PDA

View Full Version : Някой ако може да пише...



EmO_KiD_;(
11-19-2007, 11:12
Ei nqkoi moje li da mi pomogne da napi6a transformira6t prerazkaz na |V-ta glava ot "Maminoto detence" :) :)

russianmafiaboss
11-19-2007, 11:30
виж в сайта pomagalo.com
може да има там

EmO_KiD_;(
11-19-2007, 14:20
виж в сайта http://www.teenproblem.net/school
може да има там

Mi nqma,tursih,ama ne namerih za sujalenie,pls ako nqkoi moje da mi pomogne neka pi6e.Zabravih da uto4nq,4e trqbva da se prerazkaje ot imeto na 4orbadji Neno! :-# :-# Za utre e !!pls HELP

EmO_KiD_;(
11-19-2007, 14:53
Are bee hora pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kPuCkA
11-19-2007, 15:02
Are bee hora pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Аве я седни си го напиши,за това време дето прекара във Форума можеше да го напишеш преспокойно!!!Много се нервя на такива като тебе......ти сама не сядаш да го напишеш,а очакваш някой друг да го направи...не ставай смешна!!!

EmO_KiD_;(
11-19-2007, 15:07
Are bee hora pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Аве я седни си го напиши,за това време дето прекара във Форума можеше да го напишеш преспокойно!!!Много се нервя на такива като тебе......ти сама не сядаш да го напишеш,а очакваш някой друг да го направи...не ставай смешна!!!

не,аз съм го написала почти цялото,ама не съм сигурна дали е така.За това искам помощ.Отдавна е написано,ама не бях в часа и не съм много сигурна,че е правилно :(.Една фр каза,че според нея е бярно,ама аз не съм много убедена #-o #-o #-o

kPuCkA
11-19-2007, 15:09
Are bee hora pls :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Аве я седни си го напиши,за това време дето прекара във Форума можеше да го напишеш преспокойно!!!Много се нервя на такива като тебе......ти сама не сядаш да го напишеш,а очакваш някой друг да го направи...не ставай смешна!!!

не,аз съм го написала почти цялото,ама не съм сигурна дали е така.За това искам помощ.Отдавна е написано,ама не бях в часа и не съм много сигурна,че е правилно :(.Една фр каза,че според нея е бярно,ама аз не съм много убедена #-o #-o #-oАми питай хора,които са били в часа,а не нас...ето питала си,казали са ти,че е вярно,успокой се сега,така или иначе отговор от тук няма да получиш....!

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 17:19
ee az sum transformirala po4ti vsi4ki momenti ama ot imeto na nikol4o :grin: sry :cry:

SuNsEt
11-20-2007, 16:15
Ехааа...ни тва от кога го минахме...са сме ''На прощаване'' и тряя да у4им уводната 4аст на изуст :oops: :cry: :lol: