PDA

View Full Version : Бръмчене



soldier_rdc
11-20-2007, 06:52
Преди малко пуснах компютъра и почна да бръмчи по-силно от друг път и различно някак си.Дали е от вентилаторът?Моя не е от най-тихите,но някакво монотонно бръмчене се получава и много дразни както се сещате сигурно.Все ми се струва,че шума идва от захранването.Бъркам ли се?Сега нямам време да го отварям.Благодаря предварително и казвайте какво мислте,че не е наред. :roll:

soldier_rdc
11-20-2007, 07:03
Отново започна да работи нормално. :grin: Но все пак на какво ли се дължи.Някой имал ли е такъв проблем?

AnTiBuLLsHiTs
11-20-2007, 07:15
Често ми се случва..просто вентилатора се износва и му трябва смазка..ама то ще бръмчи само в началото докато компа сам си регулира оборотите. ;} Често ми се случва да!

Valento
11-20-2007, 07:29
Може да е от перката на вентилатора!И при мен имаше такова нещо а смених вентилатора са е по-тих от Камаз!

Xanibal
11-20-2007, 14:58
Смазваш вентилатора не с чук а с машинно масло,а аз имам доста странен проблем знам от какво е и се оправи,но искам да го споделя с вас,когато на няколко пъти си пусна компютъра и мишката ми не работи за около 2,3 мин след като вече е пуснат.Това според мен би трябвало да е от мишката която скоро време ще бъде сменена ,но мисля след нова година сега сабирам пари за пиратки за новата година :D :D :D :D :D O:) O:) O:)

Valento
11-20-2007, 15:21
Смазваш вентилатора не с чук а с машинно масло,а аз имам доста странен проблем знам от какво е и се оправи,но искам да го споделя с вас,когато на няколко пъти си пусна компютъра и мишката ми не работи за около 2,3 мин след като вече е пуснат.Това според мен би трябвало да е от мишката която скоро време ще бъде сменена ,но мисля след нова година сега сабирам пари за пиратки за новата година :D :D :D :D :D O:) O:) O:)Забавен си :razz:

Xanibal
11-20-2007, 16:01
Благодаря :grin: да ти се връща тъпкано :D

Valento
11-20-2007, 16:18
Благодаря :grin: да ти се връща тъпкано :DЕми много ти благодаря ще се пазя да не е тъпкано но май е заразно!