PDA

View Full Version : Да му повярвам ли пак?



ХрС
11-21-2007, 17:26
Отново се обръщам към вас, защото имам нужда от съвет. Ще бъда кратка. Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя.. Обичам го, да, но н знам дали да вярвам вече... Усещам, че и той ме обича , но не знам... Какво да правя дайте ми съвет ... Благодаря! =)

т.7
krem4et0

ziky
11-21-2007, 17:32
Чисто просто и лично мой съвет....достатъчно прощавах.....винаги давам втори шанс....лъжи лъжи лъжи и пак лъжи....дай му още един шанс...след това направви болезненото....няма смисал...по някой път колкото по добър и човечен се опитваш да бъдеш толкова повече ти се качват на главата....

Uptown_soldier
11-21-2007, 17:35
Той не е единственето момче. Запитай се залсужава ли той обичта ти, щом толкова много пъти те е пренебрегвал и лъгал. Смяташ ли, че това заслужаваш.

desi_bonbona
11-21-2007, 17:36
tva mi se struva kato bezkraen kragovrat. ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno. ako ne iska6 da si pove4e naranqvana, po-dobre vaob6te ne se zahva6tai. izbora e tvoi ;)

Uptown_soldier
11-21-2007, 17:38
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

ziky
11-21-2007, 17:42
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв.....но правилно ако те е обичал и ако е държал на теб ако всичко което ти е казал го е чувствал и ако е искал да бъде с теб ио само теб...да бъдете щастливи и всичко м-у вас да е взаимно и само м-у вас нямаше да допусне да се случи...или просто по лошия варянт да е от онези "1 - малко , 3 - много" ако разбираш какво искам да ти кажа (две е най добрия вариант)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-21-2007, 17:55
А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв.....но правилно ако те е обичал и ако е държал на теб ако всичко което ти е казал го е чувствал и ако е искал да бъде с теб ио само теб...да бъдете щастливи и всичко м-у вас да е взаимно и само м-у вас нямаше да допусне да се случи...или просто по лошия варянт да е от онези "1 - малко , 3 - много" ако разбираш какво искам да ти кажа (две е най добрия вариант)
... то тогава нямаше да се натиска с другата, щеше да си седи на своя "задни части" и да си е при теб...

ziky
11-21-2007, 18:03
А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв.....но правилно ако те е обичал и ако е държал на теб ако всичко което ти е казал го е чувствал и ако е искал да бъде с теб ио само теб...да бъдете щастливи и всичко м-у вас да е взаимно и само м-у вас нямаше да допусне да се случи...или просто по лошия варянт да е от онези "1 - малко , 3 - много" ако разбираш какво искам да ти кажа (две е най добрия вариант)
... то тогава нямаше да се натиска с другата, щеше да си седи на своя "задни части" и да си е при теб...

Обаче нека помислим от друга страна....думата "бивша" - човек с който си бил преди това...човек с който си имал нещо преди това..понякога по силно от настоящото...не се забравя всичко толкова лесно (зависи от станалото) Но от друга страна просто бивша...или с нея или с теб....не мисля че никой нормален би допуснал приятеля му да е с две момичета....просто този въпросен приятел не е запознат със значението на думата обичам те и не осъзнава колко силна и чувствена е тя и че в някои случаи и моменти е решението на много много проблеми...

Uptown_soldier
11-21-2007, 18:06
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв

забележи какво е написала:


Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя..

Няма трябва да продължи да страда заради някакъв нещастник? Отговори ми.

koalka
11-21-2007, 18:06
Много тъпо ще постъпиш, ако още веднъж му ходиш по някои задни части...Ти достойнство нямаш ли?Как ще се съгласяваш, когато той иска да се събирате и ти да му уидисваш на акъла...Това не го прави, голяма грешка ще е.Пак ще скъсате за нещо, за някаква караница и така може да си карате мноооого време.По-добре го остави и не се занимавай с него, ако поне малко държиш на себе си.

ziky
11-21-2007, 18:20
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв

забележи какво е написала:


Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя..

Няма трябва да продължи да страда заради някакъв нещастник? Отговори ми.


Знаеш ли...откровено ти казвам не те познавам лично....но споделям....случи се и на мен....дойде някакво момиче...точно така тогава беше някакво..период в който бях оте*ал сички момичета щото прекалено нанагорно ми дойде и ми писна да си разказвам игричката заради такива .... и да дойде...имах бивша....случи се същото смисал не съм се натискал или нещо такова имах чувства към нея мислех си за нея неможех да приема да я блокирам примерно и да не се виждаме и т..н. а в същото време ходех с още едно момиче и отделно с момичето което дойде....сега въпросното момиче което дойде или по точно се появи е единствено за мен.....неуписуемо е това което чувствам към нея и начина по който я приемам...исках да кажа че съм правил много такива неща но съм си зел поука и всичко приключи до там..може би и това момче е такова може би просто е воден от чувствата защото са по силни от него...но казвам може би....а знаеш ли колко пъти тичах по задника на появилото се момиче и колко пъти ме лъжеше....изневери ми с най добиря ми приятел с който сме неразделини от 11 години....знаеш ли колко пъти и прощавах и колко пъти в очите ме лъжеше няма повече...плаках кво ли не направих....не се самосъжалявам просто ти казвам пример в който може би виждам и това момче....винаги има втори шанс...

HePeAJIeH
11-21-2007, 18:27
Ако му дадеш още един шанс той пак ще направи грешка-вече ти го е доказал.За да се застраховаш остани само приятелка с него.Прояви характер и му покажи че не искаш да бъдеш излъгана отново.Ако наистина те обича той ще направи всичко възможно пак да се върне при теб.Ако ти докаже с жестове и действия че наистина те иска можеш да се пробваш с него но не си застрахована от повторна изневяра от негова страна.Съветът ми е да не се занимаваш с него дори и да ти падне на колене."Вълкът козината си мени но нрава-НЕ".Лека вечер! :wink:

Jus7m3
11-21-2007, 23:04
Отново се обръщам към вас, защото имам нужда от съвет. Ще бъда кратка. Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя.. Обичам го, да, но н знам дали да вярвам вече... Усещам, че и той ме обича , но не знам... Какво да правя дайте ми съвет ... Благодаря! =)

Дай му шанс! Ако пак те предаде бий му шута! Трети път за късмет.. не мисля че ще ти коства нещо,а щом е толкова упорит и пак иска тебе значи може би е осъзнал грешката си и едва ли ще я повтори

KAKASHI SENSEI
11-22-2007, 04:22
що бе някой хора биха го повторили \:D/ :evil:

salama
11-22-2007, 05:35
spored mene tr da dadesh na momceto oshe edin shans toq pat ako se izdane she go razgarash :grin:

butty
11-22-2007, 06:17
spored mene tr da dadesh na momceto oshe edin shans toq pat ako se izdane she go razgarash :grin:
О , да и колко шансове да му дава още? и за какво само да я наранява? и след това да се измъчва дълги дни и нощи ли?!

Мила,според мен няма смисъл отново да му даваш ванс.. щом се е държал така и се е натискал с друга... той просто търси момичета, за да се забавлява с тях. Той все още не може да обича. :? По-добре вдигни гордо глава и продължи напред! Забвари го! Бъди силна! :---) И не се затваряй в себе си! Ще намериш подходящото момче сигурна съм!! И когато го намериш, ще усетиш, че той е правилният избор! \:D/

Presley
11-22-2007, 07:32
Станало е първият път.После е станало и вторият.Ако отново се събрете,може отново да се случи.Може пък и да не се случи...никой не энае.Ама моят съвет е ,ако искаш да си с него ,съберете се-Важното е да се обичаме и да сме щастливи.
:D

Uptown_soldier
11-22-2007, 11:51
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв

забележи какво е написала:


Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя..

Няма трябва да продължи да страда заради някакъв нещастник? Отговори ми.


Знаеш ли...откровено ти казвам не те познавам лично....но споделям....случи се и на мен....дойде някакво момиче...точно така тогава беше някакво..период в който бях оте*ал сички момичета щото прекалено нанагорно ми дойде и ми писна да си разказвам игричката заради такива .... и да дойде...имах бивша....случи се същото смисал не съм се натискал или нещо такова имах чувства към нея мислех си за нея неможех да приема да я блокирам примерно и да не се виждаме и т..н. а в същото време ходех с още едно момиче и отделно с момичето което дойде....сега въпросното момиче което дойде или по точно се появи е единствено за мен.....неуписуемо е това което чувствам към нея и начина по който я приемам...исках да кажа че съм правил много такива неща но съм си зел поука и всичко приключи до там..може би и това момче е такова може би просто е воден от чувствата защото са по силни от него...но казвам може би....а знаеш ли колко пъти тичах по задника на появилото се момиче и колко пъти ме лъжеше....изневери ми с най добиря ми приятел с който сме неразделини от 11 години....знаеш ли колко пъти и прощавах и колко пъти в очите ме лъжеше няма повече...плаках кво ли не направих....не се самосъжалявам просто ти казвам пример в който може би виждам и това момче....винаги има втори шанс...

да, аз също не те познавам, но ако ти си свестен, то замисли се колко момчета възприемат момичетата като парче месо. за тях ако не са с тази ще бъдат с онази. това са хора с проблеми и именно в б-я има мн такива просто защото това е обществен проблем. прехода създаде не само икономически проблем, но и донесе поколение от деца с комплекси, за които свободата на се изразяваш свободно, всъщност е свободия. разбираш ли какво искам да ти кажа?

ХрС
11-23-2007, 11:15
Въпроса е там, че сме от различни компонии и между моята и неговата компония има вражда от много време... На мен ми говорят тъпотии за него, на него за мен и така! Но всъщност аз първият пък, когато бяхме заедно се върдах отвратително с него... Слад като се събрахме втория път беше по-различно, но пак да не кажа, че компаниите ни оказаха влияние върху връзката. =) Нещо такова. аз вчера излизах с него, не мога да кажа че се е променил, но все пак... днес май че отново ще излизаме, но като са замисля, може да се останем само приятели... :)
Мерси много ! :)

yuyuto
11-23-2007, 13:18
Дай му шанс, но и ако този път те прецака, повече недей! :-|

MoHuTo
11-23-2007, 14:02
Ами според мен не си заслужава отново да му простиш, ще стане пак същото ( е, може и да не стане, но вероятността е под 1% ). Остави го и продължи напред, ако поне малко държиш на себе си.

ziky
11-23-2007, 14:08
ako go obi4a6 prekaleno mnogo, opitai za posleden pad da ste zaedno.

Според мен няма абсолютно никакъв смисъл да му даваш шанс. Достатъчно възможности е имал да бъда с теб.

А нали знаеш че понякога става така че идва момент в който някой си дава сметка за товва какво е направил и как е постъпил и се променя...наистина случаите са в микроскопична единица но туко виж този е такъв

забележи какво е написала:


Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя..

Няма трябва да продължи да страда заради някакъв нещастник? Отговори ми.


Знаеш ли...откровено ти казвам не те познавам лично....но споделям....случи се и на мен....дойде някакво момиче...точно така тогава беше някакво..период в който бях оте*ал сички момичета щото прекалено нанагорно ми дойде и ми писна да си разказвам игричката заради такива .... и да дойде...имах бивша....случи се същото смисал не съм се натискал или нещо такова имах чувства към нея мислех си за нея неможех да приема да я блокирам примерно и да не се виждаме и т..н. а в същото време ходех с още едно момиче и отделно с момичето което дойде....сега въпросното момиче което дойде или по точно се появи е единствено за мен.....неуписуемо е това което чувствам към нея и начина по който я приемам...исках да кажа че съм правил много такива неща но съм си зел поука и всичко приключи до там..може би и това момче е такова може би просто е воден от чувствата защото са по силни от него...но казвам може би....а знаеш ли колко пъти тичах по задника на появилото се момиче и колко пъти ме лъжеше....изневери ми с най добиря ми приятел с който сме неразделини от 11 години....знаеш ли колко пъти и прощавах и колко пъти в очите ме лъжеше няма повече...плаках кво ли не направих....не се самосъжалявам просто ти казвам пример в който може би виждам и това момче....винаги има втори шанс...

да, аз също не те познавам, но ако ти си свестен, то замисли се колко момчета възприемат момичетата като парче месо. за тях ако не са с тази ще бъдат с онази. това са хора с проблеми и именно в б-я има мн такива просто защото това е обществен проблем. прехода създаде не само икономически проблем, но и донесе поколение от деца с комплекси, за които свободата на се изразяваш свободно, всъщност е свободия. разбираш ли какво искам да ти кажа?


Разбирам какво искаш да кажеш пределно ясно и ми е прекалено познато това а което говориш....може би никой неможе да си дава или поне повечето немогат да си дават реална престава за нещата погледнати от истинската и реално съществуващата им страна....а има и таива които просто им доставя удоволствие да размотават няколко на еидн пърст...просто го правят за удоволствие не за друго...също и за изневерите...ако нещо неможе да се подсигури ако нещо липсва във връзката да добре може да се потърси у друг но защо след като всичко е привидно наред....има още хиляди такива подобни въпроси които точно тези деца с комплекси изникнали по време на прехода не се замислят и изобщо не ценят...а това се потвърждава не по малко и от начина на възпитание и средата на съществуване и израстване по времето в което въпросния човек изгражда себе си като личност и тепърва гради характера си.......

Iv4eTy
11-23-2007, 14:35
Ами според мен достатъчно си прощавала. Аз не бих вярвала и простила на човек,който няколко пъти ми е забивал нож в гърба... просто помисли заслужава ли си още веднаж да минеш през сълзите и болката както предните пъти :? И сега ще ти е гадно... ще те боли,но по-бързо ще се оправиш.

*k!Ss Mэ эVэrYwhЭrЭ*
11-23-2007, 14:42
6tom te e lugal vednuj 6te go napravi pak kolkoto i da otri4a po dobre zabravi za nego kolkoto i da e trudno si4ko se zabravq i ostava v minaloto i spomenite

.::THE_LAST_ANGEL::.
11-23-2007, 18:06
Отново се обръщам към вас, защото имам нужда от съвет. Ще бъда кратка. Преди време тръгнах с едно момче, но той се беше натискал с бившето си гадже и аз следователно го оставих. после отново се събрахме, защото аз все още го обичах.. Но пък стана пак нещо и се скарахме и скъсахме. Сега се държи мило и т.н., казва, че ме обича и иска отново да се съберем, но аз не знам какво да правя.. Обичам го, да, но н знам дали да вярвам вече... Усещам, че и той ме обича , но не знам... Какво да правя дайте ми съвет ... Благодаря! =)

т.7
krem4et0

НЕ! НЕ!НЕ!НЕ! Штом един мъж направи някъква грешка той ще я повтори 1000%! Така стана с бившия . Ходих му подир дирника и му прощавах ного пъти .. а той няшия си праише квот си знай. абе тва си е твоя работа ама ще си няпрайш живота кисел !

FunkyFresh
11-23-2007, 18:27
А мислиш ли че има някъф смисъл... до болка са ми познати тея момчета..за тях момичето е като някфо "задоволително съоръжение" нямаш ли голям балкон и задник който е уж прикрит с некфа измислена поличка (от която няма мн смисъл по добре да си вървиш по прашки ама айде) неможеш да навлезеш в техния свят тея момчета се имат за нещо кой зн кфо мислят че всяко момиче е тяхно когато и където те решат е аз не бих простила.Втори шанс се дава само веднъж,запази си достойнството :wink:

LitTlE_BeBsIiI
11-24-2007, 10:09
Според мен няма смисъл да му прощаваш пак.Има ли изневяра във една връзка...тя може би ще се повтори.А дори да не се повтори...никога нищо не може да е същото,така че дори тогава не е трябвало да му прощаваш.Успех. 8)