PDA

View Full Version : Бихте ли Издържали на Изкушението?



hotChocolate
11-19-2007, 19:42
Гледате ли Островът на Изкушението :?: Как си представяте себе си на подобно място с любимия човек :?: Дали бихте издържали на изкушението :?: :!: O:)

sh3_1s_7h3_0n3
11-19-2007, 19:46
о0о да! Аз бих издържала, защото съм била поставяна в подобна(и) ситуация(и). :)

kolmi
11-19-2007, 19:52
Bih izdarjala ako naistina imam 4uvstva kam tozi 4ovek ako li ne tova ozna4ava 4e 4uvstvata mi ne sa dalbogi.

led_i_ogyn
11-19-2007, 19:57
Еми ако намериш човека, който ти дава това от което имаш нужда за какво да изневеряваш...Аз лично бих издържала най-малко за да докажа на себе си, че не съм толкова слаба психически!

russianmafiaboss
11-19-2007, 20:12
за какво става въпрос във филма?

hotChocolate
11-19-2007, 20:18
4 двойки заминават на остров,където ще бъдат разделени за 2 седмици.Мъжете ще бъдат изкушавани от жени,а жените от мъже,така ще проверят силата на връзката си :) това е накратко, иначе четвъртък и петък по нтв го гледайте:)

HopeLesss
11-19-2007, 20:21
Мисля, че да. Още повече, че не си падам по такива напомпани, повърхностни и малоумни мачовци.

world_wide_mob_figga
11-19-2007, 20:27
agxhxaghxahgaxhgghax големи светици се извъдиха всички тука :lol: По темата:Аз нямаше да издържа щех да извада _!_ и да шибам наред :lol: :lol:

gree_girl
11-19-2007, 20:30
daaa 6tom obi4am i darjia na 4oveka :smt008

partychild
11-19-2007, 20:40
Със сигорност ;-)

koalka
11-19-2007, 21:27
Мисля, че да.Едната външност...нищо не е.

bloodranger
11-19-2007, 21:52
Тука си4ки са праведни оба4е ако идете там ше ви шарят ра4и4ките наляво и на дясно :razz: :-D

BuBi008
11-20-2007, 03:45
Zavisi s kakvi 6te ni budat otnosheniqta s partniora mi i kakvi sa negovite deistviq ... ako mi pokajat i sym obedena v tova koeto mi pokazvat che toi se natiska na nqkoq to se vijda che kraqt e doshul taiche zashto pyk da ne probvam .... taka ili inache shte ostavam sama sled tova taiche.... . Inache ako toi se durji na polojenie i imame seriozni namerenia za v budeshte razbirase che shte izdurja. No kakto kazah ne sym tolkova silna i psihikata mi nqma da izdurji ako vidq toi da pravi nqkvi gluposti koito ne mi haresvat i toi znae che ne mi se nravqt :)

koalka
11-20-2007, 07:12
Тука си4ки са праведни оба4е ако идете там ше ви шарят ра4и4ките наляво и на дясно :razz: :-D Аз не мога да разбера каква е разликата?Тук също доволно може да се изкушаваш, но какви са променените обстоятелства?Това, че самото шоу е такова и трябва да се чувствам длъжа да съм изкушена ли?Или пък това, че сме на плажа и те са голи...Не само единствените, които имат само едните мускули, тук в града също ги има.

slun4evo
11-20-2007, 07:27
Аз мисля, че ще успея да издържа, ако е с човека в когото съм влюбена. :-)

rihannka
11-20-2007, 07:37
за мен тва предаване тълна тъпня и си4ко е нагласено,защото едвали ли някой ще изневери на половинката си като знае 4е цяла България ще го види а и другия ще разбере!аз ли4но не бих се изкушила от някви си манекени и т.н и да си проваля връзката с 4овека когото оби4ам и ме оби4а :-) заради едното ебане или там каквото е.просто тва е за мен е най тъпото възможно предаване :roll:

Котарана
11-20-2007, 07:49
Лесна работа...100 % ще издържа на изкушението :grin:

BeboP
11-20-2007, 08:06
Oпределено не бих си позволила да потъпкам чувства, спомени, преживявания, ..всичко между нас, само заради едното "изкушение" :?

Meжду другото, казвам го, имайки предвид факта, че лятото (по стечение на обстоятелствата) бяхме разделени не 2 седмици, а 2 месеца... И да - запознах се с много хора, които определеееено хващат окото, предпоставки да се случи нещо между нас имаше бол, но не си легнах с нито един от тях. Чувства...какво да се прави?!? :-|

sherry
11-20-2007, 09:52
Да. Ако всичко е наред с приятеля ми и се обичаме, защо да се поддам на изкушението от някакви пичове? Навсякъде има готини момчета, но любовта е над всичко.
Аз казах на приятеля ми, че никога не бих му изневерила заради някви готини момчета, които ме кефят. Аз си държа на човека, с когото съм и за цялото време с него, не съм му изневерявала.

mgxpower
11-20-2007, 10:01
Ако имам момиче до себе си като Милена НИКОГА!Това е една невероятна жена..., която има абсолютно всички качества за една преуспяваща жена!
КРАСИВА Е УМНА Е !КАкво повече му трябва на един човек!!!Нито една от изкусителките неможе да й се намаже на малкият пръст..много ми харесва тази жена ЕВАЛА шапка й свалям Филип не си дава сметка...какво губи...как може да пренебрегва този скъпоценен камък до него...НЕЗНАМ!Ако имам приятелка като Кики(дразнител) всеки ден ще й изневерявам по 3 пъти..съжалявам го Андрей искрено го съжалявам!
Филип направи гаф...както и се предполагаше дано поне Милена се усети и да грабне Дани защото превъзхожда Филип по всички параграфи!

CrazyWitch
11-20-2007, 10:07
Естествено, че бих издържала! Не ме ласкаят разни красиви момчета. Винаги съм гледала доста по задълбочено на нещата и на дали да ме отделят от приятеля ми за 2 седмици с хубави момчета и ще направя нещо за което да съжалявам. Е .. естествено, че ако предполагащия ми приятел направи нещо с момиче от изкусителките ще съжалявам, че аз съм си седяла на задника :razz: . Базикам се :) напротив. Ще ми е още по-добре и чисто на душицата.

punkrock
11-20-2007, 10:30
Мисля, че бих издържала, особено ако имам наистина силни чувства към моя си приятел :)

bungle
11-20-2007, 10:34
Естествено, че бих издържала! Не ме ласкаят разни красиви момчета. Винаги съм гледала доста по задълбочено на нещата и на дали да ме отделят от приятеля ми за 2 седмици с хубави момчета и ще направя нещо за което да съжалявам. Е .. естествено, че ако предполагащия ми приятел направи нещо с момиче от изкусителките ще съжалявам, че аз съм си седяла на задника :razz: . Базикам се :) напротив. Ще ми е още по-добре и чисто на душицата.

И аз така. Пък и ебаси имат егати райското кътче. Много ще ги гледам мъжете. :-D

krem4et0
11-20-2007, 11:21
При положение, че нито 1 от изкусителите не би ме съблазнил по никакъв начин, просто защото хич не са мой тип. но не само това е причината..........ако обичам някого и съм с него над 3 години, много ясно че който и гол мъж(жена) да изкочи насреща ми, няма как да промени чувствата ми за 2 дни. Просто тези двойки си имат проблеми и въпросните изкусители са просто последната капка масло в огъня!

makarona
11-20-2007, 11:31
Според мен няма да има проблем при всяка 1 стабилна връзка.Но там нещата седят по много различен начин... Бих издържал аз ! Обичам си момичето и не мисля , че ще бъде проблем за мен.

Dark_Angel_F
11-20-2007, 11:46
Ако любовта ми е истинска бих издръжала.... А ако н издържа на изкушението то значи любовта не ебила истинкса и не до толкова силна...

vladimir4o
11-20-2007, 12:23
Ще я изям :evil:

Vladkoy
11-20-2007, 12:40
Знам, че ще ме намразите и ще ми кажете, че не ви познавам, но нито един попаднал в условията на острова не би издържал. Работата е проста - пичовете от предаването яко обработват човешката психика. Само 2-ма човека, които са супер мега турбо хипер самоуверени и си имат същата доза доверие биха могли да издържат.

А в това предаване и 4-те двойки са манипулативни съответно скоро ще си вземат последно чао.

п.п. тия приказки , че ще издържите ги повтаряйте на половинките си, те ще ви повярват :)

az17
11-20-2007, 12:58
mi su6toto me pita edno momi4e kum koeto imam 4uvstva vika mi a be gesha nie ako otidem dvamta tam ti na 1-ta minuta 6te mi izneveri6 :D:D:D samo 4e ne vqrvam da stane taka ako otida naistina s tova momi4e koeto obi4am sega nikoga ne bih i izneveril

moon_flower
11-20-2007, 16:19
Бих,само дето,ако видя мъжа си да ми се пули в камерата и да казва,че не знам за изневерите му,в същия този момент всичките ми чувства ще отидат по дяволите и ще се забавлявам и изкушавам. :-)

bqsna_teenagerka
11-20-2007, 16:21
ем не не гледам тая простотия!

tweeetyreni
11-20-2007, 17:00
Ako dyrja na choveka do sebe si sys sigurnost bih izdyrjala vsqkakvi izkusheniq [-o<

gostut
11-20-2007, 17:16
абе... не сте отишли, не знаете за какво става въпрос.. +тва съм убеден, че и 1/10 от хората който писаха не биха издържали.. а що се отнася до мен... well there is only one way to find out

emviii
11-20-2007, 17:18
:-P познавам се доста добре изкушавам се ако съм страшно пияна и ако не даржа на приятеля си :D В момента съм обедена, че бих издаржала, защото съм имала вазможност да получа мускулест и перфектен на външност но избрах този , който ме кара да бъда истински щастлива :smt007 :smt008 \:D/

PepiDesigns
03-06-2008, 16:31
Аз конретно - да ..
Способен съм да не погледна друга , дори да е пред мен по няква .. никва дреха :D

Не знам , но и без това , да знам , че имам сериозна приятелка , пак не се обръщам подир всяка да я оглеждам , камо ли да флиртувам и т.н. ..

не съм от този тип хора.

Alabalaportokala
03-06-2008, 16:48
Аз не мога да разбера каква е разликата?Тук също доволно може да се изкушаваш, но какви са променените обстоятелства?Това, че самото шоу е такова и трябва да се чувствам длъжа да съм изкушена ли?Или пък това, че сме на плажа и те са голи...Не само единствените, които имат само едните мускули, тук в града също ги има.

Ще ти я обясня каква е разликата. Тука не става въпрос кой знае колко за каква външност, а за манипулация , приказка и игра с човешката психика. Външността играе някаква роля, но тя не е на първо място. Важно е да нацелиш слабостта на дадения човек. Не забравяй едно - гаджето ти не е перфектен и те винаги могат да ти дадат повече от него. А това за приказките и манипулация го обясних достатъчно в темата си "Изкуството да чукаш и да бягаш" . В предаването става въпрос за същото

Ахаха а вие останалите глупачки и глупаци не говорете че няма да се изкушите щото ви знаем какви "светици и светци" сте и ако дойда и ви изтупам едно куфарче с 5 милярда долара ще запеете друга песен :D:D . По темата имат право да говорят хора които са били подлагани и устоявали на такъв вид изкушение. Думи + външност, а не само външност. А такива хора във форума няма защото е само детска ( тинейджърска ) аудитория. Не си мислете че изкушението е в големите цици и 45 сантиметровия бицепс. Доста заблудени сте !! Тук става въпрос за подбрани хора !

midle
03-06-2008, 19:54
Ще ги претъркалям всичките , стига да имам възможност :D

Spider4eto
03-07-2008, 05:33
еми ако обичам силно човека с който съм там и ако той не се изкушава по някоя пачавра 8-)

DiVaNeTy_91
03-07-2008, 05:40
Bih izdarjala ako naistina imam 4uvstva kam tozi 4ovek ako li ne tova ozna4ava 4e 4uvstvata mi ne sa dalbogi.
i az taka ako obicham nqkoi drygite ne me interesyvat ne che ne se zaglejdam no nishto poveche

hooliganka89
03-07-2008, 05:44
Е аз няма да бъда изкушена :D В смисъл имам голям инат в мен,и ако си поставя за цел ще успея без проблем :D

JUST_ME_
03-07-2008, 07:02
Е аз няма да бъда изкушена :D В смисъл имам голям инат в мен,и ако си поставя за цел ще успея без проблем :D
И аз. Поставя ли се нещо за цел...гледайте да не ми пречите

Ivalinka
03-21-2008, 10:28
аз нямам никаква представа....ако съм много влюбена сигурно бих издържала,но не мога да кажа със сигурност. :roll: