PDA

View Full Version : Как така толкова често сменяте гаджетата си ?



MeTheMost
11-19-2007, 19:59
4eta v foruma ot vreme na vreme i mi pravi vpe4atlenie kak po golqmata 4ast ot momi4etata i mom4etata si smenqt gajdetata POSTOQNNO :shock: [-X Na 17 godini sum, momi4e i ne moga da si predstavq kak moga da preminavam ot edna "vryzka" v druga s razstoqnie primerno 2-3 dena... be kude gi namirate postoqnno tezi novi xax :shock: ili puk si durjite vinagi po 2-3 rezervni varianta...neponqtno mi e :neutral:
Aide slu6am mneniq :D ;-)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

kolmi
11-19-2007, 20:02
Mi 4esno kazano i az neznam za6toto az sam na sa6toto mnenie kato teb prosto ne moga da si predstavq tva ne6to :-k

gree_girl
11-19-2007, 20:11
miiiiiiiiiii i az mislq taka to nqma na4in za 2 3 dena da zabravi6 4ovek koito si obi4al istinski qvno se xva6tat s takiva kam koito imat simpatii znam li O:)

led_i_ogyn
11-19-2007, 20:21
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:

cherinka
11-19-2007, 20:26
miiiiiiiiiii i az mislq taka to nqma na4in za 2 3 dena da zabravi6 4ovek koito si obi4al istinski qvno se xva6tat s takiva kam koito imat simpatii znam li O:)
СЛучва са..

От една рибка на друга и така докато срещнат подходящата медуза.
Кво да се прай, от всичко и всички трябва да се опита, за да си наясно какво искаш, от кого го искаш и кога да го очакваш. Хаха :))

Сменят, забавляват се, а и винаги се научава по нещо ново от всяка изминала рибка, а и така се трупа повече опит и колкото повече разочарования претърпяваш, толкова повече се учиш да бъдеш силен за следващите 'разочарования'.. деа знам.. не мога да го обесня по-добре :wink:

С други думи - търсят подходящия/подходящата сред толкова много рибки

П.С. Нещо напоследък се зарибих да говоря за другите хора под наименованието рибки 8-)

bloodranger
11-19-2007, 22:00
4eta v foruma ot vreme na vreme i mi pravi vpe4atlenie kak po golqmata 4ast ot momi4etata i mom4etata si smenqt gajdetata POSTOQNNO :shock: [-X Na 17 godini sum, momi4e i ne moga da si predstavq kak moga da preminavam ot edna "vryzka" v druga s razstoqnie primerno 2-3 dena... be kude gi namirate postoqnno tezi novi xax :shock: ili puk si durjite vinagi po 2-3 rezervni varianta...neponqtno mi e :neutral:
Aide slu6am mneniq :D ;-)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
ми за да ги сменят на 3 дена зна4и толкоз са гаджета :D

Jus7m3
11-20-2007, 00:25
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:
А защо като не го обичаш си с него подяволите!? Вие какво за бройката ли ходите!?!?? Хора в този свят няма нищо по-свято от душевното удовлетворение! Навсякаде хора които се интересуват само от плътта и материалното... Вие шибани киборги ли сте? Как изобщо се озовах в този свят...

tuka6na
11-20-2007, 06:46
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:
А защо като не го обичаш си с него подяволите!? Вие какво за бройката ли ходите!?!??
ааах колко точно казано...

koalka
11-20-2007, 07:03
Хаха, с него съм от две години...Не ми се случва явно.Еми, хайде за месец, два и аз разбирам.Но за 1-2 дни, ти към това момче не може да имаш кой знае какви чувства...

slun4evo
11-20-2007, 07:43
Ами сега повечето са така.То да менкаш гаджета е много интересно :D . Може би просто никой не може да завърже сериозна връзка и се оповава на тези мимолетни връзчици.Но пък това е начин за ззабавление.И аз съм го правила, готино е, но понякога се объркваш какво точно искаш или по точно кого. :D

MeTheMost
11-20-2007, 11:27
Az nqmah predvid vryzkite koito traqt nqkolko dena, a intervala mejdu 2 mom4eta ( ili momi4eta) :wink: :-|

Sashkov
11-20-2007, 11:33
Минаха 2 месеца откакто съм сам,тва добър срок ли е :smt002 :-#

HePeAJIeH
11-20-2007, 12:19
Просто защото това за тях е било кратко увлечение в което и малкото привличане което съществува изчезва за отрицателно време.Наистина не можеш да твърдиш че обичаш някого а след съвсем малко време да го зарежеш.Лек ден! :wink:

vladimir4o
11-20-2007, 12:21
Ми след като ме заряза бившата, почнах да си хващам нови постоянно, за по 2-3 дена несериозна работа :evil:

CrAzY_kIsSs_F
11-20-2007, 12:40
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:
А защо като не го обичаш си с него подяволите!? Вие какво за бройката ли ходите!?!??
ааах колко точно казано...

Ми много ясно че след като са от една седмица заедно все още не може да го обича!Предполагам че не е с него заради бройката,за сега просто я кефи и за тва е с него,вие изобщо знаете ли кво означава да обичаш някого а???Не можеш да обикнеш някого толкова бързо...

Vladkoy
11-20-2007, 12:42
Искаш, можеш - правиш го.

XeS-GirL
11-20-2007, 17:39
Колкото и тъпо да прозвучи от едно 16годишно тийнче... Обичам моногамията! Това е! За мен тия фурнаджийски истории нямат ни най-малко смисал... "Фурнаджийски" в смисал... имаш един топъл мек ароматен хляб, току-що излитащ от фурната, късаш от него... късаш и в следващия момент е свършил... КРАЙ! НЯМА ГО! И... давай следващия... И къде ще му излезе края на това, ако мога да попитам?!?!?! Накрая ще се кюфтосате на дивана без сила и апетит да погълнете к'вото и да е друго... Тъпо нали? :-| Същото е и при гаджетата... Сами можете да си направите съпоставка! ;) Мое си мнение... Всеки си има своята малка истина :smt003

SuNsEt
11-20-2007, 17:52
Аз сега си имам гадже,дано връзката ни да продължи още мнооого дълго :smt008 :smt007 ...А с бифшите....Ами проблемът е там,4е много бързо си омръзваме :oops: :cry:

AngelGirl
11-24-2007, 21:04
АНаистина ако си обичал някого истински не е възможно след няколко дни да тръгнеш с друг, но пък това може да е само за да покажеш на другия, че можеш без него. Аз не съм от този тип момичета. При последната ми раздяла трябваше да минат 8 месеца :( Друг е въпроса, че аз наистина много трудно се намирам някой, който да харесвам, а за влюбването пък да не говорим... :-s

VeSna
11-24-2007, 21:31
Ми приятелко - пробваш, ако стане връзка - стане, ако не - другия път! :)

yuyuto
11-24-2007, 22:08
Ми така се случва... Знам ли и аз... :-|

yuyuto
11-24-2007, 22:10
Ми приятелко - пробваш, ако стане връзка - стане, ако не - другия път! :)
Звучи логично... Може би това обяснява нещата... #-o

krem4et0
11-25-2007, 10:50
Защото не са обичали истински просто. Ако обичаш истински и искренно, не може за 2 дни да забравиш този, с който си бил!

wasntme_
11-25-2007, 11:00
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:
А защо като не го обичаш си с него подяволите!? Вие какво за бройката ли ходите!?!??
ааах колко точно казано...

Ми много ясно че след като са от една седмица заедно все още не може да го обича!Предполагам че не е с него заради бройката,за сега просто я кефи и за тва е с него,вие изобщо знаете ли кво означава да обичаш някого а???Не можеш да обикнеш някого толкова бързо...

+1

obi4/lybov bi trqqlo da sa po silni dymi be.... proymeite go vse pak...

Escarina
11-25-2007, 11:21
Не обичам момчето с което съм, защо сме заедно от 1 седмица и ако сега скъсаме мн ясно, че ще си намеря друг :wink:
А защо като не го обичаш си с него подяволите!? Вие какво за бройката ли ходите!?!?? Хора в този свят няма нищо по-свято от душевното удовлетворение! Навсякаде хора които се интересуват само от плътта и материалното... Вие шибани киборги ли сте? Как изобщо се озовах в този свят...

Знаеш ли, много малко са останалите хора, които се влюбват от пръв поглед или връзките им са като по филмите...след дълго чакане и борба... ти май си живееш в твой свят и не отразяваш в момента как се развиват нещата. По темата: не знам и на мен ми е смешно. Поне аз съм на мнение, че за да имаш гадже трябва поне малко да го познаваш като човек и да ен разчиташ само на сексуално привличане, а и на приятелство защото в една връзка двете вървят ръка за ръка.. но какво ли разбираме то сега е модерно от връзка във връзка :neutral:

kifla
11-25-2007, 14:26
и на мен ми е много странно как толкова бързо се забравя ,човека до теб ....на мен ми трябват месеци и то пак не забравям,а просто си въобразявам че е така ... :shock:

djeini
11-25-2007, 14:34
Znaete li kakvo 6te vi kaja, sq az kato ,taka durven filosov da se izkaja- kato stanat na 50 nqma da mogat da si smenqt gadjetata 6toto nali se se6tate za tva sq mu e vremeto da sa s nov sqka sedmica ot sq natatuk i az 6te pravq taka :D

white_chik
11-25-2007, 19:34
Еми сопред мен повечето не пишат за некви сериозни гаджета,а за забивки.За мен това да си 2-3 дни,та дори и седмица с някого не означава,че ходиш с него.Аз също не мога да си представя,че съм с някого и след 2 дни съм с друг човек и пиша колко много го обичам и как той е всичко за мен.Повечето,които пишат за смяната на гаджетата са на по 15-16 години и за тая възраст си е нормално,нови хора,нова тръпка всеки ден.

emviii
11-26-2007, 07:46
miiiiiiiiiii i az mislq taka to nqma na4in za 2 3 dena da zabravi6 4ovek koito si obi4al istinski qvno se xva6tat s takiva kam koito imat simpatii znam li O:)
СЛучва са..

