PDA

View Full Version : Какво знаете за прибавянето на коса?



Malka_Taina
11-21-2007, 17:34
Iskam da si udalja kosata,no neznaq koi na4in e nai podxodqsht! Chuvala sam ,4e sas shtipki e nai dobre,za6toto ne pada tolkova kosa sled tova.No tova mahane i slagane na shtipkite s ki4uri 6te e golqma igra4ka i ne mislq,4e sama 6te moga da go pravq ejednevno! Daite mi savet? Ima li nqkoi ot vas koito ima prisadeni ki4uri ....Help..misi predvaritelno!

Saymon90
11-21-2007, 17:44
Ами, ще си вземеш със щипки, но не кичури, а цял ред коса. Слага се и се сваля лесно и не пада коса от него, а и е по-ефективно, но е по-скъпо. 1 ред дълга, черна коса, добро качество (на една съученичка) е около 200лв. Ако ти се дават, давай :Р

kPuCkA
11-21-2007, 17:59
Една приятелка си сложи с капси,които не се махат,но се случва някоя друга капса да падне,трябва да отидеш на фризьор и го оправят,а иначе косата струва 600лв

malka_sladuranka
11-21-2007, 18:51
Ето какво копирах от форум, който посещавам:


....има 3 вида удължаване на коса

-със шиене
-капсоли
-i със щипки
според мене най добрият вариант е със щипки защото така не си вредиш на косата и можеш да си я махаш когато искаш.
Аз лично сам била с шита коса и с лепена и двата начина са много вредни за косата


ами да косата е доста скъпичка...


Моята я бях удължавала покрай бала.Беше залепена за моята Ама за съжаление ми се наложи да я махна за през лятото...щото слънцето...басейните...и честото миене щяха да я изтощят прекалено много иначе се беше получило добре според мен,не си личеше,че не е моя Може да метна някоя друга снимка по някое време
Иначе за вредата аз не виждам с какво една допълнителна коса може да увреди твоята...освен че покрай нея полагаш повече грижи и за твоята...специални четки,специални балсами...кристали и така
Освен понякога досадните ежедневни грижи друго отрицателно мнение за допълнителните коси нямам
Ами...освен че мнението ми се получи малко нахвърляно отгоре отгоре ... друго не знам какво да кажа


Със щипки е най-безвредно,но според мен не е работа да си махаш и слагаш постоянно косата,губи си смисъла според мен.Най-добрия вариант е с шиене като изключим това ,че наистина вреди


Ами мойто коса също беше удължена за бала ми и въобще не си личеше на мен също ми я бяха лепили,а преди бала пак бях с удължена коса и ми я бяха шили когато я махнах шитат нямаше поражения но когато махнах лепената ми се скъса адски много коса най безвредно според мен е със щипки защото хем другата коса няма да третираш със сешуари толкова често хем твойта няма да се уврежда


И от моята падна коса ама нормално то нали падат по колко косъма на ден иии няма как да се оскубе толкова много нали като ти сложат разтвора то лепилото си се размеква и няма проблеми с махането.не знам поне при мен беше така не агитирам за лепенето просто споделям моето мнение относно него иначе други методи не съм пробвала така че не мога да кажа нищо
Ти някоя снимка на косата имаш ли?

Общо взето това казват дамите. :wink:

Malka_Taina
11-21-2007, 19:05
DOlu dore kolko izdurja edna izkustvena kosa - 6 7 meseca ili pove4e?

kPuCkA
11-21-2007, 19:33
Колкото искаш,но на всеки 6 месеца трябва да я махаш или по-точно фризьора,който ти я е сложил и да я поставя в маска за няколко часа,да я разреши и след това пак ти я слага.Това се заплаща допълнително.

ninsy
11-21-2007, 21:24
Колкото искаш,но на всеки 6 месеца трябва да я махаш или по-точно фризьора,който ти я е сложил и да я поставя в маска за няколко часа,да я разреши и след това пак ти я слага.Това се заплаща допълнително.
1во. се ходи на поодръжка на 2-3 месеца не 6.
косата се маха за да се подвигне нагоре..
удължавала съм си я с кератин-а имах около 160 кичура не ми падна косата след като ми ги махнаха,издържах с косата около 7-8 месеца,но тъй като се повдига,тя се и скъсява..
после я удължих на редове който зашиват на твоята коса..ТЪП варянт чуства се все едно ще ти падне главата :grin:
накрая на рези редове ми сложиха щипки ,така сама си слагам и махам косата когато пожелая НО ако искаш хубава коса ще трябва да дадеш над 300

Malka_Taina
11-22-2007, 13:04
Parite se shte gi nameerq ot nqkade ,efekta e vajen ..nz struva mi se ,4e 6te stoi neestestveno :oops:

Momchence
11-22-2007, 19:56
Пффф аматьори...по-убаво от истинската кичара няма :smt002

ninsy
11-22-2007, 20:29
Parite se shte gi nameerq ot nqkade ,efekta e vajen ..nz struva mi se ,4e 6te stoi neestestveno :oops:

напротов стои си много естествено стига да е поставена правилно.
щото напоследък гледам по улиците някакфи който половината им ред виси и се вижда изпод косата им