PDA

View Full Version : много спешно,как да въстановя изтрита програма



monityY
11-21-2007, 07:01
леле без да искам си изтрих програмата за звука май,аз даже незнаех че е за звука на пц-то и от ремове програмс триех наред всичко което незнаех кфо е... изтрих я и сега... няям звук на пц-то,кфо да праа? :cry: :cry:

`Death`Whore``
11-21-2007, 07:04
Детенце любаво, такова нещо там няма. А оттам се деинсталират, не се трият.

monityY
11-21-2007, 07:08
много ти е забавно нали.. тогава ми обясни уважаема госпожичке как да си върна звука на пц-то?

Anf3tamin4o
11-21-2007, 07:20
Точно ще се къпя 8-) Не съм мърла. И впрочем...намери ли си момченце, което не е** всяка срещната?
Няма да е зле и този ник да ти баннат като спамиш само
По темата: виж си другата тема там писах

AnTiBuLLsHiTs
11-21-2007, 08:19
Еее осъзайте се бе.. и тоя ли раздел почнахте да спамите.
До авторката: Вземи си диска с драйвърите, който върви с компа и инсталираи звукувия драйвър. Ако съм те разбрал правилно.

Forslor
11-21-2007, 12:05
леле без да искам си изтрих програмата за звука май,аз даже незнаех че е за звука на пц-то и от ремове програмс триех наред всичко което незнаех кфо е... изтрих я и сега... няям звук на пц-то,кфо да праа? :cry: :cry:
Надявам се си записала вече прословутия диск :D ..... сега няма да е зле да цъкнеш на линка http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=143254 , защото ми омръзна да пиша 1 и също нещо по няколко пъти... и каква работа изобщо имаш при драйверите на саунд картата не мога да разбера?


`Death`Whore`` - Стига завтаря тези специализирани форуми ,защото по тази логика този форум не трябва да съществува.... аааа ш'са карамИ нИ усещаш ли ( :мяткам пръст заплашително: )