PDA

View Full Version : Различието при оралния секс при мъжа и жената



stefity
11-19-2007, 11:42
ami hora da vi pitam 4e mi stana interesno,6to primerno na momi4etata ne im se iska da praqt svirki na mom4etata ili puk gi e gnus ili tem podobni,a puk mom4etata vsq4eski se opitvat da praqt 6pkakli na momi4etata i postoqnno gi navivat za tva ne6to?Iam predvid 4e 6to na silniq pol mu e po priqtno da pravi oralen sex otkolkoto na jenskiq.Nz dali go zadadoh mn pravilno vuprosa i dali ste me razbrali ama i az nz kak da go obqsnq xaxa :-D :lol: :P

e_l_i_z_a
11-19-2007, 11:49
:D Ъъ..уау :D
И как го реши това??? :lol:
Това за гнус или не-гнус си е до човека... :)
Аз пък си мислех че е по-срещано момичето да прави орална,а не момчето :-o
Но сега виждам някакви други интересни твърдения :-P
П.С.Не виждам нищо гнусно в това да доставиш удоволствие на партньора си :?

stefity
11-19-2007, 11:55
:D Ъъ..уау :D
И как го реши това??? :lol:
Това за гнус или не-гнус си е до човека... :)
Аз пък си мислех че е по-срещано момичето да прави орална,а не момчето :-o
Но сега виждам някакви други интересни твърдения :-P
П.С.Не виждам нищо гнусно в това да доставиш удоволствие на партньора си :?

E da de to i az ne vijdam gnusno no sum 4uvala i daje sum vijdala v toq forum nqkoi mneniq na momi4eta 4e svirkata bilo gnusno ne6to i t.n. li4no na mene ne mi pre4i svirkata prosto si misleh 4e po 4esto mom4etata praqt otkolkoto momi4etata :smt008 :-({|= :P

krem4et0
11-19-2007, 12:10
Може би вагиналните сокове са по-вкусни от спермата. за мен лично не са.....много съм кисела, но мъжа ми обожава да ми доставя такъв тип удоволствие...................и все пак си е до човека и до нагласата.

ubuntu
11-19-2007, 13:08
Може би вагиналните сокове са по-вкусни от спермата. за мен лично не са.....много съм кисела, но мъжа ми обожава да ми доставя такъв тип удоволствие...................и все пак си е до човека и до нагласата.
Пиеш си от соковете .. омг . . . И кака стана тва нещо.. :shock:
А колкото до темата ..всичко е относително!!!! :grin:

emga
11-19-2007, 13:09
az si mislq 4e e nqkak po-neodobno da se pravqt "6pakli" smisal nesym prail de ama moje li primerno f kenefa na nqkoq diskoteka :? :-({|=

vaniLL
11-19-2007, 13:14
mi neka povechko momcheta da se izkajat po vyrposa , no spored mene e do choveka :)

stefity
11-19-2007, 13:19
az si mislq 4e e nqkak po-neodobno da se pravqt "6pakli" smisal nesym prail de ama moje li primerno f kenefa na nqkoq diskoteka :? :-({|=

xax ne 4e ne6to ama ima i takiva individi det i f kenefa na diskotekata sa praili 6pakli 8-[ ](*,)

ubuntu
11-19-2007, 17:02
az si mislq 4e e nqkak po-neodobno da se pravqt "6pakli" smisal nesym prail de ama moje li primerno f kenefa na nqkoq diskoteka :? :-({|=
Навсякъде става където може свирки да правиш там можеш и да шпакловаш...

Quasar
11-19-2007, 17:11
Всъщност вече се броят на пръстите на припятско дете тия които да не щат....не повече от 100 са :grin:
иначе на мене ми харесва вкуса...некво такова кисело а и като земе да се сгърчва и ми става по яко отколкото ко правят на мене...е всъщност.....да кажем че е равно :P

bebok
11-19-2007, 17:54
dokolkoto priqtelqt mi mi e kazval mn malko mom4eta se navivat da pravqt 6pakli na gadjetata si nezn qvno gre6i ili i az nezn no puk i az nepoznavam mn mom4eta koito da se navivat po-sklonni sa na tqh da im dyhat :D

hahavteen
11-19-2007, 19:50
Mda i az sum ostanala s vpe4atlenieto 4e mom4etata pove4e napirat otkolkoto momi4etata i te go praviat za6toto na tiah samite im e kef a ne kakto pove4eto momi4eta za6toto partniora im iska...
Ne moga da si go obiasnia no biv6ia mi priatel samo kato spomene6e dymata "6pakla"(na grucki est :-P ) i se nadurvia6e... :-D :D

Jeuelle
11-19-2007, 20:20
Бас хващам че си на не повече от 16 години...
От какво те е гнус?
И как прецени че мъжете изпитват по голямо желание за орална любов?
Анкета ли проведе?

partychild
11-19-2007, 20:25
:-|

korabokroshenec
11-19-2007, 21:18
бе яко е до 1 момент ама после като почне да отделя повече мъзгич и не е толкоз яко :D така усещам че е време за пишок :-D

pitan4icata
11-19-2007, 21:30
smqtam 4e kolkoto momi4eta ne im e priqtno da pravqt svirki i na tolkova mom4eta ne im e priqtno i da lijat momi4etata! si4ko si e do 4ovek (ili do dvoika)
az li4no go pravq ot lubov i dori mi e gotino kato znam kaf kef mu e na priqtelq mi ,a i toi pravi sa6toto za men:)

krem4et0
11-20-2007, 10:54
Може би вагиналните сокове са по-вкусни от спермата. за мен лично не са.....много съм кисела, но мъжа ми обожава да ми доставя такъв тип удоволствие...................и все пак си е до човека и до нагласата.
Пиеш си от соковете .. омг . . . И кака стана тва нещо.. :shock:
А колкото до темата ..всичко е относително!!!! :grin:
не си пия соковете, ама като са по пениса на партньора ми или по устата му............усещат се на моменти и киселеят.

Dark_Angel_F
11-20-2007, 11:01
az si mislq 4e e nqkak po-neodobno da se pravqt "6pakli" smisal nesym prail de ama moje li primerno f kenefa na nqkoq diskoteka :? :-({|= Защо да не може ?! АКто се имра в предвит късите полочки и роклички с който момичетат ходят често ... само сиглаш леко полара сваляш бикините или само ги разместваш и готово .... И аз съм забелязала същото акто авторката че доста момчета правят повече френска любов на приятелките ис от колкото обратното , но в това число не включвма онеззи курви който духат на всеки срешнат...

Jus7m3
11-20-2007, 11:58
Щом и доставям удоволствие.. на момента бих го направил. Аз лично не харесвам да ми правят свирки,особено ако знам че няма да и е приятно. Когато аз и доставям удоволствие и аз изпитвам такова. Ако на нея не и е кеф и на мене не ми е. ... нека тя да е доволна,това е което искам :)

bulgarche
11-20-2007, 12:07
Май вече са малко момичетат които не практикуват "въртенето на свирки" :D
А...сигурно щото мженките са надувки и затова отказват. К'во толкова гнусно има? Целуването не е ли същата работа...само с това изключение че не се оринира от там