PDA

View Full Version : Неочаквана раздяла след 6 години ?????



babayaga83
11-19-2007, 17:27
Случи ми се следната случка , с приятелката ми сме заедно от 6 години последните 2 тя беше на бригада в англия за по 6 месеца н последниа пут когато се върна тя се раздели със мене но не окончателно ами каза че просто иска да остане малко сама за да си помисли за бъдещето , според мене все още има шанс да сме отново заедно макар че е минимален но незнам аз какжо да правя , да я оставя за известно време сам или да се опитвам да си я върна . Просто неискам да объркам нестата а бих дал всичко за да сме отново заедно защото немога да живея без нея . Дайтеми някакъв съвет.

koalka
11-19-2007, 17:41
Остави я за малко време, нека сама реши, не я притискай.Възможно е нещата у нея да са се променили, да не са същите и за това иска "временна" раздяла.

sasha_90
11-19-2007, 17:45
Можеш да живееш без нея-бъди сигурен,но сега не мисли за това!Според мен трябва да я оставиш да помисли какво иска.

NightSky
11-19-2007, 17:49
Ще мине време и ще я забравиш. Не се тревожи.

HePeAJIeH
11-19-2007, 17:51
Послушай я! Остави я на мира щом така ти е казала.Ако наистина я обичаш ще проявиш нужното разбиране и търпение.Очевидно няма конкретен повод за да се разделите временно (т.е изневяра караница или побой) така че не мисля че има нужда от безпокойство! Лека вечер! :wink:

babayaga83
11-19-2007, 17:57
благодаря ВИ аз наистина я обичам и сте направя всичко вузможно да съм с нея но ще я оставя за малко .Досега всичко което съм направил съм го направил за да може тя да е добре и сега изведнуш всичко рухва без някаква причина.
Благодаря ви още веднъж остава само да се моля ](*,)

Quasar
11-19-2007, 19:26
ми човек в англия е по половин година кво искаш...нито се виждате нито нищо...просто вече всичко е загубено...примири се и давай напред

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 19:41
Ще мине време и ще я забравиш. Не се тревожи.


Много простичко казано. Супер лесно изпълнимо. Браво.

Много ми е интересно някой като започне да говори ей така наизуст без да се замисли малко...
6год са били заедно и след като той я обича си мислиш, че като мине малко време всичко ще се оправи сравнително бързо и той ще я забрави.

Честно казано като прочетох 6год си помислих, че нещо не съм разбрала... т'ва е супер мн време. Ако и вие сте тийнейджъри... още по-фрапантно ми звучи. Може би наистина й трябва време да преосмисли живота си, може да се е уплашила от времето, което е изминало и е прекарала с един-единствен човек, сега да се нуждае от разнообразие... да усети тръпката от живота, дет' се вика, може дори да я е усетила, докато е била в Англия с някое друго момче...

Дай й време. На този етап не виждам какво друго би могъл да направиш. Дори и да я обичаш толкова много и да те боли прекалено, и да не виждаш бъдещето си без нея, уважи желанието й и й дай свободата, от която има нужда. Ако се върне при теб...знаеш приказката "Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил." Клише, но мисля, че пасва в твоя случай...

led_i_ogyn
11-19-2007, 19:53
Ооо боже....Щом ти е казала, че иска време значи иска време!Не можеш да си я върнеш ако тя не реши, че не иска да е с тебе...Остави я за известно време самичка...Какъв е смисала да я притискаш.. #-o #-o #-o

SmeX
11-19-2007, 20:00
6 години...браво :)
Остави я малко,някои хора оценяват този до себе си когато го загубят.Мисля,че след 6 години не може просто така да си тръгне от теб :(
Както каза sh3_1s_7h3_0n3 може наистина да се е уплашила от времето което сте били заедно,може би тръпката вече я няма..просто и дай време,АКО не се върне при теб се надявай единствено да е щастлива,щом я обичаш толкова много...друго не можеш да направиш...и се пак боли..

lLady_MooN_RaiN
11-20-2007, 03:40
Осъзнаваш ли колко абсурдно звучи. Неочаквана раздяла след 6 години. За тебе може и да е неочаквана, но за нея не е. Явно е срещнала друг човек, или пък когато се е върнала не е изпитала същото. Дай й време. Възможно е да осъзнае навреме какво всъщност иска. И ако това си ти - ще се върне.

BuBi008
11-20-2007, 04:12
Az lichno vqrvam v tova koeto horata sa si kazali : Ako obichash nqkogo pusni go na svoboda ako tq te obicha shte se vurne pri teb i shte zanesh che shte e tvoq za vinagi no ako pyk ne znaesh che nikoga ne te e obichala tolkova silno i istisnki i che v momenta moje bi e nqkade i e naistina shtastliva taiche i ti trqbva da se rdvash za neq.....

sherry
11-20-2007, 09:46
Времето, разстоянието, съмненията променят чувствата :(

Аз съм с приятеля ми от пет години и три месеца, тази година завършвам училище и ако ме приемат, живота ми ще се промени навярно, особено ако не сме в 1 и същи град с него. Наистина новият живот на човека го променя и заедно с това чувствата му към неговата половинка.

Навярно приятелката ти се е уморила от тази дълга връзка. Може да е срещнала някого, а може и да те обича, но да иска да поживее малко сама, за да види какво е без теб.

Ако се обичате още, трябва да сте заедно. Но ако толкова много иска време насаме със себе си, дай й го. Дано осъзнае, че ТИ си това, от което има нужда. Късмет.

CrazyWitch
11-20-2007, 09:55
Не й досаждай. Остави я да си помисли. В крайна сметка тя трябва да знае, че ти я обичаш... Може би трябва да се подготвиш и за най-лошото, защото каквото и да стане след това, ще ти дойде като дар Божи.

mgxpower
11-20-2007, 09:55
Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.
Човекът , който те обича истински ще ти даде свободата от , която имаш нужда!
Взел си правилното решение пич..дал си й време не ти остава друго освен да чакаш...и както пише по-горе ако тя те обича значи няма да може без теб а ако неможе без теб то тя ще се върне при теб!Ако не се върне значи иска да поеме по своят път...а ти по твоят и ти трябва да одобриш решението й..всяко едно решение , което нея я прави щастлива ти трябва да го приемаш колкото и да те боли трябва да се пренебрегваш винаги за нея!

princesa_viki
11-20-2007, 18:55
моят съвет-иска време-дай й,не я притискай,все пак решението дали да се съберете е нейно.И още нещо,наистина 6 години не са изобщо малко.Предполагам,че тя си дава сметка за това.А и щом не ти е казала че иска да скъсате окончателно,може би иска всичко това да мине (заминаването й,защото и аз знам какво е и никак не е лесно да поддърж аш връзка)Просто бъди до нея когато има нужда от подкрепа,покажи й че каквото и да става,си до нея.Може би това е единственото което може да направиш за момента.Успех ти желая,дано всичко се оправи.Не знам защо обаче смятам че ще се оправи.Стискам ти палци :)

samonervi
11-20-2007, 23:16
Мога само да кажа ,че разстоянието не променя чувствата.В чужбина самите хора се променят.Там живота й е бил съвсем различен от този тук,което все по някакъв начин я е променило.И сега има нужда от време да помисли иска ли да продължи да води този живот или иска нов съвсем различен.Във всеки случай каквото и да стане бъди сигурен,че е станало най - доброто.Защото каквото трябва да стане се случва

`Death`Whore``
11-21-2007, 05:53
Няма "временна раздяла" - ако иска да е с теб, ще бъде с теб. Не се надявай според мен да се съберете - когато се започне с разделите, дори да се съберете, става сложно...и големият край е близо.

Kotetoto
11-21-2007, 17:49
Дай и време



http://line.world-of-love.ru/25_10_1143147600_1_%C2%EB%FE%E1%EB%E5%ED%E0_0_0_0. gif (http://line.world-of-love.ru)

ziky
11-21-2007, 17:53
Остави я за малко време, нека сама реши, не я притискай.Възможно е нещата у нея да са се променили, да не са същите и за това иска "временна" раздяла.


Или пък можеби времето прекарано далеч от теб е било причината да срещне друг...

babayaga83
11-25-2007, 12:22
princesa_viki - blagodaria za mnenieto dano e taka...

MaRiNkA_16
11-25-2007, 12:37
Остави я за малко време, нека сама реши, не я притискай.Възможно е нещата у нея да са се променили, да не са същите и за това иска "временна" раздяла.
+1 i e napulno veroqtno tolkova vreme kato ne ste bili zaedno prosto da se e privurzala kum dryg...

krem4et0
11-25-2007, 12:44
Няма "временна раздяла" - ако иска да е с теб, ще бъде с теб. Не се надявай според мен да се съберете - когато се започне с разделите, дори да се съберете, става сложно...и големият край е близо.
в началото още на нашата връзка имахме подобна "временна раздял", която трая 1 седмица. не, че бяхме скъсали-просто бях решила, че е време той да усмисли, че вече сме ние, а не той............това беше по Коледа 2004г. Оттогава сме се разделяли по причина казарма, но не е имало момент, в който да не сме заедно............

kifla
11-25-2007, 12:56
Според мен направо ти е казала ,че няма смисъл повече и иска да продължи напред но без теб!Казваго от личен опит ..това искам да съм сам означава просто искам да съм с дрг/а!Така ,че изобщо не си прави илюзии че може да има happy end [-(

hiro
11-27-2007, 09:52
Остави я за малко времe!

MiMcHeToOo
11-27-2007, 22:57
Кви отговори прочетох нереално.. "Дай и време" .. Абе хора.. А не ви ли е минало през акъла, че в тая проклета Англия може друг да си е намерила? Колкото и да ми е неприятно да го кажа, но все пак мисля, че е така.. Истината боли и е жестока..

BAYO
11-28-2007, 00:18
До тук видях само едни и същи простотии ... извинявайте, обаче с тва "остави я, нека помисли" ш' вкарате момчето само в по-голяма беля. Очевидно Нереален .... мацето има причина , да го казва тва нещо... За всяко нещо, коео се случва, си има причина или не го знаеш тва?

Начи моят съвет е следния ... отиваш при нея и просто и казваш ако е раздвоена или се чувства объркана от нещо, си ти абсолютно сигурен в тва, че ако го измислите двамата ще е хем по-бързо, хем по-лесно, хем по-изгодно , ЗА ТЕБ. 6 години не са малко време... ужасно много са. Прекарал си ги с 1 човек , познавате се отлично, отиди и я поразпитай, ако не и се говори и кажи тва, коет' ти казх по-горе ... че 2мата ще се справите по-добре , от колкото да седне тя и да го мъдри сама.
А и другото което е, може да и се влияе на психиката, да са и поставили ултиматум, дааа искат да предпоче материалното пред духовното ...

Защо ти казвам вс. тия неща ? Щот съм ги изпитал на гърба си и знам, че е адски трудно, но целта оправдава средствата ... просто ти тря да си тоя дет действа , не оставяй нищо на случайността . Колкото повече време изгубиш, толкова повече тя ще се отдалечава от теб. Тва е.

Fuel
11-28-2007, 07:52
До колкото съм се сблъсквала с такива случаи, честно казано не разбирам как се случва това... Имам предвид да си с някого години наред (в случая 6) и да го зарежеш без да дадеш нормално обяснение... За мен лично "имам нужда от време" е тъпо оправдание (освен ако не си я задушавал с постоянното си присъствие)...

А на автора на темата мога да кажа, както доста други хора му казаха вече - остави я сама да си реши. Като я притискаш няма да оправиш нещата. Това, разбира се, не означава да спреш всякакви контакти с нея...:)

Абе не знам до колко адекватен съвет мога да ти дам, защото не съм изпадала в такава ситуация... Но ти желая успех!

Harum_Scarum
11-28-2007, 10:35
Остави я малко тя ще те потарси ако наистина те обича...