PDA

View Full Version : Хора какво е това чувство .. просто не мога да си изясня !!!



valkyr
11-19-2007, 14:13
Малеее абе неска бях в клас и по принцип в класа ми има едно момиче дето бях влюбен в него и сега от повече от месец вече не ми действаше по никакъв начин виждах я нормална .. и така де .. неска има един от моя клас -/пича/- такъв на 16 го кефи и него .. и неска докат бех в клас отзад беха с мене чуваш некви неща да и говори на тая .. смучи ми го ала бала аз викам кво стаа тука и оная такава се подхилква .. ае подчуваше ми се че и приказваше некви супер такиа неща секс мекс аз напрао откачих !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! по4на ме свива всичко си ебало майката .. пък я знам нея тя ми е казвала че всички момчета ги виждала само кат приятели .. направо откачих неска хора .. кво е това чувтсво.. само за това мисля !!!!!!!! ако успее да напрай нещо тоя да спи с нея, тя на мен както ми каза когато ми каза че не може да стане нищо заради нейния и тоя ако успее да направи нещо незнам , ще подлудея .. кво ми се случва ??!?!!??!?

nestle
11-19-2007, 14:23
Ami prosto qvno naistina si q haresval i vse o6te imash neshto kam tova momi4e i te izbiva na revnost kogaty drygs e dobliji do neq o6te po malko 4e tq ne ti e obarnala vnimanie na teb i ima vazmojnost da bade s nekaf dryg....prosto revnost i...da gadno e 4yvstvoto az sashto sam go ispitvala

Insatiable
11-19-2007, 14:30
Ревнуваш... ;)

valkyr
11-19-2007, 14:42
e да ама за кво си представям само как се такова със тая некъде ако отидем на екскурзия .. пък то тоз некъв секо момиче коет хване бута го ала бала прави му чи*** в клас некви такива .. тоя напрао ми става супер хипер адски антипатичен когато приказва с нея се си представям некви такива пак той тоя ми е фриенд .. !! малее ужас... :x :neutral:

TIMEX
11-19-2007, 14:48
Ревнуваш... ;)
Точно.... :grin: :o пребий го :)

HePeAJIeH
11-19-2007, 14:53
Може би ревнуваш и днес скритите ти чувства са се показали отново.Лек ден! :wink:

vladimir4o
11-19-2007, 15:21
Спукай го от бой, гет ит он!! Пребии го, накълцай го на парчета..Бъди като мен - искарай си разрешително за побой над мечки.. Ше ти олекне поне :---) :smt002 :smt098

koalka
11-19-2007, 16:40
Нормално е да изпитваш ревност, но това не означава, че изпитваш и нещо друго към нея...спокойно.Опитай се да забравиш тая случка и да продължиш напред.

crazy_style
11-19-2007, 19:00
ъъъъъ.. aide pi6i6 malko po-razbiraemo :) am i ako sas sig nqa na4in da stane ni6ty m/u vas po-dobre q ostavi da si prai kot iska .. a ina4e savet dr nemoa da dam ako ne ti be6e fr moi6e da go nabie6 malko ama.. :lol:

11-19-2007, 19:23
Ревнуваш...