PDA

View Full Version : За така наречените "приятели"



BioX
11-20-2007, 18:28
prosto iskam da spodelq moje i bes komentari po temata mi.
mnogo me izdrazni dnes kogato edin moi "priqtel" se ka4i v avtobysa i me podmina kato paten znak bez da kaje dori i zdrasti.(da ne be6e me vidql razbiram ama.....)sled koeto sedna na edna sedlka.na drygata spirka se ka4i edna ve4e istinska moq priqtleka koqto e mnogo hybava i doide do men i zapo4nahme da si govorim.(mom4eto koeto ne me pozdrvai znam 4e q haresva6e mnogo predi no ne q poznava6e)sled koeto vaprosnoto mom4e koeto my se svide6e zdrastito se domakna za sekyndi do men i mi pro6epna "nqma li da me zapoznae6 s neq" sled koeto mnogo se izdraznih. ydarih go edin pat hvanah priqtelkata mi za raka i slazohme ot avtobysa.
mnogo me draznqt takiva ispolzva4i!!!
imate li nqkvi podobni sly4ki? ako iskate gi pi6ete tyk.


Редактирано от-ЦвЕтИт0-Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :)

Anf3tamin4o
11-20-2007, 18:34
Постъпил си правилно.

kPuCkA
11-20-2007, 18:35
Това да не става в любимата ми 14-ка :D
А по темата...не случайно човек сам подбира приятелите си,за разлика от роднините,такива случики не са ми се случвали само защото приятелите ми са истински приятели...може да се броят на пръсти,но знам че няма да постъпят така...та това е смешно даже....! :neutral:

BioX
11-20-2007, 18:39
Това да не става в любимата ми 14-ка :D
А по темата...не случайно човек сам подбира приятелите си,за разлика от роднините,такива случики не са ми се случвали само защото приятелите ми са истински приятели...може да се броят на пръсти,но знам че няма да постъпят така...та това е смешно даже....! :neutral:
nem stana v 31 :)

NightSky
11-20-2007, 19:12
Не се занимавай изобщо с тоя! :x
По темата: Нямам такива случки, защото приятелите ми са малко, но истински.

russianmafiaboss
11-20-2007, 19:24
нямам такива случай но тоз нещастник е мн зле

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
11-20-2007, 19:29
Oo, da i na men mi se sluchi neshto takova suvsem skoro.. No ne e za 1vi put, taka che ne se uchudvam.. Edno momiche, s koeto ug se vodehme "priatelki", ne se bqhme vigdali ot nqkolko meseca, moge bi.. I s cqlata si naglost taq (shte se vuzdurga ot komentar) zapochna da mi pishe v skype i da me obigda bez prichina, lelelel strashno mn se izdraznih, shot ne struva nishto, samo edna licemerka, izpolzvachka i nagajdachka.. Kakato i da e.. skoro vuznamerqvam da q blockna, samo predi tova da q postavq , tam, kudeto i e mqstoto! :evil:

gree_girl
11-20-2007, 19:51
4ovek ili ima 1 istinski priqtel ili nqma nikakvi dr samo se pi6at na takiva a 4estno kazano mom4etata sa po-dobre priqteli ot momi4etata 6toto momi4etata zavijdat za tva 4e.....po 1 ot pol i tva e :-o

sLadkaTa_LoRi
11-20-2007, 19:53
Не знам дали моята история е по темата, но както и да е ...

.... Миналото лято се запознах с едно момче, казва се Боби. Още щом се замознахме си го много харесах и започнахме да излизаме. :smt007 Един ден го запознах с най-добрата ми приятелка Ели. Все още не и бях казала,че си го харесвам, защото преди две седмици бях скъсала с брат й и ми бeшe неловко. :-& Eдин ден се разбрахме да излезем заедно с Боби, но се обадих и на Ели. ](*,) Само че закъснях и кoгато отидох те вече бяха там и си говореха. На другия ден помолих Ели да излезем, но тя каза, че е заето ... Боби също беше зает! :?: След това Ели дойде при мeн и беше много щастлива. Каза ми, че снощи е била с Боби и че вече ходят! ](*,) :-# Бях съсипана, но нищо не и казах. От тогава спрях да излизам с тях. След една седмица Ели ме попита защо и се сърдя, но не можах да не и кажа. Казах й че съм влюбена в Боби от доста време, но това не може да продължава така :smt007 . А тя ме погледна, усмихна се и каза: "Дам права си, не може да продължава така, свършено е с нашето приятелство!" :!: След една седмица разбрах, че вече не са гаджета, но от тогава не видях нито "най-добрата ми приятелка", нито момчето, което обичаХ ..... [/i]

sLadkaTa_LoRi
11-20-2007, 19:53
Не знам дали моята история е по темата, но както и да е ...

.... Миналото лято се запознах с едно момче, казва се Боби. Още щом се замознахме си го много харесах и започнахме да излизаме. :smt007 Един ден го запознах с най-добрата ми приятелка Ели. Все още не и бях казала,че си го харесвам, защото преди две седмици бях скъсала с брат й и ми бeшe неловко. :-& Eдин ден се разбрахме да излезем заедно с Боби, но се обадих и на Ели. ](*,) Само че закъснях и кoгато отидох те вече бяха там и си говореха. На другия ден помолих Ели да излезем, но тя каза, че е заето ... Боби също беше зает! :?: След това Ели дойде при мeн и беше много щастлива. Каза ми, че снощи е била с Боби и че вече ходят! ](*,) :-# Бях съсипана, но нищо не и казах. От тогава спрях да излизам с тях. След една седмица Ели ме попита защо и се сърдя, но не можах да не и кажа. Казах й че съм влюбена в Боби от доста време, но това не може да продължава така :smt007 . А тя ме погледна, усмихна се и каза: "Дам права си, не може да продължава така, свършено е с нашето приятелство!" :!: След една седмица разбрах, че вече не са гаджета, но от тогава не видях нито "най-добрата ми приятелка", нито момчето, което обичаХ .....

sLadkaTa_LoRi
11-20-2007, 19:57
И SORRY че съм я пуснала два пъти :wink:

_-VeNoM-_
11-20-2007, 20:32
nqmal s1m tak1v slu4ei , no nai dobriq mi priqtel mi d`rji smetka za tova koeto pravq i se opitva dame nakara da s1jalqvam a spored men tova koeto go pravi 4ovek go pravi izcqlo za sebesi i .Napravix si tatto i toi se opita dame nakara da s1jalqvam . Po nqkoi p1t me nari4a glupak ili tixo tapak ili edin p1t me nare4e az kato ti kazvam 4e si tapak mi povqrvai tova mn me zabolq za6oto tova e nai dobriq mi priqtel :(
AKO IZKAITE OTGOVORETE PROSTO SI PODELQM

slun4evo
11-21-2007, 08:07
Ооо и аз съм богата на такива случки.Остави ги тия използвачи, не заслужават даже да се впрегнеш.Винаги ги е имало и ще ги има.Нормално е да те е яд, но бражо постъпила си правилно.Покажи им на всички, че не ти пука за такива хора. 8)

tani4ka_6661989
11-21-2007, 10:54
ami imala sam mnogo podobni slu4ki. kak da ti kaja - na dne6no vreme mnogo hora sa prosto dobri poznati, no ne i priqteli. i az imam mnogo "priqteli" koito me obi4at samo, kogato im trqbva ne6to. samo kogato ima6 nujda ot pomo6t, 6te razbere6 koi sa ti priqteli. az imam edna - edinstvena priqtelka, na koqto bih poverila i jivota si savsem spokoino. a ot ostanalite... mi se :-&

tItEufFf
11-21-2007, 12:19
Не ми се е случвало такова нещо...Истинските ми приятели никога не биха направили такова нещо. По принцип като видя някой познат, съученик или просто приятел винаги му/и се усмихвам...на мен ми отвръщат със същото...

sasha_90
11-21-2007, 14:20
Правилно си постъпил с твоя "приятел".
И на мен ми се е случвало да ме използват.Една "приятелка" ме използваше толкова подло,че...В крайна сметка приключих отношенията си с нея.Сега съм по-добре отколкото да знам,че само си играе с мен и не ме уважава.

_-VeNoM-_
11-23-2007, 13:37
nqma nev1zmojni ne6ta ot xora o4akvai si4ko spored men kolko i dane moje6 dago prieme6 :) Az na tozi 4ovek koito govorq ako imam problem s1m mu kazvam pomagal mi e i az na nego ama sega sqka6 nemu puka v1zxlalqva edni tam i tolkoz samo toi drugite da se e... v g...

alehole
11-23-2007, 14:33
prosto iskam da spodelq moje i bes komentari po temata mi.
mnogo me izdrazni dnes kogato edin moi "priqtel" se ka4i v avtobysa i me podmina kato paten znak bez da kaje dori i zdrasti.(da ne be6e me vidql razbiram ama.....)sled koeto sedna na edna sedlka.na drygata spirka se ka4i edna ve4e istinska moq priqtleka koqto e mnogo hybava i doide do men i zapo4nahme da si govorim.(mom4eto koeto ne me pozdrvai znam 4e q haresva6e mnogo predi no ne q poznava6e)sled koeto vaprosnoto mom4e koeto my se svide6e zdrastito se domakna za sekyndi do men i mi pro6epna "nqma li da me zapoznae6 s neq" sled koeto mnogo se izdraznih. ydarih go edin pat hvanah priqtelkata mi za raka i slazohme ot avtobysa.
mnogo me draznqt takiva ispolzva4i!!!
imate li nqkvi podobni sly4ki? ako iskate gi pi6ete tyk.


Редактирано от-ЦвЕтИт0-Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :)

mm nz kakva istoriq da ti razkaja ama samo da znae6 4e si postupil pravilno mani go toq neprokopsanik i ne mu govori pove4e ne se zanimavai s nego #-o

HePeAJIeH
11-23-2007, 15:05
Явно този твой "приятел" те използва само за да му помогнеш да тръгна с тази твоя приятелка.Не се занимавай с него! То е ясно щом не те е поздравил а после щом е видял мадамата как изведнъж си е спомнил за тебе.Сигурен съм че повече няма да го потърсиш.Лека вечер! :wink:

LaDy_DaQnA
11-24-2007, 16:52
4ovek ili ima 1 istinski priqtel ili nqma nikakvi dr samo se pi6at na takiva a 4estno kazano mom4etata sa po-dobre priqteli ot momi4etata 6toto momi4etata zavijdat za tva 4e.....po 1 ot pol i tva e :-o


+1 napylno sym syglasna aa podbni slu4ki sym imala nepomnq to4no s kogo se slu4i ama 1 ot ''priqtelkite'' mi si haresa 1 moi fr deto mnogo se imame i izvedyj stana mnogo ob6titelna tfa onova i iska6e da gi zapoznaq i na men vindaga mi se izqsni si4ko i napravih taka: poneje znaeh 4e mom4eto vednaga 6 q rqsne ii 6 q naprai na ni6to gi zapoznah i se polu4i to4no po zamisyla ...... :P

mnou_lud_igra4
11-24-2007, 20:45
Малко ми е странно понеже на тази тема пиша само момичета, ама нищо се пак и аз ше си кажа да ми мирне душицата. :D По повот историйката с тия ваши така наречани "приятели", първото което ми идва на ум е, че те са меко казано тъпи, незнам дали са се сетили, че ако те не се приятели с теб няма начин да си фанат някоя твоя приятелка. Аз лично ако исках да си фана някоя приятелка на моя съученичка, ще бъде frend първо с нея за да ме похвали колко съм готин и така ще е доста по лесно. Но както вече казах тоя пич е бил доста зле, същност може би не е трябвало да се стига до шамари и по весело щеше да бъде ако го беше ебавал или се изгаврите с него. Дори да звучи малко гадно според мене щеше да е по-весело. :D

И само да ви помоля да пишете на Български, за съжаление не съм криптолог за да разчитам йероглифи. :D[/quote]

MaRiNkA_16
11-25-2007, 13:10
4ovek ili ima 1 istinski priqtel ili nqma nikakvi dr samo se pi6at na takiva a 4estno kazano mom4etata sa po-dobre priqteli ot momi4etata 6toto momi4etata zavijdat za tva 4e.....po 1 ot pol i tva e :-o
+1

elity
11-26-2007, 19:37
prosto iskam da spodelq moje i bes komentari po temata mi.
mnogo me izdrazni dnes kogato edin moi "priqtel" se ka4i v avtobysa i me podmina kato paten znak bez da kaje dori i zdrasti.(da ne be6e me vidql razbiram ama.....)sled koeto sedna na edna sedlka.na drygata spirka se ka4i edna ve4e istinska moq priqtleka koqto e mnogo hybava i doide do men i zapo4nahme da si govorim.(mom4eto koeto ne me pozdrvai znam 4e q haresva6e mnogo predi no ne q poznava6e)sled koeto vaprosnoto mom4e koeto my se svide6e zdrastito se domakna za sekyndi do men i mi pro6epna "nqma li da me zapoznae6 s neq" sled koeto mnogo se izdraznih. ydarih go edin pat hvanah priqtelkata mi za raka i slazohme ot avtobysa.
mnogo me draznqt takiva ispolzva4i!!!
imate li nqkvi podobni sly4ki? ako iskate gi pi6ete tyk.


Редактирано от-ЦвЕтИт0-Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :)

o marine na men 6to ne si mi kazal?100% sam sigorna 4e tova go e napravil jivko.taka li e?sq tyk nqma da se yvli4am kato se vidim 6i mi obqsni6 podrobno!

emviii
11-27-2007, 08:12
Това да не става в любимата ми 14-ка :D
А по темата...не случайно човек сам подбира приятелите си,за разлика от роднините,такива случики не са ми се случвали само защото приятелите ми са истински приятели...може да се броят на пръсти,но знам че няма да постъпят така...та това е смешно даже....! :neutral:
nem stana v 31 :)

Тццтцтц в 31 викаш :D
:arrow: по темата тоя е пълен кретен заеби го... не ти е ваобще приятел аз такива ги подминавам се едно не се познаваме [-(

natq
11-28-2007, 07:23
Slu4valo mi se e.Edna moq ''priqtelka'' me zavede da me zapoznae s edno mom4e .az mnogo si padnah po nego i toi pomene. na drugiq den toi doide i mi predloji.moqta''priqtelka'' vidq i mnogo se qdosa.zapo4na da go svalq pred o4ite mi i az ne izdarjah i i se razvikah.tq mi kaza 4e sam bila prekaleno grozna za da izlizam s nego.tq go nakara da skasa s men no toi i kaza da se mahne i pove4e ne q vidqh.

die_die_my_darling_
11-28-2007, 15:28
има ги и такива индивиди
трябва да си знаеш кой си заслужава
и кой не....боклуци всякакви :D
на мен също ми се е случвало такова нещо:
Лятото се запознах с 1 момиче и то се държеше супер мило с мен
ама някак си странно.Все ходеше да ме снима,когато си мислеше че не я гледам, а накрая и когато я виждах.После разбрах,че ходила да се хвали че ме познава,че сме били супер приятелки.Както и да е.Почнах да страня от нея.И после разбрах,че от както съм се отдръпнала от нея,тя говори глупости за мен.
Беше не приятелка,а просто позната,но факта,че се опитваше чрез мен да се добере до разни момчета,които са ми МНОГО добри приятели(което се оказа крайнта й цел)ми показа какъв боклук е :D