PDA

View Full Version : относно мацките .. ТЕМА САМО ЗА МОМЧЕТА :P



KoKaTa
11-21-2007, 21:36
4udeh se kakva tema da pusna za da se ottarva ot skukata i .. vijte kakvo mi doide na yma :grin: (moje da vi se stori tapa temata ama .. iskam da znam

q da kajat mom4etata kakvi momi4eta gi kefqt ? imam predvid s kakaf stil na obli4ane ?
znaam znaam typ banalen iztarkan i sme6en vapros ama vse pak ..

ta .. varli fe6anki , napudreni konteflurki , sporten tip , izsuleni macki , savsem obiknoveni , emota , s dre6kite opleteni ot baba ..

kajete de

P.S. ne mi opbijdaite temi4kata .. i F-4eta pro4etete zaglavieto pi6e SAMO ZA MOM4ETA


(T.6.) и (T.1.)от правилата!
модерирано от devil_girls_

Hitmana
11-21-2007, 21:42
savsem obiknoveni :D

Blacklisted
11-21-2007, 21:44
Няма тип - като видя или ми харесва или не. :-D

**EcKo**
11-21-2007, 22:13
Попринцип обикновенни.Фешънките ме дразнат изключително много.Иначе спортен тип обличане предпочитам...Макар че дрехите не гледам...виж без дрехи е друго... :grin:

hforce
11-21-2007, 22:35
gothic

Blacklisted
11-21-2007, 22:39
Ъъъ, винаги съм се чудел на "спортен тип", кафо е това бе? Култористка с анцунг? :smt036

teenkopele
11-21-2007, 22:46
Сараби*... :smt007

11-22-2007, 08:47
кожа и вериги <3

ъъъ...я малко оффтопик: защо трезвен?

bungle
11-22-2007, 08:49
Яяяя още малко офф-топик.. Това на аватара ти Трент Резнър ли е ? :-o

11-22-2007, 08:59
Яяяя още малко офф-топик.. Това на аватара ти Трент Резнър ли е ? :-o

точно :D

bungle
11-22-2007, 09:16
О, Господи, колко съм добра. :D

11-22-2007, 09:20
О, Господи, колко съм добра. :D


=D>

**EcKo**
11-23-2007, 21:26
Спортен тип...слабички с анцунг,да им се очертават дупетата...и с някфо потниче спортно...ластично и напрао откачам. :evil: :grin: :-)

InitialD
11-24-2007, 00:10
Кефят ме чалгарките - искам да ги изкъртя от е*ане всичките 8)

Иначе си падам по хед кенди гърлс типа :)

Hed Kandi тип момичета в България би трябвало да се водят фешънките но не съм сигурен.

По темата:
Колкото и понякога да са ми противни и колкото и да ги хранят хората така наречените "фешънки" ми харесват .. повечето от тях са хубави стига да не са прекалили с грима и солариума.
Може би любимият ми тип момиче е нещо като умерена фешънка?!!? :?

RAWRRR
11-24-2007, 00:15
Да,бе,то е ясно,че накрая всички ще си признаете,че харесвате фешънките .. 8)

InitialD
11-24-2007, 00:18
Да,бе,то е ясно,че накрая всички ще си признаете,че харесвате фешънките .. 8)

Ти не беше ли момиче?!!?!?

RAWRRR
11-24-2007, 00:21
Била съм момиче.
Но преди да се е включил сексизма ти,трябва да те предупредя че съм обратното на фешънка. :wink:

InitialD
11-24-2007, 00:28
А не! При мен такова нещо като сексизъм няма ... аз уважавам жените!
Но някакси не мога да разбера защо някои хора, въпреки че пише че темата е само за момчета и даже авторът го подчерта веднъж вече,пишат?!!? (или по-скоро спамят?!?!) :?

RAWRRR
11-24-2007, 01:01
Не ставай глупав.
Не е автора този,който ще ми казва къде да пиша и къде не.

Mooo6no
11-24-2007, 07:00
Да,бе,то е ясно,че накрая всички ще си признаете,че харесвате фешънките .. 8)
E па` естествено, че ги харесвам. Що да не ги харесвам? :)

Mooo6no
11-24-2007, 07:09
Аз не виждам нищо секси в надрусано или пияно момиче, напротив - гнусно е.

А найстина малко метълки са готини, а пънкарките не искам и да ги коментирам. Просто повечето от тях се вживяват прекалено много и се гримират до степен, в която вече не само, че не им отива, ами и ги загрозява.

bungle
11-24-2007, 10:01
Яяяяя ми покажете снимка на "фешънка"..

rakiQ
11-24-2007, 10:10
в impulse.bg е пълно с фешънки
още малко ще ми тръгнат така по улиците
http://www.journal.lv/media/modern_new_fashion_girl.jpg

mulgore
11-24-2007, 10:15
Егоистик това ме смаза... :D :D :D Вземеш им дадеш ся пък нова идея...Ако видя някоя фешънка по улицата така ще се скъсам от смях..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ей ти две фешънки-к**волачки http://www.impulse.bg/DoNiChKaAa/969701

bungle
11-24-2007, 10:18
Уахахах, леле :lol: :lol: :lol:

Mooo6no
11-24-2007, 20:39
Защо и изчезна мнението? Или тя си го е изтрила или някой мод пак се е убидил. Няма значение; дори ина мен да ми изтриете мнението (което ме малко вероятно) ще и го пратя на лично.

RAWRRR - Аз харесвам и "странни" и фешънки. Smile И баси като вземете да показвате грозните фешънки, и да ги давате за пример. То по тая логика може да се видят 100 пъти по-грозни снимки на т.н. "странни" момичета като готки, метълки, пъннк, скинхед, наци момичета, разни електрички и всякакви там. Защото вживялите се странни преминават в далеч по-изкривени форми, но не е там въпроса. Не е важно какъв и е стила на обличане, а дали и отива.

И напротив, когато едно момиче се поддържа в определено форма като подчертава прелестите си, то тя става по-красива. Това показва фактът, че момичето иска да има добър външен вид; нещо, което е много важно. А има такива дето като, които не си слагат и капка грим и са толкоз грозни и са по-мъжествени едва ли не и от мъжете-фешънчета. За мен максимата "Няма красиви и грозни момичета. Има поддържани и неподдържани" е абсолютно вярна. В крайна сметка няма значение само какъв е потенциалът, а какъв е резултатът от формулата потенциал(ПЦ)*поддържане(ПД ).краен резултат(КЗ). И тази форумула според мен е вярна за почти всички момичета и ако поддържане=0, то и краен резултат=0.*

* принципно имам идея и за по широко обяснение на формулата като интервалите на ПЦ, ПД и КЗ. Ако искате ще развия формулата си.

** всъщност при опитни изчисления сего останових, че имам грешка във формулата. Не може момиче с висок потенциал при отрицателен резултат от поддържане да стане по грозно от момиче с по-нисък потенциал при отрицателен резултат от поддържане. Връщам формулата за доразглеждане и в по-късен етап ще я обява наново, ако получа добрата формула.

бтв баси пак на математика го обърнах. :lol:

OtherDimension
11-24-2007, 20:46
пускайте снимки на тъпите и грозни фешънки, бъдете яки

RAWRRR
11-24-2007, 21:11
Мошно,не са ми изтрили мнението.
Аз го направих..защото съм бясна,че не мога да ида на един концерт,а обещах на един човек от форума (Fuckin'Hostile),да съм там.Вместо това,вися във форума,и пиша простотии.

Виж сега,проблема е че мъжете не разбирате,какво значи поддържане.
Нека ти дам два примера..виждаш фешънка,която има 5 тона грим и високи,на пръв поглед,модни,луксозни обувки..и ти веднага се захласваш,това момиче се гримира хубaво,облича се като жена,сигурно й пука за външният й вид,и няма да ме е срам да се показвам с нея на публични места.Само дето фешънките имат по 50 чифта евтини обувки от Иван Вазов и сенки за очи от 3 лева..кожата им след 10 години се сбръчква от свръх-употребата на пудра и коректор за пъпки..


Ето ти и другата картинка.. аз давам 250 лева за кубинки.За тези пари те могат да си купят 5 чифта от "луксозните" си обувчици,с пайетки,кристалчета,дрънку лки,джиджиджавки..
Купувам си козметика за 100 лева на най-стойностната козметична марка в България- "Clinique",сам можеш да изчислиш колко броя сенки и спирали могат да си купят те от лафките по спирките.
Ходя на сауна и спа процедури,за да почиствам и освежавам кожата си и да е все така хубава,и когато съм на 20,и когато съм на 30,на 40 и тн.


Но какво се получава,че аз плащам 10 пъти повече пари за поддръжката си,но никой не го забелязва-скъпата козметика и сауната ще направят кожата ми по-мека и по-чиста,но няма да ме направи по-красива,както прави грима,ако е поставен както трябва.Кубинките също няма да ме направят по-женствена,даже може да отблъснат някой ..

--

Формулата е грешна,защото подръжка не значи това да си миеш зъбите,или да си махаш космите подмишниците,значи да полагаш някакви *екстра* усилия.

Така че потенциал * подръжка = положителен резултат,нищо че умножителя е равен на нула.

Така че ако едно момиче има потенциал (естествена красота) и спазва ежадневните,хигиенни навици,тя ще си остане много по-хубава дори да се облече в мексиканско пончо и да сложи ботуши за риболов..

RAWRRR
11-24-2007, 21:45
Личало си..това е лъч надежда..
Не можеш да отречеш,че половината мъже имат предразсъдъци като видят някоя метълка или пънкарка,с разпокъсани дрехи,кръпки,бримки,скъсан неща,парцали и тн..ще тя е много по-отговорна към външния си вид и е много по-старателна в подбора на дрехите и грима си,отколкото една направена като кукла на конци,фешънка бледо копие,на мацките от модните списания

..просто хората виждат по-често фешънки,чалгарки,хаусърки и прочие,и за тях това е станал еквивалент на съвременната жена,приемат ги по-лесно,харесват ги повече.Защото така е най-лесно и най-приемливо за тях.Когато видят някоя по-особена персона те започват да странят и да се страхуват подсъзнателно и това им пречи да си създадат афинитет към нея..

