PDA

View Full Version : Отчаян



glymo14
11-20-2007, 15:05
Офф незнам точно как да ви го кажа, но съм наистина отчаян от живота.Някой път ми се идва да се сомоубивам и т.н. Моя проблем е че изобщо нямам успех със момичетата,вече съм 15 годишен и досега несъм имал приятелка.Несъм красив и никой не иска да имат нещо общо с мене.Предпочитат да съм им само приятел или нещо подобно.Гледам моите приятели си имат гаджета, като излизаме вечерта сички по двойки само аз съм сам.
Ако имате някакво решение по този въпрос моля споделете го ще ми е от полза.

sasha_90
11-20-2007, 15:08
Не мисли за това!Гледай си живота и не му мисли,любовта сама ще дойде.

vladimir4o
11-20-2007, 15:08
Всеки може да бъде красив! Просто смени стила си, имам впредвид дрехи, прическа, начин на говорене, държание. Другото което е - изчисти жълтото от зъбите хахахахахах ::: ::: ::: :razz: :razz: :razz:

slun4ice_90
11-20-2007, 15:30
Всеки може да бъде красив! Просто смени стила си, имам впредвид дрехи, прическа, начин на говорене, държание. Другото което е - изчисти жълтото от зъбите хахахахахах ::: ::: ::: :razz: :razz: :razz:Така е малко яки дрешки,прическа и ще станеш пич :wink:

desi_bonbona
11-20-2007, 15:32
vse pak si samo na 15, ne e bolka za umirane. no ako iska6 priqtelka promeni ne6to v sebe si.

HePeAJIeH
11-20-2007, 15:34
Защо се отчайваш толкова много?Това че нямаш приятелка и никога не си имал не означава че си по-малко от приятелите ти и изобщо от другите хора! Относно външността ти-не е важна външната а вътрешната красота на един човек.За жалост малко хора осъзнават това...но не това е мисълта ми! Идеята ми е че трябва да вдигнеш глава и да не мислиш за това.Когато най-малко очакваш тогава ще те сполети любовта.За всеки принц си има принцеса.Лек ден! :wink:





ПП Единственото което трябва да направиш е да си повдигнеш самочувствието и малко да поразнообразиш стила си на обличане.Не се смущавай че не си "адския красавец" защото това само накърнява самочувствието ти. Успех!

moon_flower
11-20-2007, 15:40
Аз пък съм на мнение,че не е нужно да променяш нищо в себе си.В крайна сметка трябва да те харесат такъв,какъвто си,а не просто визията.Имаш достатъчно време.А и нали знаеш,любовта идва точно когато не я очакваш. :) :smt007

ivetoOo
11-20-2007, 16:13
абе к'во си се разтревожил за глупости тя любовта сама ще си дойде не се притеснявай.То не е задалжително да си първия красавец ако се държиш мило бъдеш забавен и тн сащо ще стане успех :-)

Момиченце
11-20-2007, 16:15
Не ти трябват гаджета.
Когато му дойде времето, всичко ще се нареди.
Горе главата. Недей да униваш.
С момичетата идват и душевните терзания, които повярвай ми, са много по-тежки от тези, които имаш в момента.
;-)

koalka
11-20-2007, 17:22
Ау...вече си на 15 и като нямаше гадже, си се отчаял от живота и искаш да се самоубиеш.Я, стига си говорил глупости.На 15 какво си видял от живота, че да си отчаян...

zdrasti000
11-20-2007, 19:46
Оу май год... Кво се здухваш бе братле, аз винаги съм себе си, за това нямам приятелка... Предпочитам да бъда себе си, а не няква преструвка, която се мени според компанийте... Сещаш ли се ?

tedinci_
11-20-2007, 19:53
Понякога е по добре да чакаш любовта сама да дойде при теб,не да я търсиш на сила(тва за промяната на стила е добра,но трудна за изпълнения задача) 8)

slun4evo
11-20-2007, 20:02
Аз имам решение:Спри да се държиш като бебе!!!Вече си голям, дръж се като такъв, не мрънкай колко е ужасен жиовата, и не се упреквай как изглеждаш и т.н. Просто се отпусни и си живей щастливо. Вместо да си повтаряш как ти иде да се самоубиеш заговори някое момиче.Не може винаги да печелиш.Бая път ще извървиш докато стигнеш щастието.Не се отказвай, а дерзай.Ние не можем да ти помогнем да си намериш гадже. Не си мисли, че само хубавците имат гаджета, напротив важен е характера, важна е същността. :)

n1ght_shadow
11-20-2007, 20:11
"на 15 съм и нямам приятелка..." я са гръмни е ко кат си на 15 и нямаш приятелка... и трагнал да ми са депресира... кат пораснеш достатачно и ти доиде акъла в главата ще са смеиш на сегашното ти състояние 8)

ражур
11-20-2007, 20:37
депресирай се!