PDA

View Full Version : За 1-ви път се случва



Sexitooo{}
11-19-2007, 11:18
Tiq dni shte se vijdam s edno m0m4e koeto uj mi e gadje.. no ne sum sigurna kakvi sme.. shtoto i dvamata ne vqrvame v lubovta i v tiq romantichni neshta koito kazvat i pravqt vlubenite.. i to4no zaradi tova nikoga do sq ne sme si kazvali 'obicham te' ili takiva neshta.. mnogo e stranno.. moje bi shtoto dori neznam kakvo e da kajesh tova. kazvali sa mi go milion pati, no az nikoga ne sum.. I se nadqvam i da ne go napravq :{ ohh shto sum takavaa.. moje bi zaradi tezi vazgledi koito imam .. sq za 1 pat se chudq kfo stavaa s men ?? nqkoi da e ispadal v takava situaciq do sq ?? :)

vodka_f
11-19-2007, 11:29
Tiq dni shte se vijdam s edno m0m4e koeto uj mi e gadje.. no ne sum sigurna kakvi sme.. shtoto i dvamata ne vqrvame v lubovta i v tiq romantichni neshta koito kazvat i pravqt vlubenite.. i to4no zaradi tova nikoga do sq ne sme si kazvali 'obicham te' ili takiva neshta.. mnogo e stranno.. moje bi shtoto dori neznam kakvo e da kajesh tova. kazvali sa mi go milion pati, no az nikoga ne sum.. I se nadqvam i da ne go napravq :{ ohh shto sum takavaa.. moje bi zaradi tezi vazgledi koito imam .. sq za 1 pat se chudq kfo stavaa s men ?? nqkoi da e ispadal v takava situaciq do sq ?? :)
как така уж ще се виждате и уж сте гаджета :shock: няма значение дали сте си казвали "обичам те" важното е да ви е хубаво заедно и на мен ми се е случвало и аз си мислех,че никога няма да кажа тази дума,но като срещнах сегашния си приятел всичко стана от само себе си рано или късно и при теб ще стане като се влюбиш истински,защото любовта не подминава никой :-s

NightSky
11-19-2007, 11:37
Не може уж да сте гаджета... или сте, или не сте, няма средно положение. Ако толкова те притеснява това, сподели с него и поговорете на тази тема.

HePeAJIeH
11-19-2007, 11:38
А ти изпитваш ли поне някакво влечение къв това момче? Като се видите изяснете помежду си въпросите които ви тревожат и не би трябвало да има някакъв проблем.А относно това дали ме е било страх да казвам "обичам те"-не не ме е било страх защото перфектно знам значението на тези две силни думи и съм преценявал на кого да ги кажа! Аконаистина обичаш партниора си няма да има проблем да му ги кажеш.Рано или късно ще преодолееш тази спънка :wink: Лек ден! :wink:

Sexitooo{}
11-19-2007, 12:21
Ami kazah UJ.. Shtoto e taka.. ili pone az taka vijdam na neshtata.. a i nemoga da govorq s nego zatova shoto nali vi kazah 4e prosto nemoga da govorq za tiq neshta.. ne sum go pravila.. a i parva nemoga da zapochvam.. taka sum sviknala 4e vse chakam parvo drugiq da napravi parvata krachka za neshto.. kfo da se prai .. takava sum i nqma opraviq.. no neznam zashto za 1 pat se draznq 4e neshtata ne sa kakto trqbva.. a i nqma kak da go pitam.. ti obichash li me? ;[ shtom ne mi go kazva .. zna4i ne go ispitva.. ne smqtate li? kato se ima na predvid 4e se poznavame ot 1 god i nqkolko meseca.. i 4esto izlizame.. imame rodnini v edin grad.. i tam se vijdame.. kazval mi e v skype samo edin pat 4e si me obichka.. n0 togava se ligavihme.. taka 4e tfa ne se broi..

sexa_na_kompleksa
11-19-2007, 12:23
Имам една позната,която всеки месец е с различно момче и редвоно ми изцепва: "Ще излизам с уж гаджето ми." - жалка картинка ...
Недей и ти да бъдеш такава.Ако нищо не изпитваш към него няма смисъл да излизате и да си губите времето само.
А относно думите "Обичам те", не е нужно да ги казваш на всекиго.Може да излизаш с едно момче и дори да сте повече от приятели,но пак да не му казваш "Обичам те",все пак тези думи не са "Здрасти" "Чао" както си мислят повечето деца днес ...
Според мен говориш така,защото все още не си се влюбвала,но когато ти се случи ще промениш "възгледите си". ;)

Sexitooo{}
11-19-2007, 12:26
А ти изпитваш ли поне някакво влечение къв това момче? Като се видите изяснете помежду си въпросите които ви тревожат и не би трябвало да има някакъв проблем.А относно това дали ме е било страх да казвам "обичам те"-не не ме е било страх защото перфектно знам значението на тези две силни думи и съм преценявал на кого да ги кажа! Аконаистина обичаш партниора си няма да има проблем да му ги кажеш.Рано или късно ще преодолееш тази спънка :wink: Лек ден! :wink:


ami nali kazah 4e za parvi pat mi se sluchva da ispitvam neshto razlichno ot uvlechenie .. flirt i taka natatyk.. shtoto za parvi pat se interesuvam dali me obicha dali sme neshto poveche ili ne? SHTom me valnuvat teq vaprosi i to za parvi pat znachi ispitvam neshto> Toi znae sigurno che sum takava i zatfa ne pokazva nishto>> az taka mislq :)..

mIsHeTy
11-19-2007, 12:48
ami vinagi ima purvi put be...pri teb qvny e nastupil momenta...vij preodolei straxa si ot tfa da govorish s nego...ne moje da raz4itash na tfa che vinagi drygiq shte te zagovarq...trqq nqkoi put i ti da podxvashtash dadena tema...i eto ti sega ydoben sly4ai..puk i oshte pove4e 4e naistina se vulnyvash ot tova momche...aidi vij tam pogovorete i yspex :)

KarinA_loF
11-19-2007, 13:06
:) Е,може би си на път да се влюбиш. Е ,явно вече не си точно такава,щом се тревожиш за тези неща. Важното е той да види ,че си го искаш. Можеш да опиташ да му кажеш че го обичаш по някой по такъв невинен начин,например отивате някъде и той те разсмива с нещо и ти можеш да го прегърнеш и да му кажеш колко ти е сладък ,като говори така и как си го обичкаш.. така де нещо такова :)

mickelangelo
11-19-2007, 13:45
Не казвай неща който не мислиш ...

SuNsEt
11-19-2007, 13:46
Хаха...е браво...Ние с гаджето ми сме по същия на4ин..само,4е си казваме 'Оби4ам те'... :) ...То4но същата история е и при нас...Спокоо...не се коси вси4ко ще мине добре :)

Iv4eTy
11-19-2007, 13:49
Я дай пак?! Как сте гаджета пък не сте излизали :shock: и кво е тва невярваме в любовта ... незнам си ко... Или ходите или не... няма средно положение.Като излезете се дръж с него както го чувстваш,ако го чувстваш близък се дръж мило... ако нямаш чувства няма смисъл да си с него...

MoHuTo
11-19-2007, 13:55
Я дай пак?! Как сте гаджета пък не сте излизали :shock: и кво е тва невярваме в любовта ... незнам си ко... Или ходите или не... няма средно положение.Като излезете се дръж с него както го чувстваш,ако го чувстваш близък се дръж мило... ако нямаш чувства няма смисъл да си с него...

punkrock
11-19-2007, 15:38
kazvali sa mi go milion pati, no az nikoga ne sum.. I se nadqvam i da ne go napravq :{ ohh shto sum takavaa.. moje bi zaradi tezi vazgledi koito imam .. sq za 1 pat se chudq kfo stavaa s men ?? nqkoi da e ispadal v takava situaciq do sq ?? :)
И защо се надяваш да не го кажеш? :?

HePeAJIeH
11-19-2007, 16:21
До авторката-противоречиш си! В първия си пост в тази тема каза че и двамата не вярвате в любовта и всички тези романтични неща! Но после в един от по-долните ти постове в темата където ме цитира каза че изпитваш нещо повече от флирт увлечение и т.н.! За него не знам но просто теб те е страх да му признаеш това а именно от това идва и несигурността ти да кажеш думите "обичам те" :wink: Лека вечер! :wink:

Sexitooo{}
11-19-2007, 16:25
kazvali sa mi go milion pati, no az nikoga ne sum.. I se nadqvam i da ne go napravq :{ ohh shto sum takavaa.. moje bi zaradi tezi vazgledi koito imam .. sq za 1 pat se chudq kfo stavaa s men ?? nqkoi da e ispadal v takava situaciq do sq ?? :)
И защо се надяваш да не го кажеш? :?

amii shtoto kakto kazaha po gore nqkoi hora tfa go kazvat vse edno si kazvat Zdravei. A i shtoto povecheto mi poznati i priqteli vse stradat kogato pokajat chuvstvata si.. i zatova sum se isplashila.. i ne vqrvam v taq dumichka.. samo edin pat sum q kazvala.. i cql jivot shte sajalqvam za tova :{ moje bi ot togava sprqh da vqrvam v neq i v horata koito mi q kazvat.. ;[ ohh slojno e .. prosto mnogo malko hora mogat da me razberat.. povecheto sigurno ne sa razbrali i edna duma.. no kvo da se pravi... trqbvashe da si izleq nai setne tva deto chuvstvam.. mersi vse pak.. :P

koalka
11-19-2007, 16:31
Е, нормално е да не сте си казвали "обичам те" при положение, че се виждате няколко дни. #-o За тези неща не трябва да се бърза, а да си сигурен и да ги чувстваш.Никога не е късно и ти да се влюбиш и да обичаш.До момента явно не се е намерило такова момче.Сега си бъдете с него, има привличане, тръпка, виж как ще се развият нещата нататък.

Sexitooo{}
11-19-2007, 16:35
Е, нормално е да не сте си казвали "обичам те" при положение, че се виждате няколко дни. #-o За тези неща не трябва да се бърза, а да си сигурен и да ги чувстваш.Никога не е късно и ти да се влюбиш и да обичаш.До момента явно не се е намерило такова момче.Сега си бъдете с него, има привличане, тръпка, виж как ще се развият нещата нататък.

ne be.. vijdali sme se mnogo pati..kakto kazah poznavame se ot 1 godina i nqkolko meseca.. iskah da kaja 4e shte se vidim sled nqkolko dni.. a ne 4e se vijdame ot nqkolko dni.. ;)

punkrock
11-19-2007, 17:02
Абе разбирам те много добре! Просто изчакай подходящия момент, когато ще си сигурна, че и той чувства същото като теб! И НЕ прибързвай! :)