Valar
11-24-2007, 21:51
Такива със самочувствие.
От далече си личат останалото няма значение!

Boot
11-24-2007, 22:36
Личало си..това е лъч надежда..
Не можеш да отречеш,че половината мъже имат предразсъдъци като видят някоя метълка или пънкарка,с разпокъсани дрехи,кръпки,бримки,скъсан неща,парцали и тн..ще тя е много по-отговорна към външния си вид и е много по-старателна в подбора на дрехите и грима си,отколкото една направена като кукла на конци,фешънка бледо копие,на мацките от модните списания


Абе глупости. Просто повечето метълки и пънкарки толкова са си повярвали, че прекаляват страхотно с метълстването и пънкарстването. Твърде малко са тези, които хем декларират подобна принадлежност (с достатъчно мярка), хем имат усет към дрешките. Всички можем да накъсаме по два чорапогащника и да наслагаме кръпки тук-там - повечето резултати, на които ставам свидетел по улицата, по концерти и по каквото се сетиш, са напълно плачевни.
То... жените, които имат усет към облеклото си личат от далече ;) И е факт, че има страхотно изглеждащи дрехи, които повечето хора биха определили като фешънски...

жмуц
11-24-2007, 23:09
RAWRRR защо всички фешънки трябва да си купуват обувки за по 50 лв и гримчета за 3 лв.... Точно това трябва да са момичтата, които предпочитат скъпата козметика, качествени дрехи. Нз защо всяка дето е с три тона грим и с висок ток веднага се опреличава на фешънка.

RAWRRR
11-24-2007, 23:13
По-добре да парадираш с нещо скъпо,отколкото с нещо долнопробно.

Междудругото,примера с момичето със скъпите кубинки и скъпа козметика,не е мой прототип..така че предлагам да не си разменяме любезности,отново.

RAWRRR
11-24-2007, 23:29
Нека не говорим за изключения,а за хората по-принцип.И аз имам свясни колеги фешъни,забавни и някои от тях даже умни,но това не означава че не мога да презирам субкултурната им принадлежност като цяло.На принципа на дедукцията.Знам,какво ще кажеш..предразсъдъци..в повечето случаи е лошо да си предубеден,но понякога бидейки такъв,това те спасява от евентуално разочарование..

RAWRRR
11-24-2007, 23:42
Всъщност фешънките в другите субкултури,са по-зле и от фешънките които са част от фешънската субкултура..поне по мое мнение. :)

Между другото дори и да ти дам момиче "субкултурна",как ще я тестваме?Като двамата имаме различни гледни точки,относно красотата?
Как ще стигнем до едно,общо мнение,ако всеки си защитава и харесва неговото момиче..?

InitialD
11-25-2007, 01:18
Дам...може и аз да обърках малко категорията.
По-скоро имах предвид "хаусърките" ... те наистина са хубави но за съжаление някои от тях доста друсат. :oops:

DieselBlood
02-11-2008, 18:12
не обичам фешънки обикновени

HePeAJIeH
02-11-2008, 18:32
Аз лично си падам по фешън каките но повече предпочитам обикновените момичета с нормален стил на обличане които не са толкова окичени но и се потдържат

HexGirl
02-11-2008, 18:41
оооо не си мисли, че защитавам фешъните...

просто съм на мнение, че субкултурните момичета са си фешънки с една щипка "бунтуване"... rebels without a cause...

големи приказки, големи идеи, големи моди и дрехи... и накрая ще се самоцензурирам, но да речем, че разлика между фешънка и субкултурна има само в магазините от които си пазаруват... ;)
tva e mnogo vqrno i e glupavo kato kajat nie smen nat fe6anite za6toto nie sme ne komersiqlni i unikalni 8-) ne za6titavam fe6ankite za6toto ne sum fe6anka no prosto se nervq

NH3
02-11-2008, 19:31
емо-та мразя до мозъка на костите си
също ултра фешънките не ми допадат
допадат ми умерени фешънки :) 8-)
пънкове мразя няма значение момче или момиче

quench
02-12-2008, 08:26
само да вмъкна

когато видя момчие с 5 тона грим, разбирам, че тя е "незвисима млада жена, с високо самочувствие и се чувства добре, когато си слага грим, което е за чистото удоволствие"

:razz:

всъщност 5-те тона грим са катод а си дадеш визитката "кучка на свободна практика"

хубава е да се занимаваш с такива хора, знаеш какво можеш да вземеш веднага и какво не :D

EarthShaker
02-12-2008, 12:06
с чар може би..

SkiT
02-12-2008, 12:18
Като цяло е важно да са момичета до 60кг(пф то и тва мно)
Външен вид...красиви ! ахахах...
Тип на обличане...ха...смешна работа тя като тръгне с мен може да си промени мнението за начина си на обличане :-P
:razz: