PDA

View Full Version : Моля за съвет!!!



The_special_one
11-21-2007, 10:24
Значи,преди няколко седмици срещнах едно момиче и след около 10 мин. лафене с нея в най-буквалния смисъл на думата се влюбих в нея.Просто я заобичах.Постоянно си мисля за нея,като сана,като си лягам,като си затворя очита я виждам :D Просто такова нещо никога не съм изпитвал :-| Тя е момичето мечта плюс още няколко неща(мн харесва Еминем и понякога гледа футбол :smt007 )
Проблем!
Нямам смелост да и предложа!!!?Попринцип нямам проблем с това,но само като я видя просто се разтапям и забравям всичко :oops: Просто като я погледна в очите и губя ума и дума :-| Нз защо става така,както казах попринцип нямам проблеми с тая част,но в момента се чувствам супер безсилен :-o :-k Вчера събрах малко смелост ама като си казах "ами ако ми каи не" :shock: :shock: и всичко отидипо дяволите :-k :-k :-k
Иаче аз мисля че си ма харесва :neutral: няколко пъти ми вика на някви именца като-миличък и т.н.
Дайте някъв съвет!Какво и как да го направя :-k :-k

kPuCkA
11-21-2007, 10:29
Ама ти да не смяташ да й предложиш тип.... "Искаш ли да ми станеш гадже?" :shock: Първо говори с нея,покани я да излезете и те вече нещата си се случват от само себе си,още в началото ако се съгласи да излезете трябва да ти стане ясно,че нещо ще се случи.. :smt008

п.п На колко си?

The_special_one
11-21-2007, 10:31
Ама ти да не смяташ да й предложиш тип.... "Искаш ли да ми станеш гадже?" :shock: Не разбира се!Ама просто всеки ден излизаме и просто нз,нз :neutral: Въобще като се замисля да напраа нещо и се плаша супер здраво :shock: Преди никога не съм се чувствал така :neutral:

jessika87
11-21-2007, 10:32
Събери смелост и и го кажи.И не си мисли най-лошото :) Каквото е писано да стане ,ще стане.Действай :D

kPuCkA
11-21-2007, 10:33
п.п На колко си?

The_special_one
11-21-2007, 10:34
Мисля си начини как да и предложа и горе-долу са ОК ама като си представя да ми каи НЕ :shock: :shock: :shock: просто.... :-#

The_special_one
11-21-2007, 10:35
п.п На колко си?15

kPuCkA
11-21-2007, 10:41
Целуни я!Така отпада вариянта да ти каже "не",просто устата й ще е запушена :-D :-D

stefko89
11-21-2007, 10:41
15 qko :P

samonervi
11-21-2007, 10:42
Ами недей да я питаш "Искаш ли да ми станеш гадже?".Тъпо е някак си.Предложи и да излезете някъде на кафе или просто да се разходите ,ако се съгласи всичко ще се нареди от само себе си.

kPuCkA
11-21-2007, 10:44
15 qko :PТи да не си на 13,че се кефиш?

The_special_one
11-21-2007, 10:46
Ами недей да я питаш "Искаш ли да ми станеш гадже?".Знам ](*,)
Ша помисля как мои да и предложим :shock: и по-важното как ще събета смелост :lol: :-k

jessika87
11-21-2007, 10:51
Преди време и на мен ми се наложи да събера смелост и да кажа на човека когото обичам едно нещо което бях скрила от него.Но го направих за да не го загубя,твойто е по лесно от моето,така че събери кураж,иначе току виж някой те изпреварил :)

samonervi
11-21-2007, 10:52
Излизате заедно,говорите си това - онова и ти съвсем тактично и казваш "ами знаеш ли аз много те харесвам,допадаш ми като човек и искам да разбера дали ти имаш някакви чувства към мен и дали между нас може да се получи" и ще получиш всички отговори.Колкото повече се чудиш какво и как да я питаш толкова повече ще се притесняваш.Всичко идва от само себе си :)

The_special_one
11-21-2007, 11:09
оффф и аз измислих нещо ама е доста тъпо :x ама да го постна все пак реших :-D
Както се разкарваме,спирам,хващам я за ръка :-| и->
Виж,не знам дали вярваш в любовта от пръв поглед,аз лично не вярвах в нея,но вече вярвам!Нз как стана това,но ти си ми постоянно в главата и от няколко дни исках да ти кажа нещо,но все не намирам смелост :-k Писна ми само да мечтая какво ще е ако тръгнем заедно,затова реших да ти кажа какво изпитвам към теб :neutral:
Ако ми кажеш не,ам...и това ще е вариант и ще го приема :shock: все пак пробвах :-x
Ако ми кажеш да ще те целуна веднага :smt007

ОМГ :neutral:
Зле ли е или само аз мисля така 8-[

П.П. Вече само смелост май ми трябва :-#

xXxScreamxXx
11-21-2007, 11:25
аи пожелавам ти си4ката смелост на света :-D успех4етаааааа

The_special_one
11-21-2007, 11:27
Ма добре ли е тва дето съм го написал :(

gostut
11-21-2007, 12:41
бива, само че не й казвай, че ще я целуваш, а ако даже "да" направо си я целуни ;)

atanakata
11-21-2007, 13:44
дудец :D
ако знаеш колко пъти съм минал през това... получавал съм доста отрицателни отговори :-D обаче и доста положителни 8)
най добрия вариант според мен е да я поканиш да излезете
търси близост с нея, гушни я, хвани я неволно за ръката и по някое време просто я целуни, да не ти пука ;)
при мен един път стана така... излезнахме "на бира" а всъщност такава не пихме :D седнахме на 1 пейка говорихме си много, смяхме се и по едно време просто я целунах... и тя запецна :lol: после си поговорихме и всичко се подреди
успех ти пожелавам ;)

Slayed?
11-21-2007, 14:30
Братле смешен ставаш като викаш "Ами аз попринцип съм опитен нз си нз си кво" и накрая се излагаш с некви глупави постове. Айде успех.

The_special_one
11-21-2007, 14:35
Братле смешен ставаш като викаш "Ами аз попринцип съм опитен нз си нз си кво" и накрая се излагаш с некви глупави постове. Айде успех.Чак пък такова нещо не съм казал ама айде.Иначе исках да кажа,че попринцип не ме е срам да предложа на момиче :!:

jessika87
11-21-2007, 16:07
на мен ми хареса това което си решил :) Така че давай, и пиши какво е станало :)

ziky
11-21-2007, 16:35
Брат...на 15 си си видях почти набор...вярваш ли в любовта от пръв поглед...случва се и това....малко нелепо е да нямаш смелост да и "предложиш" както казваш ти....малко детско се явява след като имате чувства и е ясно сичко просто .. но незнам ти си прецени ти познаваш себе си....а това за миличкото и там тия неща не бъди сигурен че само на тебе го казва...почти сяко момиче го казва на сяко моомче и знаеш как е види някое момче и оп айде гуши айде цуни ... опитай де не винаги от опит глава не боли..помисли само преди да го направиш..

MiSsSs LoVe
11-21-2007, 16:42
na en mi haresa kakvo si napisal,samo nedei da kazva6 tov 4e ako ti kaje da 6te q celune6-pogovorete i malko i prosto q celuni :) ako ne te otblusne zna4i ima ne6to predvid.Pojelavam ti kusmet i 4akam novini! :D

The_special_one
11-21-2007, 16:50
Ем деца тез дни ша са разкрием па кот стани :twisted: