PDA

View Full Version : Помощ...



sladkata_pisankaaa
11-20-2007, 15:07
Колкото и да е далече Коледа, моля ви за съвет какво да правя?... На Коледа ще ходим аз и семейството ми в друг град да празнуваме, и то при момчето, по което аз съм луда :-) . Там ще има още момчета, освен него, с някои от тях се познавам. Та въпроса ми е ако има и момичета(неговите френдки са много отворени, прекалено) и те ще му се натискат, а аз не знам дали да му се натискам, защото нашите са мноого добри приятели с техните(родители)... И някакси ще му е неудобно. Второ: аз НЕ МОГА да танцувам изобщо, а тия момичета със сигорност, 100% ще танцуват и той ще си помисли, че съм много задръстена. Моля ви, кажете ми какво да правя ако та има и други момичета, аз много го искам това момче... Офф, много съм объркана-плс. давайте съвети как да го впечатля и т.н. #-o

sasha_90
11-20-2007, 15:10
Бъди естествена.Той от своя страна ако е подходящ за теб сам ще те хареса. :)

vladimir4o
11-20-2007, 15:11
Те докато танцуват ти гледай да стойш по-близо до него и го заговаряй.. Ам.. Всеки може да танцува, просто се отпусни и остави тялото само ще си танцува. До коледа можеш да отидеш поне 20 пъти на дискотека и да се отпуснеш да танцуваш..Пробвай, работи. =D> =D> =D>

sladkata_pisankaaa
11-20-2007, 15:26
Те докато танцуват ти гледай да стойш по-близо до него и го заговаряй.. Ам.. Всеки може да танцува, просто се отпусни и остави тялото само ще си танцува. До коледа можеш да отидеш поне 20 пъти на дискотека и да се отпуснеш да танцуваш..Пробвай, работи. =D> =D> =D>
Благодаря за мненията, но владимирчо как да го заговоря, какво да му кажа-не знам... Плс. дай идейки...

HePeAJIeH
11-20-2007, 15:27
Не трябва да се правиш на такава каквато не си заради някое момче.Все пак това може да не му се понрави и да си изгради ново и може по-лошо впечатление за теб.Ако е достатъчно умен и ако те харесва може нещата да се получат повежду ви.Лек ден! :wink:

desi_bonbona
11-20-2007, 15:36
predi kupona si pogovorete, razpitai go malko i 6te razbere6 lubimite mu temi i interesi. kogato doide vreme za praznenstvoto ve4e 6te ima6 ideq za kakvo da si govorite. ;)

XeS-GirL
11-20-2007, 16:40
Нещо прекалено много се притесняваш от другите пикли... :razz: Я по-курназ!!! :smt003 Тъй де приятелките там, нарекох ги пикли понеже не обичам отворките и надуфките... Аз съм фенка на следната максима "Кажи ми какви са приятели ти, за да ти кажа ти какъв си." Та... нещо ми куца в тва момче, ако съдя по начина, по който си описала приятелите му... И все пак, ако си решила да дерзаеш, ПРОСТО БЪДИ СЕБЕ СИ!!! :wink: (май не съм първата, която ти го казва :-D ) Ти си момиче все пак, ние имаме усет към нещата... Ако той проявява интерес към теб, ще го забележиш... Уверявам те ;-) Успех ти желая! :)

tweeetyreni
11-20-2007, 16:58
Badi sebe si ne e zadyljitelno da mojesh da tancuvash ili da pravish drugo kakvoto i da bilo.

koalka
11-20-2007, 17:09
Не му се слагай и не му се натискай, не бъди като другите...няма смисъл.Той, ако те харесва ще ти покаже или поне да се надяваме, че ще стане така.Като не ти се танцува - няма да танцуваш.Той ще е в грешка, ако смята, че щом не можеш да танцуваш, това автоматично те прави задръстена.По-добре се отпусни и не се притеснявай толкова.