PDA

View Full Version : Помогнете ми..става дума за една т.нар. "мода" ЕМО



Stanio24
11-20-2007, 12:29
Здравейте на всички потребители от този форум!Искам да се обърна по-специално към така наречените Емо-та с няколко въпроса, на които имам огромно желание да ми отговорят, за да съм наясно с моите си душевни и мисловни терзания!Моля тези въпроси да се вземат на сериозно, не искам да се бъзикам или подигравам с тях просто седя, чудя се и няма кой освен вас да ми отговори!Ето ги и тях:


1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
2.Нима нямате желание за живот?
3.Нима нямате желание за борба с този живот?
4.Защо я нямате?
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
7.Каква е каузата за която се борите?
8.Каква е файдата от тази кауза?
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?

Тва е от мен.Да, знам може въпросите да са сурови, но моля ви отговорете ми, просто искам да съм наясно със самия себе си!Мерси много за съдействиет на всички!

Blab
11-20-2007, 12:33
Заглавието не ти се връзва, ама въобще.

bungle
11-20-2007, 12:38
Аз пък мисля, че заглавието си е на място, а въпросите читави. Сега само чакаме "имо-тата" да се появят.

Stanio24
11-20-2007, 13:29
А те дали ще се появят?! :-o

MiSs_DioR_CheRiE
11-20-2007, 13:33
не6туу ги няма или просто пове4ето са само позьори :?: :!: :?

Violenza
11-20-2007, 13:47
От форума помня само едно момче, което си беше имо, но скоро не съм виждала негови мнения.
А иначе от момичетата бол пози.. :D

Orono
11-20-2007, 13:50
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
2.Нима нямате желание за живот?
3.Нима нямате желание за борба с този живот?
4.Защо я нямате?
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
7.Каква е каузата за която се борите?
8.Каква е файдата от тази кауза?
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?

1. Хубава
2. Имаме! За задгробен живот.
3. Живота не заслужава да се борим с него.
4. Щото прекалено лесно бихме победили живота и става безинтересно.
5. Плюшеното ми мече.
6. Безплатна тоалетна хартия.
7. Баничка с боза.
8. Глада ми ще бъде заситен.
9. Нищо.
10. Ща еба в течението.
11. На 11.

TellMeYourName
11-20-2007, 13:59
А те дали ще се появят?! :-oЗакъсня последното се наряза вчера 8-)

believe
11-20-2007, 14:19
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
2.Нима нямате желание за живот?
3.Нима нямате желание за борба с този живот?
4.Защо я нямате?
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
7.Каква е каузата за която се борите?
8.Каква е файдата от тази кауза?
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?

1. Хубава
2. Имаме! За задгробен живот.
3. Живота не заслужава да се борим с него.
4. Щото прекалено лесно бихме победили живота и става безинтересно.
5. Плюшеното ми мече.
6. Безплатна тоалетна хартия.
7. Баничка с боза.
8. Глада ми ще бъде заситен.
9. Нищо.
10. Ща е** в течението.
11. На 11.
Добре, сладурски... манията да се отдадеш на живота е ХУБАВА... останалото е... БЕЗВОЛИЕ! Но може би тропанета просто напук с крак... ше ти свърши, мислиш, повече работа ли? Хе-хе... "надай се"!
Задгробен живот ли? На тебе скоро бой хвърляли ли са ти? Щото съм наистина голям навитак, честно! Животът е ТУК И СЕГА! Грабиш от него с шепи ТУК И СЕГА! Всичко останало... е без значение. Ти и животът сте важни, само когато вървите ръка за ръка.. оставиш ли го, той също няма да те дондурка - с нищо не ти е длъжен! Но ти на него да - адски много! Дължиш му уважение и шанс - шанс да го промениш към по-добро!
Живоът не заслужавал да се борите с него..... ти кога за последно се "сбори" с живота, извинявай? Зад гърба на мама и тати? Докато знаеш как ще премине всеки един твой ден, докато го разпределяш дори почасово! Не знаете нищо за живота, за да го отписвате с лека ръка! Т'ва си е истинско кощунство, ей! Не заслужавал... чуй се само - дори смешно звучи! Животът е всичко, момче/момиче! И ако не можеш да го оцениш... да, бой ти трябва ;)
В т.4 си противоречиш - как ще ти е лесно да "победиш" живота, когато борбата с него не си заслужавала? И нима би могъл/могла да победиш нещо, от което зависи собственото ти съществуване? Не сте стигнали до Вапцаров, мили мои Емо-та на по 11 годинки... не сте научили нищо за Живота и истинската, жестоката Борба с него... притеснявайте се за поредната си нелицеприятна пъпка... но оставете великите мисли за Борбата с Живота на тези,които поне отчасти са го опитали! И не раздавайте смръщеното си правосъдие навред... всичко отминава и всичко тече - и тази мания ще мине... и когато се откъснете от Емо-величието, накъде ще ви понесе течението? Това ми е интересно.
На теб ти е отнето плюшеното мече... а когато ти отнемат Мечтите? Когато ти отнемат шанса за по-достойно съществуване? Яяя моля ти се! Мече ще си купиш от магазинчето до входа... а нова Мечта откъде ще си намериш, а?! (btw имам един розов Пинко, който много обичам и стои все още върху гардеробоа ми... мога да ти услужа, ако това ще върне позитивизма в главицата ти ;))
Останалите "глупави" отговори няма смисъл да коментирам...
Не знам защо ви се впрягам толкова... може би защото вярвам до болка в хората.. .и в светлото бъдеще.. от което вие така безочливо се отказвате... не е честно, за вас не е честно! И наистина трябва да се научите да виждате красивото в живота... шото иначе сте загубени - с или без задгробен живот... все тая......

Violenza
11-20-2007, 14:27
believe, ти пък се хвана?!?!

Orono
11-20-2007, 14:29
Бате, само като те видях колко си изписал и ми стана смешно.
Не съм чел(а и нямам намерение) к'во си писал, но предполагам, че яко си влязал във филма.
Ами само ще ти кажа, че предния ми пост беше базик специално за такива като вас :D
Радвам се, че се върза :wink:

Edit: O, виждам, че си писал нещо за бой - не ме познаваш, с удоволствие ще ти дам адреса си да дойдеш да ме набиеш :-D

believe
11-20-2007, 14:31
да бе, представяш ли си......
като шаранче налапах въдицата... ама поне ми олекна ;)

Stanio24
11-20-2007, 14:43
Orono а аз да попитам, сега последно ти ЕМО ли си или не?!В смисъл нек'во ми е странно!А този (тази) дето е писал/-а не го/я бъркай с мен! :lol:

blacksheep
11-20-2007, 14:49
ami poqwi se edno
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15

Stanio24
11-20-2007, 15:00
blacksheep, мерси много за отговора :mrgreen:

blacksheep
11-20-2007, 15:34
nqma za6to ako ima6 o6te wyprosi pi6i mi li4no

Disrespect
11-20-2007, 16:02
ami poqwi se edno
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15

ами гръмни се :)

blacksheep
11-20-2007, 16:06
6to ne se grymne6 ti ?

Disrespect
11-20-2007, 16:25
защото имам желание за живот :)

а ти явно нямаш...

мислиш си че "все някога ще си умра" и..."за кво да живея?!"

еми добре...недей да живееш, недей да правиш нищо смислено с живота си, самоубий се

само ще пречиш на околните като правиш това нищо

за кво живеят хората според теб? да не правят нищо и да умрат защото това което са направили ще изгуби смисъла си след като умрат?

AtMosFera
11-20-2007, 16:30
ami poqwi se edno
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15


Май си послъгал/а с годинките... 8-) това тъпо мислене е типично за по-малки деца....освен ако не си от у-ще за умствено изостанали :shock:
П.С.-И кво,кво?От мн писане и на 1 въпрос няма конкретен отговор.Камо ли убословка тогава....Ама наи-велик е отг на 6 въпрос ....бляяяк ...no words.

Blab
11-20-2007, 16:33
убословка

:-D

AtMosFera
11-20-2007, 17:30
убословка

:-D

Еее добре де,разбрахме,че си влизал/а в 4ас по БЕЛ.


обосновка ае,живей

HePeAJIeH
11-20-2007, 17:54
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? По принцип емо/имо стилът е начин на живот а не "мода"! За жалост в България представите за емо/имо културата са криворазбрани
2.Нима нямате желание за живот? Попринцип имат желание за живот но просто са самотни и се затварят в себе си като започват да мислят само за себе си и това ги кара да си мислят че "няма смисъл от живота"
3.Нима нямате желание за борба с този живот? Повечето емота/имота са с лабилна психика и са много емоционални (именно от думата ЕМОtional произлиза названието на този стил).Липсва им хъсът за борба просто
4.Защо я нямате? В последните два въпроса поясних достатъчно
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? При всекиму различно! Едни са отритнати от обществото други мислят това за модерно и се опитват да подръжават на истинските емо/имота без дори да забележат че по душа не са такива







ПП Това са моите гледни точки по въпроса за емо/имотата.На останалите въпроси не отговорих защото не съм емо/имо.Сега сигурно ще ме нападнете "Ама като не си имо защо отговаряш изобщо" Ще отговоря защото просто според мен това е истината за тази "култура" така да го наречем а и мисля че останалите емо/имота които ще отговорят са просто подръжатели на този стил и си мислят че той се изразява само в интересното облекло и различната прическа! В България истински емота няма поне според мен! Не забравяйте изразявам лично мнение!

