PDA

View Full Version : И залеза дойде.....



Ne_Znaesh
11-19-2007, 23:56
Тази сутрин като станах не подозирах какво ще стане днес. Колко по-различно ще бъде от вчера, от онзи ден..от година назад. Видяхме се с него както винаги, но този път беше трагично! Последваха критики, обидни думи, нарече ме с думи, които никой до сега не ме е наричал..Аз, която бях до него в продължение на една година, днес бях най-долното същество за него. :cry: Ей така започна да се кара с мен..без никаква причина. Озлобен към мен, до такава степен, че дори не смееше да ме погледне и да ми обясни защо?!
Вярно е , че нещата при нас не вървят от няколко седмици и се осещаше, че вървим към края, но тъкав ли беше начина по който трябваше да се разделим?! С обиди и лоши думи?! Толкова ли лошо видя тоя човек от мен през тази една година се питам?!
Няма да казвам, че ме боли и че се чуствам много наранена защото е така. Вие имали сте такъв бих казала трагичен край с някое гадже или смао на мен се случва?!

lLady_MooN_RaiN
11-20-2007, 03:23
Имала съм. Имах приятел, но бяхме от различни градове. Всичко изглеждаше перфектно, докато не се поскарахме леко, защото не беше влизал да си пишем, а аз се притеснявах и го търсих, но телефона му беше изключен. След няколко часа получих имейл. Там в два реда ми пишеше, че иска да се разделим, че винаги ще ме помни и дрън дрън....И всичко свърши. Поне ми дължеше едно логично обяснение за избора си. Но и днес не съм го получила...

Roko123
11-20-2007, 06:26
amiii da i az sam imal takuv krai... pak ot razli4ni gradove samo 4e dori ne mi se obadi ili mi napisa ne6to... be6e nakarala "novoto" si gaje da mi go kaje... :-| e slu4va se jivota e gaden :|

koalka
11-20-2007, 07:09
Ако някой така се отнесе към мен...може би любовта ми към него скоро ще изчезне.Такова отношение е недопустимо, особено без никаква ясна причина.Пък и най-много един шамар да получи от мен...
Това, че ти се е карал - за него няма оправдание, но може би има причина.Може би нещо се е ядосвал последните дни, на обсотятелствата...че в един момент това свършва и си го е изкарал на теб, вместо да седнете и да поговорите...Еми, забравяш го и това.С това отношение, което ти е показал даже ще ти е по-лесно.

bungle
11-20-2007, 07:16
А може би си е просто едно голямо лайно. И едва си го разбрала. Някои мъже могат да се прикриват с години. Един истински мъж, който е бил 1 година с теб НИКОГА няма да те обижда!

slun4evo
11-20-2007, 07:25
А може би си е просто едно голямо лайно. И едва си го разбрала. Някои мъже могат да се прикриват с години. Един истински мъж, който е бил 1 година с теб НИКОГА няма да те обижда!

И аз мисля така!

Iv4eTy
11-20-2007, 07:35
Ако някой така се отнесе към мен...може би любовта ми към него скоро ще изчезне.Такова отношение е недопустимо, особено без никаква ясна причина.Пък и най-много един шамар да получи от мен...
Това, че ти се е карал - за него няма оправдание, но може би има причина.Може би нещо се е ядосвал последните дни, на обсотятелствата...че в един момент това свършва и си го е изкарал на теб, вместо да седнете и да поговорите...Еми, забравяш го и това.С това отношение, което ти е показал даже ще ти е по-лесно.

+1 Просто,колкото и да ти е гадно той няма управдание. Дори и да е ядосан и т.н. е можел поне едно обяснение да ти даде! Забрави го. Не те заслужава.

Valento
11-20-2007, 08:36
''Трагичен край'' с побой от 4,5 човека как ти се струва? 8-)

mgxpower
11-20-2007, 08:47
Аз самия съм се държал така с бивша...обиждах я по какви ли не начини..защото ми беше гадно защото страдах ,че нещата между нас не се получиха...по-лесно ми беше да й кажа някоя лоша дума отколкото съжалявам или ,че я обичам все още...а и не само това..знаех ,че дори и да й ги кажа тия неща всичко между нас беше приключило и още повече се надъхвах!
Това е проява на слабост..той може все още да те обича много , но да намира само този вариант да те обижда за да му е по-добре на него!

ражур
11-20-2007, 09:01
Ако някой така се отнесе към мен...може би любовта ми към него скоро ще изчезне.Такова отношение е недопустимо, особено без никаква ясна причина.Пък и най-много един шамар да получи от мен...
Това, че ти се е карал - за него няма оправдание, но може би има причина.Може би нещо се е ядосвал последните дни, на обсотятелствата...че в един момент това свършва и си го е изкарал на теб, вместо да седнете и да поговорите...Еми, забравяш го и това.С това отношение, което ти е показал даже ще ти е по-лесно.

+1 Просто,колкото и да ти е гадно той няма управдание. Дори и да е ядосан и т.н. е можел поне едно обяснение да ти даде! Забрави го. Не те заслужава.
+2 Поне с това отношение,което е имал към теб ще го забравиш по-бързо надявам се :wink:

KAKASHI SENSEI
11-20-2007, 09:05
Ако някой така се отнесе към мен...може би любовта ми към него скоро ще изчезне.Такова отношение е недопустимо, особено без никаква ясна причина.Пък и най-много един шамар да получи от мен...
Това, че ти се е карал - за него няма оправдание, но може би има причина.Може би нещо се е ядосвал последните дни, на обсотятелствата...че в един момент това свършва и си го е изкарал на теб, вместо да седнете и да поговорите...Еми, забравяш го и това.С това отношение, което ти е показал даже ще ти е по-лесно.

+1 Просто,колкото и да ти е гадно той няма управдание. Дори и да е ядосан и т.н. е можел поне едно обяснение да ти даде! Забрави го. Не те заслужава.
+2 Поне с това отношение,което е имал към теб ще го забравиш по-бързо надявам се :wink:


аха 3 е по добре

mgxpower
11-20-2007, 09:09
Не се забравя лесно връзка , която е траела една година...вярно времето лекува всичко...,но не се знае колко време ще е необходимо докато това стане!

KAKASHI SENSEI
11-20-2007, 09:16
знам седни яж чипс тъпчисе наливайсе с бира и готово :smt006

mgxpower
11-20-2007, 09:19
Май никога не си обичал истински а?!

sherry
11-20-2007, 09:42
Дано никога не ми се случва. Аз имам дълга връзка и се надявам, че един ден, ако всичко приключи, то ще е по нормален начин, спокойно. Не искам да се мразя с човека, който безумно съм обичала и с който сме преминали през хиляди трудности през годините! Ужасно е глупаво, че се е държал така с теб. Разбирам да си му изневерила или да си го лъгала нещо, че да е толкова груб, но иначе не намирам никаква причина за това му поведение! Продължавай напред, явно не си е струвал отделеното време...

CrazyWitch
11-20-2007, 10:10
Еми... трагичен край не, но предпоследния път като се разделихме и аз все настоявах да сме заедно.. ми беше казал : "Повече искам да не те видя отколкото да ти счупя главата..." Еми да ви кажа.. и още мн мн мн мн глупости изслужах, но не бях на себе си, но и тук там ми е казвал нещо хубаво до като сме били заедно, ама то за протокола (вярвам, че поне си е вярвал) :razz: .. Ко да се прай.

kolmi
11-20-2007, 10:35
Da i na men mi se e slu4valo sas biv6oto mi gadje toi go napravi sa6toto samo 4e deto prodaljava ve4e celi 10 meseca tva makar 4e na momenti mi kazva 4e o6te go interesuvam no nesled dalgo zapo4va otnovo sas obidnite dumiSpored men tva sa edni slabi i beznadejdni mom4eta koito ne ponasqt porajeniqta