PDA

View Full Version : Дали съм бременна?



ver4etoo_o
11-21-2007, 14:02
здравейте.Сигурно сте чели моята тема и още не ми е дошло а правихме секс с приятеля ми без презерватив на 9 ден след като ми мина и сега около 25 трябва да ми дойде.но съм много притесненa и чакам да ми дойде.Но горе долу от как го правихме имам бяло течение и искам да ви попитам тва да не е знак че може да съм бременна???Кажете моля ви.Ако съм бременна(СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА НE НЕ СЪМ) трябва ли да пия лекарства за премахване на плода.и какво. моля ви помогнете ми


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

ver4etoo_o
11-21-2007, 14:04
Само забравих да спомена че той не е свършил в мен!!!

DevilWish
11-21-2007, 14:07
Malko veroqtno da si bremenna ,no za da si spokoina zemi si test.
PS - Kolkoto pove4e se pritesnqvash ,tolkova pove4e 6te ti zakysnee i syvsem 6te otka4i6...
prosto napravi test ;-)

makarona
11-21-2007, 14:10
Във форума предполагам ,че няма Оракул да ти каже със сигорност , но мога да ти помогна като ти кажа ,че има тестове за бременност с които можеш да провериш състоянието си . Бялото течение е напълно нормално и няма за какво да се претисняваш!

bebeto0o
11-21-2007, 14:10
Spoxi ne si spored mene ama naistina kato se pritesnqva6 6e ti zakusnee o6te vzemi si test4e da si spokoina ina4e ako si (nadqvam se da ne si) Ne mislq 4e ap4eta 6e pomognat :)

Made_of_Pain
11-21-2007, 16:56
Тука с всичките членове на форума хвърлихме боб и нищо не излезе ,но ти препоръчвам да откриеш магията на теста за бременност! А ти да не си мислиш ,че тея лекарства за премахване на плода се продават като аспирнче!? :smt047


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и леща!


Да... чудно ми е , как всички забременявате, просто защото вчера сте били с розов половер, а приятелят Ви си е купил куче...
А всички жени, дето толко се мъчат с години, го правят само защото имат повече от 3 и половина действащи мозъчни клетки, и не са като теб =)

Seducti0n
11-21-2007, 18:28
:arrow: използвайте презерватив
:arrow: щом не е свършил в теб,считам,че няма повод за притиснение
:arrow: хапчетата за спешна контрацепция се пият до 3 дни(72 часа),след половия акт,в противен случай се губи действието им
:arrow: пият се само при нужда,а не като витамини
:arrow: ако толкова много се тревожиш си направи тест за бременост
:arrow: можеш да пиеш противозачатъчни,предписа и от гинеколог


Това е,успех. :)

Yellow Black
11-21-2007, 18:38
Ми...щом не е свършил в тебе ...няма ..за кво да се притесняваш...но за секи сличай си направи ако искаш тест за бременност ... :!:

koalka
11-21-2007, 19:02
Какъв е смисъла да го правите без презерватив?После само се притесняваш, както става и сега...Тест си направи.

Schneeflocke
11-21-2007, 19:02
здравейте.Сигурно сте чели моята тема и още не ми е дошло а правихме секс с приятеля ми без презерватив на 9 ден след като ми мина и сега около 25 трябва да ми дойде.но съм много притесненa и чакам да ми дойде.Но горе долу от как го правихме имам бяло течение и искам да ви попитам тва да не е знак че може да съм бременна???Кажете моля ви.Ако съм бременна(СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА НE НЕ СЪМ) трябва ли да пия лекарства за премахване на плода.и какво. моля ви помогнете ми

Бялото течение не е знак, че си бременна. И аз се надявам, че не си. Това би довело до сериозно отклонение в еволюцията на човека.

Rysa_Kykla
11-21-2007, 19:05
здравейте.Сигурно сте чели моята тема и още не ми е дошло а правихме секс с приятеля ми без презерватив на 9 ден след като ми мина и сега около 25 трябва да ми дойде.но съм много притесненa и чакам да ми дойде.Но горе долу от как го правихме имам бяло течение и искам да ви попитам тва да не е знак че може да съм бременна???Кажете моля ви.Ако съм бременна(СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА НE НЕ СЪМ) трябва ли да пия лекарства за премахване на плода.и какво. моля ви помогнете ми

ами няма вероятност да си бременна,но за да се успокоиш си вземи тест 8)

Glezanka
11-21-2007, 20:14
За какъв тест говорите ... тест се прави ако ти закъснява ... а на нея датата и е 25,абе момиче защо изобщо се вкарваш в некви филми и на 13 ли си за да незнаеш че бялото течение е нещо нормално ... уффф .. няма ли хора,които четат за секса преди да го правят,да мислят преди да действат ... :-x

samonervi
11-22-2007, 08:00
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=143680 ЧЕТИ