PDA

View Full Version : подараченце бие



n_ivajlova
11-22-2007, 05:48
Та значи..наближава Коледа...след това рождения му ден..а след него и първата ни годишнина :P искам да попитам за Коледа добре ли е ако взема часовник..щото нищо друго не мога да измисля :-# направо ми идва да си блъсна главата някъде...сега сигурно ще кажете че трябва да е нещо от сърце..ок обаче аз трябва да купя нещо на приятеля си :-# Моля ви помогнете ми добра идея ли е за коледа един хубав часовник,а за рожденния му ден някъкъв скъп парфюм (: за годишнината не знам ако можете да ми помегнете ще съм ви много благодарна :smt007 заедно сме от 10 месеца (: и той е на 21 ако тфа има значение...плс помогнете [-o<

Sweet__Dream
11-22-2007, 05:56
Na men ideite ti mi haresvat.Ne e tolkova vajno kakvo podarqva6 vajnoto e da e ot surce.I za nego nqma da e golqma zna4enie,stiga da go obi4a6.Jelaq i na dvama vi uspeh.. \:D/ :smt007 :-) :smt007

butty
11-22-2007, 06:05
хехе, здравей :) според мен идеите ти са добри. Като куписх часовника,го опаковай в някоя коледна хартия, да има малко коледно настроение :wink:
Аз съм в подобна ситуация.. но изобщо не знам какво да му подаря за коледа.. :roll: ние сме вече 2 години и 7 месеца заедно :smt008 ако някой има предложенийца за подаручета,казвайте :oops:

chefzz
11-22-2007, 07:33
кааш му да отиде в другата стая набутваш са в някав кашон опакован и преди тва си му казала да го отвори, отваря го и опаа е го подарака момиче с прашки и коледна шапка 8-) 8-) :D :D

Presley
11-22-2007, 07:43
Эа Коледа чосовник е добра идея.
Эа рожденият му ден например може да иэкочиш ти с една панделка от някоя огромна торта. :D
А эа годишнината отидете на някое яко място и му подари една акя нощ..

n_ivajlova
11-22-2007, 19:58
хаха само да попитам за часовника..значи аз още няма да го вземам след някоя друга седмица (: но кайшката кожена ли ще е по-добре или от онея другите нещо по младежко и ако според мен по добре няква кожена...кво мислите?

vvs_go
11-22-2007, 20:40
spored men ne e dobra ideq 6toto primerno az iskam 4asovnik za koleda no primerno nikoi ne znae kyv iskam a i da znae nqq se izrysi 270 lv za diesel taka 4e ako 6te mu kupuva6 ne6to ot sorta napravo idi s nego i mu go kupi kato toi si go haresa

led_i_ogyn
11-22-2007, 22:23
Също много интересно е да му подариш пъзел с ваша снимка.Отиваш в някоя печатница и го поръчваш по най-хубавата ви снимка.Това е добра идея и твоите също са добри :)

butty
11-23-2007, 06:04
Също много интересно е да му подариш пъзел с ваша снимка.Отиваш в някоя печатница и го поръчваш по най-хубавата ви снимка.Това е добра идея и твоите също са добри :)
Това е интересна идея.. само да попитам това във фотото ли става.. т.е. отиваш се едно да си извадиш снимка,ама им казваш да я направят на пъзел? или? :neutral:

KAKASHI SENSEI
11-23-2007, 06:22
да казваш им да я направят на пъзел
\:D/ \:D/ \:D/

n_ivajlova
11-23-2007, 19:44
тфа със пъзела е мн яко...найстина ставали във фототата..бахти тфа ще е страхотен подарак за годишнината ни...(: а за часовника ок то тфа е хубаво с него да го купя..той да си избере обачее аз да не мисли6 4е имам възможност да му взема от часовниците,които са по 300 400 кинта :-# кво да направя не бачкам на 15 съм :(

Harum_Scarum
11-24-2007, 07:31
Също много интересно е да му подариш пъзел с ваша снимка.Отиваш в някоя печатница и го поръчваш по най-хубавата ви снимка.Това е добра идея и твоите също са добри :)
Тва е ноо добра идея

Dark_Angel_F
11-24-2007, 07:41
Пфф честно не мога да ти помогна защото съм в същата криза.... За сега това което ми хрумва и ми се струва най- добро като идея е сребърна плочка и сребърен синжин , а на плочката да гравират нещо , но идея си нямам какво да е това :-# .

