PDA

View Full Version : Плуване когато си в цикъл?



BeautifulWorld
11-21-2007, 13:59
Здравейте! От скоро тренирам плуване и се чудех дали ще ми пречи да тренирам когато съм в цикъл? Мисля си да използвам тампони и да не изпускам тренировки.

ubuntu
11-21-2007, 14:32
НЕ съм момиче но знам какво се случва на тампона от вода за 15 мин... А от много вода за по дълго време просто не мога да си представя... от мен не рискувай! Ама все пак се допитай до по компетентни от мен :) Успех!

Uptown_soldier
11-21-2007, 15:31
Не че мн разбирам, но в крайна сметка не си единственото момиче, което плува така, че със сигурност има решение.

BeautifulWorld
11-22-2007, 12:26
Не че мн разбирам, но в крайна сметка не си единственото момиче, което плува така, че със сигурност има решение.
Има нещо такова :) Не знам, ще пробвам как е с тампон, дано да няма проблеми. Все пак едва ли ще влиза толкова много вода във влагалището ми... Веднага след плуването ще сменя тампона, и готово :) Няма ли и други момичета в този форум, които плуват - да споделят малко опит 8)

kaka_lara
11-24-2007, 08:54
НЕ съм момиче но знам какво се случва на тампона от вода за 15 мин... А от много вода за по дълго време просто не мога да си представя... от мен не рискувай! Ама все пак се допитай до по компетентни от мен :) Успех! Хахаха, уби ме с това мнение. Ми май определено не знаеш какво се случва с тампона от вода, мда. Аман от компетенция, доколкото авторката ако имаш настроение, ако имаш желание да плуваш, давай не се притеснявай, не виждам основателна причина като си в цикъл защо да не вършиш любимите си занимания... :smt003

the_o.c_girl
11-24-2007, 19:25
Колко си тъпа...знаеш ли колко микроби влизат в отганизма ти, когато си в цикъл, защото тогава си най-предразположена към това....НЕДЕЙ!

kaka_lara
11-24-2007, 19:46
Драга, както казах аман от компетенция. От 7 години тренирам плуване и знаеш ли какво? Винаги когато ми се е плувало съм си го позволявала независимо в цикъл или не и е факт че никога не съм имала негативни странични ефекти породени от това. Неразбрах много това което искаш да кажеш за връзката между микробите и цикъла, незнам обясни ми, моля те...

radito
11-29-2007, 15:27
Колко си тъпа...знаеш ли колко микроби влизат в отганизма ти, когато си в цикъл, защото тогава си най-предразположена към това....НЕДЕЙ!
Тъпата си ти!.... Бях чела статия в нета, че когато влизаш в басейн е много по-добре да си с тампон, защото спира микробите!

dshiznit
12-08-2007, 11:50
Момичето тренира плуване 7г. и ти казва че няма проблеми па ти си чела статия в нет-а :razz: :razz: