PDA

View Full Version : Какво да правя?



sladkata_pisankaaa
11-19-2007, 14:46
Проблема ми е следния:в началото на тази година дойдоха в нашето даскало доста турци-малки, големи, всякакви :shock: . Нашият клас е слят със 8 клас.Аз съм 6 клас. Една от 8 клас от тия турци ми стана приятелка, ама после се оказа, че е говорила лъжи за мене и тем подобни мръсотии м правеше. Добре този период мина. При 8 клас караме и Физическото във физкултурния салон, а в 8 клас има още няколко човека, които обичат да се пресмиват и ще имам проблеми. Много ме е срам, че трябва да скачаме на коза, а аз не знам как.. :cry: .Те ще ми се смеят ако нещо не се получи.. Моля ви кажете ми как да се справя с този срам. И още нещо: преди харесвах едно момче, което е от тяхната компания (на гадните), и аз бях от неговата компания преди да се скараме. И тъкмо работата ми се беше "опекла" с него, ама като тая от 8 клас ме скара с компанията ми-и всичко се развали. Как да отмъстя на тая гаднярка за всичко, което ми причини? Как да преодолея срама от скачането на коза във физкултурния?

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 14:56
Vij mili4ka mislq 4e vsi4ki sme izpitvali nqkuv takuv sram ama kato go naprai6 i posle vijda6 4e ne e bilo izob6to sramno taka 4e ne se stqgai ... a ako tva mom4e ne si e stanalo s tebe samo 6toto si se skarala s kompaniqta mu zna4i nqma nqkakvi mn silni 4uvstva kum teb i ti izon6to ne trqbva da mu se podmazva6 prosto budi sebe si a na onaq ne i obru6tai gram vnimanie i 6e vidi6 kak 6e se iznervi ... aide uspeh4eta :wink:

sladkata_pisankaaa
11-19-2007, 15:01
Vij mili4ka mislq 4e vsi4ki sme izpitvali nqkuv takuv sram ama kato go naprai6 i posle vijda6 4e ne e bilo izob6to sramno taka 4e ne se stqgai ... a ako tva mom4e ne si e stanalo s tebe samo 6toto si se skarala s kompaniqta mu zna4i nqma nqkakvi mn silni 4uvstva kum teb i ti izon6to ne trqbva da mu se podmazva6 prosto budi sebe si a na onaq ne i obru6tai gram vnimanie i 6e vidi6 kak 6e se iznervi ... aide uspeh4eta :wink:
Мерси много за помощта :grin:

HePeAJIeH
11-19-2007, 15:30
Отмъщението не е решение! Възмездието само ще дойде.Не прави мръсно на това момиче защото по този начин явно още повече се забъркваш с онези гадняри!Относно прескачането на коза-и да ти се смеят се прави на ни чула ни видяла! Накажи глупака с мълчание.Успех и лека вечер! :wink:

punkrock
11-19-2007, 15:50
Абе спокойно! Да не ти пука чак толкова много, че щели да ти се присмиват!
Просто им покажи, че не те интересува особено какво мислят и говорят за теб, защото те виждат, че на теб ти е гадно и затова го правят :)

sladkata_pisankaaa
11-19-2007, 15:58
Много благодаря на всички, които ми помогнаха...Приятна вечер на всички.