PDA

View Full Version : Кръв след първия път



the_doll
11-20-2007, 14:01
Та значи с приятеля ми правихме секс в събота и на мен ми беше за 1ви път. Днес пак го направихме обаче от събота до сега ми тече кръв по малко, по 10 капки. Днес като го правихме пак имаше малко кръв и ме боли, дори само с пръст да проникне, но мъничко.Та въпроса ми е дали не е по-добре да спрем за няколко дни да го правим и кога ще спре да ме боли? А и също кога ще мога да изпитам пълноценно удоволствие?

Take1nlov3
11-20-2007, 14:03
Съвсем нормално е при първите пъти да е така не се притесняваи :) спрете се за около 3-4 дни и ще си доволна :P успех

the_doll
11-20-2007, 15:20
Да ама мн се притеснявам. Незнам!

JuS7^YourS
11-20-2007, 17:35
нормално е да те боли и да има мъничко кръв и след първия път, още не си го правила достатъчно много, че да изпитваш удоволствие. А и при всички момичета е различно, просто ти си от тези, които ги боли дълго след първия път, но естествено това ще изчезне, просто трябва време.

Yellow Black
11-20-2007, 17:38
Нормално е след първия път ....и да те поболява и кръв да има малко... :neutral:

bebok
11-20-2007, 17:57
normalno e spokoino prosto kato sa te otvorili vednuj ne se mu4i da navaksva6 praveiki go vseki de ili prez den neka minat 3 4 dena mejdy aktovete 4ovek si ne istrivalka 6te si go ydu4ji v ga6tite za nqkolko denq nqma kade da bqga :)

Rysa_Kykla
11-22-2007, 19:01
Та значи с приятеля ми правихме секс в събота и на мен ми беше за 1ви път. Днес пак го направихме обаче от събота до сега ми тече кръв по малко, по 10 капки. Днес като го правихме пак имаше малко кръв и ме боли, дори само с пръст да проникне, но мъничко.Та въпроса ми е дали не е по-добре да спрем за няколко дни да го правим и кога ще спре да ме боли? А и също кога ще мога да изпитам пълноценно удоволствие?

нормално е да е така след парвия пат..макар че на мен не ми беше така..ама при секи е различно...само ми е интересно как прецени че са 10 капки :-D

mistral
11-22-2007, 20:24
хммм кръвта е нормална.... а аз да ви питам за да не праа нова тема, Нормално ли е да няма кръв????

Jeuelle
11-22-2007, 21:15
По-добре ще е да изчакате няколко дни......
Но да не е пекалено дълго , защото има опасност да се стесниш и тогава шак ще боли :-|

bebok
11-23-2007, 06:05
хммм кръвта е нормална.... а аз да ви питам за да не праа нова тема, Нормално ли е да няма кръв????


da :)

Wrathchild
11-23-2007, 08:25
хммм кръвта е нормална.... а аз да ви питам за да не праа нова тема, Нормално ли е да няма кръв????Напълно. При мен например нямаше...

krem4et0
11-23-2007, 09:24
Аз пък противно на всички тук ще кажа, това което чух от гинекологът си-кървене е нормално, но ако не спре в рамките на 24 часа е опасно, защото може да имаш раничка, спукан кръвоносен съд или нещо подобно. Кървенето след първия път в никакъв случай на продължава седмица след това!