PDA

View Full Version : Докога без гадже?!?



kotity
11-20-2007, 09:55
Хораа, не мога повече без гадже.Аз съм 6 клас, другите момичета вече са си имали гаджета, дори и са се целували, а аз...знам, че не съм особено красива, но нали момчетата имат различни вкусове :cry: Днес например с едно хипер яко момче-цял ден закачки, погледи и т.н.А накрая, след даскало, той ми каза, че не ме харесва #-o Знам какво ще кажете:или, че в шести клас ми е рано за гадже, или, че не трябва да гледам какво правят съученичките ми, но когато погледна някое момче, което харесвам, той ме гледа с отвръщение #-o Кажете ми как да го преодолея, имам нужда от гаджеее!!!

DanYyY_Obi4kam_te_milYyY
11-20-2007, 10:05
еми миличка кво да ти кажа за да впечетлиш едно момче трябва да си по отворена нз що ама всички момчета вече харесват по нафуканите момичта другите нямат място вече навсякаде по улиците виждам много красиви момчета да движат с супер грозни момичета не мисля че си чак толко грозна ,че да не те хареса и едно момче имаи си самочувствие бе момиче и рано или късно и твоя ред ще доиде :-)

Seducti0n
11-20-2007, 10:06
Здравей,миличкка.Аз не съм тази,която да определи дали ти е рано за гадже или не-когато подходящия момент настъпи,ти сама ще го усетиш. :wink:
Взимайки предвид коментара ти,останах с впечатлението,че ти по-скоро имаш нуждата да приемаш някое сипатично момче за твое гадже,да излизате заедно, да се смеете,накратко казано-за забавление или просто за да покажеш на останалите,че и ти си имаш приятел.

За да се влюбиш истински,първо трябва да съзрееш,да достигнеш до момента в който ще можеш да изградиш една стабилна връзка,обуславяща се на взаимно уважение и обич,компромиси и разбиране.

Това,че твои приятелки/познати си имат приятели,не ги прави нещо повече от теб,разбираш ли?Ще ти кажа само едно нещо-не бързай и не пришпорвай нещата-има достатъчно време, животът е пред теб.

Не се отчайвай,а просто бъди себе си,дръж се непринудено и естествено.Старай се да откриваш и почертаваш най-вече красивите неща в себе и-не само визуално.И така съвсем неочаквано един ден любовта ще почука и на твоята врата-тогава не я оставяй да си отиде,а и се наслади максимално. :) :)

mgxpower
11-20-2007, 10:06
Това ,че другите имат а ти нямаш не е повод за притеснение в никакъв случай!Надживей ги тия неща...как искаш да те хареса някой като ти самата се съжаляваш...вкарай малко самочувствие..покажи им ,че си едно уверено момиче , което знае какво иска...впечатли ги с качества а не със ред сополи ред сълзи това е моето мнение!

Seducti0n
11-20-2007, 10:10
еми миличка кво да ти кажа за да впечетлиш едно момче трябва да си по отворена нз що ама всички момчета вече харесват по нафуканите момичта другите нямат място вече навсякаде по улиците виждам много красиви момчета да движат с супер грозни момичета не мисля че си чак толко грозна ,че да не те хареса и едно момче имаи си самочувствие бе момиче и рано или късно и твоя ред ще доиде :-)


Не е точно така.По-голямата част от момчетата харесват момичета, които са уверени в себе си и се ценят.Нямам предвид девойки с прекалено висчоко самочувствие, а такива които се гордеят със себе си.Има разлика между проста надувка и едно прекрасно момиче с високо мнение за себе си. :wink:

kotity
11-20-2007, 10:11
Явно не можете да ме разберете, аз съм си достатъчно отворена, просто това, че всички, които се закачат с мен не изпитват нищо повече от нужда да го направят не може да не нарани самочувсвието ми :neutral: А това, че искам гадже не означава, че искам да се изфукам.А и приятелките ми много пъти са се опитвали да ме уредят, но нищо не се получава... ](*,)

Имам толкова много приятелки, всяко момиче, с което се запозная ми става фр.Дори и имам момчета приятели, но когато стане въпрос за любов нещо куца...

mgxpower
11-20-2007, 10:12
В такъв случай ще кажа едно започни да вярваш в себе си...вместо да чакаш принца на белия кон да пристигне при теб и да те отмъкне с него направи и ти нещо по въпроса!

kotity
11-20-2007, 10:14
В такъв случай ще кажа едно започни да вярваш в себе си...вместо да чакаш принца на белия кон да пристигне при теб и да те отмъкне с него направи и ти нещо по въпроса!

Аз непрекъснато съм в действие, никога не съм стояла и да чакам нещо да стане :-s

punkrock
11-20-2007, 10:16
AXxAAXxax 6-ти клас. Името не можеш да си напишеш като хората тръгнала да ми реве за гадже :D :D :D

mgxpower
11-20-2007, 10:17
Всяко хубаво нещо изисква време много нерви много търпение и жертви за да е още по-хубаво!Когато пресилваш нещата и гледаш всичко да стане хоп троп..за 2 дни обикновено се разочароваш от крайният резултат!Трай бабо за хубост са казали хората! \:D/
Върви пий една бира и се успокой :smt006

Seducti0n
11-20-2007, 10:20
Явно не можете да ме разберете, аз съм си достатъчно отворена, просто това, че всички, които се закачат с мен не изпитват нищо повече от нужда да го направят не може да не нарани самочувсвието ми :neutral: А това, че искам гадже не означава, че искам да се изфукам.А и приятелките ми много пъти са се опитвали да ме уредят, но нищо не се получава... ](*,)

Имам толкова много приятелки, всяко момиче, с което се запозная ми става фр.Дори и имам момчета приятели, но когато стане въпрос за любов нещо куца...


Аз много добре разбирам положението,колкото и да отричаш това.Казах ти вече-не си достатъчно съзряла.Хайде давам ти шанс,да опровергаеш думите ми.Изреди ми поне 3 причини поради,които се нуждаеш толкова много от приятел.Какво си се заинатила,като магаре на мост?Не го превръщай във фикс-идея.Всичко идва с времето си-не бързай.... :)

kotity
11-20-2007, 10:20
AXxAAXxax 6-ти клас. Името не можеш да си напишеш като хората тръгнала да ми реве за гадже :D :D :D

хахахах някои хора се чудят къде да спамят :D

bungle
11-20-2007, 10:24
Е, някои и се проебават в 6-ти клас.. 8-)

Seducti0n
11-20-2007, 10:24
Девойко,чакам отговор.... :::

punkrock
11-20-2007, 10:26
Аз много добре разбирам положението,колкото и да отричаш това.Казах ти вече-не си достатъчно съзряла.Хайде давам ти шанс,да опровергаеш думите ми.Изреди ми поне 3 причини поради,които се нуждаеш толкова много от приятел.Какво си се заинатила,като магаре на мост?Не го превръщай във фикс-идея.Всичко идва с времето си-не бързай.... :)

