.Единствения раздел,,до в който гостите могат да пишат е-"Кофата" :wink:
mersi 4e me svetna. az misleh 4e i vav "Всичко тийн накуп" stava da se pyskat temi ot gosti no qvno ne moje. :)
i vse pak nqma li da napravite pak takav razdel???

Seducti0n
12-14-2007, 20:46
Ще предложа на Алекс,идеята ви,за сега по този начинв мога да ви съдействам.Принципно,аз също се интересувам от Психологията и би ми било много интерсно.

Друг вариант е в едно да се приспособят:

:arrow: "Психология и Философия"

:arrow: и евентуално Религията,като отделен,макар,че не ми се струва напливът специално към него да е кой знае,колко голям поне за момента. :)

BeBoNcHeTo
12-16-2007, 17:04
Аз съм твърдо против цигарите и наркотиците особенно наркотиците,не мога да разбера каква е ползата от тях.