PDA

View Full Version : Флирт???



LoV4Ety
11-20-2007, 12:24
Znam che na nqkoi my zvychi acki tupo ,no mi poognete ...!!!
Kajete mi kak da flirtyvam,koe e sexy v edno momiche...kak da napravq nai qkata svaka v diskotekata i da ne se sramyvash,zashtoto tova e moi mnogo gaden problem :-k


balodarq vse pak ...!!! :-) :-) :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

sladkata_pisankaaa
11-20-2007, 12:51
Znam che na nqkoi my zvychi acki tupo ,no mi poognete ...!!!
Kajete mi kak da flirtyvam,koe e sexy v edno momiche...kak da napravq nai qkata svaka v diskotekata i da ne se sramyvash,zashtoto tova e moi mnogo gaden problem :-k


balodarq vse pak ...!!! :-) :-) :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!
Здравей, мила. Аз съм момиче, но според мен секси в едно момиче е как върви(походката), погледа, дрехите, всичко трабва да е супер, но не прекалено предизвикателно, повечето момчета се плашат от прекалено предизвикателни момичета. Трябва да имаш голямо самочувствие-момчетата се впечатляват от това, бъди смела, но не нахална. Дръж се мило, естествено и непринудено. Например можеш да привлечев вниманието на момче като танцуваш супер(у вас може да репетираш. Бъди готина 8) ... Това е от мен дано съм ти помогнала... Успех с момчетата...! =P~

Vladkoy
11-20-2007, 13:01
Както каза спенс по нтв - "жените са кучките, а мъжете кучетата, които ги гонят"

На едно момиче не му отива първа да започне - единственото, което можеш да направиш е впечатлението. Един трик, който ми издаде една приятелка, е прекия поглед очи в очи.. така предизвиквала мъжете ..

дрън дрън .. ае ненам ;)

LoV4Ety
11-20-2007, 13:09
mi xora az pysnax tazi tema zashtto veche neznam kakvo da pravq.Ne mi varvi s momchetata...no inache sam xybava po lice i dr neshta ne sam grozna...ama a de :o

Vladkoy
11-20-2007, 13:27
mi xora az pysnax tazi tema zashtto veche neznam kakvo da pravq.Ne mi varvi s momchetata...no inache sam xybava po lice i dr neshta ne sam grozna...ama a de :o
Замисляла ли си се за държанието си? Имам приятелки, които имат страшно готино тяло и страшно дразнещо държание.

дай снимка да те видим.

bibi90
11-20-2007, 13:58
Da naistina darjanieto ima po-golqmo zna4enie ot van6niq vid.Ako izglejda6 dobre (ili pove4e ot dobre) 6te napravi6 vpe4atlenie parvona4alno i moje6 da privle4e6 vnimanieto na mnogo mom4eta.No trqbva posle da im zadarji6 interesa,osven ako celta ti ne e nqkoi za edna ve4er :?
Taka 4e vinagi trqbva da se stremi6 da izglejda6 dobre razbira se,no opredeleno tova VAOB6TE ne e dostata4no :wink:

vladimir4o
11-20-2007, 15:07
Танцувай на някоя маса да те видят всички. Винаги работи! Веднъж като бях на бар 1 момиче ми танцуваше над мен и много ме накефи! :mrgreen:

w3s7_s1d3_b01
11-21-2007, 07:54
vij kvo az sum mom4e i vse pak nadqvam se da ti pomogna =;
1.edno mom4e purvo gleda drexite i nai ve4e pod tqx (tqloto) na momi4eto!!!
2.posle xaraktera !NE BUDI LIGAVA !!! imai samo4uvstvie no ne prekaleno golqmo
3.ne se vpuskai vednaga a bavno i ot vreme na vreme otbluskvai mom4eto no ne prekaleno kogato naprimer te obarvi ili po to4no kazano da te "dokosne" :-D butni mu rakata i mu se osmixni ili ne6to ot roda


AIdi kusmet4e i da ti se lepqt mom4encata:pp
ti ot kade si moje da izleem nekoi put (bz)est ai
4Ao i mn 8) 8) 8)

slun4ice_90
11-23-2007, 10:53
Бъди себе си,не е нужно кой знае кво.Но аз не бих започнала флирт,не знам може би не ми е в стила. :smt001

daRito0
11-23-2007, 11:09
На едно момиче не му отива първа да започне - единственото, което можеш да направиш е впечатлението. Един трик, който ми издаде една приятелка, е прекия поглед очи в очи.. така предизвиквала мъжете ..



+1 ;]

hiro
11-27-2007, 10:24
Бъди себе си!

wasntme_
11-27-2007, 12:01
specialno za diskotekata tancite sa vajni - ako densi6 kato palen idiot... estestveno 4e nqma da se poly4i :? iiii pogleda... trqq pokae6 na dadeniq 4ovek 4e ima6 nekav interes... bez da my otiva6 v racete...mqta6 1 palav pogled sas zaka4liva ysmiv4ica kato vi se zasekat o4ite /tva ne e samo za disko mai :) / :D

Harum_Scarum
11-27-2007, 12:07
Znam che na nqkoi my zvychi acki tupo ,no mi poognete ...!!!
Kajete mi kak da flirtyvam,koe e sexy v edno momiche...kak da napravq nai qkata svaka v diskotekata i da ne se sramyvash,zashtoto tova e moi mnogo gaden problem :-k


balodarq vse pak ...!!! :-) :-) :-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!
Здравей, мила. Аз съм момиче, но според мен секси в едно момиче е как върви(походката), погледа, дрехите, всичко трабва да е супер, но не прекалено предизвикателно, повечето момчета се плашат от прекалено предизвикателни момичета. Трябва да имаш голямо самочувствие-момчетата се впечатляват от това, бъди смела, но не нахална. Дръж се мило, естествено и непринудено. Например можеш да привлечев вниманието на момче като танцуваш супер(у вас може да репетираш. Бъди готина 8) ... Това е от мен дано съм ти помогнала... Успех с момчетата...! =P~
ахаам, но важно е и да не му се натискаш много мини покраи него с безразличие,но с мини поличка и ше ти обарне внимание....

*B3b4ety*
11-27-2007, 12:33
Бъди себе си!

Повече от сагласна!!! :smt003

INF3RNO
11-27-2007, 22:49
*kupidon4ety~f*
Новак

Регистриран на: 24 Ное 2007
Мнения: 34

Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 4:33 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

hiro написа:
Бъди себе си!


Повече от сагласна!!!


INF3RNO: Da oba4e az puk ne sum suglasen
Kak da bude sebe si be xora??? Tq nali vi kazva 4e e sramejlivaaa #-o
Za kvo i e da e sebe si pri nali4ieto na takuv golqm problem.
Ne naprotiv ne budi sebe si budi razli4na drugaaaa
Тo4no v momenta ima6 nujda ot tova.Otidi na disko budi s priqtelki SAMO bez mom4eta v kompaniqta ili vzemete si ama da sa gadjetata na tvoite priqtelki za da moje tam vse pak da ima koi da vi pazi.A ti budi po vuzmojnost samo ti samotnata.Taka e nai qko za otsrani.Xaresai si nqkoi pi4 vij sam li e tam kakvo pravi primerno na taq disko.Zabavlqva li se nacupen li stoi surdito li gleda ili e piqn i se 4udi kvo da iz4uk@ (momi4e ili botilkata s vodka)
Sled kato si go nabeleji6 po4ni da go gleda6 vtren4eno.Ako taka stane,4e toi ne te pogledne napravi se na luda mini pokrai nego tam u6 za ne6to i se ponatisni u6 bez da iska6 sa te butnali da mu privle4e6 vnimanieto.Ama kato se blusne6 v nego i toi te izgleda mu vkarai sladka mucunka ne6to takova :mrgreen: ne da mu se ozubi6 i toi da se opla6i eto taka :D
Ima i drug na4in prosto ,ako 4ak tolkova te e sram prati nqkoq priqtelka koqto ne q e sram tolkova da mu kaje 4e si pada6 po nego.Az moite priqteli i priqtelki taka.Otivam na disko i te samo si xaresvat ne6to.Az otivam i po nai o4tiviq na4in se zapoznavam s tozi 4ovek bilo mom4e ili momi4e i im predavam,4e edi si koi ot edi si koq masa s edi si kvo e oble4en i mu poso4vam za kogo mu govorq i tozi 4ovek suotvetno idva s men da se zapoznae s 4oveka i gotovo posle gi ostavqm da si gukat :)
A ako pita6 men kvo tolkova nqma da te izqde 4oveka ako otide6 i mu kaje6 zdr sladur moje li da se zapoznaem i ot tam trugva vsi4ko.Ako trqbva izlezete na vun na po tixo da mu go kaje6 i da si poprikazvate za 2 min da si suberete kompaniite ako trqbva :)
:---)
dano sum ti pomognal ne6to iskrenno se nadqvam

vvs_go
11-28-2007, 08:12
една мацка тряя да е красива и надъхана със само4увствие ама не нагла лигла

vodka_f
11-29-2007, 10:24
една мацка тряя да е красива и надъхана със само4увствие ама не нагла лигла
мхм затова наглите лигли са на 1-во място :x :D

kifla
11-29-2007, 13:26
Ще флиртувашш в дискотеката .. с кой .. с месните гъзари дето още немогат да си завържат връзките на обувките?? Знаеш ли не можеш да се научиш да флиртуваш ако не ти идва от вътре!Бъди просто себе си! \:D/

sweet_sorcerer
11-29-2007, 21:03
Прости бъди самоуверена, но не надута или лигава....Танцувай в средата на дансинага и да не ти пука кой те гледа, забавлявай се, усмихвай се и момчетата сами ще дойдат :wink:

emviii
11-30-2007, 07:06
Както каза спенс по нтв - "жените са кучките, а мъжете кучетата, които ги гонят"

На едно момиче не му отива първа да започне - единственото, което можеш да направиш е впечатлението. Един трик, който ми издаде една приятелка, е прекия поглед очи в очи.. така предизвиквала мъжете ..

дрън дрън .. ае ненам ;)

Не си права #-o
:arrow: По темата напий се и ще се отпуснеш \:D/ :D

vodka_f
11-30-2007, 08:58
:arrow: По темата напий се и ще се отпуснеш \:D/ :D[/quote]
напий се и после можеш и да станеш най-харесваната в квартала :D :D