PDA

View Full Version : Луд съм?!



DoomShadow
11-19-2007, 14:17
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп

Valento
11-19-2007, 14:19
Напълно нормално е това ама няма да е лошо да се пробаш да се контролираш! :grin:

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 14:22
v-kak 6e si lud weee :grin: prosto si emotional :D az sum su6tata kato 4atq i ne6ty sme6no i si se smeq sama :D ili kato slu6am muzika su6to si se usmihvam kato se setq za ne6to gotino :lol: v tva nqma ni6to lo6o spox po4ti vseki go prai

KpuCuTo0o
11-19-2007, 14:47
Аз пък още от малка си говоря сама :D Смисъл дори и да има някой в стаята.. например сестра ми.. Аз си говоря.. понякога говоря на нея.. и тя като ме пита на кого говоря, аз и казвам.. ми сама си говоря.. Незнам Свикнала съм да си общувам.. дори и на ум :grin: Или пък да размишлявам на ум.. винаги.. дори и когато вървя по улиците.. Нормално.... А за усмихването.. ами почти винаги съм усмихната.. дори и по улиците, когато нямам повод.. еи така изведнъж почвам да си се усмихвам и хората ме гледат странно :shock: ... :D

dan4ety
11-19-2007, 15:21
Аз пък още от малка си говоря сама :D Смисъл дори и да има някой в стаята.. например сестра ми.. Аз си говоря.. понякога говоря на нея.. и тя като ме пита на кого говоря, аз и казвам.. ми сама си говоря.. Незнам Свикнала съм да си общувам.. дори и на ум :grin: Или пък да размишлявам на ум.. винаги.. дори и когато вървя по улиците.. Нормално.... А за усмихването.. ами почти винаги съм усмихната.. дори и по улиците, когато нямам повод.. еи така изведнъж почвам да си се усмихвам и хората ме гледат странно :shock: ... :D

И аз :D Преди да започне стачката на учителите се бях разсмяла, защото се сетих нещо дето се беше случило в училище през деня и аз бях на центъра и хората ме гледаха странно :-D Или си се смея, като чета нещо смшно се хиля като луда. До няколко години си имах въображаем приятел :? И то как изглеждаше ... Изглеждаше като моя по-малка сестричка и винаги като се ядосах си го изкравах на нея :D Или като се прибирах от училище си говорех с въображаемия ми приятел :-D Спок бе човек наред си си :)

batkodoki
11-19-2007, 17:12
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп

:) нямаш никакъв проблем с психиката! напротив - не полагай никакви опити "да се контролираш", а по скоро се опитай да съхраниш тази си естествена непосредственост и в зряла възраст :)

Jus7m3
11-20-2007, 00:04
Тва явление се казва "мисъл". Ти мислиш. Щом се осъзнаваш значи спокойно - засега няма опастност да психясаш. И аз понякога се плаша от себе си даже бих могъл да кажа,че си мисля много странни неща и реагирам по много необикновени начини... хората ми казват че съм луд но си знам че не съм... Просто мисля по моя си начин следвайки мойта логика. Осъзнаваш ситуацията около тебе,което ти дава предимство! А относно музиката.. ако я разбираш и цениш достатъчно тя ще те оформи като по-добра и силна личност. Ест не говоря за чалга,хаус и сякви подобни безсмислици.Радвай се! :)

п.с. гледай аз кви работи пиша...

KENZO
11-24-2007, 15:24
Spoko pi4 az sum su6tia

BrokenInnocence
11-24-2007, 17:13
Щом си казваш "луд съм', значи не си. Замисли се, един истински луд никога не би повярвал, че е такъв.

mumiikataa
11-24-2007, 17:50
абе много си си добре.тва е нормално.примерно мен оня ден като ме напори един смях...мале 5 мин съм се гърчила на земята...но не се знае защо се смях....

_butterfly_
11-24-2007, 19:22
Ако си мислиш, че това не е нормално значи всички трябва да сме луди :-D

MaRiNkA_16
11-24-2007, 20:32
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп
ne vijdam ni6ty nenormalno prosto si 4ystvitelen.az kato vzema da si spomnqm kak si prekarvam vremeto s priqtelq mi i se 4ydq kvo pak mi e izmislil su6ty se ysmihvam i kato se setq za nqkoi to4en moment i az si kazvam na glas hubavo be6e tva si e normalna reakciq na 4oveka spox

Seducti0n
11-24-2007, 21:36
Хаха не си луд,спокойно.Може би си повечко емоционален и артистичен,усмихнат и т.н :-D

forever_yours
11-25-2007, 12:22
haha vuobshte ne si lud spoko :) men postoqnno mi se slu4va primerno kato sum v nqkoi reis i se setq ne6to smeshno koeto mi se e slu4ilo i zapo4vam da se smeq super mnogo :D neka me gledat stranno horata ne mi puka :P

rumka88
11-28-2007, 09:38
хаха ами значи всички сме лудиии :P и аз съм така...смея се със и без причина... но не се притеснявам...смеха е полезен :razz:

DisciplineAndOrder
11-28-2007, 09:40
Не си луд...А усмихнат и щастлив

iv4oiv
12-06-2007, 17:16
Както беше казал един мой приятел:

Не е страшно да си говориш сам. Страшно е като започнеш да си отговаряш.

;)
така че спокойно. Всички сме така. Това е хубаво защото се отпускаш и "влизаш" в света за който си мислиш. Както батедоки каза - дано успееш да го запазиш и като прастнеш.

Ulety
12-07-2007, 06:24
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп

:) нямаш никакъв проблем с психиката! напротив - не полагай никакви опити "да се контролираш", а по скоро се опитай да съхраниш тази си естествена непосредственост и в зряла възраст :)

BlueMushroom
12-07-2007, 13:50
xaxaxa taka kakto sama moga da se razstvarq nikoi drug ne moje..
kak shte si lud be...
che az chesto si govorq sama...nai dobre se razbiram
i tva koeto ti se sluchva se sluchva na vsichki prosto ne vseki iska da si go priznae.

DevilWish
12-07-2007, 17:26
v-kak 6e si lud weee :grin: prosto si emotional :D az sum su6tata kato 4atq i ne6ty sme6no i si se smeq sama :D ili kato slu6am muzika su6to si se usmihvam kato se setq za ne6to gotino :lol: v tva nqma ni6to lo6o spox po4ti vseki go prai

I az sym taka ,taka 4e spoko ;-) a ako si lyd v takyv slu4ai - edobre do6yl v kluba ;-)

dixo
12-07-2007, 22:02
i na men mi se e slu4valo kato vurvq po ulicite da se uhilq za ne6to i posle mn e sram

sexy_bebz
02-03-2008, 08:34
НЕ СЪМ САМА НА ТОЯ СВЯТ :grin: :grin: :grin: базикам се, ама не си луд как ше си луд аз съм същата :-D

music_soul
02-03-2008, 10:04
Абе аз като вляза в банята се плеза огледалото...
След това странното е, че си измислям някаква ситуация, която уж ще се случи на другия ден в училището. И почвам да водя диалози... след което ми тропат по вратата, щото се бавя вътре много и се притесняват... Напоследък нашите ме питат какво правя вътре, аз им казвам, че си мия зъбите... :-D Не съм луда - определям се така.

П.С. По-странното е, че 90 процента от "случките", които си измислям, на другия ден се сбъдват... И знам как да реагирам...
Питали са ме как така във всяка ситуация реагирам толкова адекватно и на място... Аз не съм луда, порсто съм странна. Ти имаш малко от навиците ми

:P

4eere6ka_kiss
03-14-2008, 21:47
и аз съм така като си легна и почвам да се хиля като луда и като си помисля как се хиля ми става още по смешно и се налага наще да стават пореднощ да видат кво ми се случва :D ония ден една жена падна пред мене и аз като я видях пред ния като се захилих и после по улиците си се смях кво ли си викта хората тай нещо не е наред :D

Sarabi
03-14-2008, 21:51
Хъ хъ, че аз ако се мислех за луда всеки път, когато се разхиля сама из тролеите и по улицата... вече да съм си откачила от самата мисъл хаха.
За това зимата има предимство - голямата яка на палтото. Като се разхиля просто си я вдигам и... просто ми е студено хаха 8-) .

Viche
03-14-2008, 22:11
то по тая логика всички трябва да сме луди... 8-) 8-) 8-) и аз сам си прая моабет,пея си със слушалките по улицата(хората може и да си мислят,че наистина съм откачен :D )ама не съм де :P

Rebellion_Angel
03-15-2008, 06:59
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп

:razz: Добре дошъл в клуба!

angel_spirit
03-17-2008, 20:43
хаха ами значи всички сме лудиии :P и аз съм така...смея се със и без причина... но не се притеснявам...смеха е полезен :razz:
+1 :lol: az si se smeq taka...osobeno pred pc-to :D na6te se 4ydat kfo mi stava i edin p1t sestra mi nahly v staqta 6oto pomisli 4e me ubiva nqkoi :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
03-19-2008, 20:45
Dai Boje da si vse usmihnat ! 8-) Nared si si , prosto ne si v depresiq ! :-D Az pa si se hilq ei taka ! :( :lol:

Exothermic
03-19-2008, 20:48
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп
Спри да зубриш, там е причината... 8-)
Спокс, нищо ни няма.....аз по твоята логика не знам каква съм,
тъй като не спирам се хилотя.... 8-)

TheNewReligion
03-19-2008, 20:48
Абе аз като вляза в банята се плеза огледалото...
След това странното е, че си измислям някаква ситуация, която уж ще се случи на другия ден в училището. И почвам да водя диалози... след което ми тропат по вратата, щото се бавя вътре много и се притесняват... Напоследък нашите ме питат какво правя вътре, аз им казвам, че си мия зъбите... :-D Не съм луда - определям се така.

П.С. По-странното е, че 90 процента от "случките", които си измислям, на другия ден се сбъдват... И знам как да реагирам...
Питали са ме как така във всяка ситуация реагирам толкова адекватно и на място... Аз не съм луда, порсто съм странна. Ти имаш малко от навиците ми

:P
I az si padam po tova da si vodq monolozi pred ogledaloto ! :-D

AngelFace
04-04-2008, 07:30
на мен в автобуса ми се е случвало да се разсмея :D

TheOtherME
04-22-2008, 13:04
на мен в автобуса ми се е случвало да се разсмея :D

И на мен. :grin: Иначе днес ми сервираха, че са ме виждали как си се усмихвам или се цупя сама на себеси.Уж се опитвам да се въздържам от разни изблици на обществени места, но явно не ми се получава.

scout4e94
04-22-2008, 18:38
az i v momenta se previvam ot smqk pred kompa :grin: :grin: :grin: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Mitsa
04-23-2008, 17:03
oo i az sum taka govora si i si predstavqm nqkvi ne6ta koito sa se sllu4ili toq den i si gi povtarqm i si govora.i kato hoda po ulicte si se hilq ne si lud spox vsi4ki sme taka :D :grin: :D :D :-P

mimoza16
04-23-2008, 18:54
i az sam sa6tata... spox ;)

sWeeTy_pLamI
04-23-2008, 19:22
СПОКОЙНОО .. СИЧКИ СМЕ ЛУДИ :razz: :grin: :razz: :razz: :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: :lol: :grin: :razz: :razz: :lol: :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

alex_devv
04-23-2008, 19:49
нещо презубряш ми са струва - прегрел си :lol:
земи са разхлади некаде с некоя студена бира по кафетата :-P

dari_kateri4kata
04-24-2008, 15:58
Mm zna4I az sam o6te po-Luda ako sudim po taa logika... :razz: :razz: :razz: :razz: ..AI jivei si jivota i si prai si4koto det ti e na sarcety i tfa e... :razz: ari i mn zdravi ot mene :razz: :-P

vikiiitooo
04-29-2008, 10:10
Ми то и аз съм тъка когато се сетя нещо и си се хиля съма... :razz:

MuTaKa05
04-29-2008, 23:37
И аз съм същия не се претиснявай :grin: :grin: :grin: :grin:

Playlife_f
04-30-2008, 06:59
нещо презубряш ми са струва - прегрел си :lol:
земи са разхлади некаде с некоя студена бира по кафетата :-P


iuxaixuiauxiaux e tva e ......extra si si spokoinoooo na seki se sly4va da si se hili :razz: :razz: :razz: :razz: ama moje bi spri malko da ``zybri6`` to po nqkoi pat tva ne e dobre....ne kazvam da spre6 da y4i6....a prosto da ne e prekaleno...4e togava naistina se poludqva...iam primeri u moq klas....teq ke mn zybrqt sa si otka4eni 8-) :razz: :razz: 8) :-o :-P :-P :-P

Mynichka_
05-05-2008, 20:08
ot narkoticite e naj-veroqtno :D:D:D:........ :lol:

cicaaa
05-05-2008, 22:31
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп

и аз съм така само ,че ти си от добрите луди аз сам агресивен избиваме на насилие и на злоба аз ще съм проблемен да съм по улиците :> споко бате по одбре иди да те прегледат и да ти кажат ЛУД си и с екефи ние лудите сме по силни !

ElisaDay
05-05-2008, 22:33
Хахахаха и аз го правя споко!Даже много често ми се случва, както си вървя по улицата например и някъв такъв гаден вътрешен глас ми каже "ако не минеш от лявата страна на тоя стълб ще се случи .. (еди какво си)" и аз естествено минавам задължително от лявата страна :D или пък "ако не се завъртиш точно сега три пъти щи са случи нещо" :razz: Абе .. и аз съм луда :D

fuklu
05-07-2008, 11:46
Хахахаха и аз го правя споко!Даже много често ми се случва, както си вървя по улицата например и някъв такъв гаден вътрешен глас ми каже "ако не минеш от лявата страна на тоя стълб ще се случи .. (еди какво си)" и аз естествено минавам задължително от лявата страна :D или пък "ако не се завъртиш точно сега три пъти щи са случи нещо" :razz: Абе .. и аз съм луда :D

nasulziha mi se o4ite ot tva za varteneto.as kat bqh po malka i vse nqkak si t vutre ne6to mi stava6 i samo si sedq i si pomislqm primerno ako ne mina ot drugata strana 6te ymra :D:D i da se oty4a 6toto to navik be6e stanalo i si vikah ne az i nikoi da ymre i mi mina :P ama to na 7-8 god :D ina4e za smeha e norm ako vidi6 ili se seti6 ne6to sme6no da se posmee6 :P:P are piis :-D

SuNsEt
05-07-2008, 17:58
имам проблем с психиката. примерно като си пусна някоя музика и като ми дойде някой хубав спомен и почвам да се усмихвам сам, може би и да си говоря. когато слушам друга музика почвам да се вживявам. когато чатя с някой съм ухилен до уши. когато вървя по улицата и се замисля за нещо също се появяват някой неща които не са много нормални. какво да правя? иначе съм си здрав и си зубря редовно уроците. хелп А.И аз съм така :lol: