PDA

View Full Version : Безмислен живот...



GameMaster
11-20-2007, 17:47
Zdraveite!!!Mnogo se nadqvam nqkoi da razreshi problema ili pone da mi dade s1vet.Stava v1pros za ujasniq mi jivot i za tova kolko e bezsmislen.Vseki den hodq na uchilishte,pribiram se nauchavam si i posle sqdam pred kompa .........tova mi e obichainoto ejednevie.Nikoga jivota ne mi se usmihva :-k Na pochti 16 s1m i oshte ne s1m si imala priqtel.Ponqkoga mi teji osobeno tozi fakt i silno se natajavam.Omr1zna mi tazi samotta :( Zashto jivota e tolkova jestok???Nqmam si i priqteli.Horata vinagi se otnasqt mnogo jestoko s mene i kogato se nujdaqt ot pomosht az im pomagam,no pochti nikoga ne poluchavam nishto v zamqna :cry: Dneska za poreden p1t momicheto koeto smqtah za svoq priqtelka mi se izsmq v liceto kato q pomolih za pomosht :( Dneska za poreden p1t se ubedih che nqmam priqteli .....nqmam nishto obshto vzeto :cry: Nito kapchica radost v jivota si.Tolkova mnogo jertvi i promeni napravih za da imam pone 1 istinski priqtel no uvi.Molq vi daite mi savet kakvo da napravq???Kakvo da napravq za da stane po smislen jivota mi???Kak da se izkaram ot tazi depresiq koqto me e zavladqla???Molq vi pomognete mi :cry: Otchaqna s1m nikoi ne uspq da mi pomogne.Izvinqvam se mnogo za tazi d1lga tema. :-k

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

HePeAJIeH
11-20-2007, 17:53
Не трябва да се затваряш в себе си! Бъди общителна запознавай се с нови хора! Главата горе живота е пред теб!Не трябва да се самосъжеляваш!






ПП Видях че си от Шумен! Ако искаш пиши ми на ЛС да се запознаем и ако искаш да си пишем по скайп.С удоволствие бих ти помогнал ако мога.Лека вечер! :wink:

KoRn
11-20-2007, 17:55
Моя съвет: СТЕГНИ СЕ......МА!!! ;-)

SuNsEt
11-20-2007, 18:00
МОят живот е по4ти същият...с малката подробност,4еси имам гадже...НО не унивай!...Вси4ко ще си дойде на мястото...Просто си подбирай внимателно приятелите :) ...А за гаджето...Не е нужно да бързаш :)

roni.mk
11-20-2007, 18:07
emi moje da se zapi6e6 da trenira6 ne6to ili ne6to takova..xem 6te ima6 zanimanie/a ako si talnatliva dori i cel v jivota :) /, xem moje da zavurje6 novi proqtelstva..aide uspex i ne se ot4aivai..m/udr da si kaja az su6to nqmam istinski priqteli,no pone imam nqkakvi g/d i ne se 4uvstvam 4ak tolkova samotna,no g/d te razbiram..

vladimir4o
11-20-2007, 18:11
Zdraveite!!!Mnogo se nadqvam nqkoi da razreshi problema ili pone da mi dade s1vet.Stava v1pros za ujasniq mi jivot i za tova kolko e bezsmislen.Vseki den hodq na uchilishte,pribiram se nauchavam si i posle sqdam pred kompa .........tova mi e obichainoto ejednevie.Nikoga jivota ne mi se usmihva :-k Na pochti 16 s1m i oshte ne s1m si imala priqtel.Ponqkoga mi teji osobeno tozi fakt i silno se natajavam.Omr1zna mi tazi samotta :( Zashto jivota e tolkova jestok???Nqmam si i priqteli.Horata vinagi se otnasqt mnogo jestoko s mene i kogato se nujdaqt ot pomosht az im pomagam,no pochti nikoga ne poluchavam nishto v zamqna :cry: Dneska za poreden p1t momicheto koeto smqtah za svoq priqtelka mi se izsmq v liceto kato q pomolih za pomosht :( Dneska za poreden p1t se ubedih che nqmam priqteli .....nqmam nishto obshto vzeto :cry: Nito kapchica radost v jivota si.Tolkova mnogo jertvi i promeni napravih za da imam pone 1 istinski priqtel no uvi.Molq vi daite mi savet kakvo da napravq???Kakvo da napravq za da stane po smislen jivota mi???Kak da se izkaram ot tazi depresiq koqto me e zavladqla???Molq vi pomognete mi :cry: Otchaqna s1m nikoi ne uspq da mi pomogne.Izvinqvam se mnogo za tazi d1lga tema. :-k

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Много лошо..Но при много от хората става така в един период от живота им.. Какво да се прави..И аз немога да ти кажа какво трябва да направиш, може би да започнеш да излизаш повече..Не бъди толкова срамежлива, заговаряй хората :)

x-PeRiMenT
11-20-2007, 18:12
Аз казвам FUCK IT! Другите като не ги е грижа за теб, защо теб трябва да те е грижа на тях. Намери нещо, което ти доставя удоволствие и се занимавай с него. Все ще намериш някоя сродна душа рано или късно. Животът е пред теб.

Vladkoy
11-20-2007, 18:17
И какво правиш по този повод ?

GameMaster
11-20-2007, 18:17
Znam .....az vinagi se m1cha i si kazvam da ne mi puka za nikoi iza nishto no ......ne moga :-k Ne e tolkova lesno da go napravish ....

MiSs_DioR_CheRiE
11-20-2007, 18:24
Спокойно всичко ще си дойде на мястото :-) само не трябва да се предаваш ... престани да помагаш толкова мн на хората като знаеш че ше ти се изсмеят в лицето когато ти имаш нужда :!: и наистина се запиши или на спорт или на нещо друго ... аз ходя хем на спорт хем на рисуване и съм си завързала мн приятелства от там ... айде успехчета мила :-)

123456
11-20-2007, 18:29
Нямаш приятели защото си правиш ежедневието едноонбразно. Когато ти предложат нещо - приемай, например като те питат дали ти се ходи на кафе задължително взимай офертата не зависимо дали е от приятелки или не. Идеята е да не те смятат за сдухана, за каквато впрочем мисля, че те смятат с оглед на това, че не излизаш никъде и седиш само на компютъра.
Може би си в прекалено малък град, но съм сигурен, че където и да си винаги ще намериш поне няколко готини хорица. Работата е там да знаеш, че не винаги помага да си перфекционист. Предполагам, че си таква сред връсниците си и винаги си се стремяла да бъдеш хем полезна, хем примерна, абе отличничка си май. Идеята е че това не се харесва на хората около теб защото почват да те смятат за сдухан човек. Особено когато факта, че не ходиш никъде е налице. Нищо не оправдава дълбоката кома и застой, в която е личния ти живот.

В случай, че не до тук си изчела през ред ще съкратя съвета си.

Та... Излизай колкото по-често можеш не зависимо от офертата, бъди самокритична и влагай чувство за самоирония, когато се опитат да те мачкат. Те го правят просто защото те мислят за сдухана. Това е универсално, колкото по-чувстивтелен е човек, толкова повече обществото го отписва.

laf4eto91
11-20-2007, 18:31
Znam .....az vinagi se m1cha i si kazvam da ne mi puka za nikoi iza nishto no ......ne moga :-k Ne e tolkova lesno da go napravish ....

Trqbva da ima6 pove4e kuraj v sebe si :) i nai vajnoto (pone koeto az mislq) da vqrva6 v sebe si i v sposobnostite si :) da gi "razbie6" vsi4ki i da pokaje6 4e ti moje6 :) 4e ti si silna :) i sled tova istinskite priqteli sami 6te doidat pri teb :) nadqvam se 4e pone malko sam ti pomognala :)

GameMaster
11-20-2007, 18:32
Ami ....az ucha v uchilishte po izkustvata i s1m v paraleka s izobrazitelno izkustvo \:D/ No soven polovinata klas da me gleda na kr1v sled kato zav1rshq nqkoiq risunka drugo ne mogat da pravqt.....P1k s1m se zanimavala s1s sport ama .........priqtelstva ot tam nqmam :-k

GD
11-20-2007, 18:34
Н е се отчайвай живота е пред теб :wink:

123456
11-20-2007, 18:39
Ami ....az ucha v uchilishte po izkustvata i s1m v paraleka s izobrazitelno izkustvo \:D/ No soven polovinata klas da me gleda na kr1v sled kato zav1rshq nqkoiq risunka drugo ne mogat da pravqt.....P1k s1m se zanimavala s1s sport ama .........priqtelstva ot tam nqmam :-k

Кажи ми какво ти липсва, за да завържеш 1-2 приятелства? Самочувствие, комплекси от външност? Нямаш причина да нямаш приятели освен ако не си кофти човек. Тогава не търси причина в другите, а в себе си.

GameMaster
11-20-2007, 18:46
Vpochem iskam da kaja che ne sam nqkakva suharka :D Izlizam na kafence tova onova no horata skoito go pravq ne sa mi nishto poveche ot poznati i s1uchenici.Priqteli e prekaleno silna duma ....No vse pak ....nqmam priqteli :(

NightSky
11-20-2007, 18:47
Не се отчайвай. Ще се намери човек, който да види в теб това, което търси ;)

123456
11-20-2007, 18:52
Vpochem iskam da kaja che ne sam nqkakva suharka :D Izlizam na kafence tova onova no horata skoito go pravq ne sa mi nishto poveche ot poznati i s1uchenici.Priqteli e prekaleno silna duma ....No vse pak ....nqmam priqteli :(
Дай ми твоето определение за приятели? Какви смяташ, че трбява да бъдат? Аз под приятели разбирам точно това, да излизаме чат-пат, да си кажем по някоя приказка, да се забавляваме и т.н. Под приятели не трябва да разбираш единствено хора, с които си силно емоционално обвързан. Приятелите са всички, с които ти е приятно да излизаш и забавляваш, без значение дали сте близки или не. Ти имаш прекалено екстремно виждане за прииятелството, а в търсейки на перфектните приятели ще загубиш истинските по пътя? Разбра ли какво точно искам да ти кажа, тук в предпоследното изречение?

GameMaster
11-20-2007, 19:00
Za mene priqtel e chovek na koito moga da razchitam!!!A dneska si misleh che moga da razchitam na v1prosnata lichnost za koqto pisah no ....uvi pak mi se izsmqha v liceto!!!AZ ne t1rsq perfektnite priteli....iskam hora koito da sa do mene i da me razbirat nishto poveche :cry: No do sega ne se poqvi nito 1 chovek koito da pojelae da me opoznae istinski !!!

123456
11-20-2007, 19:13
Za mene priqtel e chovek na koito moga da razchitam!!!A dneska si misleh che moga da razchitam na v1prosnata lichnost za koqto pisah no ....uvi pak mi se izsmqha v liceto!!!AZ ne t1rsq perfektnite priteli....iskam hora koito da sa do mene i da me razbirat nishto poveche :cry: No do sega ne se poqvi nito 1 chovek koito da pojelae da me opoznae istinski !!!

А каква е била ситуацията, може би очакванията са ти прекалено егоистични? Това, че ти помагаш на някой не го прави автоматично задължен към теб.

Понякога хората изминават достат дългъг път преди да разберат, че са истинки приятели. Ще мине време и ти ще си намериш приятелки и приятели, с които най-малко очакваш, че ще си станеш близка точно в момента.

А примерно днес какво направи в своя полза. Важно е да поддържаш някакъв имидж, връсниците ти обръщат особено внимание на това колко готин човек си, малко или много всеки търси начин да е готин, за да се хареса на останалите. Ти правиш ли нещо за себе си, за да станеш "по-готина". Наистина не очаквай, че хората около теб трябва да се променят, за да те опознаят. Разбери, че ти трябва да се промениш, за да опознаеш останалите. Някъде правиш впечатление, поне с нещо, което е в твой плюс. Развивай качеството, си което най се харесва на хората, с които общуваш. Чувстовото за хумор например. Опитвай се да разсмиваш хората, с които си. Дръж се възможно по-печено... Запознай се с други хора от випуска ти освен тези от класа ти и т.н... Абе почни да разнообразяваш ежедневието си, това е най-главното.

А имаш ли някакви комплекси, каквито и да са. Кажи, може би проблема е в тях. Сподели дали те тормози нещо, може пък и да помогнем...

eclipseee
11-20-2007, 19:15
Толкова ли са зли в Шумен :( Не се отчаивай :smt056 Дай скайп на лично, ако искаш да си поговорим.

GameMaster
11-20-2007, 19:23
Ne,ne i ne ........az ne s1m nqkakva perfekcionistka i egoistka.Chuvstvoto za humor si go imam.Bazicite gi puskam ....izlizam s1s s1uchenici na kefe ....idr takiva neshta,no zashto kogato se sblija s1s nqkoi toi posle se otnasq losho s mene???Pri polojenie che nishto ne s1m mu kazala ...........kakto ida e ....dosta vi zatormozih s tozi glupav na prqv pogled problem sorry

123456
11-20-2007, 19:33
Ne,ne i ne ........az ne s1m nqkakva perfekcionistka i egoistka.Chuvstvoto za humor si go imam.Bazicite gi puskam ....izlizam s1s s1uchenici na kefe ....idr takiva neshta,no zashto kogato se sblija s1s nqkoi toi posle se otnasq losho s mene???Pri polojenie che nishto ne s1m mu kazala ...........kakto ida e ....dosta vi zatormozih s tozi glupav na prqv pogled problem sorry


Нещата се обръщат тогава, когато очакваш от някого прекалено много. Някога имала ли си приятели, с които да си във взаимоотношения по-дълги от няколко дни? Хората не могат да си станат близки за 1 ден, нужни са дори повече от няколко години преди да почувстваш дадени хора до теб близки.

Всъщност сподели определена ситуация, в която да си се почувствала унижена или предадена... Може пък да е от полза...

До тук нищо конкретно не казваш, така че ни у теб може да намерим причина, нито у хората около теб...

eclipseee
11-20-2007, 19:35
Ne,ne i ne ........az ne s1m nqkakva perfekcionistka i egoistka.Chuvstvoto za humor si go imam.Bazicite gi puskam ....izlizam s1s s1uchenici na kefe ....idr takiva neshta,no zashto kogato se sblija s1s nqkoi toi posle se otnasq losho s mene???Pri polojenie che nishto ne s1m mu kazala ...........kakto ida e ....dosta vi zatormozih s tozi glupav na prqv pogled problem sorry
Да не им се мазниш прекалено много? Щото имам такава фр само се мазни и се омилква и сички ги дразни с тфа поведение нищо, че е добра.

Jus7m3
11-20-2007, 20:49
Ami ....az ucha v uchilishte po izkustvata i s1m v paraleka s izobrazitelno izkustvo \:D/ No soven polovinata klas da me gleda na kr1v sled kato zav1rshq nqkoiq risunka drugo ne mogat da pravqt.....P1k s1m se zanimavala s1s sport ama .........priqtelstva ot tam nqmam :-k

Кажи ми какво ти липсва, за да завържеш 1-2 приятелства? Самочувствие, комплекси от външност? Нямаш причина да нямаш приятели освен ако не си кофти човек. Тогава не търси причина в другите, а в себе си.

тя си знае,че причината е в нея... Просто излизай,отпускай се... прави всичко спонтанно и не се ограничавай. Пробвай с малко алкохол :) той те отпуска и маха срамежливостта,но не се напивай кат..... :Д Като забелязваш,че нямаш приятели.. излизай с познатите си чрез тях направи нови запознанства и ги зарежи и не се затваряй толкова в себе си :)

LoveHim
11-20-2007, 20:56
Znam .....az vinagi se m1cha i si kazvam da ne mi puka za nikoi iza nishto no ......ne moga :-k Ne e tolkova lesno da go napravish ....
Mila lesno e povqrvai mi mnogo lesno samo ako go iskash naistina. Az imam priqteli naistina, no do sega samo edin pyt sym imala istinski fr i toi me zaeba po vyzmojno nai gadniq nachin i beshe lesno veche ne mi puka i tva e ... Taka che nedei da se otchaivash poiskai go i shte uspeesh da ne obryshtash vnimanie na vsichko

CrazyWitch
11-21-2007, 07:17
Еми много си отчаяна, а нали знаеш, че това е най-лошия враг на човека... Повечето неща колкото и да не ни се вярва си зависят от нас... Мен пък снощи сестра ми ми каза "Като си толкова злобна към хората, ще ревеш!" Замисляла съм се дали аз наистина съм толкова проблемна личност и след тия мисли падам духом. Недей си го прави и ти така. Кажи си "Аз мога" и след това реши какво можеш ;) ...

П.С> Не съм лош човек, но ще кажеш хората ме мислят за такава, а .. щом те си го мислят значи само лошо са видели от мен, а аз не мисля така. Следователно - Те грешат, а аз не :grin: !
Всички сме виновни, но няма никой виновен!!!

koalka
11-21-2007, 07:28
Достигам до извода, че като си на 16 и си нямаш гадже/приятел и вече живота е свършил, най-отчаяния човек на света си и т.н....глупости.
Само да се оплакваш - не става така.Разбирам, че ти е трудно, но се опитай да направиш нещо по въпроса, щом не ти харесва така на теб да си помогнеш.Излизай с хора на твоята възраст - със съучениците ти, хора от квартала ти, не може да няма нито един, с който би могла да излезеш.

ziky
11-21-2007, 16:58
От както съм с приятелката си моя живот е същия...ежедневието ми е едно и също....най добрия ми приятел...11 години .... предаде ме....тя ми изневери с него 2 пъти....какво ли не се лсучваше зад гърба ми...поравил ми го е и друг път....приятели.....мноооого относително казано.....да не смееш да кажеш нищо на никой братче...недей да се затваряш в себе си или пък може би си поплачи...понякога помага...а за приятеля...не се тревожи рано или късно всичко ще се нареди...и ти ще имаш приятел който ще те обича и ще бъдаш щастлива с него...до една степен е малко добре че не си имала приятел....имам познати които са на по 16-17-18 години не са имали приятелка...живота си живеят не им дреме щото секи знае че има момнет в който искаш да бъдеш обичан а като стане се почват проблемите и искаш да останеш сам в един момент...бъди себе си....не се променяй и не бъди това което са останалите..вярвам че си различна сама по себе си и пазиш това което другите го нямат...както ти казах и моето ежедневие е същото...даскало после в нас...от скайпа 150 абоната имам 10 защото нищо друго освен тя не ме интересува...когато я няма просто за мен няма цел няма стимул да правя каквото и да е... гадно е .. после пия наливам се лягам си по нощите...на другия ден съм като труп и всичко се повтаря всеки ден....правиш грешка..въпрос на време е да я осъзнаеш.....само не се променяй заради нечии личен интерес....успехи!! :)

ziky
11-21-2007, 17:00
Достигам до извода, че като си на 16 и си нямаш гадже/приятел и вече живота е свършил, най-отчаяния човек на света си и т.н....глупости.
Само да се оплакваш - не става така.Разбирам, че ти е трудно, но се опитай да направиш нещо по въпроса, щом не ти харесва така на теб да си помогнеш.Излизай с хора на твоята възраст - със съучениците ти, хора от квартала ти, не може да няма нито един, с който би могла да излезеш.


И това е варянт...послушай я....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-21-2007, 22:19
Gore glavata!! :) Zaregi izpolzvachite, pomisli za sebe si, togava nqma da imash nugda koito i da e da te razbira, zashtoto TI shte se chuvstvash dobre i nqma da imash nugda ot nikogo, a takiva kato tezi gi ostavi zad gurba si, zapochni nov givot, napravi neshto, koeto otdavna iskash ili neshto, koeto bi ti haresalo :) Naprimer nqkakvi kursove, tanci ili kakvoto ti doide na uma :) Tam shte imash vuzmognostta da se zapoznaesh s mn hora, koi znae, moge puk da se okagat po-svestni ot tezi, s koito si sega :) Napravi neshto divo.. boqdisai si kosata v nqkuv shantav cvqt, kupi si neshto novo, koeto shte te zaradva (nezavisimo kakvo). I se radvai na segashniat si givot, ne e chak tolkova losh, samo pogledni s dr ochi :):)

salama
11-22-2007, 05:33
Gore glavata e momiche vsi4ko se opravq az do minalata godina bqh taka ot daskalo v kashi taka neychih mislih kak da sedna na kompa da igraq nqkoq tapa igra hxah ](*,) tr da si poobshitelna kakto kazaha po gore.Spored mene si nameri priqteli s koito mojesh da izlizash na kafe i t.n.Da se zabavlqvash.Spox ti kat se otpysnesh pred tqh she se 4yvstvash normalno i she zabravish che nqmash priqtel...ko kat imash priqtel mn vajno..izlizai s priqtelki zabavlqvaite se apak priqtelq she doide ot samosebe si :razz: :smt001

GameMaster
11-22-2007, 06:55
Misi na vsichki koito mi pomognaha ;-)

mickelangelo
11-22-2007, 13:00
аз бях в ... горе долу същото състояние ... намерих си нещо интересно с което да се занимавам .. ( в случая Айкидо ) и там завързах .. много нови приятелства ... пробвай не губиш нищо ...


ПС : К0гато спреш да търсиш ще се намери някои който да дойде при теб 8)

ражур
11-22-2007, 13:58
режи си вените или ръката :-o

slun4ice_90
11-22-2007, 13:59
Знаеш ли, че и аз бях същата.Не мога да повярвам,много приличаш на мен!Но си казах, че трябва да се променя и ти го направи.Не се предавай,това не е края на света.А това,че нямаш гадже не е за умирачка.Ти си само на 16,живота тепърва ще ти поднася изненади,добри и лоши,но трябва да се справиш.Не е решение да започнеш да плачеш,приемай трудностите,те са част от живота.А за приятелите ще кажа,че и мен така ме използваха,непрекъснато,но вече няма да им позволя.Научи се да различаваш приятеля от човека,който само има изгода от теб :!:

sentient_
11-22-2007, 14:12
Поредната тинейджарска депресия... Това е преходно всеки се е чувствал така на тия години. А как да ти е по леко?.. Може би не се мисли за жертва , не мисли че си изоставена че няма по зле от теб. Бъди оптимист. Днес нямаш приятелки нямаш гадже, ами направи така утре да имаш!. Намери хубавите си качества, показвай ги, общувай повече, не бъди затворена. Отвори си очите и си кажи абе мамка му има за кво да живея, да не съм по тъпа че да си стоя в къщи?
Айде стягайй се!!!! =D>

BuBi008
11-23-2007, 02:32
Spored men ti si vinovna zashtoto davash prekaleno mnogo za tezi hora. Gotova si da pomognesh vinagi i se razdavash a ne biva taka . Te vijdat che si slaba uiazvima i naivna i za tova te izpolzvat. Ne kazvam che da pomaga chovek e losho naprotiv strahotno e i e veche vse po rqdko sreshtano no se razdavai na istinskite si priqteli a ne se opitvai da si namerish priqteli kato veche im dadesh vsichko pomosht savet ili kakvoto i da bilo. I zashto mislish che kato imash priqteli te shte ti napravqt jivota po-smislen?! Gluposti priqtelstvoto e edna chast ot jivota na edin chovek ima mnogo drugi neshta koito sa po vajni ...... tova che uchish i che se interesuvash za budeshteto ti a ne hodish po kafetata da pushish i da se fruckash samo ti pravi jivota mnogo po smislen ......Stqgai se i izobshto nqma kakvo da se pritesnqvash edin den shte se nameri nqkoi koito shte te oceni i togava shte razberesh che zaslujavash mnogo poveche ot tova da iskash da budesh priqtelka s takiva hora...... :smt059

viki_nt
11-24-2007, 07:59
NE SI MISLI 4E KOGATO OGAZDA6 NA NQKOI 6TE GO NAPRAVI6 TVOI PRIQTEL, ZA6TOTO V POVE4ETO SLU4AI TE ZLOUPOTREBQVAT S POMO6TA TI...A DOKOLKOTO TOVA 4E NQMA6 GAJE ...PRI MEN E SU6TOTO.NA 16 I SUM SI NAMALA PRIQTEL ,NO NE SE OT4AIVAM.SE NQKOGA I TOVA 6E STANE :)

Harum_Scarum
11-24-2007, 08:03
Започни да спортуваш аз така се запознах с доста нови хора :-)

Vampirella
11-24-2007, 09:27
Имаше един период, когато и аз бях в подобна ситуация... Но спокойно - постепенно всичко ще си дойде на мястото. Само имай търпение - и подходящото момче ще срещнеш, и истинска приятелка. Всичко е въпрос на време. Ама в никакъв случай не се затваряй в себе си. Това, че някой "приятел" те е прецакал или ти се е присмял не означава, че всички, които срещаш ще го правят. Преди време и аз се оказах без приятели, но това само ми доказа, че мога да се справям и сама с нещата. А и на любовта ще й дойде времето (Аз се запознах с първият ми приятел няколко дни преди да навърша 16). И все пак не се отказвай от търсенето! Успех! :)

mimi_cunka
11-24-2007, 09:39
:( Emi mila 4esno da ti kaja i az sam izpadala v takiva depresii,no spored men i vajno da si silna i da uspqva6 da izleze6 ot tqh!Samo edin suvet moga da ti dam i se nadqvam da ti pomogne...usmihvai se na jivota :D ,za6toto toi ,kato ogledalo i rano ili kusno 6te ti otvurne!Az ti pojelavam mnogo novi zapoznanstva i isatinski priqtelsta!a za mom4etata te s vremeto si idvat :twisted: az poprincip si jiveq v sofeto,ama ako iskash moje da se vidim nqkoi pat v shumen.moga da te zapoznaq s moite frendki :-D te sa su6tite veselqgi,kato men! =D>

LitTlE_BeBsIiI
11-24-2007, 15:03
Амиии безмислен живот няма.Пък и ти си на 16,не на 56 и да кажеш...никога не съм имала приятел...край! :) Спокойно де мила!Живота,момчетата и забавленията са пред теб!Гледай напред и всичко ще е наред!Цунки

hiro
11-27-2007, 10:00
Не трябва да се затваряш в себе си!

GameMaster
11-30-2007, 17:46
Misi na vsichki .....mnogo mnogo mi pomognahte ;) ;-)