PDA

View Full Version : как да направя тези 40 дни незабравими?



cracken
11-20-2007, 06:15
Значи много харесвам едно момиче, мисля, че "харесвам" е меко казано , едвали немога да дидаш без нея... Запознахме се в flirt4e.com и от тогава си пишехме секи ден по цял ден (НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!) , видяхме се.Въпкреки , че сам притеснителен и малко срамежлив си прекарахме много хубаво. На следващия ден я попитах от тука на татака какво следва и ще ходим ли ? Тя отговаря "незнам" питам защо? Каза ми , че иска да бъде с мен , харесваме, иска да е до мен , но проблема е в това , че тя е на работа през седмицата от 9 до 18:30 , събота е на урок по математика , а неделя 6 часа рисуване! Нормално това да е проблем , все пак тя си има приятели и т.н. Тази работа ще трае до Януари месец и от тези 40 дена зависи всичко! Накрая решихме да опитаме въпреки , че ще е много трудно, аз много държа на нея и сам готов на сичко за НЕЯ !!! Какво да направя, за да тия 40 дни да минат гладко??? Какво да направя за тия 40 дни да не и стана безразличен като ще се виждаме 1-2 в седмицата ??? Иначе както казах тя също иска да е с мен !!! Тя е много мила,добра и не няква глезорана или нещо от тоя род, мисля си , че сам намерил правилното момиче! Ако има значение ТЯ е на 19 аз на 18! ПЛС ХЕЛП!!! ;( ;( ;(


т.7
krem4et0

Roko123
11-20-2007, 06:21
iska6 da ostane6 nezabravim prez tezi 40 dni qvno... emiii izvejdai q na kino po kafenca... postoqnno i govori kolko dobre izglejda kakva e sladurana kolko gotin 4ovek e... pomni vinagi kogato si e smenila pri4eskata trqbva da go spomene6 (haresva se na momi4etata kogato zabelqzva6 tova) ot vreme na vreme q draj za raka no ne postoqnno... pravi kratki pauzi s dokosvaniqta... ako q darji6 postoqnno nqma da e golqma gre6ka de :D... ma az li4no si igraq s prus4etata na momi4eto galq i rakata i se otdrupvam i 4akam sama da mi hvane rakata :P taaa znam 4e napisah gluposti nooo nadqvam se ne6to ot tva da ti e haresalo

123456
11-20-2007, 06:28
Абе момче, ако едно момиче наистина иска да бъде с някой винаги намра време. Как пък един урок по математика в Събота дето е най-много 2 часа няма да може да ти обърне малко внимание? И как пък и в Неделя е заета? Как така има пълна програма за седмицата, а няма 1-2 часа за теб?

от тогава си пишехме секи ден по цял ден (НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!)

А как ма време да си пишете толкова време по чата?
Следователно щом има време да виси пред компа значи има време и за теб, но явно си я отегчил и с това "не знам" си личи, че не е сигурна дали иска да е с теб. Всеки намира време! Щом си толкова закъсал ако трябва се запиши с нея на уроците по рисуване, дори да не можеш да рисуваш! Бъди нахален ако трябва... Но явно нищо няма да се получи...

cracken
11-20-2007, 06:32
Явно не прецених кво трябваше да кажа... Когато сме си писали по цял ден тя беше на атнибиотици и не трябваше да излиза, а и тя от вчера почна работа! Не сам казал, че не иска да се виждаме в събота примерно, просто казах кви са и заниманията за да стане ясно, че тези 40 дни ще бъдат трудни! НЕ САМ КАЗАЛ, ЧЕ НЕ НАМИРА ВРЕМЕ ,а просто ТОВА ВРЕМЕ ЩЕ Е МАЛКО!

koalka
11-20-2007, 07:13
Ами, бъдете заедно.Ако наистина искате да се получи между вас, ще стане.Все пак можете да намирате малко време да се виждате...

bungle
11-20-2007, 07:19
Абе момче, ако едно момиче наистина иска да бъде с някой винаги намра време. Как пък един урок по математика в Събота дето е най-много 2 часа няма да може да ти обърне малко внимание? И как пък и в Неделя е заета? Как така има пълна програма за седмицата, а няма 1-2 часа за теб?

от тогава си пишехме секи ден по цял ден (НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!)

А как ма време да си пишете толкова време по чата?
Следователно щом има време да виси пред компа значи има време и за теб, но явно си я отегчил и с това "не знам" си личи, че не е сигурна дали иска да е с теб. Всеки намира време! Щом си толкова закъсал ако трябва се запиши с нея на уроците по рисуване, дори да не можеш да рисуваш! Бъди нахален ако трябва... Но явно нищо няма да се получи...

Споделям напълно това мнение. :?

Sladinka_f
11-20-2007, 11:09
Sled kato ti e kazala 4e 6te stane ne6to mejdu vas zna4i e taka..edvali ti dava naprazni nadejdi.Otnosno tva 4e nqma mn vreme-ni6to,6te minat burzo 40-te dni i 6e se vijdate po 4esto...sega na vaprosa ti:prez tezi 40 ''trudni''taka da se kaje dni kogato izlizate makar i rqdko se opitai tozi 1 ili 2 4asa da sa nezabravimi za neq.Govori i mili dumi,govorete si za tam kakvoto iskate po nqkoi ob6ti temi i vsi4ko 6te e Okay!! Aide mn uspeh4eta ot men :-|

vladimir4o
11-20-2007, 11:12
Значи много харесвам едно момиче, мисля, че "харесвам" е меко казано , едвали немога да дидаш без нея... Запознахме се в flirt4e.com и от тогава си пишехме секи ден по цял ден (НЕ ПРЕОВЕЛИЧАВАМ!!!) , видяхме се.Въпкреки , че сам притеснителен и малко срамежлив си прекарахме много хубаво. На следващия ден я попитах от тука на татака какво следва и ще ходим ли ? Тя отговаря "незнам" питам защо? Каза ми , че иска да бъде с мен , харесваме, иска да е до мен , но проблема е в това , че тя е на работа през седмицата от 9 до 18:30 , събота е на урок по математика , а неделя 6 часа рисуване! Нормално това да е проблем , все пак тя си има приятели и т.н. Тази работа ще трае до Януари месец и от тези 40 дена зависи всичко! Накрая решихме да опитаме въпреки , че ще е много трудно, аз много държа на нея и сам готов на сичко за НЕЯ !!! Какво да направя, за да тия 40 дни да минат гладко??? Какво да направя за тия 40 дни да не и стана безразличен като ще се виждаме 1-2 в седмицата ??? Иначе както казах тя също иска да е с мен !!! Тя е много мила,добра и не няква глезорана или нещо от тоя род, мисля си , че сам намерил правилното момиче! Ако има значение ТЯ е на 19 аз на 18! ПЛС ХЕЛП!!! ;( ;( ;(


т.7
krem4et0

Подарявай рози, казвай колко я обичаш и така :mrgreen:

Vladkoy
11-20-2007, 12:46
Няма да ти кажа какъв да бъдеш, а какъв да не бъдеш - не бъди ЛЕПКА.

cracken
11-20-2007, 13:36
Благодарности към всички :)