PDA

View Full Version : Формули за успех



Uptown_soldier
11-21-2007, 16:10
Напишете, чрез какви средства и методи, Вие постигате успех или смятате да го направите.

Да държа на целта, а не на резултата.

Да работя усилено и да фокусирам вниманието си само върху това, което правя.

огато в съзнанието ми проникне негативна мисъл веднага да я заменя с позитивна.

60/40 = 60% от времето да слушам,а да говоря едва 40%

Да не позволявам важните за мен неща да останат последни в списъка ми.

Nobody
12-06-2007, 14:55
Интересно... И все пак можеш ли да дадеш нагледен пример за нещо конкретно постигнато с тази формула и убеден ли си в нейната универсалност?

Uptown_soldier
12-06-2007, 15:55
Това бяха няколко принципа от книгата 200-те принципа на успеха на индиеца Робин Шарма. Аз съм си поставил за цел да ги реализирам максимално в ежедневието си, за това ги дадох за пример. Надяваш се и други да предложат различни начини за постигане на успех. Относно универслността - аз ги намирам за такива. Въпрос на светоглед.

Mortificatiоn777
12-06-2007, 16:10
Няма формули. :)

Nu[m]b
12-06-2007, 23:49
За да постигнеш нещо трябва да го искаш, да вярваш че то ще стане, да знаеш че ще стана така както го искаш, да си представиш как става.

Ако повярваш с всяка молекула от тялото си, че можеш да ходиш по вода - това ще стане! :wink:

Saymon90
12-07-2007, 06:58
Ами, трудя се яко, само вечерите ми остават за забавления, за това вечно съм недоспал. Организирам си времето, за да имам винаги по 20-тина минути за релакс (както в момента)... Абе, каквото и да правиш, трябва да имаш желание и амбиция.

kakaomen
12-12-2007, 10:49
200 000 Евро заем от баща ми + Моята Формула за произвеждане на Био Дизел = Bio Movement Corporation Това ще е формулата, която ще приложа след 4 години. :)

Spook
12-13-2007, 22:26
:arrow: "Стани рано, работи усилено" не помня кой го беше казал. :::

xxxmyheroinexxx
06-08-2011, 13:12
b]За да постигнеш нещо трябва да го искаш, да вярваш че то ще стане, да знаеш че ще стана така както го искаш, да си представиш как става.

Ако повярваш с всяка молекула от тялото си, че можеш да ходиш по вода - това ще стане! :wink:

Auriss
06-08-2011, 13:53
^Ти така ли оплоди синеочка?


На неграмотни и глупави постове не отговарям
Жалко 8-)

Btw : как успя да я изкопаш тая тема :shock: не ми казвай че си изчел всичко от 2007 насам :shock:

TheMightyNadenica
06-08-2011, 21:40
Какво взехте да пишете в теми преди доста лета...?

А иначе по темата....еми просто си налагаш да стане, дори и нещо което не е свързано с теб, и просто става...

Ssummerjam
06-15-2011, 12:14
Формули има само в точните науки, в живота всеки си изгражда различен модел, по който постига целите си. За мен лично това е силна мотивация + вяра + усилена работа в посока на целта + не прекалено вкопчване в обекта на желанията, защото колкото повече се втренчваш в нещо, то толкова повече ти бяга.

scrooper
06-15-2011, 20:42
талант + усилен труд + нахалство

Rebirthing
06-16-2011, 12:44
Визуализация !

Nam3less3
06-16-2011, 12:50
Единствената формула за успех е вярата в Онзи, Който е Истинският Бог на Доброто.

gandalfepi4
06-16-2011, 13:33
Визуализация !

da fuck is wrong with you??!! няма и елементарна логика в това. само и единствено стръв за американски тъпаци които си мислят че вселената е персонифицирана и че може да контактуват с нея. пробвай да потърсиш малко информация за примерите, дадени във филма (както направих аз) и тогава, след като разбереш че си излъгана, ръси обидни глупости за това че хора които са умрели от рак са си виновни сами понеже не са били достатъчно убедени. може и да попрегледаш и клипчето с което отговарям на тапата отдолу. не се излагай момиче, мисли малко.


Единствената формула за успех е вярата в Онзи, Който е Истинският Бог на Доброто.

http://www.youtube.com/watch?v=wVIxZqtD9kc&feature=channel_video_title

Rebirthing
06-16-2011, 13:46
Няма нужда да ме разубеждаваш, всичко което съм визуализирала ми се е е случило, независимо колко невероятно и "уж" непостижимо е.

TheMightyNadenica
06-16-2011, 13:53
Като цяло малко пресили...но е вярно...Все пак визуализацията е част от принципа на ППП....И трябва да работи...

Rebirthing
06-16-2011, 13:56
Като цяло малко пресили...

Кое съм пресилила ? Познаваш ли ме за да ми кажеш, че има неща в живота ми които съм визуализира и НЕ са се осъществили ?

gandalfepi4
06-16-2011, 14:21
това е абсолютно страхотно тогава :)

моля те, започни да си визуализираш как всички умиращи от глад деца намират храна, как насилието и неразбирателството спират и тн.

ако смяташ че има нещо което ти пречи - визуализирай си как няма такова нещо и ти можеш да промениш това

направи го И ТОГАВА обяснявай как всичко което си си вУзиЛизиРала се е спътпанло

Rebirthing
06-16-2011, 14:42
За да го визуализрам трябва да го повярвам, а аз не вярвам, че тези неща ще спрат.
Важното е че около мен няма насилие, неразбирателство и глад ! Явно съм голям егоист :).

Nam3less3
06-16-2011, 16:25
За да го визуализрам трябва да го повярвам, а аз не вярвам, че тези неща ще спрат.
Важното е че около мен няма насилие, неразбирателство и глад ! Явно съм голям егоист :).Я обясни какво е твоето визуализиране и как си го обясняваш?

Rebirthing
06-16-2011, 16:39
Визуализирам определени действия и събития, при това с детайли, но тези неща се отнасят за мен, а не за гладуващи деца и т.н.

П.С - само един човек не може да визуализира нещо което засяга милиони други хора, така, че да се опитваш да визуалираш световен мир, би било доста нелепо.

gandalfepi4
06-16-2011, 16:41
ми визуализирай си че си способна бе мой! къв ти е проблема?

визуализирай си че изобретяваш растение което целогидишно дава плодове и расте във всякакви условия. визуализирай си че ставаш най-богатия човек в човешката история, визуализирай си че измисляш лекарство което ти регенерира крайниците или те прави безсмъртен

к'во стоиш в тоя смотан форум като можеш да направиш всичко това?

Rebirthing
06-16-2011, 17:00
А защо да визуализирам всички тези неща след като нито ги желая, нито вярвам в тях, нито се нуждая от подобни неща ?

gandalfepi4
06-16-2011, 17:01
:D

Nam3less3
06-16-2011, 17:01
А защо да визуализирам всички тези неща след като нито ги желая, нито вярвам в тях, нито се нуждая от подобни неща ?
Защото не можеш?

Rebirthing
06-16-2011, 17:08
WTF ?

Ти сериозно ли не разбра, че човек не може да визуализира нещо в което НЕ ВЯРВА ?!

Nam3less3
06-16-2011, 17:10
WTF ?

Ти сериозно ли не разбра, че човек не може да визуализира нещо в което НЕ ВЯРВА ?! Не вярваш, защото така ти е изгодно и не може да го визуализираш и ако искаш.

Rebirthing
06-16-2011, 17:14
А на теб ти е изгодно да вярваш в някъв измислен бог и да дрънкаш глупости, нали ?!

Nam3less3
06-16-2011, 17:16
А на теб ти е изгодно да вярваш в някъв измислен бог и да дрънкаш глупости, нали ?!

Няма откъде да знаеш дали е измислен или не е. Пък и не говорим за мен.
Всъщност това визуализацията само ти ли го можеш, или познаваш и други визуализатори?

Rebirthing
06-16-2011, 17:27
А ти няма от къде да знаеш дали постиженията ми са резултат на визуализация или не. За някои може и да са в резултат на усилия и труд, важното е че са факт, независимо от начина по който са се реализирали.

Nam3less3
06-16-2011, 17:30
А ти няма от къде да знаеш дали постиженията ми са резултат на визуализация или не. За някои може и да са в резултат на усилия и труд, важното е че са факт, независимо от начина по който са се реализирали.И какво представляваше твоята визуализация, значи си представяш, че нещо става, и после го извършваш по начина, по който си си го представила ли?

TheMightyNadenica
06-17-2011, 17:40
ми визуализирай си че си способна бе мой! къв ти е проблема?

визуализирай си че изобретяваш растение което целогидишно дава плодове и расте във всякакви условия. визуализирай си че ставаш най-богатия човек в човешката история, визуализирай си че измисляш лекарство което ти регенерира крайниците или те прави безсмъртен

к'во стоиш в тоя смотан форум като можеш да направиш всичко това?

Лекарство, което регенерира крайници е измислено...а и не ти е нужно за да регенерираш крайниците си сам...!
А и хората като цяло са програмирани да са безсмъртни...просто някой е цопнал гилотината!!!

PullMeCloser
06-18-2011, 22:28
Аз също използвам визуализация, за да постигна целите си. И да, абсолюнтно съм получила всичко, което съм визуализирала до сега. :) И аз като Rebirthing си визуализирам ситуации, свързани с мен до най-малкия детайл, включително чувствата ми в този момент, аромати и тн. Не знам защо някои така скачате върху хората, Nam3less, едни вярват в Бог, други-не. Всеки прави това, което смята за добре, така че се научете да не съдите някой за действията и убежденията му, щом не са пряко свързани с вас.