PDA

View Full Version : Дайте ми съвет за едно момче



Kashon
11-20-2007, 14:01
Здравейте!
Аз съм момче на 21 и имам доста неприятен проблем със любовта. Преди около 5 години имах приятелка, във която силно се влюбих, но след около 2-години споделена любов и разбирателство, тя реши съвсем ненадейно да ме изостави за по-голям фитнесджия. Работата е там, че след като поупознах въпросното момче, силно се влюбих във него. Той е много добро, умно момче и адкси много ми се иска да разбера дали мога да го открадна от бившата ми любов ;).
Какво бихте ми препоръчали?

fashiongirl
11-20-2007, 14:06
Влюбил си се в човек от същия пол,така ли

Kashon
11-20-2007, 14:08
Еми, така излиза.

xXxScreamxXx
11-20-2007, 14:13
Ayyy kva sladyrska istoriq ama pi4 spored men toi ne e ..... Ъъъъъъ обратен :-#
А ти сигурен ли си 4е не харесва6 мом4ето само като за приятел ??!!??!?!

fashiongirl
11-20-2007, 14:13
Ок,няма проблеми.Аз съм широкоскроена личност и приемам такива неща,но по принцип съм на принципа-Не прави,това което не искаш да ти направят на теб,т.е.,не ги разделяй.А той,гей ли е?Пада ли си по момчета?

Kashon
11-20-2007, 14:17
Абе,ясно че не е гей, но незнам дали не си пада и по момчета.

fashiongirl
11-20-2007, 14:18
Така,де.А,бе,не ги разделяй,ако са щастливи заедно :-)

Kashon
11-20-2007, 14:22
Първо-много го харесвам, второ-момичето много сериозно ми се подигра със цялата тази история, така че не се чуствам гузен.

п.с. тук често ли се споделят хомосексуални истории?

xXxScreamxXx
11-20-2007, 14:23
Eee ai sq da ne gi razdelq em spored men ako i onzi v1prosniq ti se kefi moje da izleze ne6tyy
ne iskam da te razo4arovam no veroqtnostta da e s momi4e i da e bi e malka ;(

Iv4eTy
11-20-2007, 14:24
Ами по-добре не се меси във връзката им... пък и помисли си добре наистина ли го има това привличане. Защото ако веднаж почнат да ти викат обидни реплики от рода на "геи, педал" и т.н много трудно ще си възвърнеш името. Пък и щом са заедно значи се обичат и щом момчето е с нея сигурно си я обича и нехаресва момчета.

Kashon
11-20-2007, 14:26
Eee ai sq da ne gi razdelq em spored men ako i onzi v1prosniq ti se kefi moje da izleze ne6tyy
ne iskam da te razo4arovam no veroqtnostta da e s momi4e i da e bi e malka ;(


Малко странно, все пак и аз съм бил със същото момиче:)

Kashon
11-20-2007, 14:40
Във България как момчетата започват хомосексуални връзки?

vladimir4o
11-20-2007, 14:55
Омг ти откачил ли си бе гей? :shock: Шокиран съм!! Психично болни гейчета омг! :-k :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

HePeAJIeH
11-20-2007, 15:01
Мисля че факта че момчето ходи с бившата ти любов е достатъчен да не се замесваш с него поради извода че той не е обратен.Ако пък поне искаш да си близък с него се сприятели.С волята и силата на ума си ще успееш да притъпиш тези чувства които изпитваш към него.Успех и лека вечер! :wink:

godman
11-20-2007, 15:01
Mi napravete is edna 3 :D

vladimir4o
11-20-2007, 15:02
Най-много да му вкара шамарите и да му се посмее :shock: :shock: :shock:

Kashon
11-20-2007, 21:15
Абе не съм гей бе хора!
Би-сексуален съм и не съм педалче!

xXxScreamxXx
11-21-2007, 11:17
Абе не съм гей бе хора!
Би-сексуален съм и не съм педалче!

Ъъъъ ти си би .... но за пове4ето хора няма разлика м/у гей и педал ;)

Kashon
11-22-2007, 07:54
Абе не съм гей бе хора!
Би-сексуален съм и не съм педалче!

Ъъъъ ти си би .... но за пове4ето хора няма разлика м/у гей и педал ;)

За повечето хора няма разлика между радиус и диаметър, ако изобщо знаят какво са, тъй че е за тяхна сметка.

neverand
11-22-2007, 09:12
хахахахахахаха

ziky
11-22-2007, 15:21
Имам чувството че наистина имаш голям проблем с любовта и с помощта на отчаянието и цялото това време си променил начина си на мислене както и половата си ориентация.....ако не си имал връзка с друго момче или какъвто и да е интимен контакт според мене по добре се спри... :booooomb:

Harum_Scarum
11-22-2007, 15:59
Омг...Егати населението....А уе ПеДо Я сЕ оСьЗнАи уе ЧОВЕК!!!!!!!!!!!!!!

Shinigami
11-22-2007, 17:02
Здравейте!
Аз съм момче на 21 и имам доста неприятен проблем със любовта. Преди около 5 години имах приятелка, във която силно се влюбих, но след около 2-години споделена любов и разбирателство, тя реши съвсем ненадейно да ме изостави за по-голям фитнесджия. Работата е там, че след като поупознах въпросното момче, силно се влюбих във него. Той е много добро, умно момче и адкси много ми се иска да разбера дали мога да го открадна от бившата ми любов ;).
Какво бихте ми препоръчали?

MuTHA F**K - 0% TOLERANCE TO FAGS!
ne stiga 4e si gei, ami si trugnal da razdelqsh dvama normalni 4oveka koito predpolagam moje da se i obi4at.....
FUCK OFF! :evil: :evil: :evil:

Icko_pld
11-22-2007, 17:07
Samo edin vapros moje li da pitam TI PEDAL LI SI???????????????????/ :neutral:

koalka
11-22-2007, 17:11
Ами, нищо не можеш да направиш...Нали той е с нея, а и явно не е хомосексуален, няма да ти върже...

gree_girl
11-22-2007, 17:12
Това, че са те наранили не означава, че трябва да им правиш мръсно, да им мислиш лошото и да ги разделяш! Не ти прави чест. Гадно е така да те зарежат, но е факт, случило се е и ти трябва да се примириш, щом се обичат :smt007 А мислил ли си за тройка ? :-)

Kashon
11-22-2007, 17:57
Имам чувството че наистина имаш голям проблем с любовта и с помощта на отчаянието и цялото това време си променил начина си на мислене както и половата си ориентация.....ако не си имал връзка с друго момче или какъвто и да е интимен контакт според мене по добре се спри... :booooomb:

Да спра какво? Аз се опитвам да започна нещо! :)

hiro
11-27-2007, 10:32
Сигурен ли си 4е не харесва6 мом4ето само като за приятел?

bboy
12-04-2007, 08:31
Ама ти верно ли му се кефиш или искаш да преебеш пачата :razz:

А иначе си има некои тънкости брат, то се усеща кой къв и дали ти споделя мераците.. е малко повече опит тряаа, за да знаеш какво да гледаш... споко

ANTIHUMAN
02-19-2008, 18:16
Не прави нищо я си еби жените там :) Ако тя искаше да е с тебе досега да е дошла отново при теб! Явно си й писнал! Хвани си някое гадже (момиЧе) и така от тез бисексуални простотий нямаш никаква полза!
Затова са създадени жените да ги ебеш нали! 8)
ЖЕНАТА СИ Е ЖЕНА НИЩО НЕМОЖЕ ДА Я ПРОМЕНИ!
С ЖЕНАТА Е НАЙ-ХУБАВО !
Просто забрави онази курва ве толкова ли е трудно отвори нова страница! :-x

hooliganka89
02-19-2008, 20:31
Абе хора какво ви става?Защо така хулите момчето?
Би сексуален,еми какъвто си иска да е,не е малък сам да решава кой пол да харесва,мисля че е много грешно така да се "подигравате" на сексуалната му ориентация!

И кашо да ти кажа тук рядко вижда(лично аз)хора с твоята сексуална ориентация.И по темата не знам как да ти помогна.Сорри

malko_pros
02-19-2008, 22:27
Здравейте!
Аз съм момче на 21 и имам доста неприятен проблем със любовта. Преди около 5 години имах приятелка, във която силно се влюбих, но след около 2-години споделена любов и разбирателство, тя реши съвсем ненадейно да ме изостави за по-голям фитнесджия. Работата е там, че след като поупознах въпросното момче, силно се влюбих във него. Той е много добро, умно момче и адкси много ми се иска да разбера дали мога да го открадна от бившата ми любов ;).
Какво бихте ми препоръчали?
измислена история :-x