PDA

View Full Version : Защо става така?



benitka
11-19-2007, 16:49
Значи , имам си приятел от 6 месеца. Понякога аз го обичам толкова силно , че щом не едом аз проронвам сълзи , а друг път много ме дразни и се чудя какво правя още с него , много гадно се получава и ми се иска да не е така ... Честно казано не искам да се разделям с него , но пък и сега още едно др момче ми е в главата, абе мн съм объркана не искам да съм така , някой ако има какво да кажи нека сподели . благодаря предварително :-)

NightSky
11-19-2007, 17:07
Първо трябва да се изясниш със себе си и после да вземаш решения относно връзката си. Иначе може да допуснеш грешка, за която да съжаляваш после.

benitka
11-19-2007, 17:09
мерси :smt007

SaSeTo
11-19-2007, 17:18
Първо трябва да се изясниш със себе си и после да вземаш решения относно връзката си. Иначе може да допуснеш грешка, за която да съжаляваш после.

Много точно казано =]

experiment_m
11-19-2007, 17:34
Ако една връзка върви прекалено гладко, нещо не е наред. Когато имате някакви разправийки, но въпреки това оставате заедно, намирайки решението на проблема, всичко е наред.
Но и не би могла да знаеш какво би могла да ти предложи една нова връзка. Сама трябва да решиш, кой искаш повече. :smt001