Така си е.
Каквото тоооолкова си се разтревожила, че си ЧАК 6-ти клас и нямаш гадже, все едно че света е свършил.
Осъзнай се бе момиче! :smt001

kotity
11-20-2007, 10:26
Така, трите причини:
1.Имам нужда от човек, на когото мога да се опра в трудните моменти, имам мн приятелки, но все пак ако гаджето ме успокоява ще е по-добре ;-)

2.Първото гадже е най-трудното, защото когато някое момче те попита:имала ли си гадже преди това и ти кажеш не, всеки би те взел за задръстена.Но да не мислим още за следващите гаджета

3.С гаджето си винаги можеш да се чувстваш сигурна, да те разсмее, когато ти е зле, да си поговориш на всякакви теми

Ето :-P :-P :-P

punkrock
11-20-2007, 10:28
Това същото може да се отнася и за най-добрата ти приятелка... :lol:

bungle
11-20-2007, 10:29
Имаше една много нашумяла чалга песен "Ти си само 8-ми клас.." За теб ще е " ти си само 6 клас.." .." Ако знае баща ти твойте секси игри, опасно сладки игри.." яко шамари ще има! :lol:

CrazyWitch
11-20-2007, 10:33
За ко ти е от малка да се тровиш :) Като пораснеш се повреждай.. Сега недей бърза.

Seducti0n
11-20-2007, 10:33
Милото ми то.Съгласа съм само с час от първото.Може да ти бъде упора и да ти помага,в трудни моменти.Но другото са пълни глупости-гова,че би те взел за задръстена,демоде,хаха-инфантилно и смешно е,разбери,след време ще се срамуваш сигурно да признаеш,пред някой че си е девствена да речем...

Като за начало порастни!Казваш само,какво очакваш от него-той да бъде твоя супер мен с яка външност,да ти угажда,да те глези и да бъдете в един вълшебен свят на принцове и принцески-хммм дълбоко се съмнявам...

Мислиш само за себе си и това,как ти самата да се чувстваш добре-не е ли егоистично? :?

kotity
11-20-2007, 10:34
Но когато гледам приятелките си с техните гаджета и ми става супер гадно.Спомнят си когато най-добрата ми приятелка ми разказваше за първата си целувка-тогава тя беше 6 клас, а аз-4.Тогава аз си казах:еех, след 2 години и аз ще си имам гадже и ще преживея първата си целувка.Колко ли щеше да бъде хубаво :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Seducti0n
11-20-2007, 10:37
Но когато гледам приятелките си с техните гаджета и ми става супер гадно.Спомнят си когато най-добрата ми приятелка ми разказваше за първата си целувка-тогава тя беше 6 клас, а аз-4.Тогава аз си казах:еех, след 2 години и аз ще си имам гадже и ще преживея първата си целувка.Колко ли щеше да бъде хубаво :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Давам пример.Твоя приятелка-която е 8-ми клас ти разказва на дълго и нашироко за своя невероятен първи път-за секс ти говоря.Ти сега си 6-ти,минават тези 2 години и ставаш 8-ми и какво тръгваш да си търсиш момче за да се изчукаш с нег, за да не старомодна и изостанала от стадото,така ли?С тези погрешни принципи-не вярвам да стигнеш далеч... :?

bungle
11-20-2007, 10:38
Ходи учи по история. Стига с тия превземки.

Опора и трябвало. Сигурност и трябвало. Блаблабла.. Детски истории. Не осъзнавате какво имате.

wasntme_
11-20-2007, 10:41
Но когато гледам приятелките си с техните гаджета и ми става супер гадно.Спомнят си когато най-добрата ми приятелка ми разказваше за първата си целувка-тогава тя беше 6 клас, а аз-4.Тогава аз си казах:еех, след 2 години и аз ще си имам гадже и ще преживея първата си целувка.Колко ли щеше да бъде хубаво :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: :shock: eeex nabii si i sega sa6tata misal - da 4eka6 do 8mi klas :grin: tei 6e se krotne6 malko :D

kotity
11-20-2007, 10:44
Но когато гледам приятелките си с техните гаджета и ми става супер гадно.Спомнят си когато най-добрата ми приятелка ми разказваше за първата си целувка-тогава тя беше 6 клас, а аз-4.Тогава аз си казах:еех, след 2 години и аз ще си имам гадже и ще преживея първата си целувка.Колко ли щеше да бъде хубаво :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: :shock: eeex nabii si i sega sa6tata misal - da 4eka6 do 8mi klas :grin: tei 6e se krotne6 malko :D

Хей да, това е добра идея :-D

wasntme_
11-20-2007, 11:05
Но когато гледам приятелките си с техните гаджета и ми става супер гадно.Спомнят си когато най-добрата ми приятелка ми разказваше за първата си целувка-тогава тя беше 6 клас, а аз-4.Тогава аз си казах:еех, след 2 години и аз ще си имам гадже и ще преживея първата си целувка.Колко ли щеше да бъде хубаво :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: :shock: eeex nabii si i sega sa6tata misal - da 4eka6 do 8mi klas :grin: tei 6e se krotne6 malko :D

Хей да, това е добра идея :-D

az lo6i idei nemam :smt001 :D

lina15
11-20-2007, 11:32
Добре де, не разбирам.
Като гледам постовете ти си мисля че все едно искаш единствено гадже за да си наваксаш бройката и да не останеш назад от приятелките ти.

gabi_94
11-20-2007, 11:36
ми аз съм седми клас, не съм се целувала и не съм имала сериозно гадже. Има момчета които много ме харесват, ама аз не изпитвам дори приятелско чувство към тях. Харесвам си едно момче, дето едва ли някога ще ме забележи, дори да ме забележи той е от как да кажа "готините", не че аз не съм, просто не ми харесват за компания, те ходят по дискотеки, напиват се, пушат, кво да ти кажа. Специално за тва момче знам че нито пуши, нито пие ама какво да направя, просто нямам шанс със него! Той е преследван от много момичета, че и от по-големи от него!
Относно теб, просто кво да ти кажа, спри да бързаш, има време, не си задръстена, понеже нямаш гадже просто трябва да изчакаш специален момент за да ти е хубаво наистина. Спокойно скоро и тва ще стане!

Iv4eTy
11-20-2007, 11:39
Не,ти нямаш нужда от гадже. Ти просто искаш да си като другите... незнам какво ви става на малките... абе ти си 6ти клас бе... има толкова много време.Това че другите имали незначи че на теб ти има нещо... Ще имаш и ти не се безпокой, не си изостанала.

HePeAJIeH
11-20-2007, 11:48
Ако трябва да бъда честен и аз бях като теб тази година но с тази разлика че аз съм 8 клас.Накрая успях да сменя няколко гаджета но все наранявания бях аз.Сега не търся гадже защото по този начин мога да изгубя приятелството с момичето с което съм тръгнал или приятелството на друг човек който ми е скъп а и същевременно харесва момичето с което ходя.Аз все още се чувствам малък за сериозна връзка.За мене сериозна връзка може да съществува чак след 16-17 годишна възраст.Другите неща в повечето случаи са просто увлечение и "детски флиртчета".Мисълта ми е че в момента не ти е нужно гадже-ти просто си втълпяваш това и се водиш по модата а и плюс това не си готова още за такова нещо поради факта че не си дотатъчно зряла.Ще дойде време и за гаджетата! Не е нужно да си пропиляваш най-ценните детски години в живота си! Любовта тепърва ще ти предстои.Лек ден! :wink:

vladimir4o
11-20-2007, 12:11
Хвани си някой 30 годишен татко и ше те научи не само как да се целуваш, но и много други неща.. ;) :evil:

kasiopea
11-20-2007, 14:12
Ох, аз съм в 9-ти клас и все още си нямам гадже. Не съм първа хубост, но не съм и чак толкова грозна, тялото ми не е никак зле, дори двама ми казаха, че ме харесват, но не мога да разбера дали наистина е така или се шегуват с мен.
Важното е ,че едни са щастливи, а други не. Едни са с гаджета, други не. Явно ни предстоят много хубави моменти и затова аз не бързам. Може някой ден да срещнеш истинската любов и само за няколко дни, да си наваксаш самотните години. #-o

moon_flower
11-20-2007, 15:46
Ами,не искам да ти го казвам,защото и аз не съм кой знае колко голяма(9 клас),обаче малко прекаляваш с това "Докога без гадже?".Честно казано като видях темата,мислех,че става въпрос за момиче в 11,12 клас...Не че съм с остаряло мислене,обаче в 6 клас не е толкова наложително да имаш гадже.Пък и ти го имаш като нещо,което ти трябва,понеже другите го имат.Важна е любовта,а не това,че един ден си се зяпала с някакъв пич...

crazy_style
11-20-2007, 18:04
ъъъъ.. tez lapeta naprao me radvat :grin: am da ti kaja i az do 6 ti klas ne sam imala gaje nqam i mn fr det imat 6ot 4oek se pak 6-ti klas ste .. i to kvo sq purvata celuvka m da 6ot se dviji6 spo-golemi [napr taz tvoita nai-dobra fr] i si misli6 4e te kat sa si nam gaje da se mlqskat tam i ti trqa m da ti kaja tui kato reve6 na horata i kara6 tvoite fr da te orejdat s nqkoi ni6ty nqa da stane... stegni se u4i se po nqkoe vreme se nqkoi 6te si padne po tebe i 6te bude6 6tstliva ama sq ne predizvikvai sudbata...

[savet]_ ne e nujno nqkoi kat te pita kolko gajeta si imala i ti da se spi4a6 i da vika6 mi nula .. m kazva6 malko ... bez da uto4nqva6 to4no
i kat ta gledam kolko si naduhana za gaje .. toz det 6a trugne s tebe ne mu zavijdam am i mn o4akvaniq ima6 ot tez mom4eta se pak si 6-ti klas edva li 6te trugnat da te ute6avat da te gu6kat mn mn i tui..
...of kat zema da pi6a nqa spirane.... ta ob6to zeto pomisli nad vsi4ko det do sq ti kazaha i nai-ve4e nad tva 4e kato rasajdava6 taka 4e ti tqra gaje i ve4e mn spe6no i se ot4aiva6 te horata 6a go osetqt tui 4e uspokoi se :) aide 4a{} 4e naprao si iztarkah klavi6ite na klaviatyrata ;]

123456
11-20-2007, 18:10
На тази възраст всичко опира до външност. Нямаш ли я нямаш нищо. 8-)

GaBiIi__
11-20-2007, 18:39
awe da ne ti puka bez gaje si e nai got =P~ =P~ =P~

AFT
11-20-2007, 19:03
Брей, брей, аз в 6 клас още се биех с момчетата и играех на Стражари и Апаши с хлапетата от квартала, пък ти си ми тръгнала да ревеш,че си нямала гадже. Какво ти пука? Малка си още, съвсем нормално си е. (ама как говоря все едно съм много по-голяма :-D )
За т'ва, че те гледали с отвръщение и т.н. - абе, аз знаеш ли колко съм се променила откакто бях 6 клас. Всеки човек с годините се разхубавява, след 1-2 години ще се отракаш и ще видиш колко много ще се промениш. А и дори и да не си първа прелест, ако бъдеш по-уверена в себе си и се харесваш, след време и останалите ще почнат да те харесват (т.е. бъди надута (ама не прекалено много) и си вярвай, та да ти повярват и другите).

korabokroshenec
11-20-2007, 19:27
i kakvo 6te napravi6 kato ima6 gaje ??? 6te go cunka6 samo ? az kato bqh 6 ti klas bih iz6ibal sqka koqto mi padne :D puberteta me be6e fanal za u6ite :D

slun4evo
11-20-2007, 20:09
:razz: Миличка, съжалявам, че се смея, но то си е за смях.Както го искара направо да те съжаляват.Каквто толкова, че нямаш гадже бе мамка му, защо всички толкова са луднали на тая тема.Спри да се натискаш на момчетата и се отпусни малко, бе дете.Аз съм на 16 и нямам гадже.И какво да лягам да се самоубивам ли.Живота е достатъчно хубав и без гаджета.Има време ще си намериш и ти. :)

n1ght_shadow
11-20-2007, 20:14
Хораа, не мога повече без гадже.Аз съм 6 клас, другите момичета вече са си имали гаджета, дори и са се целували, а аз...знам, че не съм особено красива, но нали момчетата имат различни вкусове :cry: Днес например с едно хипер яко момче-цял ден закачки, погледи и т.н.А накрая, след даскало, той ми каза, че не ме харесва #-o Знам какво ще кажете:или, че в шести клас ми е рано за гадже, или, че не трябва да гледам какво правят съученичките ми, но когато погледна някое момче, което харесвам, той ме гледа с отвръщение #-o Кажете ми как да го преодолея, имам нужда от гаджеее!!!
аре следващата депресирана... ](*,) ](*,) ](*,) не ви ли омразна от 1 и също е ... каде си ми тръгнала 6-ти клас гадже да си търсиш.... гледаи си учението.. влез след 7ми клас в някое хуаво даскало и любовта сама ше си доиде...

ражур
11-20-2007, 20:34
хах да ти имам проблемите :smt001

LoveHim
11-20-2007, 20:48
Az shesti klas ne moga da se setq koi haresvah, ama kato se vyrna do 7-8 klas i kato se setq kak sym se darjala s momchetata :D mnogo glupavo hlape sym bila...
Mila sled nqkolko godini kato se setih za tazi tema i shte si mislish po syshtiq nachin.... A otnosno tva che tvoita fr se e celuvala v shesti klas kvo se otchaivash be do 15 iuni ima mnogo vreme vse oshte shte si shesti klas :D Tva mi beshe nai gadniq klas i nqma da mine osobeno byrzo taka che ima vreme :)

kotity
11-22-2007, 12:58
Винаги когато харесам някое момче, гледам как той се закача с приятелките ми.Точно така е и сега:срещам го в училище, а той пита къде са ти приятелките :x

ziky
11-22-2007, 15:16
Реално погледнато немога да ти помогна...след време всичко ше си дойде само....време това е....познавам момиче което на 11 години е правило секс за първи път така че това че си 6 клас не е нищо .. а вече дали си грозна или не остави другите да преценят това .... в никакъв случай не се променяй за да се харесаш на който и да е ..

koalka
11-22-2007, 17:21
Хехе, аз пък в 6-ти клас не играех на стражари и апаши, а на криеница. :-D Момиче, осъзнай се малко...На 12 години си, имаш време...

Icko_pld
11-22-2007, 17:22
Ostavi vremeto da pokaje ne si edinstvena s tozi problem se 6te se nameri podhodq6tiq ne taji za vsi4ko ima vreme :) =;
:---) :---) :---) :---) :---) :---)

gree_girl
11-22-2007, 17:40
mi 1 ne trqbva da gleda6 tvoite priqtelki i da se vodi6 po tqxniq akal! iska6 gadje samo tva li ti e celta? da ima6 pak 4yvstvata? za men ti se edna malka k....... sorry amaa 6 klas iska da si ima gadje basi ](*,) do kade stigna sveta ](*,) ](*,) ](*,)

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-22-2007, 17:41
Хораа, не мога повече без гадже.Аз съм 6 клас, другите момичета вече са си имали гаджета, дори и са се целували, а аз...знам, че не съм особено красива, но нали момчетата имат различни вкусове :cry: Днес например с едно хипер яко момче-цял ден закачки, погледи и т.н.А накрая, след даскало, той ми каза, че не ме харесва #-o Знам какво ще кажете:или, че в шести клас ми е рано за гадже, или, че не трябва да гледам какво правят съученичките ми, но когато погледна някое момче, което харесвам, той ме гледа с отвръщение #-o Кажете ми как да го преодолея, имам нужда от гаджеее!!!

of qqq stigaaaa be hlape! i kfo kato na 13 si ima6 gadje? zakfo byrza6 za wsi4ko..i kak znae6 4e se nujdae6 ot ne6to koeto ne poznawa6 kato use6tane,a znae6 samo ot horski prikazki i tv ](*,) primer ot 4 klas s gadjeta...we4e mi pisna a sam po4ti na 17... samo ne byrzai. do ni6to dobro nqma da te dowede :} pusni se na te4enieto-nai dobre.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-22-2007, 18:09
Мила, ако те топли, аз първият си приятел го хванах месец преди да стана на 16... Точно като завърших 9-ти клас... Не съжалявам, че е толкова ксно, защото приятелят ми наистина е един на милион и съм щастлива с него... :smt008

kotity
11-23-2007, 11:47
Точно защото не познавам това чувство, искам по-скора да разбера какво точно е :(

Harum_Scarum
11-23-2007, 12:48
ОмГ...Тва е хипер тъпо уе.....То наи-малкото тва не стаа еи така когат си го пожелаеш,а става когата наи-малко очакваш това да стане......
П.С.Нооооооо тапа тема и имаше подобна уе ама кат те марзи да потарсиш.. :-x

vogus
11-23-2007, 14:07
tva za po nafukanite momi4eta spored men ne e vqrno az ne haresvam mn nagli moq tip sa po inteligentniteli4no mito gadje ima 6tici po vsi4ko :smt008

MoHuTo
11-23-2007, 14:23
Абе още си малка, пък и за какво ти е гадже - ти май не искаш гадже, за да ти е хубаво с него и да сте си заедно и т.н., а за да видят приятелките ти, че и ти си имаш гадже - не само те! Гаджето не е придобивка, с която да се хвалиш [-X

alehole
11-23-2007, 14:26
ne ti trebva gadje tfa povqrvai mi :? .........samo problemi haha zaebi ti taq :P

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-23-2007, 14:39
xax nqkoi momi4eta de opitvat da se otturvat ot natrapnicite drugi iskat samo po tqh da hodqt .. povqrvai mi ne sa ti pritrqbvali gadjeta sus tqh idvat problemite sulzite i mukite ima vreme za vsi4ko ;)

pavkata91
11-23-2007, 16:40
9-ти клас съм и съм имал само 3 гаджета а 8 клас съм почнал да мисля ама все искат секс мамка им стара...не иксат евече любов...ех ше я еба модата скапана... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

what_the_bleep
11-24-2007, 20:17
kotity първо използвай опцията 'пълна промяна' :-x

AngelGirl
11-24-2007, 20:43
Порасни и гаджетата сами ще дойдат :wink:

*B3b4ety*
11-25-2007, 06:20
Някой тука много спамят :roll: По вапроса:Има време мила !!! :!: Само тва мога да ти кажа!!

scanadal
11-25-2007, 07:43
И аз си мисля,че си все още мъничка за гаджета.Изчакай още някоя друга годинка,спокойно,всичко си идва с времето си. :wink: Това че сега си нямаш гадже със сигурност не те прави задръстена или някоя тъпачка.Няма страшно,както казах за всичко си има време.

punkrock
11-25-2007, 09:36
Точно защото не познавам това чувство, искам по-скора да разбера какво точно е :(
:lol: :lol: :lol:
Абе то да не мислиш, че като си хванеш гадже задължително ще се обичате. На твоята възраст едва ли ще разбереш точно какво е да обичаш

djeini
11-25-2007, 09:42
Ako ne nablqga6 mnogo mnogo na tova i ti samata se xaresa6 bez raboti ot tipa ne sum xubava i drun ,drun ,drun, sum sigurna 4e i dr 6tete xaresvat i skoro 6te si ima6 gadje.Kusmet :)

__PoLi_TrG__
11-29-2007, 09:55
Не,ти нямаш нужда от гадже. Ти просто искаш да си като другите... незнам какво ви става на малките... абе ти си 6ти клас бе... има толкова много време.Това че другите имали незначи че на теб ти има нещо... Ще имаш и ти не се безпокой, не си изостанала.


Еми то и аз исках ама вече си имам :P но споко и ти ще имаш аз си казвах преди че никой не ме харесва че сам мн грозна но то не било това.Даже нз ко е но все пак си имам приятел това нее никакав проблем миличка ще си намериш спокойно заради едно гадже ли ще се разтройваш?Спокойно това нее проблем! :) :-D

JoeBanana
11-29-2007, 10:35
ето така се получава като не ви натоварват достатъчно в училище
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

ANTIHUMAN
11-29-2007, 19:45
Да бе кво толкова си се занаятила за гадже! Виж мен нямам приятелка от 3 години и така съм по-добре! Смисъл такъв ,че когато доди времето ти ще осетиш? Кажи ми 3 причини да имаш гадже?И като имаш какво ще докажеш?Всички връзки се развалят рано или късно! Любовта не ни дава нищо повече от болка! А аз несъм мазухист! Еми като доди времето ще разбереш , а сега сядай над учебниците :P :-P 8)

sweet_sorcerer
11-29-2007, 20:59
И аз си мисля,че си все още мъничка за гаджета.Изчакай още някоя друга годинка,спокойно,всичко си идва с времето си. :wink: Това че сега си нямаш гадже със сигурност не те прави задръстена или някоя тъпачка.Няма страшно,както казах за всичко си има време. +1

bebiity
11-30-2007, 12:11
лелеее :roll: момиченце когату му дойде времето ще намериш някой подходящ :-P недей гледа че приятелките ти са се хванали под ръчичка с някое момче :razz: ако искаш кадже, само защото си по различна, дълбоко се лъжеш! А и не вярвам че всичките ти приятелчета си имат гадже :wink: :P :D :D

glymo14
11-30-2007, 12:34
Хей момиче знаеш ли че аз съм на 15 и още съм нямал гадже и несъм се целувал и тем подобни работи,но не лягам да умира.Аз вярвам че ще се появи подходящия човк за мен с който ще мога да правя всички тези неща.Така че не е болка за умиране.

glymo14
11-30-2007, 12:38
А и ще ти кажа ощенещо.Бъди ралзлична не както твоите проятелки сички един дол дренки.Точно това е хубавото че си различна не си обикновена като другите.

vampire_girl_9
11-30-2007, 13:29
Здрасти! Наистина завладяването на мъжко сърце не е лесна работа..И аз като теб съм 6ти клас и никога не съм имала гадже. Но нямам такъв проблем като погледна момче то да ме гледа с отвращение(не, че мисля,че съм много красива, но излъчвам нещо, с което привличам погледите на сладурите)...Тааам сега по темата. Опитай с загадъчен поглед..помага =P~ Успех!

LitTlE_BeBsIiI
11-30-2007, 15:40
Ама ...не наистина почакай малко. [-X Ти си 6 ти клас и не можеш без гадже!Чуваш ли се?! :shock: :shock: :shock: Разбирам да беше стара мома на 40 и да го кажеш това...а ти...на 12 годинки пикла реве,че нямала гадже...божичко!

Harum_Scarum
11-30-2007, 15:41
OMFG туи е нооо тъпо... #-o

ANTIHUMAN
12-01-2007, 09:15
awe da ne ti puka bez gaje si e nai got =P~ =P~ =P~
Taka си е за кво ти е гадже ? Я си иживей детските години (азсъм 10 клас и още нямам защото не искам да имам- да не съм тръгнал да се самоубивам) Наблягай над учебниците и особено езиците (сега много съжелявам ,че не съм учел чуждите езици) Учи там , а пък като доде времето за гадже ще го усетиш! 8)

ANTIHUMAN
12-01-2007, 09:21
vampire_girl_9
Здрасти! Наистина завладяването на мъжко сърце не е лесна работа..И аз като теб съм 6ти клас и никога не съм имала гадже. Но нямам такъв проблем като погледна момче то да ме гледа с отвращение(не, че мисля,че съм много красива, но излъчвам нещо, с което привличам погледите на сладурите)...Тааам сега по темата. Опитай с загадъчен поглед..помага Drool Успех!

Малееееееееееееее , кво разбирате от Любов бе ! ,,Наистина завладяването на мъжко сърце не е лесна работа'' туй ,че ти го е казала кака ти или там който е много зле! Просто учете пикли такива щото много ме нервите бе! Вие да не си мислите ,че завладяването на женското сърце е лесно ?! Еми да лесно е щото повечето са КУРВИ ... А да и ако имаш гадже сеа в 6-ти клас 100% ще станеш КУРВА
ама кво да обеснявам на деца още не знае кво е Путка/пишка а пък за гадже ми говори :D :D :D :D :D :D :D МНОО СТЕ ЗЛЕ! 8)

N0_feAR
12-01-2007, 12:03
6 клас си....я по-хубу залягай над учебниците, пък любовта сама ще дойде....ибало си раутата ... дай всички да ревем щото другите имат гаджета а ти не
Много ти трябва гадже на твоята възраст.....айде бе
пп: 8-) :lol: 8-) :lol: :D :-P

marilyn
12-01-2007, 15:08
ми мила и аз съм в тва положение! А дори съм по- големи4ка. И аз не мисля 4е съм грозна или нещо друго просто не се полу4ава и нз що така. Пиша ти за да знаеш 4е има и други самотни души на тоя свят. Успокой се щото аз от мъка глупости по4нах да върша! ДА СЕ НАДЯВАМЕ 4Е щАСТИЕТО щЕ НИ СЕ УСМИХНЕ

DevilWish
12-01-2007, 15:33
I tova 6te doide ;-)

Sunrisee
12-01-2007, 15:38
Tctctctc,losho :? 6 klas si veche be..gadje nqmash...mi tui znachi che si ostavash stara moma za vechni vremena,znaesh li?Ezyk.. :-D

`LinA
12-07-2007, 12:45
Хей момиче знаеш ли че аз съм на 15 и още съм нямал гадже и несъм се целувал и тем подобни работи,но не лягам да умира.Аз вярвам че ще се появи подходящия човк за мен с който ще мога да правя всички тези неща.Така че не е болка за умиране.

И аз съм в същото положение.Не съм имала гадже,не знам какво изпускам,но ми е кофти...Всички мой приятелки"Оле,оле аз съм ходила с тоз,тоз и оня също"а аз какво стоя и си мълча.Като ми кажай айде и ти кажи с кой си ходила и аз и измисля нещо от сорта"Оо не,не не ми се говори,те всичките са някфи обитаци и ме е срам да ги кажа"БахтиИи омръзна миии!!!Станах блондинка,пробих си пъпа,висока и слаба съм,не мисля,че съм някфа бахти грозната...амаааа а де...казвали са ми,че съм хубава и до там.Даже едно 17 годишно момче ми каза,че е влюбен в мен,но и там нямаше как нещо да стане нещо,защото сме или поне бяхме добри приятели.Вече не знам какво да правя,чесно ви казвам.......

XXX_f
12-07-2007, 13:14
сега може да не е твоето време за любовни авантюри, но ти казвам, че като пораснеш още малко и като смениш у-щето всичко ще се нареди.

wasntme_
12-07-2007, 17:45
А да и ако имаш гадже сеа в 6-ти клас 100% ще станеш к***а
ама кво да обеснявам на деца още не знае кво е п***а/пишка а пък за гадже ми говори :D :D :D :D :D :D :D МНОО СТЕ ЗЛЕ! 8)

:lol: :lol: ::: e ti pa si nai tapiq 4ovek na zemqta 4esno :-| :lol: na4i ako 4ovek ima gaje 6ti klas - sas sigyrnost 6te stane k*rva 8-) mersi, bace, mersi 4e me osvetli... men i celiq narod, 4e polovinata naselenie e k*rvi i samo k*rvi :lol: :D ybi ma 4esno :smt003
prosto ne moga da namerq podhodq6ti dymi da opi6a mnenieto si za teb i za izkazvaneto ti... to tvoite dymi ne sa konservativni.. te napray ne znam kakvi sa.... ti si nekav hiper izrodqsal 4esno za da kaje6 takova ne6to :!: ne bi trqqlo da si nared s glavniq bace :-D bas lovq e strada6 ot lipsa na priqtelki :grin: pravo v celta nali? :razz:
btw taq dyma "k*rva" ama stra6no mnogo q obi4ate ::: izob6to ne q izpolzvate na mqsto 4esno! Ili imate nekvi stranni shva6taniq za sveta :-s ... bqh vidqla o6te edno podobno mnenie 4e momi4eto e k*rva... si4ko dr e : zamaqna, razligavena, s lape6ko mislene ; no NE i k*rva - ni6ty ob6to...

xax zabavni ste.... :smt001

baby_join_me_in_dead
12-07-2007, 18:54
ми гадже хванах в лятната ваканция на 5 клас ходихме само 2 седмици... после сре6тнах едно мом4е после друго и друго сега с1м с едно което даже не ходим просто излизаме хугзз кисс и така според мен така е най-добре ...
относно теб ми просто откродни някой от твоя фр първия път аз откраднах :razz: айде успех :smt002

tuzaro
12-07-2007, 19:06
А да и ако имаш гадже сеа в 6-ти клас 100% ще станеш к***а
ама кво да обеснявам на деца още не знае кво е п***а/пишка а пък за гадже ми говори :D :D :D :D :D :D :D МНОО СТЕ ЗЛЕ! 8)

:lol: :lol: ::: e ti pa si nai tapiq 4ovek na zemqta 4esno :-| :lol: na4i ako 4ovek ima gaje 6ti klas - sas sigyrnost 6te stane k*rva 8-) mersi, bace, mersi 4e me osvetli... men i celiq narod, 4e polovinata naselenie e k*rvi i samo k*rvi :lol: :D ybi ma 4esno :smt003
prosto ne moga da namerq podhodq6ti dymi da opi6a mnenieto si za teb i za izkazvaneto ti... to tvoite dymi ne sa konservativni.. te napray ne znam kakvi sa.... ti si nekav hiper izrodqsal 4esno za da kaje6 takova ne6to :!: ne bi trqqlo da si nared s glavniq bace :-D bas lovq e strada6 ot lipsa na priqtelki :grin: pravo v celta nali? :razz:
btw taq dyma "k*rva" ama stra6no mnogo q obi4ate ::: izob6to ne q izpolzvate na mqsto 4esno! Ili imate nekvi stranni shva6taniq za sveta :-s ... bqh vidqla o6te edno podobno mnenie 4e momi4eto e k*rva... si4ko dr e : zamaqna, razligavena, s lape6ko mislene ; no NE i k*rva - ni6ty ob6to...

xax zabavni ste.... :smt001 =D> :smt001

krisscho
12-07-2007, 20:33
Ооо...Отново любимото ми схващане!"Те момчетата харесват само нафукани кифли с пола вдигната над пъпа!"
Я се стегнете останали сме и свестни...
п.п.зает съм :D

Немо
12-07-2007, 20:56
Явно не можете да ме разберете, аз съм си достатъчно отворена, просто това, че всички, които се закачат с мен не изпитват нищо повече от нужда да го направят не може да не нарани самочувсвието ми :neutral: А това, че искам гадже не означава, че искам да се изфукам.А и приятелките ми много пъти са се опитвали да ме уредят, но нищо не се получава... ](*,)

Имам толкова много приятелки, всяко момиче, с което се запозная ми става фр.Дори и имам момчета приятели, но когато стане въпрос за любов нещо куца...

Я си сядай на гъза и наблягай на уроците :!: :-x Кви са тия: "аз съм си достатъчно отворена, просто това, че всички, които се закачат с мен не изпитват нищо повече от нужда да го направят"- (и това са думи на 6-к\а :( ) та ти си още дете тепърва се изграждаш, като личност.Ще имаш много време за тези работи, не мисля, че сега ти е времето да се притесняваш за такива неща.Каквото трябва, и когато трябва ще си стане за ся си учи и тва е (Без да се обижда никой, просто изказвам мнение :) ).

sCanDaL
12-08-2007, 07:38
ОоООоХх ....Аре стигате бе 6 клас и нямала гаДже ! :shock: Голям проблем ...То тва не е нещо, КОето да го търсиш, гадже не се хваща просто ей така за да си имаш...Като си харесаш някой, вземи си го и си имай гадже , а не просто еЙ така за бройката :wink:

CaSsIe
12-08-2007, 10:13
абе спокойно...даже сега да не си толкова хубава, човек се променя и аз бях така в 6ти клас сега мога да ти кажа, че нещата са много по различни от тогава...ще се промениш спокойно... плюс това всеки си има някакъв чар...никой не е перфектен тъй че главата горе! :-) Успех!

ice_f90
12-08-2007, 15:48
едно голямо СПОКО за вси4ки които си нямат все о6те като мен и това 6те стане за всяко не6то си има време така 4е споко и аз си нямам но ми е добре макар на моменти и доста криво от този факт но глажите горе и само на пред :) не се от4айвай те от отзи факт

Phantom_91
12-08-2007, 20:06
:razz: :razz: :razz: Аз,ако бях толкова отчаян на твоята възраст,до сега...нз ко да съм напраил...9клас съм,без да съм имал гадже до ся и съм целувал две момичета(мои приятелки в смисъла на "просто приятели"които предложиха да ме научат)...не се коркай,ще ти дойде времето и на тебе.

kael
12-08-2007, 20:13
с гаджетата идват и проблемите така че ( за всички които още не са имали ) когато най после си намерите някой не очаквайте да е рай ... често стават караници за глупави неща неразбирателство изневери ... с всяко добро иде и малко ( или повече лошо ) ;)

IGNGN
12-09-2007, 12:27
Пластична операция му е майката

BAYO
12-10-2007, 07:39
ОМГ ОМФГ .... :shock: на къде върви тоя свят боже, боже , божке...... 8-[

love_love_love
12-10-2007, 07:45
Ако беше маалко по-голяма или влюбена в някой - разбирам.ама не и в случая.

sladur4e_yo
12-10-2007, 13:12
Хораа, не мога повече без гадже.Аз съм 6 клас, другите момичета вече са си имали гаджета, дори и са се целували, а аз...знам, че не съм особено красива, но нали момчетата имат различни вкусове :cry: Днес например с едно хипер яко момче-цял ден закачки, погледи и т.н.А накрая, след даскало, той ми каза, че не ме харесва #-o Знам какво ще кажете:или, че в шести клас ми е рано за гадже, или, че не трябва да гледам какво правят съученичките ми, но когато погледна някое момче, което харесвам, той ме гледа с отвръщение #-o Кажете ми как да го преодолея, имам нужда от гаджеее!!!
Ti kvo iskash sa,as si hvanah purvoto gadje v kraq na 7mi klas i nishto ne mi stana.Ne mislq 4e sum neshto po rasli4no ot drugite,ili 4e sum grosna i t.n.Is4akai,nqma da umresh ako si bes gadje.Qsno mi e 4e ti se iska i ti da kajesh ''Vijte me i as si imam gadje.''Kogato bqh v naqaloto na shesti klas i as si misleh kato teb ama taka nito stana po burso,nito po dobre.She doude i tvoq red.Ne se pritesnqvai. :-D

tokio_hotel_4ever
12-11-2007, 07:46
ti puk kakvo se oplakvash samo 6 klas si,oste ti e rano izgivei si detskite godini,nqma nisto po hubavo ot tova !!! \:D/ :) :---)

Jus7m3
12-11-2007, 13:13
6-ти клас .. не ти трябва гадже,че камоли да ревеш за такова

ANTIHUMAN
02-20-2008, 21:15
А да и ако имаш гадже сеа в 6-ти клас 100% ще станеш к***а
ама кво да обеснявам на деца още не знае кво е п***а/пишка а пък за гадже ми говори :D :D :D :D :D :D :D МНОО СТЕ ЗЛЕ! 8)

:lol: :lol: ::: e ti pa si nai tapiq 4ovek na zemqta 4esno :-| :lol: na4i ako 4ovek ima gaje 6ti klas - sas sigyrnost 6te stane k*rva 8-) mersi, bace, mersi 4e me osvetli... men i celiq narod, 4e polovinata naselenie e k*rvi i samo k*rvi :lol: :D ybi ma 4esno :smt003
prosto ne moga da namerq podhodq6ti dymi da opi6a mnenieto si za teb i za izkazvaneto ti... to tvoite dymi ne sa konservativni.. te napray ne znam kakvi sa.... ti si nekav hiper izrodqsal 4esno za da kaje6 takova ne6to :!: ne bi trqqlo da si nared s glavniq bace :-D bas lovq e strada6 ot lipsa na priqtelki :grin: pravo v celta nali? :razz:
btw taq dyma "k*rva" ama stra6no mnogo q obi4ate ::: izob6to ne q izpolzvate na mqsto 4esno! Ili imate nekvi stranni shva6taniq za sveta :-s ... bqh vidqla o6te edno podobno mnenie 4e momi4eto e k*rva... si4ko dr e : zamaqna, razligavena, s lape6ko mislene ; no NE i k*rva - ni6ty ob6to...

xax zabavni ste.... :smt001


e pa ti me ubi.Otkyde znae6 4e sym typ ? Ne me poznava6 4e da govori6 taka nali? Kazvam si mnenieto za ne6tata. I molqte macko nepravi takiva sme6ni izkazvaniq za hora kydeto nepoznava6

WILD__BOY
02-20-2008, 22:07
На за кво ти е гадже...

hooliganka89
02-21-2008, 05:50
Ем тва е нормално,тя вижда,че приятелките й имат гаджета,и почва да мисли,че след като тя няма,тва е...
Утре ако й кажат,че са спали с момчета,тя ще реши,че и тя трябва да спи с момче.ТцТцТцТцТцТц

Момиче,седни си на гъза.

the_unknown
02-21-2008, 21:37
Въй, не думай!!! Вече си 6ти клас и още си нямаш гадже... :D :D Каква загубенячка! Еми така е, ще си умреш без гадже - преглътни го. :shock: :lol: :lol:

Yanichka
02-21-2008, 21:48
Въй, не думай!!! Вече си 6ти клас и още си нямаш гадже... :D :D Каква загубенячка! Еми така е, ще си умреш без гадже - преглътни го. :shock: :lol: :lol:Ъхъ...силно съм притеснена щом досега не си е хванала как ще го намери изобщо като остарее да речем на 17-18 :?

led_i_ogyn
02-21-2008, 22:26
Имаш цял живот за гаджета, целувки, секс...Имаш един живот пред себе си.Всяко нещо с времето си...

Vladokaaa
02-22-2008, 05:03
:razz: тая тема е убиец

LadyDy
02-22-2008, 07:24
Ами и аз така си виках преди...''нямам си гадже, другите имат....а аз?!"
Но сега наистина намерих момчето на живота си и не се връщам назад. Има време, тепърва живота е пред теб....ще си намериш момче, спокойно! :)

Angle_f
02-22-2008, 07:35
Спокойно вс по реда си. Не бързай.Още си едва 6-ти клас :-D Цял живот после 6те се целува6 ама пак малка няма д стане6 :P Като му дойде времето ще го срешнеш :)

skatemore
02-22-2008, 07:43
е не :razz: херца ?

Pliok0019
02-22-2008, 08:33
Спокойно. Познавам хубави момичета от 9ти и 10ти клас които още си нямат гаджета. Многобройните връзки не гарантират, че си готин или привлекателен в очите на другите. Може пък да нахалстваш много на момчетата. Всичко ще се оправи от самосебе си, когато срещнеш подходящия.

vvaann44eettoo
02-22-2008, 13:50
=; spoko 6te ti doide vremeto

Nasindo
02-22-2008, 13:55
Хораа, не мога повече без гадже.Аз съм 6 клас, другите момичета вече са си имали гаджета, дори и са се целували, а аз...знам, че не съм особено красива, но нали момчетата имат различни вкусове :cry: Днес например с едно хипер яко момче-цял ден закачки, погледи и т.н.А накрая, след даскало, той ми каза, че не ме харесва #-o Знам какво ще кажете:или, че в шести клас ми е рано за гадже, или, че не трябва да гледам какво правят съученичките ми, но когато погледна някое момче, което харесвам, той ме гледа с отвръщение #-o Кажете ми как да го преодолея, имам нужда от гаджеее!!!

Пълна промяна :?

NightGuardian
02-22-2008, 14:25
Чакайте сега !

Нито знаете външния вид , нито вътрешната красота на момичето !

MisS__
02-22-2008, 15:57
абе я без притеснения ;) аз съм 8 клас и още не съм имала гадже-не ми и пука ;) на вичко ще му дойде времето рано или късно :P

GreenFairy
02-22-2008, 16:44
Абе ти си ЗЛЕЕЕЕ Боже господи а аз колко съм пропаднала и изостанала, че вече мога да мина за стара мома... Представяш ли си чак 10ти клас съм, пък съм девствена, без гажде че и отгоре на всичкото съм и метълка... Направо не мога да се гледам вече, иде ми да се скрия под масата

_SilveR_MooN_
02-22-2008, 18:11
Абе ти си ЗЛЕЕЕЕ Боже господи а аз колко съм пропаднала и изостанала, че вече мога да мина за стара мома... Представяш ли си чак 10ти клас съм, пък съм девствена, без гажде че и отгоре на всичкото съм и метълка... Направо не мога да се гледам вече, иде ми да се скрия под масата
СПАМ:1 от любимите ми user-и + това е фенка на SlipKnot :grin:
ПО ТЕМАТА:Кво ти пука,и аз съм 6-ти клас и не съм се разбързала чак толкова за гадже 8-) (любимата ми емотиконка :D )

gabi_94
02-22-2008, 18:14
AXxAAXxax 6-ти клас. Името не можеш да си напишеш като хората тръгнала да ми реве за гадже :D :D :D

ПОДКРЕПЯМ!!!!!! Аз също не съм имала истинско гадже и не съм се целувала, а пък съм на 13 и половина! Хич не ми дреме от тва, има още време!

Chess
02-22-2008, 21:06
абе я без притеснения ;) аз съм 8 клас и още не съм имала гадже-не ми и пука ;) на вичко ще му дойде времето рано или късно :P


Рано или късно !? Та тя е 6-ти клас for crying out loud !!!
Божеее, Божее, Боже, Боже......

Shu7teR
02-22-2008, 22:20
Горе главата кукло!

LizZz
02-23-2008, 05:54
Абе ти си ЗЛЕЕЕЕ Боже господи а аз колко съм пропаднала и изостанала, че вече мога да мина за стара мома... Представяш ли си чак 10ти клас съм, пък съм девствена, без гажде че и отгоре на всичкото съм и метълка... Направо не мога да се гледам вече, иде ми да се скрия под масата
Какво лошо има в метъла?Всички метъли, който познавам са супер печени хора, на които може да се разчита(имам предвид такива, които слушат качествен метъл, а не някоя скорошна група, на която вокала не може да пее...).

И също така имам наблюдения от държанието на момчета 6-ти клас и те изобщо немогат да ти дадат подкрепата и всички такива неща, които си мислиш, че ще ти дадат. :-D
НО решението не е да си хванеш батко и да се натискаш на който падне, а просто дда оставиш нещата - ще му дойде времето!

Gabroveca
02-23-2008, 05:55
яяяя залягай зад учебниците и си учи там, не се занимавай с глупости!
малеее като видя някоя такава кифла да се прави на отворена, или да се жалва, че видиш ли всичките и приятелки си имат гаджета или пък са се еб*ли и падам...

ей затова следващото поколение е неграмотно!! щото пият, пушат и се ебат още в основното! :-x

LizZz
02-23-2008, 06:07
яяяя залягай зад учебниците и си учи там, не се занимавай с глупости!
малеее като видя някоя такава кифла да се прави на отворена, или да се жалва, че видиш ли всичките и приятелки си имат гаджета или пък са се еб*ли и падам...

ей затова следващото поколение е неграмотно!! щото пият, пушат и се ебат още в основното! :-x
Аз си имам една малко по-голяма сестра(7-ми клас) и и наливам акъл за да не стане такова нещо...И за щастие, мисля, че не е такава.

NH3
02-23-2008, 06:12
охх горката 6 клас без гадже майчицееееееееее кво ще те праим сега ?!! :? :?
абе тъпо хлапе ти още незнаеш как да си избаршеш гъза без да се омажеш с лайна до ушите за гаджета ми мисли я си гледай уроците и не се занимавай с глупави теми

come_as_you_are
02-23-2008, 07:08
Виж кво,мацко-т'ва,че си шести клас и нямаш гадже не е болка за умиране!Почакай малко,всичко ше си дойде с времето! :)
А и btw,давам ти пример защо да почакаш-в мойто даскало има една пикла от 7ми клас (ако не се лъжа),дето вече си е била гадже с половината даскало и какво ли не е правила...(с извинение) тя е станала к*рва!Преди няколко дена стана ясно,че е правила секс и турска (пак с извинение) на БРАТОВчЕД СИ,който е 10ти клас,пак от тва даскало.Вече никой не иска да има нищо общо с нея.

Извод:Почакай малко,за всичко си има време!Недей да бързаш да се хванеш с първия който ти падне,само за да можеш да се хвалиш!

Успехчета! ;-)

blacksheep
02-23-2008, 07:09
ем и аз нямам гадже и съм 8ми клас няма страшно

Bubbly
02-23-2008, 17:23
На 12 ти е време за учене, излизане с приятели и спорт. Рано ти е още да висиш в задимени кафенета, да клюкарстваш и да киснеш пред компютъра, споделяйки любовните си мъки, както правят някои. 8) Не че съм особено стара, обаче бих искала отново до съм на 12. :)

AnIcHkAtA
02-23-2008, 18:14
Щом не си достатъчно красива-раскраси се.Отслабни/напълней, смени прическата сложи малко споралка/моливче или там някво гримче купи нови дрешки и рано или късно ше има резултат :-)

MartyParty
02-23-2008, 18:37
вярвай ми ако си хванеш гадже сега...на 14 вече ще си курва

moon_flower
02-23-2008, 18:44
AnIcHkAtA ебаси съвета.Ти направо и каза,че е грозна.Плюс това на 12 не е нужно да се прави на курва,за да впечетлява момчетата.Нека бъде себе си,а не да ходи с къси полички по 2 см. и пудра до ушите,та да я заглеждат циганите.
А по темата,няма за какво да се притесняваш.Моето първо гадже 8 клас ,сега съм 9.Имаш време.Знам,че е много клиширано,обаче любовта идва без да пита,точно,когато не очакваш.Тотално се бях отчаяла,но се случи.Пък и ти си в 6 клас,няма страшно.Време имаш много. :)

AnIcHkAtA
02-23-2008, 18:47
Ама тя сама си казва че е грозна аз нищо не съм казала.Просто щом се чуства грозна нека се разкраси по някакъв начин за да има по-високо самочуствие и от там да привлича повече внимание.Сичко е навързано.

mon4eto
02-23-2008, 19:03
Emi sig ne si osobenno privlekatelna i za tva ne te haresvat...za pikluvcite na tvoita vazrast e vajna van6nostta...no kakto se kazva za vseki vlak si ima patnici taka 4e kogato ti doide vremeto togava :) :wink:

JivaRana
02-23-2008, 19:21
Оо спокойно аз сега съм 10-ти клас и нямам ми кво да кажа :D не си единствената. :-D Ако исках можеше да си хвана някой колкото да имам(някои така правят), но аз неискам да съм с някой просто ей така.И какво като съученичките ти имат, а ти не?Това не значи, че са нещо повече от теб.То разбирам да си на 40-50 и да не си имал тогава си е за притеснение 8-) И не си мисли, че си не особено привлекателна, пък и с времето човек се променя, а и за да те заслужава някои ще те хареса каквато си,както казваш всеки има различен вкус.И аз нямам, но не си и търся и дори понякога казвам "закво ми е да ме ядосва само" :-D" просто не съм срещнала човека за мен :) И ти ще го срещнеш, спокойно.

JivaRana
02-23-2008, 19:29
Явно не можете да ме разберете, аз съм си достатъчно отворена, просто това, че всички, които се закачат с мен не изпитват нищо повече от нужда да го направят не може да не нарани самочувсвието ми :neutral: А това, че искам гадже не означава, че искам да се изфукам.А и приятелките ми много пъти са се опитвали да ме уредят, но нищо не се получава... ](*,)

Имам толкова много приятелки, всяко момиче, с което се запозная ми става фр.Дори и имам момчета приятели, но когато стане въпрос за любов нещо куца...
Абе нз защо, ама тва да те уреди някой ми изглежда мн тъпо, се едно да се вземеш с някой,колкото ей така да имаш гадже.Мисля, че сама е по-добре да срещнеш и харесаш човека, а не някои да ти го поднесе на поднос.Може да опиташ да се запознаеш с някой по чата например напоследък доста връзки започват така :)

moon_flower
02-23-2008, 19:33
Абе нз защо, ама тва да те уреди някой ми изглежда мн тъпо, се едно да се вземеш с някой,колкото ей така да имаш гадже.Мисля, че сама е по-добре да срещнеш и харесаш човека, а не някои да ти го поднесе на поднос.Може да опиташ да се запознаеш с някой по чата например напоследък доста връзки започват така
Напълно съгласна.А това за чата,с моя се зпаознахме в сайт за запознанства... :lol: Нета е велик! :lol: [/i]

JivaRana
02-23-2008, 19:38
Дам сестра ми пък по чата и вече си има 4-5 годишна връзка някъде, а между другото и тя преди така се беше отчаяла и сега дори и е смешно,като се сети как казваше, че никога няма да има гадже :)

TheNewReligion
02-23-2008, 19:42
И аз досега не съм имала гадже , но просто не съм готова за това . Спойно ще си намери някое момче , което да те харесва истински .Все още не ти е времето за това ! :-)