PDA

View Full Version : Кофти проблеми



whatever__
11-20-2007, 11:37
Здравейте 8-)
На почти 18 съм и не съм имала сексуален контакт от дооста време. Идеята ми е, че проблема ми не е причинен от това. Та от известно време имам някакво течение...много е гадно...и сама лигавица на влагалишето е пресушена сякаш...сърбежи също :-& Ужасно е наистина. Естесвено че ще отида на лекар...но ме интересува дали на някой друг му се е случвало и евентуално да ми препоръча добър гинеколог...Това гъбички ли са? Или е някаква друга инфекция... чудя се просто от какво може да е :o Адски много искам да се оправя, защото скоро искам да спя с приятеля ми и искам нещата да са наред :с
Ако ползваме презерватив има ли някаква опасност за него бтв?
ИИ другия въпрос-около ануса също кожата ми сякаш е протрита и е някво кофти....ебати шитавите проблеми заклевам се :-k
Ениуан? :roll:

bravo25
11-20-2007, 11:51
moje bi triabva da otide6 na ginekolog,za6toto ima veroiatnost da ima6 gubi4ki,a i 6tom kazva6 4e ima surbe6 napulno veroiatnoe,taka 4e po dobre da se konsultira6 s lekar

bravo25
11-20-2007, 11:53
ako go pravite s prezervativ ne e opasno,stiga da ne se skusa,no taka problema ti niama da se re6i

fiama
11-20-2007, 16:26
С презерватив няма риск за него. Но ти трябва да идеш на лекар да види какво ти е.