ПП2 Лично аз не одобрявам този стил защото по този начин емотата/имотата се опитват да привлекат мниманието и съчувствието на други хора.Освен това те публично се гордеят с това че си режат вениете плачат слушат депресираща музика и в повечето случаи извършват хомосексуални действия със срещуположния пол.Според мен това е глупаво и не мога да разбера защо се печелят толкова много последователи на тази култура (стил)! За пояснение говорих за ИСТИНСКИТЕ емо/имота! Това беше от мен! Лека вечер! :wink:

TellMeYourName
11-20-2007, 17:59
ami poqwi se edno
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15

ами гръмни се :)НЕ!НЕ СЕ ГЪРМИ!НЕ ГО СЛУШАЙ!СРЕЖИ СИ ВЕНИТЕ! =D>

mulgore
11-20-2007, 18:31
ami poqwi se edno
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15

ами гръмни се :)НЕ!НЕ СЕ ГЪРМИ!НЕ ГО СЛУШАЙ!СРЕЖИ СИ ВЕНИТЕ! =D>

Прав си миличък...Режете се там и тихо... :D :D :D Хора емо-та...Искам докато не се нарежете да знаете две велики мърди изказвания

1.Sk8 or Die
2.Punk's Not Dead

Преди да се нарежете си ги кажете и след това...

KoRn
11-20-2007, 18:48
This is bullcrap :grin:

believe
11-21-2007, 05:21
А може би вместо да ги назидаваме, трябва просто да проявим по-голямо разбиране... пубертета е трудна възраст, да... не е нужно да скачаме върху тях, както направих аз в началото... всъщност виждам колко кофти се получава така. Ако пробваме с добро да обясним, че са леко в грешка с мрачните си теории... може и да се получат нещата :neutral:

Val4etoO
11-21-2007, 07:03
Mnenieto na HePeAJIeH e nai vqrno :-({|=

Stanio24
11-21-2007, 07:57
Най-учтиво ще помоля тези които не са Емо-та да не пишат в тази тема-не ми трябва вашето мнение, а мнението на Емо-тата!Видях колко ли не подскоци как ги мразите и така нататък!Мразете ги, но не го изразявайте в тази тема, защото тя има за цел да опозная този тип хора, а не да гледам тъпи изказвания от сорта на "ми гръмни се"!Нямам против нищо вас , обикновенните хора, но айде замислете с малко, точно в тая тема ли тярбва да спамите и да трупате мнения?!Още в началото на темата ми пише, че всичко тук се отнася до Емо-тата, всички други могат да дойдат и да ми протестират пред вратата лично, щом толкова сте навити!И после защо в България има анархия-е как няма да има като всеки си прави каквото си знае!

п.с.НЕРЕАЛЕН , мерси за гледната точка, но все пак не си Емо! ;-)
п.п.с.Останалите, които, както виждам сте хейтърчета или мамини дечица, моля ви не пишете в тази тема повече!Ясна ми е вашата гледна точка-мразете си ги на воля, но НЕ ГО ИЗРАЗЯВАЙТЕ В ТАЗИ ТЕМА, защото по този начин показвате какви селяни сте и колко ниска култура имате! :wink:

`Death`Whore``
11-21-2007, 08:38
Мъж на 24 години се занимава с подобни неща...пиши, спами, мотай се, ако си нямаш работа, но да се отнасяш сериозно към такова нещо...не говори добре за теб.

Stanio24
11-21-2007, 08:41
Нека не говори добре за мен, какво ти пука?! ;)
Пък и не виждам, защо пишеш по темата-нещо не ти изнася или какво?!

`Death`Whore``
11-21-2007, 08:42
Намирам си работа. Трябва да се къпя, а за пръв път от месец и половина съм в къщи сутрин... :grin: :D

Wrathchild
11-21-2007, 09:43
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? Това не е мода. То е начин на живот. Но какъв живот водим ние, то не е живот, а ад... :-#
2.Нима нямате желание за живот? Не, не искам да живея, ИСКАМ ДА УМРАААА.
3.Нима нямате желание за борба с този живот? Не, той е скапан, пречупи ме вече... :cry:
4.Защо я нямате? Защото животът ми е скапан :cry:
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? Мама не ми купи близалка и аз сега съм дълбоко депресирана :cry:
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика? Болкаааа, много болкааааа...
7.Каква е каузата за която се борите? Да умрем безболезнено... понеже ни е бъз.
8.Каква е файдата от тази кауза? Не знам не знам искам да умрааа.
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? Той е толкова... истински, докосващ, невероятен... прекрасна музика е...
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? Ми дааа, всички трябва да сме депресирани. Кви са тия усмивки, я къш.
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си? На 10 ;((

Хаха, дали няма да стане емо от мене обаче... :D

Violenza
11-21-2007, 14:10
Искам докато не се нарежете да знаете две велики мърди изказвания

1.Sk8 or Die
2.Punk's Not Dead

да ти имам 'великите и мъдри' изказвания

Първият бъзик беше як, нататък просто се излагате

mulgore
11-21-2007, 14:13
Няма как ние сме с ниска култура....Излагаме се или не друго кво може да се очаква от такива хора... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orono
11-21-2007, 14:43
Да, бе "Sk8 or Die" :lol:

Ами ако мразя скейтърите к'во ще ми направите?!

mulgore
11-21-2007, 14:51
Нищо... :D

Violenza
11-21-2007, 15:13
Няма как ние сме с ниска култура....Излагаме се или не друго кво може да се очаква от такива хора...
от такива като теб - нищо
срам си за скейт обществото

ъъъ или за пънк?
(сега е времето да кажеш, че слушаш и хаус..) [/b][/color]

mulgore
11-21-2007, 15:18
Слушам хаус... :D :D :D Каква глупост...По спадам към скейтърите...Смесица съм така че...И мразя хаус... :?

monityY
09-23-2008, 18:19
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? Това не е мода. То е начин на живот. Но какъв живот водим ние, то не е живот, а ад... :-#
2.Нима нямате желание за живот? Не, не искам да живея, ИСКАМ ДА УМРАААА.
3.Нима нямате желание за борба с този живот? Не, той е скапан, пречупи ме вече... :cry:
4.Защо я нямате? Защото животът ми е скапан :cry:
5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? Мама не ми купи близалка и аз сега съм дълбоко депресирана :cry:
6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика? Болкаааа, много болкааааа...
7.Каква е каузата за която се борите? Да умрем безболезнено... понеже ни е бъз.
8.Каква е файдата от тази кауза? Не знам не знам искам да умрааа.
9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? Той е толкова... истински, докосващ, невероятен... прекрасна музика е...
10.Харесва ли ви да се оставите на течението? Ми дааа, всички трябва да сме депресирани. Кви са тия усмивки, я къш.
11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си? На 10 ;((

Хаха, дали няма да стане емо от мене обаче... :D

Толко си зле че просто ако ми беше пред очите щях да ти размажа гнусната мутра в стената!!!!!!!!!!! И преди да бързаш да ми отговориш с нещо подобно се замисли защо точно ти казвам че си ЗЛЕ!

monityY
09-23-2008, 18:30
1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? Пич,тфа не е никаква мода..Това че фешъните го използват за част от "стила си" не го прави мода...


2.Нима нямате желание за живот?

Желание за живот? Я помислете ако семейството ви е разбито и всичко върви с главата надолу дали ще имате желание за живот?

3.Нима нямате желание за борба с този живот?

Тук грешиш .. Просто рано или късно ти омръзва да се бориш за нещо неусъществимо.


4.Защо я нямате?

Отговорих горе на този въпрос.


5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?

Не е нужно да ти е отнето нещо..Просто вече обясних на въпрос 2 една от важните причини поради които живота ни е такъв.


6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?

Не мога да кажа,че ми дава нещо...


7.Каква е каузата за която се борите?

Повечето емота може да имат такава..Аз лично нямам.

8.Каква е файдата от тази кауза? ---

9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?

Емо стила не се дели на музика и облекло.. ТОВА СА САМО ЧАСТИ ОТ СЪЩНОСТТА НА ЕДНО ЕМО... Но все пак ще ти отговоря...Просто този стил музика ме влече,не само защото съм емо..Просто това е музиката която ме отпуска в кофти моменти.

10.Харесва ли ви да се оставите на течението?

Не,но понякога нямам друг избор.

11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?

15 и 8 месеца.

Christ
09-23-2008, 19:22
Некромантите са навсякъде. :o Темата е от Ноември 2007

PiruBloodz
09-23-2008, 19:23
вадите неква убер стара тема и пишете убер дълги коментари, хахахах!