PDA

View Full Version : Проблем, помогнете! Гъби??



shoshonko
11-19-2007, 16:54
Здравейте, искам да Ви попитам за нещо, на главичката на пениса са се образували съвсем малки и бели като гъбички... мажа ги с крем-canasten... но нещо не се магат, някои имал ли е подобен проблем?? Или да даде някакъв съвет... леко се е и зачервила кожата и като чели маи боли много леко...

comics
11-19-2007, 17:25
Vseki go ima tova neshto, ne sa gybichki, tva sa receptori
0f kvi prosti h0ra ima....
](*,)

batkodoki
11-19-2007, 17:47
Здравейте, искам да Ви попитам за нещо, на главичката на пениса са се образували съвсем малки и бели като гъбички... мажа ги с крем-canasten... но нещо не се магат, някои имал ли е подобен проблем?? Или да даде някакъв съвет... леко се е и зачервила кожата и като чели маи боли много леко...

ВЪЗРАСТ?!

куде са локализирани по главичката и как изглеждат тези "гъбички"?

от кога ги има?

полова активност?

възможно ли е да приемаш нормалните "бели пъпчици" за гъбички, или наистина има микозни лезии - по големи(от точка)участъци заети с "гъбички", т.е сърбят, болят, миришат, отделят влага, или са по сухи, подлежащата кожа е възпалена или зачервена и т.н......

shoshonko
11-19-2007, 18:52
Znachi... ne znam kak da go opisha tochno kade e ... tochno v nachaloto na glavichkata- kadeto se obrazuva neshto kato rubche... leko sa belichki... mislq, che nito se ogolemqvat, nito spadat... kogato polucha erekciq, e ogolemqvat i te... efekta katocheli e vlaga... vsmisal po-vlajna e kojata... ne me surbi, leko kato bolene useshtam kogato go pipam... (vse edno sum pravil sex 4-5 pati edin sled drug...... takava e bolkata samo che suvsem leka... leko e zacherveno tam po celiq "rub" ... dano sum bil izcherpatelen i razbiraem, ako ima neshto drugo pitai shte kaja vsichko.. .i blagodarq mnogo za vnimanieto!!

batkodoki
11-19-2007, 19:57
Znachi... ne znam kak da go opisha tochno kade e ... tochno v nachaloto na glavichkata- kadeto se obrazuva neshto kato rubche... leko sa belichki... mislq, che nito se ogolemqvat, nito spadat... kogato polucha erekciq, e ogolemqvat i te... efekta katocheli e vlaga... vsmisal po-vlajna e kojata... ne me surbi, leko kato bolene useshtam kogato go pipam... (vse edno sum pravil sex 4-5 pati edin sled drug...... takava e bolkata samo che suvsem leka... leko e zacherveno tam po celiq "rub" ... dano sum bil izcherpatelen i razbiraem, ako ima neshto drugo pitai shte kaja vsichko.. .i blagodarq mnogo za vnimanieto!!

очевидно не питаш мен, понеже аз започвам и завършвам писанията си с важен ВЪПРОС вложен дори в подписа ми.

=> очаквай консулт от хлапетии

shoshonko
11-19-2007, 21:04
Опп... съжелявам... на 20 години съм, мъж... :) и водя активен полов живот!! а тези неща ги има каточели от 2-3 месеца вече...

shoshonko
11-21-2007, 19:51
помогнете де хора... защо спряхте да пишете... :neutral:

Jus7m3
11-21-2007, 22:51
Мисля,че това са съвсем нормални масни пъпки,които се появяват на тинейджърите по лицето. По принцип това е нещо нормално,но не знам нищо повече :) batkodoki би ти отговорил по-добре

shoshonko
11-22-2007, 15:12
Добре, благодаря за мнението... дано и batkodoki изкаже мнение :)) а това не мисля, че са съвсем обикновенни, защото е леко зачервено... и обикновенно след 3-4тия път започва да ме боли а сега след 2тия път ме боли така както след 4тия преди... знам ли... batkodoki да каже :)

shoshonko
12-01-2007, 14:30
batkodokiiiii напиши нещо де...