PDA

View Full Version : Този раздел...?



tuka6na
11-21-2007, 22:40
Тази вечер ме избива на нерва,защото отново съм закотвена в нас :evil:
За това ще ви занимавам.
Знам ,че темата ми ще бъде заключена,изтрита ...но сега разглеждам тук и попадам на този раздел.
Това пък защо беше ,за Бога.... :shock: :-|
Така де,тук темите до една са изсмукани от някъде,напълно безмислени,и най-вече не заслужаващи нов раздел :smt003 Единствената по-смислена някак тема, е тази за Растафарянството,която спокойно може да стои и във всичко тийн...
Чудех се само ,как може да го няма раздела за наркотиците да кажем ,а философия и религия,където няма нито една тема ,която да не се изчерпва още с написването й ...има.Какво казах,аз си знам.
ПС.Идеята е интрига да има,тука нЕма
ПС2.Не,не одобрявам раздела за наркотиците,и не подтиквам млади риби към злоупотреба.Раздела беше споменат като пример,сравнение...не беше умишлено
Мерси за вниманието

denied
11-21-2007, 22:53
=D> da si ni jiv i zdrav =D> :::

tuka6na
11-21-2007, 23:00
=D> da si ni jiv i zdrav =D> :::
подобно :D
Женска съм :?
8-)

11-22-2007, 08:38
подкрепям.

и нека не споменаваме, че теми, пускани тук нямат нищо общо с "философия и религия". Пример: Цветовете нещо си.... ъ? :?

Uptown_soldier
11-22-2007, 12:33
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.

11-22-2007, 15:44
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.

Такаааа.

Повечето от аргументите ти са лишени от стойност. Както каза тукашна, "Раздела [за наркотиците] беше споменат като пример,сравнение".

Нямам нищо против мнението ти, стига да се опитваше в по-голяма степен да атакува някой от дадените аргументи, отколкото самите юзъри, с които не си съгласна/съгласен.

От друга страна не мисля, че този раздел ще пребъде, напотив, точно затоваго намирам безсмислен. Забележи - самия раздел като такъв в тийн форум, а не темите, които се опставят в него или предметите на дискусиите.

Разбира се, на цветовете започна да се обръща голямо внимание, особено в "популярната" психология. Само не мисля че мястото й е в раздел "Философия и религия". Както и на много други теми. Но това, разбира се, вероятно е плод на моята маниакална природа да държа всяко нещо да е на мястото си.

Въпросът дали мнението ти е обидно е принципен. Според мен е, и то не защото го пиремам лично, а защото като част от дадена общност /пък била и интернет такава/ не одобрявам това някои нейни членове да бъдат адресирани по този начин. тъжното е, че подобни изказвания са само върха на йсберга.

Разбира се, аз може би съм прекалено недоразвита, за да не видя, че ти всъщност си обякла своята злост в напълно приемливи думи, които не целят да обидят никой, а само да защитят позицията ти. Може би.

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:10
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.

Такаааа.

Повечето от аргументите ти са лишени от стойност. Както каза тукашна, "Раздела [за наркотиците] беше споменат като пример,сравнение".

Нямам нищо против мнението ти, стига да се опитваше в по-голяма степен да атакува някой от дадените аргументи, отколкото самите юзъри, с които не си съгласна/съгласен.

От друга страна не мисля, че този раздел ще пребъде, напотив, точно затоваго намирам безсмислен. Забележи - самия раздел като такъв в тийн форум, а не темите, които се опставят в него или предметите на дискусиите.

Разбира се, на цветовете започна да се обръща голямо внимание, особено в "популярната" психология. Само не мисля че мястото й е в раздел "Философия и религия". Както и на много други теми. Но това, разбира се, вероятно е плод на моята маниакална природа да държа всяко нещо да е на мястото си.

Въпросът дали мнението ти е обидно е принципен. Според мен е, и то не защото го пиремам лично, а защото като част от дадена общност /пък била и интернет такава/ не одобрявам това някои нейни членове да бъдат адресирани по този начин. тъжното е, че подобни изказвания са само върха на йсберга.

Разбира се, аз може би съм прекалено недоразвита, за да не видя, че ти всъщност си обякла своята злост в напълно приемливи думи, които не целят да обидят никой, а само да защитят позицията ти. Може би.

Да бях леко груб. не го отричам защото беше целенасочено.

Относно раздела за наркотици - вярно, че беше даден само за пример, но всъщност били ми дал пример с друг раздел. не мисля че можеш защото няма друг премахнат.

Смятам, че раздела ще съществува дълго поради прчината, че мн млади хора биха могли да намерят по-точни отговри отколкото в останалите. Аз не искам този раздел да достигне обема на раздел "любов" защото повечето от темите са повтарящи се, глупави и с просташки коментари.

Освен това не разбирам причината да бъдете против този раздел. Раздел Политика е пълен с деца които пишат некомпетентни мнения. Не ме разбирайте погрешно нямам нищо протев раздела, но поне на имаше наистина смислени мнения.

А, и да не забравя защо плюете по раздела при положение че съществува само от няколко дни.

ще завърша с един въпрос - защо не подчерта ето тази част от мнението ми? (в червено) може би има защо да се обиждаш

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:12
Всъщност знаете ли че нарушавате правилата на форума. Не би трябвало да пишете в този раздел защото темата ви не е подходяща за него. =;

11-22-2007, 16:42
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.

Такаааа.

Повечето от аргументите ти са лишени от стойност. Както каза тукашна, "Раздела [за наркотиците] беше споменат като пример,сравнение".

Нямам нищо против мнението ти, стига да се опитваше в по-голяма степен да атакува някой от дадените аргументи, отколкото самите юзъри, с които не си съгласна/съгласен.

От друга страна не мисля, че този раздел ще пребъде, напотив, точно затоваго намирам безсмислен. Забележи - самия раздел като такъв в тийн форум, а не темите, които се опставят в него или предметите на дискусиите.

Разбира се, на цветовете започна да се обръща голямо внимание, особено в "популярната" психология. Само не мисля че мястото й е в раздел "Философия и религия". Както и на много други теми. Но това, разбира се, вероятно е плод на моята маниакална природа да държа всяко нещо да е на мястото си.

Въпросът дали мнението ти е обидно е принципен. Според мен е, и то не защото го пиремам лично, а защото като част от дадена общност /пък била и интернет такава/ не одобрявам това някои нейни членове да бъдат адресирани по този начин. тъжното е, че подобни изказвания са само върха на йсберга.

Разбира се, аз може би съм прекалено недоразвита, за да не видя, че ти всъщност си обякла своята злост в напълно приемливи думи, които не целят да обидят никой, а само да защитят позицията ти. Може би.

[...]


ще завърша с един въпрос - защо не подчерта ето тази част от мнението ми? (в червено) може би има защо да се обиждаш

не го подчертах, защото исках да обръна внимание на грубата част от поста ти. не е далеч от ума. :-o

колкото до твърдението ти, че темата не е подходяща, то е меко казано странно. къде, мислиш, е мястото на тема, коментираща самия раздел? да твърдиш, че то не е там, е все едно да кажеш, че метакогнитивния аспект на образованието всъщност няма нищо общо с ученето и не бива да бъде дискутирано например при изучаването на педагогика. :-D

"Не би трябвало да пишете в този раздел защото темата ви не е подходяща за него". Опаааа. Да не пишем в раздела, защото темата не е подходяща? Интересно. Тоест според теб, ако пишем в която и да е друга тема от раздела, нарушаваме правилата на форума? хмм... между другото, да, заяждам се.

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:45
нещо ти позатворих устата :D
Ето тук Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни
можеш да се оплакваш всъщност истината е че алекс редовно пише там и ще види безпочвените ти аргументи

11-22-2007, 16:46
нещо ти позатворих устата :D
Ето тук Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни
можеш да се оплакваш всъщност истината е че алекс редовно пише там и ще види безпочвените ти аргументи


аз какъв роман изписах, а ти си ми бил затворил устата :D добре, добре, както кажеш, важното е спор и купон да става (и най-яко екато ми се връзват) :-P

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:49
ще ти кажа нещо за последно защото не смятам че трябва да ти придавам незаслужена важност дано го разбереш: не е важно количеството а качеството. запомни го ще ти бъде полезно в живота. :P

11-22-2007, 16:51
ще ти кажа нещо за последно защото не смятам че трябва да ти придавам незаслужена важност дано го разбереш: не е важно количеството а качеството. запомни го ще ти бъде полезно в живота. :P


Хайде и аз за последно, че нещо ми поомръзна. С извинение за изказа, затварянето на уста се характеризира с млъкване. Ясно, кратко и конкретно.

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:54
последният ти пост ми напомни как всеки ден някой използва моите знания за собствена облага. мн е гадно. 8)

Uptown_soldier
11-22-2007, 16:59
колко си ми умничък :D

tuka6na
11-22-2007, 18:31
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.
Ха,мисля че казах ,че беше просто сравнение.
Всъщност изобщо не крия ,че се интересувам от такива неща,но все пак го дадох за пример,защото както казах поне не всяка тема се изчерпва още с написването и.
Раздела за наркотиците го 'свалиха' ,исках просто да знам с какво този е по-смислен .
:?
Пък ти си пиши ,то не пречи да пействаш от безширното нет пространство,аз лично като видя нещо толкова огромно,даже не си правя труда да чета.Поне да избираше нещо смслено,ама то сигурно и ти не го четеш...

Спокойничко само.

11-22-2007, 19:58
да ти основем култ??

Църква на войнстващите почитатели на Копи-пейста???

sounds great to me :)

айде, култ не, ама 1 абонамент към Актавис за валериан добре ми звучи :-P

DisciplineAndOrder
11-28-2007, 00:08
като толкова ви зане акъла що пишете тук, а не някъде другаде. този раздел и раздела за твор4ество са за онези млади хора които се интересуват от живота си, а не кога ще свършат училище за да се напият или къде може да си купят по-евтин джойнт. и още нещо раздела няма много теми просто защото съществува от няколко дни, но смятам, че ще продължи да се развива просто защото мн юзъри подкрепиха идеята. освен това като не ви харесва не влизайте. може на някои от вас да им бъде трудно да го разберат защото са недоразвити. моля, не се обиждайте

ПП за цветовете: Много психолози създават тестове свъразани с цветовете, тъй като те ни влияят.

Пишем тук,защото не очакваме и тук да открием безмислени теми като твоите за "Зодиите и флирта","Типове привличане според китайците" ,или както бяха заглавията на малоумните ти теми.