PDA

View Full Version : Раздяла



Kotetoto
11-21-2007, 18:06
Наскоро се разделихме с приятеля ми.Ходехме от почти 2години,а имахме близки отношения от 4години.Имали сме много хубави моменти заедно,но той направи много грешки,които ме накараха аз да съм убедена,че той не е човека,с който искам да съм.Много обмисях решението си и един ден го направих-разделих се с него.Той разбираше всичките си грешки,но не спираше да ги повтаря.Много ми е тежко и болно,защото сам свикнала да сам с него и ми е трудно,когато останах сама.Искам да го забравя по-бързо.да не си мисля всяка вечер каде е и с кого е...искам да започна един нов живот. :(

ziky
11-21-2007, 18:11
Трудно мога да ти помогна....ако не си помогнеш сама...ако не погледнеш нещата от другата страна....

Нали знаеш....осъзнаваш колко много обичаш някой когато вече го загубиш.....свкинала съм с него....да от една невинна и прекрасна приказка всичко се превръща в навик....част от ежедневието....

HePeAJIeH
11-21-2007, 18:12
Най-сетне да срещна човек който да не се самосъжелява и да тъпче на едно място като мисли за изминалите времена :) Спокойно ще успееш.Имаш волята за нов живот без приятеля си.Ще ти бъде трудно но не трябва това да те спира да започнеш на чисто без него.Сега ти е гадно защото ти липсва топлината му и хубавите ви мигове.Но знай че ще намериш човек който също да ти дава тези неща.Вярвай в това и вярвай в себе си! Лека вечер! :wink:

koalka
11-21-2007, 18:18
Споооокойно, и това време ще дойде...Просто трябва малко време, докато всичко това отмине, на теб чувствата ти охладнеят и го забравиш, като нещо повече от приятел. :wink:

Darkl1ng
11-21-2007, 19:24
Ми то и аз съм в някаква подобна ситуация, имам огромното желание да го забравя, оказа се не човекът, за който го смятах и знам, че нямам никакво бъдеще с такъв човек.. Лошото е, че в такива моменти хората ни се струват незаменими и по-привлекателни, а то изобщо не е така. Просто щом се усетя, че мисля за него насила почвам да си мисля кога ш изпера например :) а и преди ми е нило така кат бях малка и глупава ( макар и не чак толкова) и сега кат се сетя кво е било и колко сега не ми е зор, колко ме е яд, че съм се ядосвала за глупости... абе с времето сичко става, очи които не се виждат се забравят. Не искам да изпадам в нихилизъм, ще докажа на себе си, че съм пълноценна личност и без някой си пубертет дет не знае кво иска още от живота... а и сега мога да правя всичко, което преди не правех, имам мн повече време и тн :-D

Presley
11-22-2007, 07:36
Иэборът е бил твой.Решила си да се раэделите.Щом си го решила,эначи си го искала.А щом си го искала,эначи е тъпо да се терэаеш..просто приеми ,че работата е свършила..

hiro
11-27-2007, 10:52
И това време ще дойде!

Harum_Scarum
11-27-2007, 10:54
Абе изпитано лечение от раздяла е ШОКОЛАДЪТ (в промишлени условия) :D

MiMcHeToOo
11-27-2007, 13:30
Абе изпитано лечение от раздяла е ШОКОЛАДЪТ (в промишлени условия) :D

Мда и след тва бая диетки и фитнес.. :)

krem4et0
11-27-2007, 13:36
Намери си занимание-запиши се на танци, тае бо, курс, не спирай да излизаш с приятелки..........Ако си заета и ангажирана, няма да мислиш за излишни неща. В никакъв случай не се затваряй в себе си и в къщи.........

partychild
11-27-2007, 14:52
Намери си занимание-запиши се на танци, тае бо, курс, не спирай да излизаш с приятелки..........Ако си заета и ангажирана, няма да мислиш за излишни неща. В никакъв случай не се затваряй в себе си и в къщи......... Напълно съм съгласна с krem4eto ;-) това е най-доброто решение