n_ivajlova
11-24-2007, 14:56
Ами значи..аз тея дни минах през един силвър и разпитах за плочка със синжир...та синжира предложиха ми някакъв дебел такъв а плочката,зависи има и от 20 има и от 30 кинта...но аз като видях ланеца и после като видях и плочката ми се струва,че не става в смисъл мн смотано стой ако е синжир нали не мн тънак като за момче.По добре ще стой...за подараци вече 100% е сигурно за коледа часовник...за годишнината ни 1 снимка направена като пъзел и нали ще опаковам пъзелчето некво мн яко такова,а за рожденния му ден ще му взема един марков парфюм за Свети Валентин е ясно какъв ще е подарака (: хихик и така.Решила съм като минат празниците пак ще си намеря парички,тоест ще си сабера и ще му купя хубав ланец с нещо якичко но без плочка...а и още нещо ако някой ще взема синжир с плочка ще му излезе не по малко от 140-150 кинта :(

Na7a6a
11-24-2007, 18:59
Ами и аз съм в същото положение-и той е на 21, за Коледа мисля да му подаря парфюм- Spirit на Antonio Banderas, годишнината-тя е далеч, но живот и здраве-нещо приготвено от мен, а за рожденния ден-може би тениска от тия дето са по поръчка с някво мило послание или снимка..Тва са ми идеите..ако си харесаш нещо.. :neutral:

n_ivajlova
11-24-2007, 19:44
страхотни идейки имаш :D :D :D Аз вече си реших..но ако нещо не се получи може и да открадна нещо от твойте хихик :smt006

Schneeflocke
11-24-2007, 20:04
За РД-то милото ми получи геймърска мишка, той сам си я избра. За годишнината ще получи ключе с ключодържател и може би кутийка с нещо, ако измисля какво (пъзелът е добра идея, но ние нямаме общи снимки), която се отваря с ключето и вътре е "сърцето ми" - нещо такова. За коледа ще му взема плазмена топка. За Свети Валентин ще му направя Хонмей шоколад. А, ако намеря къде да принтирам картинките, по случай НГ ще получи специален календар със специални снимки.http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikaangel.gif

n_ivajlova
11-24-2007, 21:13
подарачетата ти са страхотнииии..бр миличкааа :smt007

*B3b4ety*
11-25-2007, 06:31
Разходетесе по магазините и ако той каже,че хореса нещо го запомняш и го копуваш :twisted: Това деиства поне на мен !!

n_ivajlova
11-25-2007, 16:32
това е последното ми решение...
коледа-чаша с наша снимчица да си пие горещ шоколад хихик
ден дена му - мъжки прашки + парфюм хихих доаста секси
годишнина - пъзел с наша снимка (:

Radeto_
11-25-2007, 17:40
Ужас - с тия подаръци и аз съвсем се сдухвам вече.За рожденния му ден подарих парфюм.Мислех по Коледа и аз часовник да му взема ама си има 2 и ми се струва, че единя му е подарък, така че тва веднага отпада като вариант.На такива пъзели едва ли ще се зарадва особено.Измислих нещо друго, но то ще стане след време - ще отнеме няколко месеца - навярно за следващия му рд ще е готово.Така че чудно ми е какво ще му подаря аз на Коледа - дрешка?Но ако не улуча размера какво правим?Ето защо не обичам да подарявам подаръци - избора ме затруднява.Знам,че златен пръстен би му харесал - той загуби своя преди време - би се зарадвал на подобен подарък, но финансите ми не поволяват - все пак не работя :?

n_ivajlova
11-25-2007, 18:40
Ради тея кинти..всичко объркват :-#

kotity
11-26-2007, 12:23
Супер ти е последното решение, само идеята за чашата не ме кефи особено :? Часовника винаги може да зарадва един мъж, особено ако е марков :wink:

INF3RNO
11-26-2007, 17:10
Ami kvo da kaja az sum fen na 4asovnicite mnogo golqm pri tova.Obujavam kogato mi podarqt 4asovnik.Imam 4 po taka gotini ama s tqx kola moga da si kupq ako gi prodam.Kakto i da e.Prosto durja na 4asovnika da e nai xubavoto ne6to po men :) Tova e.Sega ako toi obi4a tolkova 4asovnici kupi mu.Ina4e az su6to bix se radval i na grivna primerno.Nikoga ne sum nosil i ako ne mi podari nqkoi nqma i da si kupq prosto ne mi se zanimava da tursq tva e.M ina4e indiansko gerdan4e az obujavam da nosq :)
Tva za nova godina.Za rd-to dre6ka 6te e po uda4no spored men .A za godi6ninata ve4e mi vzexa suveta i mom4eto e mnogo dovolno 4e gadjeto mu se e poburkala kato e vidqla iznenadkata
Zna4i snimai se v qka poza qko oble4ena primerno slojiq q v lubovna ramka i mu sloji edna izkustvenna roza do ramkata.Ama gledai da go naglasi6 kato otide v drugata staq ne6to prosto kato se vurne da go vidi i da mu stane qko takova.Mnogo e qk podaraka pravili sa mi go i prosto kato znam 4e tq iska da si q gledam postoqnno za da ne q zabravqm mi stopli surceto s lubovta si po toq na4in. :---)
Tova e ot men