От една рибка на друга и така докато срещнат подходящата медуза.
Кво да се прай, от всичко и всички трябва да се опита, за да си наясно какво искаш, от кого го искаш и кога да го очакваш. Хаха :))

Сменят, забавляват се, а и винаги се научава по нещо ново от всяка изминала рибка, а и така се трупа повече опит и колкото повече разочарования претърпяваш, толкова повече се учиш да бъдеш силен за следващите 'разочарования'.. деа знам.. не мога да го обесня по-добре :wink:

С други думи - търсят подходящия/подходящата сред толкова много рибки

П.С. Нещо напоследък се зарибих да говоря за другите хора под наименованието рибки 8-)



+1 така е до някаква степен ама има и едно че playboi4etata i playgilkite им прави кеф за бройката :) (ама си е добро чуството ) :smt006

kifla
11-26-2007, 07:52
то и за бройката пак е далавера за някой,ама ако пък попаднеш на много чувствителен човек.... я се замислете малко ](*,)

NightDeSiRe
11-26-2007, 11:27
Да ходиш с някой 2-3 дена :? че това връзка ли е ??? По-скоро само флирт. Изключително смешно е когато някой тинейджър се изцепи с репликата "..ми ходихме 2-3 дена, но после аз го зарязах.." Не мога да разбера как някои си играят толкова лесно с чувствата на другите :neutral: Любовта е нещо съвсем сериозно и не трябва да бъде бъркана с флирта. Такива мимолетни "връзчици" са характерни за малките пубери.
Те горките още не знаят смисъла и целта им в живота, а вече тръгнали да мислят с кого да го изживеят! :smt011

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-26-2007, 14:19
Досега не съм сменяла приятел (извинявам се, че не ползвам думата "гадже", но ми е противна :? ) по простата причина, че досега съм имала (и все още имам) един. Нищо, че на моята възраст (16) някои вече са минали 10-ина-15 човека. Тяхна си работа. Аз исках човек, в когото съм влюбена и който също много ме харесва (е, вече не мога да кажа, че приятелят ми е бил толкова влюбен, когато сме тръгнали, но знам, че дори разговорите ни главно да се водеха по скайп и той да не е изпитвал нищо преди това, все пак е имало нещо подсъзнателно, което го е тласкало понякога точно към мен да се обръща към подкрепа). И както исках такъв, с такъв се вързах. много ясно, че няма да мога да го заменя за 2-3 дни за друг... Съмнява ме да мога и за 2-3 месеца. Просто в момента с него имаме много силни чувства един към друг, страхувам се да кажа, че се обичаме истински, но все пак май натам върви... Дали съжалявам, че не съм минала половината момчетия от града ми? Не. Нито за миг не съм си го помислила. Вярно, съжалявах, че когато съм тръгнала с приятеля си, не съм имала опит от преди това, че просто не знаех в някои по-сложни ситуации как да реагирам, но нищо повече. И ако той е човекът, с когото прекарам другата част от живота си, ще е направо вълшебно... :mrgreen:

FiRe_LaDy
11-26-2007, 14:34
Аз бях така преди.Това беше така,защото обичах човек с когото но можех да бъда и чрез другите момчета се мъчех поне малко да го забравя.Не се получаваше с никой,но не се отказвах.Карах по седмица - две с едно момче и през това време си търсех друг,с който пробвах след това.Така прекарах може би 3 - 4 връзки,за които днес съжалявам изобщо,че съм започвала,но тогава търсех начин, по който да се почувствам по - добре.Накрая осъзнах,че така нищо няма дап остигна и спрях да се занимавам с такива безсмислени връзки,докато не утихнаха старите чувства.

MiLiChKo
11-26-2007, 14:41
I as 4esto se 4uda kak moje ama qvno moje. Ama ako si obi4a6 naistina gadjeto nqma da go zareje6 sled 2-3 dni i nqma da go zabravi6 za tolkova. ;-)

LitTlE_BeBsIiI
11-26-2007, 15:08
Аз лично от 2 години не съм си и помисляла да сменям моето бебче!Обичкам си го все повече с времето и всичко е чудесно :)

alkobalko
11-26-2007, 17:08
При всеки човек е различно. Някои приемат раздялата по-лесно от други. Аз не съм от тези, които подкрепят връзките за седмица-две. След 2 години и 10 месеца, ако се разделим с моето момче, не ми се вярва да го преодолея така лесно и след 2 дни да си намеря друг.

alehole
11-26-2007, 18:00
Kak gi smenqme li ??? Em prosto se slu4vaaaaa :P

Escarina
11-26-2007, 19:38
Аха.. и много ли сте доволни после?

kroasandvi4
11-26-2007, 19:46
Има си "хора" и хора.
Едните не изпитват нещо различно от физическо привличане поне до пълнолетие.Викат им "ограничени" или "тълпа".Такива ги късат / късат лесно и не им пука.
Другите пък не чувстват нищо различно от велики идеали поне до пълнолетие.Викат им "задръстени"или "личности".Такива ги късат / те късат трудно и се вживяват много.
Ясно е, че номера е някъде по средата , малко клонящо към второто.