PDA

View Full Version : Приятелки...момче...



NightFairy
11-21-2007, 11:34
Ако на някой му се чете, защото мисля, че се получи дългичко...просто имах нужда да го споделя и ако някой изкаже мнение ще съм му много благодарна :)

Значи от доста време имам много силни чувства към едно момче, но едва ли мога да кажа, че го обичам.С него лятото имахме нещо мъничко...от подробности мисля, че няма смисъл.В момента се виждаме горе долу често (не само двамата), но сме общо взето на "здравей", "здрасти", "как си"...общи приказки.Проблема е там, че от известно време най-добрата ми приятелка ми казва, че си го е харесала.Аз от начало не го приемах насериозно, защото тя много добре знае какво изпитвам към него, а и плюс т'ва уж "обича" друго момче.Но днес тя ми го каза отново и изглеждаше доста сериозна ии започнах да мисля, че наистина е така.Няма от какво да се притеснявам за приятелството ни, защото едно момче не може да застане между нас (или поне така мисля), но все пак не знам какво да правя...не знам как да постъпя...
Не знам дали между тях може да се получи нещо, дали той я харесва и т.н., но просто не искам да си представя, че той може да бъде с нея....можете да кажете, че съм егоистична, но всяко едно друго момиче, с което е бил, ще бъде или е сега не ме кара да се чувствам така, както като си помисля, че той би могъл да бъде точно с нея - най-добрата ми приятелка.
Не знам...просто се чувствам странно...

DanYyY_Obi4kam_te_milYyY
11-21-2007, 12:02
оооо мила тва не ти е "приятелка" бе при положение ,че знае ,че ти харесваш онова момче ии тя ти признава ,че го харесва ии т.н просто я заеби и тва е

Baby_b
11-21-2007, 12:26
оооо мила тва не ти е "приятелка" бе при положение ,че знае ,че ти харесваш онова момче ии тя ти признава ,че го харесва ии т.н просто я заеби и тва е
Ооо я стига с тия глупости. Ти можеш ли да си упрвляваш чувствата? Приятелката ти знае ли за това което изпитваш към момчето? Или не си и казала?

russianmafiaboss
11-21-2007, 12:27
много си глупава
щом изпитваш това към момчето - направи нещо по този въпрос
ако бездействаш- ще го вземе някоя друга
това е живота

NightFairy
11-21-2007, 12:34
Приятелката ти знае ли за това което изпитваш към момчето? Или не си и казала?

Да, знае много добре...знае всичко от до с най-малките подробности, хиляди пъти сме си говорили по тази тема, че го харесвам и даже според нея това не е просто харесване, ами съм влюбена в него...
А, Russian Mafia Boss, на този етап с това момче нямам абсолютно никакви шансове...просто и да тръгна с него не бих могла да му там това, което би поискал...и за това каквото и да направя ще е безмислено.

kotetyyy
11-21-2007, 12:52
iii az sym v sy6toto polojenie!!! :roll:

sasha_90
11-21-2007, 13:33
Струва ми се,че това момиче не ти е истинска приятелка.В случай,че беше нямаше да хареса момче,към което имаш чувства.

GregoryHouse
11-21-2007, 14:23
оооо мила тва не ти е "приятелка" бе при положение ,че знае ,че ти харесваш онова момче ии тя ти признава ,че го харесва ии т.н просто я заеби и тва е

Още единм юзър идиот...а сега по темата...имаш ли чувства или не към него? Ако да казваш и го в прав ред без заобикалки и казваш да не пипа и действаш...ако не къф ти е шибания проблием?

Baby_b
11-21-2007, 16:49
Ужас.. много кофти ситуация не обвиняваи приятелката си, защото не е виновна за чувствата си. Просто и кажи, че от лятото си хлътнала и искаш да опиташ. [-(

ziky
11-21-2007, 17:06
Приятел...най добър приятел...11 години заедно и неразделини....всичко знае за мен всичко знам за него...знае моеите слабости знам неговите...идва момичето което обичам всичко е прекрасно безгрижно толкова...толкова хубаво....и в един момент ми я отнема....знае какво е тя за мен....знае как ще с епочувствам знае какво прави но не спира да го прави....изневери интересни хронологии...всичко зад гърба ми....неща които никога не съм предполагал че ще чуя от него за мен и изобщо какво ли още не....случаят ти ми е много познат...знам какво е приятел - най добър при това да има чувства към твоето момиче/момче...чувството е неуписуемо...и незнаеш кога какво да очакваш...незнаеш какво е в действителност....говори с нея обясни и че не ти е приятно обяснии че ще я нараниш...ако ти е иситнска приятелка ще те разбере...аз се опитах но никой не ме разбра....или поне се направиха че разбират...а в съшност не спряха...рев...пиене безсъни нощи нередовно хранене пушене с огромни количества...нерви бой по стени и предмети....панически страх...това е каляване на психика....успех...

DreBuS
11-21-2007, 17:27
Дали си влюбена в него - едва ли. Дали го обичаш - ти самата каза, че отхвърляш тази възможност. Но, според мен, едно е сигурно - той не ти е безразличен. Дали е симпатия, дали са някакви неразбираеми чувства на желание, копнеж и т.н., е трудно да си отговориш, докато не опиташ. Но едно знам със сигурност от написаното ти - ти наистина искаш да има нещо общо между вас. А, ако съм прав, тогава побързай да му покажеш, че го искаш за себе си. ;)

ХрС
11-21-2007, 17:39
Каза, че не си сигурна дали го обичаш. Значи все пак чувствата ти не са толкова силни, за да не можеш да го преживееш. Приятелката ти знае за това, но явно на нея това не й пречи да ти говори, че го харесва. Може би просто не ти е приятно твоята най-добре приятелка да го харесва, при положение, че знае какво е станало между вас и че не си безразлична към него. За това би трябвало да говориш с нея. Обясни й! Все пак ти е най-добрата приятелка. Но ако направи така отново, наистина не си заслужава доре да се занимавш с нея. Все пак, каквото и да става можеш да намериш и други приятелки. =;

NightFairy
11-21-2007, 19:06
Ще вметна пак, че лятото както казах имаше нещо между нас, тоест "той беше мой", макар и за кратко.И тя беше там...тя виждаше всичко, което се случва между нас.И ще кажа пак (някой беше питал дали имам или нямам чувства към него) да - имам чувства към него...не мога да кажа точно любов, силно привличане или и аз не знам какво е...но в последните 4-5 месеца, той е единственото, за което мисля, постоянно в съзнанието ми са моментите, в които бях с него, как ме прегръщаше, как ме целуваше, всяка една думичка, която ми е казвал, помня всеки един поглед, всяка една усмивка, всяко едно докосване... ](*,)

GregoryHouse
11-22-2007, 10:56
Ами казваш и да не пита...и действаш пък и все пак той може пък да няма към нея нищо...

NightFairy
11-22-2007, 17:37
Ами казваш и да не пита...и действаш пък и все пак той може пък да няма към нея нищо...

Ем той може и към мен да няма вече нищо...но тези дни сигурно ще се засечем...и мисля да го питам дали иска да се видим само двамцата на по кафенце...пък каквото стане - стане
Благодаря много на всички за съветите :-)

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-22-2007, 17:44
Ако на някой му се чете, защото мисля, че се получи дългичко...просто имах нужда да го споделя и ако някой изкаже мнение ще съм му много благодарна :)

Значи от доста време имам много силни чувства към едно момче, но едва ли мога да кажа, че го обичам.С него лятото имахме нещо мъничко...от подробности мисля, че няма смисъл.В момента се виждаме горе долу често (не само двамата), но сме общо взето на "здравей", "здрасти", "как си"...общи приказки.Проблема е там, че от известно време най-добрата ми приятелка ми казва, че си го е харесала.Аз от начало не го приемах насериозно, защото тя много добре знае какво изпитвам към него, а и плюс т'ва уж "обича" друго момче.Но днес тя ми го каза отново и изглеждаше доста сериозна ии започнах да мисля, че наистина е така.Няма от какво да се притеснявам за приятелството ни, защото едно момче не може да застане между нас (или поне така мисля), но все пак не знам какво да правя...не знам как да постъпя...
Не знам дали между тях може да се получи нещо, дали той я харесва и т.н., но просто не искам да си представя, че той може да бъде с нея....можете да кажете, че съм егоистична, но всяко едно друго момиче, с което е бил, ще бъде или е сега не ме кара да се чувствам така, както като си помисля, че той би могъл да бъде точно с нея - най-добрата ми приятелка.
Не знам...просто се чувствам странно...


6te go prejiwee6:) da ti kaja pyrwona4alno (ako se saberat) 6te se 4uwstwa6 zle...ama 6te go preodolee6:) w kraina smetka ako ste istinski frs mom4e nqma da wi razdeli:)

hiro
11-27-2007, 10:34
Стига с тия глупости.

Harum_Scarum
11-27-2007, 10:52
оооо мила тва не ти е "приятелка" бе при положение ,че знае ,че ти харесваш онова момче ии тя ти признава ,че го харесва ии т.н просто я заеби и тва е
На един милион процента съм съгласна с теб..Ти да не си се ровила в мислите ми уе... :D

INF3RNO
11-27-2007, 23:21
Zna4i az kakto vseki normalen 4ovek sum pravil gluposti.
Bil sum s 3 momi4eta ot edin klas edna sled druga sum gi xva6tal razbira se i sum spal s vsqka ot tqx.I kogato sa mi se obajdali da mi se opla4qt kak se 4uvstvat za tova koeto sum napravil prosto sled posledniq razgovor s ednata bqx po4ti taka :-# I se zamislix kolko bolka sum pri4inil v 3 jenski :smt007
Stana mi adski gadno idva6e mi da se zasilq taka i ](*,) to4no taka v stenata.Pomolix gi za pro6ka.Izvadix kusmet prostixa mi i burzo zabravixa.
Tova ti go razkazux purvo da ti kaja,4e napulno razbiram kak se 4uvstva6
M/u ne spomenax,4e tiq momi4eta sa golemi priqtelki pomejdu si da ne kazvam,4e ubivat 4ovek edna za druga.
I taka de.Razbiram te!
Zna4i idva i suveta mi.
Vmesto da stoi6 i da gleda6 prosto pogovori s mom4eto za tvoite 4uvstva kum nego tova e.Toi tam ve4e 6te kaje ne6ti4ko i 6te po4ne razgovora.Vednu6 po4ni li se dokato ne se prekrati krai nqma :)
Zvu4i elementarno i logi4no,4e kato po4ne ne6to 6te svur6i togava kato mu doide kraq ama tova koeto ti govorq da si poprikazvate s nego ima drug smisul vsi4ko.Dano si me razbrala.
Govori s nego tova e vsi4ko!

`Death`Whore``
11-28-2007, 03:23
Патка. Обича друг, приятелката И го харесва и тя е решила, че го иска. Детски капризи са това - утре ще ОБИЧА трети, а ще иска да прави секс с четвърти.